فایل های آموزشی ArcGIS
تبلیغات
آفرینش

تهران سازان

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان بهترین مدیر، مسئول و کاربر انجمن در مردادماه
فایل های آموزشی ArcGISطرح توجیهی کویرنوردی یزد فایل های آموزشی ArcGISنقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده فایل های آموزشی ArcGISمجموعه کامل آموزش Solidworks فایل های آموزشی ArcGIS فایل های آموزشی ArcGIS
فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 1 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه کد نقشه gis منطقه 15 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 17 تهران
فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 2 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه GIS کل تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 6 تهران
فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 3 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 11 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 12 تهران sam arch آرتاش

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 113

موضوع: فایل های آموزشی ArcGIS

کاربر انجمن

مهندسی شهرسازی
    سپاس
    324
    155 سپاس در 74 پست
    امتياز:432Array

کلییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییی مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییی
    2 سپاس faaarnaz,pari.v

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر

کاربر تازه وارد

جغرافیا
    سپاس
    1
    2 سپاس در 1 پست
    2 سپاس در 1 پست
    امتياز:12Array

سلام
    gis این امکان رو داره که قطعات شهری رو بر حسب مساحتشون طبقه بندی و مشخص کنه؟
    2 سپاس Mohammad Aref,pari.v

فایل های آموزشی ArcGIS

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,767
    28,313 سپاس در 9,301 پست
    امتياز:117275Array

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin behnam نمایش پست ها
    سلام
    gis این امکان رو داره که قطعات شهری رو بر حسب مساحتشون طبقه بندی و مشخص کنه؟
    بله این قابلیت رو داره.
    رو لایه کلیک راست کنید، Layer properties رو بزنید، بعدش تو تب symbology از سمت چپ قسمت quantities گزینه graduated color رو بزنید.
    حالا تو همون پنجره از سمت راست واسه value فیلد مساحت که shape area هست رو انتخاب کنید، بعدش دکمه classify رو بزنید. حالا شما می تونید، تو پنجره ای که باز میشه شما میتونید تعداد دسته بندی های مساحت و بازه های اون رو تعیین کنید. بعدش اوکی کنید کلشو. دیگه خودش قطعات رو بر اساس مساحتی که دارن و بازه هایی که شما تعیین کردین، دسته بندی میکنه و رنگ مجزایی به هر دسته میده.
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] /|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

پسورد تمامی فایل هایی که پسوردشون ذکر نشده=www.noandishaan.com

با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.

ترس از شکست خودش باعث شکست میشه و نتیجه اون چیزی نیست جز گفتن ای کاش ...

29 [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])

کاربر تازه وارد

مهندسی معماری
    سپاس
    1
    6 سپاس در 4 پست
    امتياز:16Array

مرسی خیلی عالی بود.
    1 سپاس pari.v

عضو جدید

مهندسی شهرسازی
    سپاس
    207
    195 سپاس در 60 پست
    امتياز:205Array

سلام
    من از روش خود نرم افزار gis برای تبدیل استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا وقتی نقشه کدی رو add میکنم هیچی نشون نمیده!!!فقط یکی دوتا نقطه پیدا میشه
    میشه لطفا راهنماییم کنید..
    همه قطعاتم هم پولی لاین کردم و save as 2007 ام از نقشه کدیم گرفتم.نمیدونم ایراد کارم کجاست؟؟!!

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضر شو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد.

فایل های آموزشی ArcGIS

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,767
    28,313 سپاس در 9,301 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh1372 نمایش پست ها
    سلام
    من از روش خود نرم افزار gis برای تبدیل استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا وقتی نقشه کدی رو add میکنم هیچی نشون نمیده!!!فقط یکی دوتا نقطه پیدا میشه
    میشه لطفا راهنماییم کنید..
    همه قطعاتم هم پولی لاین کردم و save as 2007 ام از نقشه کدیم گرفتم.نمیدونم ایراد کارم کجاست؟؟!!

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضر شو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد.
    خود نقشه کد رو قبل از تبدیل هم هیچی نشون نمیده؟ ژئورفرنس که هست؟
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] /|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

29 [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])
    2 سپاس faezeh1372,pari.v

عضو جدید

مهندسی شهرسازی
    سپاس
    207
    195 سپاس در 60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Aref نمایش پست ها
    خود نقشه کد رو قبل از تبدیل هم هیچی نشون نمیده؟ ژئورفرنس که هست؟
    ژعورفرنس ینی اینکه نقشه رو به فرمت tiff تبدیل کنم؟
    من کلا ۲ تا روش برا تبدیل بلدم اونکه از خودArcmap میرم خیلی طولانیه ولی اونکه از Arc catalog باشه بهتره ولی همین ارک کاتالوگه خوب بلد نیستم کلا دنبال یه راه حل کوتاه و ساده ام که نقشمو از کد به gis تبدیل کنم چون 7 تا نقشه دارم فرصتمم کمه اگه یه راه کوتاه نشونم بدید ممنونتون میشم...مرسی.

فایل های آموزشی ArcGIS

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,767
    28,313 سپاس در 9,301 پست

ژعورفرنس ینی اینکه نقشه رو به فرمت tiff تبدیل کنم؟
    من کلا ۲ تا روش برا تبدیل بلدم اونکه از خودArcmap میرم خیلی طولانیه ولی اونکه از Arc catalog باشه بهتره ولی همین ارک کاتالوگه خوب بلد نیستم کلا دنبال یه راه حل کوتاه و ساده ام که نقشمو از کد به gis تبدیل کنم چون 7 تا نقشه دارم فرصتمم کمه اگه یه راه کوتاه نشونم بدید ممنونتون میشم...مرسی.
    ببینم الان فایل cad رو که تبدیل به gis می کنید، چیزی نشون نمیده؟ یا اینه وقتی فایل cad رو مستقیم داخل ارک مپ باز میکنید چیزی نشون نمیده؟ یعنی قبل از تبدیلش هم چیزی نشون نمیده؟

2 سپاس faezeh1372,pari.v

عضو جدید

مهندسی شهرسازی
    سپاس
    207
    195 سپاس در 60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Aref نمایش پست ها
    ببینم الان فایل cad رو که تبدیل به gis می کنید، چیزی نشون نمیده؟ یا اینه وقتی فایل cad رو مستقیم داخل ارک مپ باز میکنید چیزی نشون نمیده؟ یعنی قبل از تبدیلش هم چیزی نشون نمیده؟
    نه هنوز تبدیل نکردم همین که میخوام نقشه کد رو تو Arc map ادد کنم تا مراحلو برم همون ابتدای کار هیچی از نقشه رو نشون نمیده هنوز هیچ کاری نکردم برا تبدیل؟!

فایل های آموزشی ArcGIS

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,767
    28,313 سپاس در 9,301 پست

نه هنوز تبدیل نکردم همین که میخوام نقشه کد رو تو Arc map ادد کنم تا مراحلو برم همون ابتدای کار هیچی از نقشه رو نشون نمیده هنوز هیچ کاری نکردم برا تبدیل؟!
    می تونید فایلشو واسم بذارید ببینم؟

2 سپاس faezeh1372,pari.v

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)