معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیم
تبلیغات

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمنقشه gis تهران معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمنقشه gis اصفهان معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمنقشه gis شیراز
معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمنقشه gis بلوک های آماری 1390 تهران معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمنقشه GIS پهنه بندی 1390 تهران معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمنقشه gis معابر 1390 تهران با جزئیات کامل و اطلاعات تفصیلی
معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمطرح و نقشه و پاورپوینت معماری معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمنقشه ها و طرح های شهرسازی معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیممحصولات آموزشی
معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمطرح تفصیلی تهران و سایر شهرها معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمالگوی توسعه مناطق تهران معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیمطرح جامع شهری و طرح جامع گردشگری

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیم

معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیم

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    11
    سپاس
    1,375
    2,880 سپاس در 782 پست
    امتياز:28892Array

پیش فرض معرفی تاکسی جدید اینترنتی ماکسیم

سلام دوستان

چند وقتی هست ماشین هایی با لوگوی ماکسیم توی خیابان ها میدیدم بعد رفتم و نصب کردم و تو تهران ازش استفاده کردم

اصل سیستم روسی هست و توی چندین کشور دنیا فعالیت داره

مزیت هایی که فعلا داره نسبت به بقیه سیستم ها:

1- قیمت به مراتب پایین تر (مسیری که اسنب 18500 و تپسی 17500 میداد، ماکسیم با 12500 اوکی کرد)

2- امکان رزرو خودرو برای روز و ساعت دلخواه (خیلی کاربردی)

3- داشتن آپشن های اضافه ای مانند خودروی کولردار، کودک همراه دارم، چمدان دارم، به کمک راننده نیاز دارم و ... که برخی از این خدمات باعث افزایش قیمت میشه

4- نقشه فوق العاده دقیق و جالب (خودرویی که میخواد بیاد دنبال شما عین کارتون ها در حال حرکته کاملا دقیق)

5- با تماس با شماره 1611 با موبایل و بدون کد میتونین خیلی راحت درخواست خودرو بدین

6- تو اکثر شهرهای ایران فعال هست

در کل من که خیلی راضی هستم

این هم سایت اصلیش [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

این هم کد بنده اگر بزنین تو قسمت کد هدیه و تخفیف مبلغ 10 تومن میتونین سفر رایگان برین این هم کد (اجباری نیس)

DRV14791827

سوالی بود در خدمتم
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

1 سپاس Just Mechanic

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)