ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر ها
تبلیغات
آفرینش

تهران سازان

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان بهترین مدیر، مسئول و کاربر انجمن در مردادماه
ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هاطرح توجیهی کویرنوردی یزد ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هامجموعه کامل آموزش Solidworks ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر ها ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر ها
ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه gis منطقه 1 تهران ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه کد نقشه gis منطقه 15 تهران ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه gis منطقه 17 تهران
ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه gis منطقه 2 تهران ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه GIS کل تهران ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه gis منطقه 6 تهران
ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه gis منطقه 3 تهران ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه gis منطقه 11 تهران ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر هانقشه gis منطقه 12 تهران sam arch آرتاش

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر ها

مهندسی برق
    امتياز طلايي
    58
    سپاس
    4,362
    5,621 سپاس در 1,678 پست
    امتياز:26370Array

پیش فرض ربات تعقیب خط بدون استفاده از میکروکنترلر ها

وظیفه ربات تعقیب خط همانطوری که از نامش پیداست دنبال کردن خط سیاه در زمینه سفید و یا خط سفید در زمینه سیاه می باشد.
    این کار اکثراً با میکروکنترلر ها انجام می شود، اما می توان بدون استفاده از این وسایل پر هزینه نیز این کار را انجام داد. در این پروژه این ربات با استفاده از قطعات معمولی طراحی و ساخته شده است که می تونید توضیح این پروژه رو به صورت PDF از لینک زیر دانلود کنین.

[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    ویرایش توسط Mehdi.Aref : 15-10-2009 در ساعت 12:01
    1 سپاس Mahnaazz

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر

کاربر تازه وارد

مهندسی برق
    سپاس
    0
    1 سپاس در 1 پست
    1 سپاس در 1 پست
    امتياز:11Array

سلام
    من مدار کامل ربات تعقیب خط بدو نمیکرو کنترلر رو میخوام این مقاله چیزی رو که من میخوام شاملش میشه؟
    1 سپاس Mahnaazz

مهندسی برق
    امتياز طلايي
    58
    سپاس
    4,362
    5,621 سپاس در 1,678 پست
    امتياز:26370Array

نقل قول نوشته اصلی توسط shady___khanom نمایش پست ها
    سلام
    من مدار کامل ربات تعقیب خط بدو نمیکرو کنترلر رو میخوام این مقاله چیزی رو که من میخوام شاملش میشه؟
    مقاله خوبی هست که میتونید از مدار داخلش استفاده کنید اما به نظرم یک نگاهی هم به مقاله زیر بزنید(ربات تعقیب خط ساده با میکروکنترلر)
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

تاپیک زیر هم بعنوان یک تاپیک جامع آموزش رباتیک میتونه شمارو برای رسیدن به هدفتون کمک کنه
    تمامی فایلهایی که پسورد آنها ذکر نشده:

1 سپاس Mahnaazz

کاربر تازه وارد

مهندسی برق
    سپاس
    1
    13 سپاس در 6 پست
    امتياز:23Array

نقل قول نوشته اصلی توسط shady___khanom نمایش پست ها
    سلام

خانمی من مقاله رو نتونستم ببینم ولی لرای تعقیب خط من نمیدونم شما تا چه حد اشنایی دارید و چه میزان راهنمایی میخواید
    ی تعقیب خط 2 سنسوره داریم و ی تعقیب خط سه سنسوره
    که 3 سنسوره کمی سخت تره
    شما ی مسیر فرضی در نظر میگیرید با 3 سنسور و دو موتور , جدول صحت رو براش طراحی میکنی با استفاده از جدول صحت میاین جدول کارنو رو رسم میکنیم و تابع رو بدست میارید از اونجا دیگه گیت های منطقی (and , or, not)رو تشکیل میدین و نهایتا ورودیش به سنسور و خروجی ب موتور وصل میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)