طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهران
تبلیغات
آفرینش

تهران سازان

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان بهترین مدیر، مسئول و کاربر انجمن در مردادماه
طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهرانطرح توجیهی کویرنوردی یزد طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهرانمجموعه کامل آموزش Solidworks طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهران طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهران
طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه gis منطقه 1 تهران طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه کد نقشه gis منطقه 15 تهران طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه gis منطقه 17 تهران
طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه gis منطقه 2 تهران طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه GIS کل تهران طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه gis منطقه 6 تهران
طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه gis منطقه 3 تهران طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه gis منطقه 11 تهران طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهراننقشه gis منطقه 12 تهران sam arch آرتاش

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهران

کاربر تازه وارد

مهندسی شهرسازی
    سپاس
    0
    0 سپاس در 0 پست
    امتياز:19Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ...Urbanist... نمایش پست ها
    تا جایی که من دیدم و اطلاع دارم نقشه ای با این عنوان برای مناطق تهران یا جاهای دیگه تهیه نشده
    اما در رابطه با موضوعی که مطرح کردین پایان نامه خیلی کار شده ، انقدر شاید بشه گفت نزدیک 25 درصد از پایان نامه های کارشناسی دانشگاه ما موضوعشون اینه .
    ( چون ترم پیش یه موضوع مشابه به این رو کار می کردم و خیلی توی پایان نامه ها سرچ کردم اطلاع دارم ) .
    پیشنهاد می کنم دنبال پایان نامه ها باشید . ( حالا نه صرفا دانشگاه ما ، کلی بود منظورم )
    ممنون از راهنماییت
    منظورم نقشه های جی ای اس مدیریت بحران بود که فکر کنم تو سایت شهرداری تهران گذاشتن به تفکیک مناطق که همون جانمایی سایت های مدیریت بحران مناطقه
    طرح تفصیلی مناطق تهران بر اساس طرح جامع 85 نهیه شده؟
    امار جمعیتی سرشماری 90 به تفکیک مناطق تهران پیدا می شه؟

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر

سایر رشته ها
    امتياز طلايي
    129
    سپاس
    2,352
    1,144 سپاس در 466 پست
    امتياز:34799Array

نقل قول نوشته اصلی توسط magestic نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت
    منظورم نقشه های جی ای اس مدیریت بحران بود که فکر کنم تو سایت شهرداری تهران گذاشتن به تفکیک مناطق که همون جانمایی سایت های مدیریت بحران مناطقه
    طرح تفصیلی مناطق تهران بر اساس طرح جامع 85 نهیه شده؟
    امار جمعیتی سرشماری 90 به تفکیک مناطق تهران پیدا می شه؟
    خواهش میکنم .
    این نقشها هایی که میگید داخل سایت شهرداری گذاشتن رو ندیدم اطلاع ندارم چجورین .
    طرح تفصیلی مناطق تهران هم مطالعاتشون بین سال های 80 تا 85 توسط مشاورای مختلف انجام شده، اما گزارش نهایی طرح تفصیلیشون عمدتا توی سال 85 ارائه شده ، حالا اینکه دقیقا بر اساس طرح جامع تهران در سال 85 باشه یه نه ش رو نمی دونم . ( اصولش اینه که بر اساس اون باشه و از اون تبعیت کنه البته ، اما خب ... ).
    در رابطه با آمار نامه جمعیتی هم، باید به خود مرکز آمار یا به سایتش مراجعه کنید :
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

Don't Give Up... HOPE Changes Every Thing

سایر رشته ها
    امتياز طلايي
    129
    سپاس
    2,352
    1,144 سپاس در 466 پست

درود

نقل قول نوشته اصلی توسط sima.bostani نمایش پست ها
    با سلام .دوست عزیز من ارشد معماری منظر م .واسه پایان نامم نیاز به طرح تفصیلی منطقه 3 تهران دارم. فوریه.ممنون که کمکم میکنی
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    فایل درخواستی تون رو می تونید از قسمت طلایی شهرسازی دانلود کنید :[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul_e نمایش پست ها
    سلام من دنبال نقشه تفضیلی با کیفیت خوب میگردم ، ولی پیدا نمیکنم فایل هائی که شهرداری تهران گذاشته دارای کیفیت مطلوبی نیستند چون فایل متنی یا عکس می باشند. آیا فایل با فرمت دیگری وجود دارد که بتوان از آن استفاده کرد مثل فایل کد یا فرمتهای دیگر؟ پهنه بندی هم می خواهم در آنها مشخص شده باشد.
    لااقل اگه منطقه 11 رو داشته باشم فعلاً کارم راه می افته
    با تشکر
    متاسفانه طرح تفصیلی این منطقه جطو اون مواردی هستش که فعلا به دستمون نرسیده تا برای دانلود قرارش بدیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط maed joon نمایش پست ها
    سلام...من برای درس برنامه ریزی مسکن نیاز دارم...طرح تفصیلی منطقه2تهران....لطفا تا جمعه بزارییییییییییییییییید نیاز دارم واسه 1شنبه

شما هم فایل درخواستی تون رو می تونید ای قسمت طلایی دانلود کنید :[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

برای آگاهی از نحوه فعال سازی و یا خرید عضویت طلایی این بخش رو مطالعه کنید:

1 سپاس maryam*arch

سایر رشته ها
    امتياز طلايي
    129
    سپاس
    2,352
    1,144 سپاس در 466 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sponchbob نمایش پست ها
    salam manam tarhe tafzilie mantaghe 3 ro mikham! kole tarhe tehrano daram vali poroje tahghigham rajebe fazaye sabze mantaghe 3 ast va kollla matlab ya eteleat joz to tarh chizi peida nakardam k moteasefane mese inke shahrdari enghad loft daran kollan faghat mishe didesh nemishe azash estefade kard!!!!
    درود

فایل درخواستی تون داخل تالار طلایی موجود هستش برای دانلود ، می تونید از این قسمت دانلود کنید :[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

برای آگاهی از نحوه فعال سازی و یا خرید عضویت طلایی این بخش رو مطالعه کنید:

کاربر تازه وارد

مهندسی شهرسازی
    سپاس
    0
    0 سپاس در 0 پست
    امتياز:10Array

سلام دوست عزیز من دومین بار است که پیغام میگذارم برای پایان نامه خود که درخصوص تغییر کاربری و مطالعه موردی منطقه نوزده تهران است نیازمند طرح تفصیلی منطقه 19 را دارم لطفا در این باره همکاری کنید

سایر رشته ها
    امتياز طلايي
    129
    سپاس
    2,352
    1,144 سپاس در 466 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط maravia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من دومین بار است که پیغام میگذارم برای پایان نامه خود که درخصوص تغییر کاربری و مطالعه موردی منطقه نوزده تهران است نیازمند طرح تفصیلی منطقه 19 را دارم لطفا در این باره همکاری کنید
    درود
    من حتما پستتون رو ندیدم ، وگرنه در اسرع پاسخ پستتون رو میدادم
    .
    متاسفانه طرح تفصیلی این منطقه رو نداریم ، اما اگر کمکی بهتون میکنه ، الگوی توسعه ش توی قسمت طلایی موجوده :

شما هم که عضو طلایی هستید و هیچ مشکلی برای دانلودش ندارین

کاربر تازه وارد

مهندسی عمران
    سپاس
    0
    0 سپاس در 0 پست

Lotfan tarhe tafsili mantaghe 7 ro rahnamae kunid

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    18,759
    28,308 سپاس در 9,300 پست
    امتياز:117270Array

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad badry نمایش پست ها
    Lotfan tarhe tafsili mantaghe 7 ro rahnamae kunid
    تو پست زیر خلاصه طرح هستش:
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] /|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

پسورد تمامی فایل هایی که پسوردشون ذکر نشده=www.noandishaan.com

با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.

ترس از شکست خودش باعث شکست میشه و نتیجه اون چیزی نیست جز گفتن ای کاش ...

29 [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])

کاربر تازه وارد

مهندسی معدن
    سپاس
    0
    0 سپاس در 0 پست

من به طرح تفصیلی منطقه ۳ برای انجام پایان نامه نیاز مبرم دارم. امکانش هست در این زمینه همکاری کنید. برای طلایی شدن کدام اشتراک باید خریداری شود؟؟؟؟؟ این فایل چند امتیازی است؟

سایر رشته ها
    امتياز طلايي
    129
    سپاس
    2,352
    1,144 سپاس در 466 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hajjarm نمایش پست ها
    من به طرح تفصیلی منطقه ۳ برای انجام پایان نامه نیاز مبرم دارم. امکانش هست در این زمینه همکاری کنید. برای طلایی شدن کدام اشتراک باید خریداری شود؟؟؟؟؟ این فایل چند امتیازی است؟
    درود بر شما
    برای آشنایی با عضویت طلایی این قسمت رو مطالعه کنید:

طرح های تفصیلی 20 امتیازی هستند

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)