کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگاز
تبلیغات

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازنقشه gis تهران کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازنقشه gis اصفهان کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازنقشه gis شیراز
کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازنقشه gis بلوک های آماری 1390 تهران کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازنقشه GIS پهنه بندی 1390 تهران کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازنقشه gis معابر 1390 تهران با جزئیات کامل و اطلاعات تفصیلی
کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازطرح و نقشه و پاورپوینت معماری کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازنقشه ها و طرح های شهرسازی کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازمحصولات آموزشی
کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازطرح تفصیلی تهران و سایر شهرها کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازالگوی توسعه مناطق تهران کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگازطرح جامع شهری و طرح جامع گردشگری

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگاز

سایر رشته ها
    سپاس
    1,882
    955 سپاس در 283 پست
    امتياز:11158Array

Bell کمک در مورد سایت های معتبر نفت وگاز

با سلام و وقت بخیر
    من لینک سایت های نفت و گاز (بویژه اکتشاف نفت)که بشه منابع مختلف از جمله (مجلات,مقالات,پایان نامه ها,کتب) دانلود کرد لازم دارم
    اگر شما با این سایت ها آشنایی دارید لطفأ معرفی بفرمایید
    با سپاس
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر

مهندسی شیمی
    هیچی
    سپاس
    541
    3,233 سپاس در 1,176 پست
    امتياز:8421Array

نقل قول نوشته اصلی توسط S a d e n a نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    من لینک سایت های نفت و گاز (بویژه اکتشاف نفت)که بشه منابع مختلف از جمله (مجلات,مقالات,پایان نامه ها,کتب) دانلود کرد لازم دارم
    با محدودیت زمان مواجهم و نمی تونم خودم بگردم و پیدا کنم بنابراین اگر شما با این سایت ها آشنایی دارید لطفأ معرفی بفرمایید
    با سپاس
    سلام
    متوجه منظور شما از سایت نفتو گاز نشدم
    منظور اینکاره ها و صاحبان تکنولوژی این صنعته یا بازارشو این فیلما ؟
    اگزون موبیل یا اکسون موبیل ، شل ، بریتیش پترولیوم و................ تا لایسنسورای دریوری مثل گس پروم و ساینوپک
    تو اکسون و شل هر قصه ای بخواید هست ، مقاله و شرح قصه
    برید تو سایت خود کمپانی و فقط آرشیوش رو یک دور توش بزنید
    فقط ساده اسم کمپانیو بزنید ، مثلا بزنید استات اویل یا اکسون و........
    اگرم فارسی میخواید که تو خود وزارت نفت و پژوهشگاه صنعت نفت خودمون شرو ور زیاده
    من شخصا از نفت نفرت دارم و دنبالش نرفتم ولی اگر تو پتروشیمی و تکتولوژی و صاحبان هیولاش چیزی بخواید و کمکی از دستم بر بیاد میتونم مستقیم وصلتون کنم به لیدرهای عملیاتی گنده هاشون و با خودشون گفتگو کنید
    تو اینا میتونم
    جانسون متی و دوی پروسس ، ایر لیکویید ، لینده ، اوده ، کلاگ
    مخصوصا ایر لیکویید

[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

ویرایش توسط levrone : 16-12-2017 در ساعت 01:52

1 سپاس S a d e n a

مهندسی شیمی
    هیچی
    سپاس
    541
    3,233 سپاس در 1,176 پست

سپاسگزارم بابت زحمتی که کشیدید
    منظورم شرکت ها نبود چون در مورد تک تک این شرکت ها تحقیق و دسترسی داشتم
    هدفم دسترسی به سایت ها و مجلاتیِ که در زمینه قراردادهای نفتی و ...
    حقوقی نفتی باشه
    وقتشو ندارم که تک تک دانشگاه هارو بگردم
    اگه دانشگاهی که پایان نامه و مقالات در زمینه های
    حقوق نفت و گاز
    مدیریت قراردادها
    مسئولیت مهندسان نفت یا شیمی و...
    همچنین مجلاتی در این زمینه ها
    می شناسید معرفی بفرمایید
    این منابع تا یک ماه آینده باید جمع آوری کنم
    در مواردی خاص در حال تحقیق هستم که منابع بین المللی نداره
    برای همین دنبال شاخه های این موضوعات هستم که بتونم به هدفم برکنم

منابع فارسی هم که اصلأ فکرشو نمی کنم

تمنا میکنم
    خب الان تازه متوجه شدم دنبال چی هستید
    شما از قصه های پای کنسرسیوم رو میخواید تا ............
    بعد اینا که شکل کار بسته شد (حالا یا لایسنس دادن یا شراکت و......) باز بحث مدارک هستش و اون آخرش میشه که مهندسین چه وظیفه ای دارن و در واقع اون قرارداد بین مثلا منه صاحب میدون نفتی با پیمانکار مورد تایید لایسنسوره که خودش بخش زیاد داره و مهمترینش اینه که اعتبار مالی و تکنیکی برای کل پروژه رو داشته باشه .
    یک قرارداد با صاحب تکنولوژی هست که احتمالا خودتون از شکلش خبر دارید و گاهی به تایید کنسولی هم میرسه و تعهدات ........ خیلی طولانی میشه اما من فکر میکنم به جای اینکه به دنبال رفرنسهای دانشگاهی یا خود کمپانی ها باشید (چون معمولا نمیگن و همه دنبال اینن که طرف مقابل نرمش قهرمانانه بکنه و ترکمنچای ببنده ! نمیگن چون بند به بندشو پر پیچو خم میکنن که بتونن ازش در آینده معانی دیگه استخراج کنن و بهره برداری سوء ولی در ظاهر قانونی بکنن که این البته در صورت شراکته و برای فروش لایسنس این نیست)
    با پیمانکارانی صحبت کنید که تعداد زیادی واحد رو ستاپ کردن ، بعضی از اینا اعتبارشون از خود صاحب واحد یا میدون بیشتره حتی از خود وزارته هم خرشون بیشتر میره ، همه چیز از الف اول تا فایننس و قصه هاشو در اختیار دارن ، مثلا پیدک یکیشه ، نمیدونم چرا دارن ولی دارن دیگه .
    خودش تا الان واحدهای زیادی رو ستاپ کرده و با اینکه به نظر یک پیمانکاره ولی تمام موارد و حتی تکنولوژی کمپانی مادر هم در اختیار داره ، اینو نشنیده بگیرید ولی زمانی بود اینو مینداختن جلو صفر تا صد کارو انجام بده و از فاز پیمانکار در اومده بود (ظاهرش پیمانکاره اما........) قراردادهایی که خودشون میرفتن اکثرا ترکمنچای میشد مگر اینکه بحث شراکت مطرح نمیشد و میگفتن همه چیزو خودمون میدیم فقط تکنولوژی و لایسنس و ........
    ولی وقتی بحث شراکت میشد سوتی زیاد میدادن .....
    این البته نظر منه و خودتون بهتر میتونید بررسی کنید ، من باشم میرم سراغ اینا چون بهتر نتیجه میگیرم ، این مدل قراردادها هم اگر بدون محدودیت زمانی باشه ، زیاد فرقی با قراردادهای دیگه نداره و همون آرسل لوپن بازی مودبانه هستش و اینکه کجاها تایید بشه و تعهدات کنسولی و دولتی هم باشه یا فقط شرکت با شرکت . یا شرکت دیگه تضمینی رو ایجاد کنه و.........
    پیدک ، پروجتی ، و........... پیدک داخلیه البته
    و از همه اینا بهتر بابک زنجانی خودمونه ، باور کنید اگر الان بیرون بود بمب اطلاعات بود براتون
    به هر حال امیدوارم به نتیجه دلخواه برسید
    منم اگر بتونم نمونه هایی رو کش برم براتون میذارم
    موید باشید

http://www.pidec.com/profile-brief-instruction-f.htm
    این هم پیدک

1 سپاس S a d e n a

مهندسی شیمی
    هیچی
    سپاس
    541
    3,233 سپاس در 1,176 پست

سپاسگزارم
    باید لیست این نوع شرکت هارو دربیارم که ببینم کدومشون اطلاعاتی در اختیارم قرار میدن (البته بعید میدونم با وجود بحث محرمانگی و...اطلاعاتی بدن)
    در مورد پیدک دفتر مرکزیشون شیراز هست , دفتر تهران هم دارن؟
    با چند شرکت صحبت کردم اما کمکی نکردن و گفتن در همایش ها شرکت کنید
    اما همایش ها پاسخ سوالات منُ نخواهند داد,بیشتر جنبه ی تدریس دارن اونم از رو منابع خارجی که با خوندن اون منابع همون اطلاعات کسب میشه,سوالی که برام مطرح میشه اینه که چه کسی به این همایش و کارگاه های پولی مجوز میده
    متأسفانه چه استقبالی هم برای حضور در این کارگاه ها از طرف وکلا میشه !!!!
    سلام
    محرمانه برای قراردادهایی که چند سال ازش گذشته دیگه مطرح نیست ، الان نمیشه مثل چند سال پیش گفت محرمانه ، دیگه خود تکنولوژی هم پارت پارت نمیدن و قرار باشه همکاری بشه از اول همه چیز رو سفت میبندن (مخصوصا قرارداد با ایران) رک بگم ، محرمانه ای وجود نداره الان تکون بخوری همه میفهمن و این کلمه فقط برای کاسبی کردنه ، همون ورک شاپی که شما میگید یک نمونشه ، خودم تو کمپانی لایسنسور فلان بودم چند سال کدوم محرمانه ........ اینجا میان خب یک ورک شاپ بذاریم و کاسبی کنیم همین ....
    مجوزشم دیمیه و بعضی هم اصلا مجوز نمیخواد ، یک فراخوان میزنن یکی هم میره بالا منبر علی از تو مشهد
    خیلی هم خنده داره ، چند سال پیش دیده بودم دیگه ، تکنولوژی مال آلمانیه بود و همون آقایونی که بالا منبر میرفتن فرق کلنگو با دمپایی تشخیص نمیدادن ولی از تکنولوژی یکی دیگه که ازش هیچی هم نمیدونن کاسبی میکردن ، خود آلمانیه میفهمید میرفت خودشو آویزون میکرد ، فوتو فن حقوقی رو خبره میدونه و مثل هر کار دیگه هستش ، مثل یک جوشکار که خبره کار میدونه چیکار کنه ، قلقه ، اینا هم بیست تا ترکمنچای نوشتن تا قلقا و سوتی ها رو یاد گرفتن همین ، اینجا از هوا هم میخوان کره بگیرن .........
    پیدک یک مثال بود امثال اون زیادن ، بچه های بازرگانی تو این هلدینگها هم حتی میدونن ،
    اینقدر قل خوردن تو پلتو این حرفها که راشو یاد گرفتن .
    یکی بود چند سال پیش چند بار باهم جلسه گذاشتیم و خیلی دوندگی کرد که خصوصی یک واحدایی رو بزنه ولی فرستادنش بالای درخت ، این آقا اون موقع میگفت لایسنس رو تو بده و بقیه ماجرا که اینقدر اذیتش کردن که رفت اصلا از ایران الانم کلا به قول خودش رفته تو همین قصه های قرارداد بازی و این حرفها و مدتی پیش اومد دوباره نمیدونم از کجا پیدام کرد گفت بیا تکنولوژی و لایسنس رو بده و من چار تا گردن کلفت خارجی رو به خط کنم تو اون کشور یا هر جا بندازیم به جون هم و.......... فکر میکنم بد نباشه یک صحبت با این آقا بکنید ، من الکی بهش گفتم با برادران قاچاقچی دارم واحدهای کوچیکو ران میکنم و دیگه حس پروژه و لایسنس بازی ندارم ، چون چندین بار دیدمش و میدونستم یک محصولو ببنده ول کن نیست پیچوندمش .
    تو لینک یکی از کانتکتهای من هم هست و میتونید یک صحبتی باهاش بکنید که سرش درد میکنه برای بحثهای مالی و تامین اسکناسو قرارداد حقوقیو این حرفها ، بابکیه برای خودش ، البته با احتیاط کامل !!!!!!!! همیشه اینجور چیزا شر هم داره ......
    متن آخرین ارتباطامون رو میخواستم براتون بذارم خصوصیتون بسته بود ، به هر حال خیلی انرژی برای موضوعات حقوقی و مالی گذاشته ، تو ایران اذیتش کردن ولی الان همه جا میچرخه و ارتباطات زیادی داره . تو linkedin این اسمو سرچ کنید ، گیرش فقط تکنولوژی و لایسنسه ولی به هر حال خودتون واردید و میتونید موارد خوبی رو از این آقا استخراج کنید
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ][میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    ویرایش توسط levrone : 4 هفته پیش در ساعت 00:57

1 سپاس S a d e n a

سایر رشته ها
    سپاس
    1,882
    955 سپاس در 283 پست
    امتياز:11158Array

نقل قول نوشته اصلی توسط levrone نمایش پست ها
    سلام
    محرمانه برای قراردادهایی که چند سال ازش گذشته دیگه مطرح نیست ، الان نمیشه مثل چند سال پیش گفت محرمانه ، دیگه خود تکنولوژی هم پارت پارت نمیدن و قرار باشه همکاری بشه از اول همه چیز رو سفت میبندن (مخصوصا قرارداد با ایران) رک بگم ، محرمانه ای وجود نداره الان تکون بخوری همه میفهمن و این کلمه فقط برای کاسبی کردنه ، همون ورک شاپی که شما میگید یک نمونشه ، خودم تو کمپانی لایسنسور فلان بودم چند سال کدوم محرمانه ........ اینجا میان خب یک ورک شاپ بذاریم و کاسبی کنیم همین ....
    مجوزشم دیمیه و بعضی هم اصلا مجوز نمیخواد ، یک فراخوان میزنن یکی هم میره بالا منبر علی از تو مشهد
    خیلی هم خنده داره ، چند سال پیش دیده بودم دیگه ، تکنولوژی مال آلمانیه بود و همون آقایونی که بالا منبر میرفتن فرق کلنگو با دمپایی تشخیص نمیدادن ولی از تکنولوژی یکی دیگه که ازش هیچی هم نمیدونن کاسبی میکردن ، خود آلمانیه میفهمید میرفت خودشو آویزون میکرد ، فوتو فن حقوقی رو خبره میدونه و مثل هر کار دیگه هستش ، مثل یک جوشکار که خبره کار میدونه چیکار کنه ، قلقه ، اینا هم بیست تا ترکمنچای نوشتن تا قلقا و سوتی ها رو یاد گرفتن همین ، اینجا از هوا هم میخوان کره بگیرن .........
    پیدک یک مثال بود امثال اون زیادن ، بچه های بازرگانی تو این هلدینگها هم حتی میدونن ،
    اینقدر قل خوردن تو پلتو این حرفها که راشو یاد گرفتن .
    یکی بود چند سال پیش چند بار باهم جلسه گذاشتیم و خیلی دوندگی کرد که خصوصی یک واحدایی رو بزنه ولی فرستادنش بالای درخت ، این آقا اون موقع میگفت لایسنس رو تو بده و بقیه ماجرا که اینقدر اذیتش کردن که رفت اصلا از ایران الانم کلا به قول خودش رفته تو همین قصه های قرارداد بازی و این حرفها و مدتی پیش اومد دوباره نمیدونم از کجا پیدام کرد گفت بیا تکنولوژی و لایسنس رو بده و من چار تا گردن کلفت خارجی رو به خط کنم تو اون کشور یا هر جا بندازیم به جون هم و.......... فکر میکنم بد نباشه یک صحبت با این آقا بکنید ، من الکی بهش گفتم با برادران قاچاقچی دارم واحدهای کوچیکو ران میکنم و دیگه حس پروژه و لایسنس بازی ندارم ، چون چندین بار دیدمش و میدونستم یک محصولو ببنده ول کن نیست پیچوندمش .
    تو لینک یکی از کانتکتهای من هم هست و میتونید یک صحبتی باهاش بکنید که سرش درد میکنه برای بحثهای مالی و تامین اسکناسو قرارداد حقوقیو این حرفها ، بابکیه برای خودش ، البته با احتیاط کامل !!!!!!!! همیشه اینجور چیزا شر هم داره ......
    متن آخرین ارتباطامون رو میخواستم براتون بذارم خصوصیتون بسته بود ، به هر حال خیلی انرژی برای موضوعات حقوقی و مالی گذاشته ، تو ایران اذیتش کردن ولی الان همه جا میچرخه و ارتباطات زیادی داره . تو linkedin این اسمو سرچ کنید ، گیرش فقط تکنولوژی و لایسنسه ولی به هر حال خودتون واردید و میتونید موارد خوبی رو از این آقا استخراج کنید
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ][میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

با سپاس
    خوشبختانه یک نفر پیدا کردم که قبول کردن اطلاعات بهم بدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)