چرا ASP.Net
تبلیغات
آفرینش

پروشات970

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
چرا ASP.Netنقشه GIS منطقه ۷ شیراز چرا ASP.Netنقشه GIS منطقه ۸ شیراز چرا ASP.Netنقشه GIS منطقه ۱۰ شیراز
چرا ASP.Netنقشه gis منطقه 1 تهران چرا ASP.Netنقشه gis منطقه 6 تهران چرا ASP.Netنقشه gis منطقه 15 تهران
چرا ASP.Netنقشه gis منطقه 2 تهران چرا ASP.Netنقشه gis منطقه 11 تهران چرا ASP.Netنقشه gis منطقه 17 تهران
چرا ASP.Netنقشه gis منطقه 3 تهران چرا ASP.Netنقشه gis منطقه 12 تهران چرا ASP.Netنقشه GIS کامل شهر اصفهان

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چرا ASP.Net

 1. #1
  چرا ASP.Net

  تاریخ عضویت
  27-08-2009
  نوشته ها
  34,339
  مهندسی شهرسازی
  برنامه ریزی شهری
  امتياز طلايي
  134
  سپاس
  20,154
  30,349 سپاس در 10,065 پست
  امتياز:119316Array


  چرا ASP.Net

  نسل جديد زبان‌هاي برنامه‌نويسي به اين دليل توليد مي‌شود که زبان‌هاي قديمي‌تر داراي امکانات محدود بوده و يا قدرت استفاده از تکنولوژي‌هاي فعلي را بصورت مطلوب ندارند. ASP.Net نسل جديدي از ASP بوده که توسط شرکت مايکروسافت عرضـه گرديده است. ASP.Net اولين سيستم جامع براي برنامه‌نويسي تحت وب (اينترنت) است که از مراحل سطح پايين آن يعني زبان ماشين تا بالاترين سطح آن که برنامه‌نويسي ويژوال مي‌باشد براي استفاده در اينترنت و شبکه هاي محلي طراحي شده‌است. بزرگترين مزيت آن در برابر سيستم‌هاي ديگر، امکانات اينترنت آن است. از ASP.Net مي‌توان در طراحي و توليد سايت‌هاي وب اينترانت کوچک يک شرکت و نيز سايت‌هاي وب تجاري خيلي بزرگ استفاده نمود. مهمترين نکته‌اي که در طراحي اين محصول درنظرگرفته‌شده‌است، استفاده‌ي آسان، کارآيي بالا و نيز قابليت فوق‌العاده اين نرم‌افزار است.

  ASP.Net، يک زبان برنامه نويسي run time است. ساختار آن بر اساس Framework بوده که تمام لايه‌هاي برنامه نويسي را در بالاي سيستم عامل دربرگرفته‌است. اين تمامي تکنولوژي هاي موجود از طرف مايکروسافت و ساير شرکت ها را شامل مي‌شود. در .Net تمام اعمال تخصيص حافظه و سازماندهي فايل بعهده‌ي .Net Framework است. همين باعث مي‌شود تا بتوان برنامه‌اي را که به سيستم عامل متکي نمي‌باشد ، نوشت. اما قلب Framework، CLR مي‌باشد. مسؤول اجراي فايل‌ها، فراخواني آنها به حافظه و کمپايل‌کردن آنها به زبان MSIL است. سپس کدهاي IL در هنگام اجرا، توسط برنامه‌ي کمپايلر Just-in-time به زبان ماشين تبديل مي‌شود. اين بدان معني است که در .Net دو مرحله براي کمپايل‌شدن وجود دارد. اولين مرحله وقتي است که برنامه به IL کمپايل شود که اين کد کمپايل‌شده، وابسته به سيستم عامل نمي‌باشد. مرحله‌ي دوم زمان اجرا است که کمپايلر Just-in-hime کد IL را براي اجرا به زبان ماشين ترجمه مي‌کند.

  ASP.Net داراي چندين ويژگي مهم در مدلهاي توسعه يافته مي‌باشد:
  - بهبود عملکرد- ASP.Net يک تکنولوژي قدرتمند از مجموعه‌ي تکنولوژي‌هاي Server-side براي ايجاد صفحات وب پويا است . برخلاف پردازشگرهاي مفسر ،ASP.Net بهبود در مقيدسازي ،کمپايل Just-in-time، بهينه‌سازي و سرويس Cache را در بهترين شرايط ارائه مي‌دهد. مي‌توان گفت ASP.Net بهترين عملکرد را قبل از نوشتن حتي يک خط برنامه ارائه‌خواهدداد.
  - پشتيباني از ابزار جهاني - ASP.Net جعبه ابزاري کامل، و محيط طراحي توسعه يافته‌اي دارد. به علت تغيير اساسي‌اي که در برنامه داده‌شده‌است، برنامه اينترنتي قابليت گرافيکي در حد برنامه‌هاي Win32GUI را دارا هست. ويرايش WYSIWYG، کنترل‌هاي بکش‌ورهاکن سرور و گسترش اتوماتيک، از ويژگي‌هاي اين ابزار قدرتمند مي‌باشند.
  - قدرت و انعطاف‌پذيري - به واسطه‌ي استفاده از CLR، ASP.Net از قدرت و انعطاف‌پذيري خاصي در توسعه‌ي برنامه‌هاي کاربردي وب دارا است. کتابخانه‌ي کلاس .Net، پيام‌ها و راه‌حل‌هاي دستيابي داده، تواماً گواهي بر قدرت دستيابي وب مي‌باشد. XML، ADO.Net وThreading (اشيايي براي برنامه نويسي هر Thread ) از جمله‌ي کلاس‌ها و اشياي مورد استفاده‌ي برنامه‌نويسان است. ASP.Net داراي زباني مستقل است که مي‌توانيد آنرا انتخاب و جزيي از زبان‌هاي برنامه‌ي کاربردي خود قراردهيد.
  - سادگي - ASP.Net کارها را ساده کرده و از يک فرم ساده و مجوزي، براي گسترش و پيکربندي سايت جهت ايجاد يک برنامه استفاده مي‌کند. براي مثال، يک صفحه‌ي ASP.Net اجازه مي‌دهد شما رابط کاربري بسازيدکه برنامه‌ي کاربردي آن جداي از کنترل‌هاي دستي مي‌باشد، در واقع Code-behind وجود دارد. بعلاوه براحتي با سرويس کدهاي مديريتي مانند ارجاع اتوماتيک و garbrage توسعه مي‌يابد.
  - مديريت- ASP.Net بر پايه‌ي متن پيکربندي سلسله مراتبي که در محيط سرور و برنامه‌هاي کاربردي وب ظاهرمي‌شود، کار مي‌کند. بدليل اينکه اطلاعات پيکربندي در متن ذخيره شده، تنظيمات جديد، بدون ابزار مديريتي ظاهرمي‌شوند. اين مديريت، سبب گسترش برنامه‌ي‌کاربردي در ASP.Net مي‌شود. برنامه کاربردي ASP.Net تحت سرور، به سادگي با کپي فايلهاي لازم روي سرور توسعه مي‌يابند. سرور نياز به restart نداشته و تنها با جايگزيني کدهاي کمپايل‌شده يا توسعه‌يافته گسترش مي‌يابد.
  - قدرت و توانايي – ASP.Net با تفکر سطح بالايي طراحي شده و داراي ويژگي بهبود عملکرد کار در محيط هاي چند پردازنده است. پردازش‌ها توسط ASP.Net مديريت شده ونمايش‌داده‌مي‌شوند. به عنوان مثال اگر گسيختگي پيش‌آيد، يک پردازش مي‌تواند در اين مکان ايجاد شود تا به درخواست‌هاي برنامه کاربردي کمک نمايد.
  - مشتري‌مداري و قابليت تمديد- بر اساس معماري ASP.Net اجازه‌ي توسعه Plug-inها را به شرکت‌ها و اشخاص خواهد داد. در واقع اين امکاني است که به کاربران اجازه‌ي نوشتن، جايگزين کردن، و به کار بردن قطعات نوشته شده را در ASP.Net مي‌دهد.
  - امنيت- با استفاده از مجوزها در ويندوز وپيکربندي برنامه‌ي کاربردي، يقيناً برنامه کاربردي مطمئني را مي‌توان ارائه داد. ASP.Net قادر به ارائه امنيت در سطوح مختلف مي‌باشد.


  منبع: [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
  [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] /|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

  پسورد تمامی فایل هایی که پسوردشون ذکر نشده=www.noandishaan.com

  با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.


  ترس از شکست خودش باعث شکست میشه و نتیجه اون چیزی نیست جز گفتن ای کاش ...

  29 [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])

 2. # ADS
  Circuit advertisement
  تاریخ عضویت
  Always
  سن
  2010
  نوشته ها
  Many
  آفرینش گستر پروشات468
   

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •