فایل های آموزشی ArcGIS
تبلیغات
آفرینش

تهران سازان

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان بهترین مدیر، مسئول و کاربر انجمن در مردادماه
فایل های آموزشی ArcGISطرح توجیهی کویرنوردی یزد فایل های آموزشی ArcGISنقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده فایل های آموزشی ArcGISمجموعه کامل آموزش Solidworks فایل های آموزشی ArcGIS فایل های آموزشی ArcGIS
فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 1 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه کد نقشه gis منطقه 15 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 17 تهران
فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 2 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه GIS کل تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 6 تهران
فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 3 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 11 تهران فایل های آموزشی ArcGISنقشه gis منطقه 12 تهران sam arch آرتاش

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 112

موضوع: فایل های آموزشی ArcGIS

عضو جدید

مدیریت
    سپاس
    0
    18 سپاس در 7 پست
    امتياز:28Array

من برای پهنه بندی نقشه اقدام کردم همه چیز خوبه به جز دو چیز
    اول این خطا هنگام باز کردن طبقه بندی رنگ و بازه ها:
    unique histogram does not exist. do you want to compute unique values
    دوم : بلد نیستم چجوری بازه هارو مشخص کنم. یعنی اگر داده ها از 40 تا 60 باشن و من بخواهم از 100 تا 0 رنگها را طبقه بندی کنم نمیشه
    توضیح بدید چکار کنم؟
    وقتی بیستا نقشه اب و هوایی داری و میخوای یکی یکی پهنه بندیشون کنی و مثلا در یک نقشه طیفی از 40 تا 60 رو داری و باید از 0 تا 100 بازه بدی که بعضی رنگا حذف بشن و قابل مقایسه به نوزده تا دیگه باشن چی؟
    جور دیگه توضیح بدم
    ، به من بگید چجوری از 0 تا 100 رو به 10 طبقه تقسیم کنم به طوری که داده ها از 40 تا 60 باشن درنتیجه نقشه فقط باید دو رنگ باشه نه 10 رنگ

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر

فایل های آموزشی ArcGIS

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,744
    28,299 سپاس در 9,296 پست
    امتياز:117261Array

هی نیاز به تکرار سوال نیست. هرکدوم تا جایی که بتونیم کمک می کنیم.
    من خودم چند روزی نبودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezashadi نمایش پست ها
    سلام
    اول فایلو مطالعه کرده بودم بعد پست گذاشتم
    از همه چی گفتید الا مشکل من
    اولا من کلیک راست کنم اصلا صفحه ی classify من مشابه شما بالا نمیادمثلا اصلا value field من فعال نیس. دوما شما فقط گروه کردنو یه چیزای ساده گفتی که منم تویه روز قبلا امتحانشون کرده بودم ولی وقتی بیستا نقشه اب و هوایی داری و میخوای یکی یکی پهنه بندیشون کنی و مثلا در یک نقشه طیفی از 40 تا 60 رو داری و باید از 0 تا 100 بازه بدی که بعضی رنگا حذف بشن و قابل مقایسه با نوزده تا دیگه باشن چی؟
    بزار جور دیگه توضیح بدم
    رنگا رو بیخیال، به من بگو چجوری از 0 تا 100 رو به 10 طبقه تقسیم کنم به طوری که داده ها از 40 تا 60 باشن درنتیجه نقشه فقط باید دو رنگ باشه نه 10 رنگ.
    الان داده هات از 0 تا 100 هستش. ولی تو با داده های کمتر از 40 و بیشتر از 60 کاری نداری درسته؟
    داده های بین 40 تا 60 رو لازم داری که میخوای 10 طبقه بشن؟ اینم درسته؟
    کل این 10 طبقه هم دو رنگ باشن؟ این یه کمی عجیبه. اگه دو رنگ باشن که دیگه انگار دو طبقه داری فقط 10 طبقه داده مختلف چیه دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط rezashadi نمایش پست ها
    در ضمن خودم فوروم شرکت gis رو خوندم و این باگ را پیدا کردم و میدونم از قسمت رجیستری میشه درستش کرد ولی نمیفهمم این دیگه چه صیغه اییه از کجا رجیستری رو بیارم بالا؟اصلا درست توضیح ندادن همه رو دانشمند حساب کردن...
    باید تمام جزئیات باشه تا آدم بدونه چی به کجاست
    تو استارت منوی ویندوز، تو قسمت run بزن regedit پنجره رجیستری ویندوز باز میشه. ولی روشی که گفته اشاره کرده که تضمینی نیستا.
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] /|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

پسورد تمامی فایل هایی که پسوردشون ذکر نشده=www.noandishaan.com

با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.

ترس از شکست خودش باعث شکست میشه و نتیجه اون چیزی نیست جز گفتن ای کاش ...

29 [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])
    2 سپاس pari.v,محمد2014

کاربر تازه وارد

زمین شناسی
    سپاس
    0
    2 سپاس در 1 پست
    2 سپاس در 1 پست
    امتياز:12Array

سلام
    من دانشجوی زمین شناسی هستم
    دنبال یه extension برای arc view میگردم که کار من انجام بده. در واقع تو یه فیلم آموزشی دیدم که از این extension استفاده کرده. هرچی تو اینترنت گشتم نتونستم پیداش کنم.وقتی در تب file روی extension کلیک کرد در پنجره ای که باز شد تیک گزینه 99/26//arc view utility tools v1.03 4 را زد و پنچره با عنوان look for the show dnr arc view toolsoption in windows menu نمایش داده شد و کاری که من میخوام انجام بدم در این پنجره انجام شد ولی متاسفانه من این etension نتونستم از اینترنت دانلود کنم لطفا به من در این قضیه کمک کنید ممنون
    2 سپاس Mohammad Aref,pari.v

کاربر تازه وارد

سایر رشته ها
    سپاس
    1
    2 سپاس در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Aref نمایش پست ها
    تو این تاپیک قراره به آموزش و گفتن نکاتی از نرم افزار کاربردی Arcview GIS بپردازیم. واسه شروع می تونین بهترین آموزش online نرم افزار Arcview GIS را در لینک زیر مشاهده کنید:

[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

همچنین می تونین فایل های لازم برای آموزش رو از لینک زیر دانلود کنید:

[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    پس چرا لینکش مشکل داره
    ویرایش توسط Mohammad Aref : 06-02-2015 در ساعت 23:29 دلیل: اصلاح لینک نقل قول
    1 سپاس pari.v

فایل های آموزشی ArcGIS

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,744
    28,299 سپاس در 9,296 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh64 نمایش پست ها
    پس چرا لینکش مشکل داره
    لینک ها اصلاح شدن
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] /|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

29 [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])
    2 سپاس farzaneh64,pari.v

کاربر تازه وارد

سایر رشته ها
    سپاس
    1
    2 سپاس در 2 پست

لینک ها اصلاح شدن
    واقعا ممنونمم به دادم رسیدید
    1 سپاس pari.v

کاربر تازه وارد

جغرافیا
    سپاس
    0
    6 سپاس در 2 پست
    امتياز:16Array

بسیار متشکر از آموزش هایی برای جی آی اس گذاشتید ...

فایل های آموزشی ArcGIS

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,744
    28,299 سپاس در 9,296 پست

یه فایل خیلی خوب برای آشنایی با کارکرد ابزارهای مختلف arctoolbox
    خیلی خلاصه کاربرد هر ابزاری رو تو یه خط گفته که واسه چی هستش

کاربر انجمن

مهندسی شهرسازی
    امتياز طلايي
    1
    سپاس
    1,124
    1,290 سپاس در 455 پست
    امتياز:1500Array

یه فایل خیلی خوب برای آشنایی با کارکرد ابزارهای مختلف arctoolbox
    خیلی خلاصه کاربرد هر ابزاری رو تو یه خط گفته که واسه چی هستش

خدا قوت
    خسته نباشید
    when you judge another
    you don't define them
    .you define yourself

فایل های آموزشی ArcGIS

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,744
    28,299 سپاس در 9,296 پست

اینم یه جزوه آموزشی دیگه از ArcGIS که توسط حمید رضا ضیایی تهیه شده مدرس موسسه علمی آموزشی سامانه گستر کاوشگران تهیه شده و این فایل PDF رو تو 40 صفحه از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

مطالب جزوه تو چهار بخش کلی تهیه شده:
    1. آماده سازی اطلاعات در GIS
    2. جستجو و بازیابی اطلاعات در GIS
    3. تحلیل های GIS
    4. نمایش خروجی

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)