عجیب ترین ساختمان های دنیا
تبلیغات
آفرینش

تهران سازان

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان بهترین مدیر، مسئول و کاربر انجمن در مردادماه
عجیب ترین ساختمان های دنیاطرح توجیهی کویرنوردی یزد عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده عجیب ترین ساختمان های دنیامجموعه کامل آموزش Solidworks عجیب ترین ساختمان های دنیا عجیب ترین ساختمان های دنیا
عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه gis منطقه 1 تهران عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه کد نقشه gis منطقه 15 تهران عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه gis منطقه 17 تهران
عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه gis منطقه 2 تهران عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه GIS کل تهران عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه gis منطقه 6 تهران
عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه gis منطقه 3 تهران عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه gis منطقه 11 تهران عجیب ترین ساختمان های دنیانقشه gis منطقه 12 تهران sam arch آرتاش

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: عجیب ترین ساختمان های دنیا

* v e n o o s *
    مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط AFARIN نمایش پست ها
    نه ساخته نشده، فقط در حد يه تصويره (البته بعنوان يه اثر هنري در جاي خودش قابل تأمله و در اين شكي نيست)
    مثلا [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] ساختمون كه ازش عكسبرداري شده و روش تغييرات اعمال شده، به [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] صورت دراومده، يا [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] ساختمون تبديل شده به [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    ایول؛
    چه جالب

2. # ADS

کاربر انجمن

مهندسی معماری
    سپاس
    0
    7 سپاس در 7 پست
    امتياز:368Array

نه ساخته نشده، فقط در حد يه تصويره (البته بعنوان يه اثر هنري در جاي خودش قابل تأمله و در اين شكي نيست)
    مثلا [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] ساختمون كه ازش عكسبرداري شده و روش تغييرات اعمال شده، به [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] صورت دراومده، يا [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] ساختمون تبديل شده به [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    ميشه يه كم بيشتر توضيح بدي من فكر ميكردم ساختنش!!!
    خوب اين عكسارو چرا ساختن؟

کاربر انجمن

مهندسی معماری
    سپاس
    0
    7 سپاس در 7 پست

آخه من يه جا خوندم ساخته شده و نظر خيليا رو به خودش جلب كرده!!

کاربر انجمن

مهندسی معماری
    سپاس
    0
    7 سپاس در 7 پست

راسس ميگي
    مرسي

کاربر فعال

مهندسی معماری
    امتياز طلايي
    2
    سپاس
    4
    13 سپاس در 7 پست
    امتياز:7196Array

نقل قول نوشته اصلی توسط nassimgoly نمایش پست ها
    ميشه يه كم بيشتر توضيح بدي من فكر ميكردم ساختنش!!!
    خوب اين عكسارو چرا ساختن؟
    منم همينطور اول يه جا عكسا رو ديدم با اين عنوان كه ساخته شده.. بنظرم عجيب اومد، گشتم ديدم نه جريانش چيز ديگه ايه.. بعنوان پرتره شهري سوررئال، كار خلاقانه و هنريه براي خودش، من شخصا از ديدن كاراش لذت بردم

کاربر انجمن

مهندسی معماری
    سپاس
    0
    7 سپاس در 7 پست

منم همينطور اول يه جا عكسا رو ديدم با اين عنوان كه ساخته شده.. بنظرم عجيب اومد، گشتم ديدم نه جريانش چيز ديگه ايه.. بعنوان پرتره شهري سوررئال، كار خلاقانه و هنريه براي خودش، من شخصا از ديدن كاراش لذت بردم
    منم خوشم اومد
    مرسي دوستي

کاربر فعال

سایر رشته ها
    سپاس
    55
    189 سپاس در 151 پست
    امتياز:20273Array

2و7و17 رو دوس داشتم مرسی

tina-arch
    مهمان

3,7,20 من کلا کارای کالاتراوا و فرانک گهری رو دوست دارم سومی هم که هتل آتلانتیس دبی هست که عکسای داخلیشم دیدم خیلی باحاله

کاربر فعال

شیمی
    ..........
    سپاس
    0
    82 سپاس در 61 پست
    امتياز:14218Array

[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

کاربر فعال

شیمی
    ..........
    سپاس
    0
    82 سپاس در 61 پست
    امتياز:14218Array

[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks