رفتن به مطلب

گفتگوی 10 باحضور میهمانانی ویژه

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

سلام آقای مهران چمنی عزیز،مگه می شودراهی نباشد توالکترونیک نشدنداریم

فقط نویز های ساده ای که در محیط تولید میشه و ضعیف هستن رو میشه با مدارات برش دهنده حذف کرد یا شدتش رو کم کرد.

اما واسه نویز هایی که روی ماهواره می اندازند هیچ راهی وجود نداره

الکترونیک بسیار بسیار درآمد زا است و خیلی مشاغل مختلی میشه ازش استخراج کرد

شما میتونید برید الکترونیک پزشکی...به سرمایه یک میلیون تومن دستگاه با سنسورضربان قلب بسازین که وضعیت بیمار روی رم ذخیره کنه...

اینو تولید انبوه کنید و بفروشید و ده ها برابر هزینتون سود کنید...قیمت اصلیش 45میلیون تومنه ..!

یا یکی میاد با یک میلیون تومن سرمایه میره ربات تعقیب خط میسازه میره مسابقات رباتیک تا جایزه بگیره...یا یکی پروگرامر و این چیزا رو تولید میکنه که سود اندکی دارند

خوب ببینید...پس اگه در این زمینه الکترونیک راه پر سود رو انتخاب نکنید :

ماشین های میوه فروش درآمدشون بیشتره

گدا از ماشین میوه فروش درآمدش بیشتره

مرده شور درآمد ثابتی داره... اظافه کار کنه درآمدش قابل قبول میشه

نمی خوای یه تدیدنظرکنی

اگه الکترونیک نمیخوندم..دوست داشتم بیکار میبودم.... بابای پولدار میداشتم...با پولاش میرفتم ول گردی...سفر های خارجی..تورهای تفریحی..اسکی...قایق رانی...جت اسکی... :4564:

خب می تونی تویجور دیگه باشی مثل کارهای غیرمتعارف وچالش برانگیزکنی:whistle:

چرانمی شه ؟ من اگه بودم اینکاررامی کردم

یک سوال :فرض کن عروسی خودت هست میای بجای آهنگ شادازآهنگ قمگین یاقرآن عبدالباسط استفاده کنی(البته ببخشیدازسوالم)

ماشاالله خودت یه تیم ملی هستی ، پس بایدبگیم مهندس مهران چمنی قهرمان

تصوراتم اینه که خیلی پسرشاد وپرانرژی

ورزشهای قدرتی چی نظرت چیست؟

چقدورزش توپیشرفت ورفتاروطرز فکرت دخالت داشته؟

آره خیلی راه ها هست تو الکترونیک که نشد داره ...:whistles:

کارتن فروشی...نه پول بنزین و خرج ماشینشونم در نمیاد

اونا دیگه چالش نیست...دیوانگیه !

البته الان یه کار دیوانگی که انجام دادم....

تمام اعضای تیم تیراندازی گاز خراسان رضوی که همشون از 60تاتیر حداقل 57تاشون 10میخوره چنتاشونم 9 یا 9.5 رو :a030:

به چالش حظور در بازی پینتبال دعوت کردم...:w02:

شانس ما...همه هم اوکی دادن:hanghead:

حالا قراره تیم بدیم واسه پینتبال ... اونجا دهنم سرویسه :ws3:

اصن واسه عروسی یه کار چالش برانگیز بهتری در فکر دارم...

عروس لباس دامادو بپوشه...دامادم لباس عروس رو :ws3:

ها ؟ چیه ! خوب چالشه دیگه:hapydancsmil:

نببابا تیم در حد تیم ملی هم نیستیم...ادای قهرمانارو در میاریم...

پسر شادیم ؟ خوب یاد یه شعری افتادم که مرحوم مهدی احمدوند میگف :

من ،برعکس همه ،پست خنده هام غمه.... تو ،برعکس منی... شادی و غمگین میزنی ...:hanghead::hapydancsmil:

منم غم و غصه و دغدغه های فکری خودم رو دارم...واسه اینکه زیر اون فشارها هم خورد نشم میرم وقتم رو با اینجور ورزش ها پر میکنم...

ورزش های قدرتی...همین شنا !

شنا دو حالت داره : سرعتی و قدرتی

سرعتی تعداد دست و پاها بیشتر است سرعت هم بیشتر

قدرتی تعداد دست و پاها کمتر است...ولی با کشش و فشار بیشتر و قدرت بیشتر که سرعت بالا میبره

یبار تو المپیاد شما سرعتی شنا کردم... سوم کشور شدم...

این بارم تو المپیاد کشوری قدرتی شنا کردم..سوم شدم...

خوبی قدرتی شنا کردن اینه که خستگی کمتری بعد مسابقه به آدم دست میده و میتونه شنای بعد رو هم راحت تر انجام بده...

( تو المپیاد 3تا مسابقه شنا در یک ساعت داشتم )

**چقدورزش توپیشرفت ورفتاروطرز فکرت دخالت داشته؟**

خوب...اممم

هیچی !

باعث پسرفت هم شده..

بجای اینکه بشینیم تجربه کاری ایجاد کنیم..سر کار بریم..پول دربیاریم...مطالب علمی بخونیم یا ببینیم یا کارهای علمی بکنیم...

روزی حداقل 6ساعتم ورزش میکنم :banel_smiley_4:

البته من زمانی که کار میکردم...فقط کار میکردم ها !

ولی کارو که ول کردم...فقط ورزش میکنم...چون کارم سنگین بود...داشتم اندازه یه مرد 50ساله به خودم فشار میاوردم...

قدر تفریح و جوونی و موقعیتمو دونستم...وقتمو بجای کار گذاشتم روی ورزش ...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من سربازی معاف شدم:ws3:

لیسانس هم نمیخواستم بگیرم ولی فقط برا نظام مهندسی میخوام بگیرم.

در مورد ابزار دقیق و اتوماسیون هم یه اطلاعاتی دارم یعنی plc و hmi و اینورتر دلتا واردم

الکترونیک هم دوست دارم و یه کمی کار کردم حالا هم دارم با میکرو pic یه کیت اسانسور درست میکنم

واسه الترونیک صنعتی کتابا هنرستان چه طوره؟

اینا بلدم ولی بازار یابی بلد نیستم:4564:

راستی یادم رفت بگم متولد چه ماهی؟

ای بابااااا

تمام دوستان و اطرافیانم همه از سربازی معافن !

چرا اینطوری میشه آخه !

یکی که دیگه خیلی باحال بود...سر کفالت مادربزرگش معاف شد:banel_smiley_4:

لیسانس از نظر من در الکترونیک...اندازه فوق لیسانس سایر رشته هاست...خیلی سخته...

اگه واقعا علاقه نداشته باشی مث ده ها نفر از دوستام... یا انصراف میدی یا اخراج میشی

اگرم علاقه داشته باشی...مث تک و توکی از دوستام به راحتی و نمره عالی میتونی مدرکتو بگیری:w02:

ایول..اتوماسیون سودش خیلی خوبه ولی فکر باز میخواد...plc هم حتما با نرم افزار stop7 و دستگاه زیمنس کار کن که در بازار رایج تر هستن

کیت آسانسور و این چیزا رو بیخیال...هزاران مدلش تو بازار ریخته...هزار تومن گرون تر بدی طرف میره سر یه فروشنده یا تولید کننده دیگه و باهش قرار داد میبنده

وقتتو روی ساخت پروژه نزار... وقتتو روی تِز بزار....

یعنی چیزی که تازست... جدیده... مشابه نداره..

یه چیزی که نیاز بازاره... یه چیزی که زود قدیمی نمیشه...

یه چیزی که سودآوریش زیاد باشه

کتابای هنرستان عالیه..همونارو بخون

البته قطعه شناسی در صنعت هم کتابشو بگیر بخون

بازار یابی؟!

برعکس من آهنو آهک میکنم تو بازار... به طرف اعتماد و ضمانتی رو میدم که راحت کارو به ما بسپارن که خداروشکر در خیلی موارد پشیمونم نشدن...اون یه دوتا مواردم تقصیر ما نبوده......

یبار یه ساختمونی نورپردازی کردم تحویل دادم رفتم...طرف برق کار خودش ،سیم های منبع تغذیه سوئیچینگ اشتباهی وصل کرده بود... برق 220رفته بود تو تمام لامپ های 12ولتی که براش گذاشته بودیم...و بوووووووووومب... همه ضحمات ما و هزینه های ایشون به باد رفت

من متولد 20مهر1370هستم...

شماره حسابمم بدم ؟ آخه تولدم نزدیکه :D

لینک به دیدگاه
این تاپیک چرا به جای بخش گفتگوی هفته اینجا زده شده:ws38:

به دوست عزیزمون خوشامد میگم و ممنونیم که با حضورشون در این انجمن منور کردن . :icon_gol:

سوالی که از ایشون دارم باتوجه به تجربه خودتون در زمینه سیستمهای روشنایی . آیا با نرم افزارهای روشنایی مانند dialux یا calculux کار کردین. یکم در مورد کارایی هریک از این نرم افزارها میگین و ترجیح خودتون برای محاسبات روشنایی کدامیک از ایناست؟برای محاسبات و طراحی تونل ها چه کار میکنید ؟ برای بدست اوردن ضرایب روشنایی در نقاط مختلف و شرایط آب و هوایی گوناگون چه کار باید کرد:ws52:

چندوقت پیش فیلمی دیدم در رقص نور بر روی یک برج که فوق العاده شکلهای زیبا و خوشگلی در میاوردن یه جوری غیرقابل باور بود این همه ساختار با دقت بالا و زیبا. برام سواله که از چه نوع سیستمی تو اینکارا استفاده میکنن از میکروهای پیشرفته با برنامه ریزی قوی یا fpga یا plc

بازم ممنون از حضورتون در نواندیشان:a030:

سلام مدیر...

آقا من بی گناهم...همش تقصیر این

منو اخفال کرد :sad0:

ممنونم... درسته نورپرداز هستم ولی اینقدم نورانی نیستم دیگه :ws3:

لطف دارین شما

من در زمینه روشنایی.. مسئولیتم مدیر اجرایی و ریاست شرکت بود.

در بخش طراحی نرم افزاری کارمند دیگری این مسولیت بر عهده داشت

با نرم افزار دیالوکس کار میکردیم

دیالوکس بهترین نرم افزار طراحی و محاسبات نوری هست

خیلی از شرکت ها از جمله میلاد نور یا نور سازان یا ... در این نرم افزار پلاگین هایی رو دارن که کار طراحی و پیدا کردن لامپ مورد نظر در طراحی رو ساده تر میکنه

مشکلی که دیالوکس داره اینه که ...کره نمیشه ساخت..یبار میخواستیم یه گنبد توش طراحی کنیم...خیلی خیلی خیلی پیچیده شد... تونلش دیگه بماند!

در تونل تخصصی ندارم پس نظری هم در این زمینه بدم کاربردی نداره :ws52:

برای ضرایب روشنایی هم ،تخصص نرم افزار کار بندست...من اطلاعاتی ندارم...

نرم افزارشم نصب کردم رو سیستمم که بشینم یاد بگیرم...فرصت خالی ییدا نمیکنم

برای اون نورپردازی برج...

اتفاقا سادس

چیز عجیبی دیده میشه ولی سادس

پیکسل های الیدی ساخته شده که درون هر کدون آیسی کنترل رنگ و سریال داره

اونها باهم در مجموع شکل یک تلویزیون رو به خودش میگیره

ما اولین وارد کننده این پیکسل ها به مشهد بودیم :

495000.jpg

498000.jpg

این رو در اندازه 80 در 80 سانت درست کردم

حالا فرض کنید این رو در مساحت بیشتری بر روی برج ها یا ساختمون ها نصب کنند...

قابلیت نمایش فیلم..متن ..و تصویر رو داره

البته اینطوری بلوک بلوک نیست... پیکسلی و با فاصله 50سانت از هم نصب میشه

برنامه نویسیشم خودم انجام میدادم ولی مشگلی که ما ایرانی ها داریم میدونید چیه؟

پول خرج کن نیستیم...فوقش طرف آخر پول خرج کردنش اینه که یک یا چنتا والواشر از نمای ساختمونش آویزون شه کافیه و زیباس:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام یه چیزی ازشمامی پرسم خواهشا بدون رودربایستی بگو:

شماالان یه 2 - 3 روزهست توانجمنی

انجمن برق نواندیشان چگونه است.

پیشنهادت برایبهترشدن چیست؟ (البته بابخشش ازمدیران که این سوال رامی پرسم )

داردپیشرفت میکنه یاایستاده ؟

کدام موضوع ایجادشده خوب بودونظرت راجلب کرد؟

پیشنهادشما؟

بهترنیست تمام انجمنهای برق بهم متصل باشند (طرح سراسری مثل کنکورسراسری)

میماننی یابعدازگفتگو میروی وپشت سرت همنگاه نمی کنی؟

سطح انجمن ؟ (بدون رودربایستی)

سلام سلام سلام :icon_gol:

واقعا ! 2-3 روز شد ! چه زود گذشت....:w58:

این سوالات هنوز نمیتنم خووب پاسخ بدم...

بزارین روز آخر که با تجربه بیشتری هم هستم...جوابگو خواهم بود...فقط این سوالتونو اون روز بهم یادآوری کنین :a030:

سلام خوش اومدید....

در رابطه با اثار زیان بار امواج موبایل....هنوز هیچ مقاله علمی ک ثابت کنه این امواج تنها عامل بوجود اومدن این زیان ها هستند چاپ نشده.....شما تو این زمینه چ منبعی رو برای کنفرانستون استفاده کردید....ک " باعث سردرد - سرگیجه - احساس وزوز گوش - درد کتف - بد مزه شدن آب دهان - کم خوابی - ضعیف شدن سیستم ایمنی و دفاعی بدن - از بین رفتن غشای سلول های بدن - و.. . . " توش ذکر شده.....با مستندات علمی...؟....چون هنوز بسیاری از محققین هنوز نتوانسته اند که در این خصوص رابطه ای را کشف کنند....و هنوز مدارک مستند و مستدلی در این خصوص وجود ندارد....

SAR یا specific absorption rate ک نرخ جذب امواج موبایل در واحد کیلوگرم است....یه میزان استانداری برای اون وجود داره....حالا بحث اینجاست ک اون امواج ک شما گفتید مضرن....اصلا موضوع اسیب رسوندن نیست....بلکه میزان جذب اون امواج توسط بافت هاست ک مورد بحثه....ک در زمانی ک مشترک در حال مکالمست بررسی میشه....ن در حالت عادی..و ن در حالت استفاده از دیتا روی موبایل....یا زمانی ک گوشی روشن و بی استفادست....

حالا هرچی سار پایین بیاد....انتن دهی هم ضعیف تر میشه....و مطلوب نیست

یه سطح استاندارد جهانی سازمان FCC برای این میزان جذب....برای تمامی کمپانی های معروف سازنده تلفن همراه در نظر گرفته شده ک همه ملزم ب رعایت اون هستند....در نظر گرفته

این مقدار توسط سازمان تنظیم مقررات رادیویی و رگولاتوری.....در دکل های مخابراتی هم چک میشه...ک اگر از اون حد استاندارد تجاوز کنه....و اون سایت توانی بیش از حد مجاز رو منتقل کنه...با اونها برخورد و جریمه های سنگینی رو براشون وبعضا تا حذف سایت و دکل اون اپراتور رو ب همراه داره .....

علیک سلام

ممنون...شماهم وش اومدین به جمع بازدیک کنندگان سوزاندن من رو صندلی :w16::ws3:

دلیل چاپ نشدن مقاله اینه که :

امواج موبایل روی طولانی مدت و در طول سالیان سال بر روی آدم عوارضش رو نشون میده

این عوارض مشابه عوارض کهولت سن هم هستن و به همین دلیل نمیتونن با قاطعیت این موضوع رو اثبات کنن

من فقط تو اینترنت چرخیدم...هرچیزی که باعث میشد کنفرانس من پربارتر و نمره آور تر بشه رو جمع کردم و تحویل استاد و سایر دانشجویان دادم.:ws3:

دلیل و مستندات علمی و راست یا دروغ بودنش هم پای خود ناشرش هست...

دلیل کشف نشدنشم اول همین پست توضیح دادم :sigh:

SAR یا specific absorption rate ک نرخ جذب امواج موبایل در واحد کیلوگرم است....یه میزان استانداری برای اون وجود داره....حالا بحث اینجاست ک اون امواج ک شما گفتید مضرن....اصلا موضوع اسیب رسوندن نیست....بلکه میزان جذب اون امواج توسط بافت هاست ک مورد بحثه....ک در زمانی ک مشترک در حال مکالمست بررسی میشه....ن در حالت عادی..و ن در حالت استفاده از دیتا روی موبایل....یا زمانی ک گوشی روشن و بی استفادست....

من متوجه منظورتون نشدم...رفتین در تخصص مخابرات که زیادی من سر نمیارم

ولی ...

ببینید ... سلول ها فرکانسی تولید میکنند که باعث جذب شدن به یکدیگر میشن...حالا توضیح دقیق علمیش که اسمث چیه رو نمیدونم...

این فرکانس خیلی شبیه به فرکانس های موبایل هست...باعث میشه این نظم و هماهنگی سلول ها بهم بریزه...

یا سلول ها که به صورت کروی هستند ...آنقدر روشون فشار بیارن تا بیضی شکل شوند...حفره های موجود روی سلول که وظیفه ورود یا خروج مواد داخل سلول دارند بیشتر شوند و این کنترل از دست سلول خارج بشه..پس بدن دچار آسیب میشه ... و .. و... و... و..

والا بقیه توضیحاتتون رو نفهمیدم:w58:

دیگه خیلی خیلی تخصصی مخابرات شد...من هنگم الان:ws52:

نظری ندارم چون اطلاعاتی ندارم در این زمینه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
آره خیلی راه ها هست تو الکترونیک که نشد داره ...:whistles:

کارتن فروشی...نه پول بنزین و خرج ماشینشونم در نمیاد

آقاولکن ،همش بزن توپرما

حالایه چیزی بهت بگم کارتونم جمع کردم!

گاری هم هل دادم یعنی باهاش نوشابه جابجامی کردم .

نمی دونی چه لذتی داره بعدشم یکی مثل مهران چمنی بزنه توپرت می شناسیش.

اونا دیگه چالش نیست...دیوانگیه !

نمی دونی عاشق این کلمه ام یکی بهم بگه

البته الان یه کار دیوانگی که انجام دادم....

تمام اعضای تیم تیراندازی گاز خراسان رضوی که همشون از 60تاتیر حداقل 57تاشون 10میخوره چنتاشونم 9 یا 9.5 رو :a030:

به چالش حظور در بازی پینتبال دعوت کردم...:w02:

شانس ما...همه هم اوکی دادن:hanghead:

حالا قراره تیم بدیم واسه پینتبال ... اونجا دهنم سرویسه :ws3:

انشاالله ببازی همه بهت بخدند

اصن واسه عروسی یه کار چالش برانگیز بهتری در فکر دارم...

عروس لباس دامادو بپوشه...دامادم لباس عروس رو :ws3:

ها ؟ چیه ! خوب چالشه دیگه:hapydancsmil:

:w16:

نببابا تیم در حد تیم ملی هم نیستیم...ادای قهرمانارو در میاریم...

پسر شادیم ؟ خوب یاد یه شعری افتادم که مرحوم مهدی احمدوند میگف :

من ،برعکس همه ،پست خنده هام غمه.... تو ،برعکس منی... شادی و غمگین میزنی ...:hanghead::hapydancsmil:

منم غم و غصه و دغدغه های فکری خودم رو دارم...واسه اینکه زیر اون فشارها هم خورد نشم میرم وقتم رو با اینجور ورزش ها پر میکنم...

ورزش های قدرتی...همین شنا !

شنا دو حالت داره : سرعتی و قدرتی

سرعتی تعداد دست و پاها بیشتر است سرعت هم بیشتر

قدرتی تعداد دست و پاها کمتر است...ولی با کشش و فشار بیشتر و قدرت بیشتر که سرعت بالا میبره

یبار تو المپیاد شما سرعتی شنا کردم... سوم کشور شدم...

این بارم تو المپیاد کشوری قدرتی شنا کردم..سوم شدم...

خوبی قدرتی شنا کردن اینه که خستگی کمتری بعد مسابقه به آدم دست میده و میتونه شنای بعد رو هم راحت تر انجام بده...

( تو المپیاد 3تا مسابقه شنا در یک ساعت داشتم )

**چقدورزش توپیشرفت ورفتاروطرز فکرت دخالت داشته؟**

خوب...اممم

هیچی !

باعث پسرفت هم شده..

بجای اینکه بشینیم تجربه کاری ایجاد کنیم..سر کار بریم..پول دربیاریم...مطالب علمی بخونیم یا ببینیم یا کارهای علمی بکنیم...

روزی حداقل 6ساعتم ورزش میکنم :banel_smiley_4:

البته من زمانی که کار میکردم...فقط کار میکردم ها !

ولی کارو که ول کردم...فقط ورزش میکنم...چون کارم سنگین بود...داشتم اندازه یه مرد 50ساله به خودم فشار میاوردم...

قدر تفریح و جوونی و موقعیتمو دونستم...وقتمو بجای کار گذاشتم روی ورزش ...

یعنی بیشترتیم ملی هستی؟

باعث پیشرفت شده خودت خبرنداری!

کی سوم شدی ؟

لینک به دیدگاه

سلام

تابلوروانهم کارکردین؟

تولیدتابلوروان درامدش خوبه؟

می شود بجای ماژول led از همین صفحها 495000.jpg

استفاده کرد.(الان دوباره میگه نه)

قیمت هرتابلو الان چقدراست ؟ بسنش رامی شودآموزش بدهید ؟

لینک به دیدگاه
ای بابااااا

تمام دوستان و اطرافیانم همه از سربازی معافن !

چرا اینطوری میشه آخه !

یکی که دیگه خیلی باحال بود...سر کفالت مادربزرگش معاف شد:banel_smiley_4:

لیسانس از نظر من در الکترونیک...اندازه فوق لیسانس سایر رشته هاست...خیلی سخته...

اگه واقعا علاقه نداشته باشی مث ده ها نفر از دوستام... یا انصراف میدی یا اخراج میشی

اگرم علاقه داشته باشی...مث تک و توکی از دوستام به راحتی و نمره عالی میتونی مدرکتو بگیری:w02:

ایول..اتوماسیون سودش خیلی خوبه ولی فکر باز میخواد...plc هم حتما با نرم افزار stop7 و دستگاه زیمنس کار کن که در بازار رایج تر هستن

کیت آسانسور و این چیزا رو بیخیال...هزاران مدلش تو بازار ریخته...هزار تومن گرون تر بدی طرف میره سر یه فروشنده یا تولید کننده دیگه و باهش قرار داد میبنده

وقتتو روی ساخت پروژه نزار... وقتتو روی تِز بزار....

یعنی چیزی که تازست... جدیده... مشابه نداره..

یه چیزی که نیاز بازاره... یه چیزی که زود قدیمی نمیشه...

یه چیزی که سودآوریش زیاد باشه

کتابای هنرستان عالیه..همونارو بخون

البته قطعه شناسی در صنعت هم کتابشو بگیر بخون

بازار یابی؟!

برعکس من آهنو آهک میکنم تو بازار... به طرف اعتماد و ضمانتی رو میدم که راحت کارو به ما بسپارن که خداروشکر در خیلی موارد پشیمونم نشدن...اون یه دوتا مواردم تقصیر ما نبوده......

یبار یه ساختمونی نورپردازی کردم تحویل دادم رفتم...طرف برق کار خودش ،سیم های منبع تغذیه سوئیچینگ اشتباهی وصل کرده بود... برق 220رفته بود تو تمام لامپ های 12ولتی که براش گذاشته بودیم...و بوووووووووومب... همه ضحمات ما و هزینه های ایشون به باد رفت

من متولد 20مهر1370هستم...

شماره حسابمم بدم ؟ آخه تولدم نزدیکه :D

من چشمام ظعیف بود برا همین معاف شدم ولی بعدش عمل کردم:ws3:

واسه ساخت کیت اسانسور هدفم فروش نیست فقط میخوام دستم راه بیفته

پی ال سی های زیمنس یه کم کار کردم ولی اونا خیلی قدرن من تازه با چنتا دستگاه کوچیک شروع کردم که دلتا به کار میاد

تولد منم یه کم بعد شماست.اگه شماره حساب دادی بعدش باید شماره حساب بگیری

لینک به دیدگاه
سلام سلام سلام :icon_gol:

واقعا ! 2-3 روز شد ! چه زود گذشت....:w58:

این سوالات هنوز نمیتنم خووب پاسخ بدم...

بزارین روز آخر که با تجربه بیشتری هم هستم...جوابگو خواهم بود...فقط این سوالتونو اون روز بهم یادآوری کنین :a030:

علیک سلام

ممنون...شماهم وش اومدین به جمع بازدیک کنندگان سوزاندن من رو صندلی :w16::ws3:

دلیل چاپ نشدن مقاله اینه که :

امواج موبایل روی طولانی مدت و در طول سالیان سال بر روی آدم عوارضش رو نشون میده

این عوارض مشابه عوارض کهولت سن هم هستن و به همین دلیل نمیتونن با قاطعیت این موضوع رو اثبات کنن

من فقط تو اینترنت چرخیدم...هرچیزی که باعث میشد کنفرانس من پربارتر و نمره آور تر بشه رو جمع کردم و تحویل استاد و سایر دانشجویان دادم.:ws3:

دلیل و مستندات علمی و راست یا دروغ بودنش هم پای خود ناشرش هست...

دلیل کشف نشدنشم اول همین پست توضیح دادم :sigh:

من متوجه منظورتون نشدم...رفتین در تخصص مخابرات که زیادی من سر نمیارم

ولی ...

ببینید ... سلول ها فرکانسی تولید میکنند که باعث جذب شدن به یکدیگر میشن...حالا توضیح دقیق علمیش که اسمث چیه رو نمیدونم...

این فرکانس خیلی شبیه به فرکانس های موبایل هست...باعث میشه این نظم و هماهنگی سلول ها بهم بریزه...

یا سلول ها که به صورت کروی هستند ...آنقدر روشون فشار بیارن تا بیضی شکل شوند...حفره های موجود روی سلول که وظیفه ورود یا خروج مواد داخل سلول دارند بیشتر شوند و این کنترل از دست سلول خارج بشه..پس بدن دچار آسیب میشه ... و .. و... و... و..

والا بقیه توضیحاتتون رو نفهمیدم:w58:

دیگه خیلی خیلی تخصصی مخابرات شد...من هنگم الان:ws52:

نظری ندارم چون اطلاعاتی ندارم در این زمینه:icon_pf (34):

دلیل چاپ نشدنش اینه ک هنوز یک جامعه اماری ثابت با شرایط یکسان رو نتونستن مورد تحلیل قرار بدن.....یعنی جامعه اماری ک تمام شرایط فیزولوژیک یکسانی داشته باشن و تنها در استفاده از موبایل تفاوت عمل داشته باشند....خیلی ساده یعنی تمام متغییرها ثابت و تنها یک مجهول ک اونهم اثرات امواج هست رو نتونستن تو جامع اماری پیاده سازی کنن.....

چون بسیار زیاد هستن عواملی ک باعث بوجود اومدن اون شرلیط فیزیکی در بدن میشن و تنها امواج ب صورت خاص اونهارو بوجود نمیارن....مثل شرلیط اب و هوایی....نوع تغذیه....میزان توانایی ایمنی بدن انسانها....حالات و شرایط عصبی و روحی و بسیاری عوامل دیگه.....پس بوجوداوردن یه جامعه اماری ک تمام این شرایط یکسان باشند...مقدرو نشده....

استادتون چیزی مبنی بر اینکه هنوز اینها همه شبهات هست نگفت....؟:ws38:

خوب هر سوالی دارید ک متوجه نشدید....بپرسید....تا اونجایی ک بلد باشم جواب میدم

اینکه سلولها فرکانسی تولید میکنند...جای خود.....اما هر سلول وقتی در یک میدان مغناطیسی قرار میگیره پروتون اون تحت تاثیر قرار میگیره....ک تمامی هستها هم این شرایط رو ندارن....

یه نکته....کاملا مشخص ک حرفای خودتون رو نقض کردید.....گفتید فرکانس موبایل شبیه فرکانس سلولهاست(ک البته نمیدونم کجا این رو خوندید)....حالا ب فرض ما این گفته شما رو درست در نظر بگیریم....وقتی دو فرکانس شبیه هم باشند ک مشکل بوجود نمیاد.....یعنی میدانهای برابر دارند....پس فشاری ب سلول اعمال نمیشه....

هر کجارو متوجه نشدید چ در پست قبلی...چ در این پست بگید.....تا توضیح بدم.....:a030:

لینک به دیدگاه
آقاولکن ،همش بزن توپرما

حالایه چیزی بهت بگم کارتونم جمع کردم!

گاری هم هل دادم یعنی باهاش نوشابه جابجامی کردم .

آقاولکن ،همش بزن توپرما

این جمله دستوری بود یا امری؟ :ws38:

باشه باشه..چشم :ws3:

ایوللل...کارتن هم جمع کردی؟ ایول...مردان بزرگ همیشه از کارهای اینچنینی به موفقیت رسیدند...

آفرین ...تبارک الله...جدی میگم..بی شوخی

گاری حل دادنم مزه داره ها...مخصوصا تو دوران کودکی:hapydancsmil:

نه نمیدونم چه لذتی داره..ولی گفته بودم...مزه داره :hapydancsmil:

کی جرات کرده بزنه تو پرت بجز من ؟ :w02:

الان میرم حقش رو میزارم کف دستش:vahidrk:

دیوونه بازی

خیلی دیوونه ای دیوونه:ws3:

خوب شد ؟ برو حالشو ببر:a030:

نفر بعد.... :banel_smiley_4:

من پینت بال از سال 87 تا حالا میرم سالی یکی دوباری...

تجربم تو این محیط بیشتره...بقیه تا بخوان با این تفنگا اوخت بگیرن تیر من وسط خال ابروشونه :gnugghender:

:w16:

یعنی بیشترتیم ملی هستی؟

باعث پیشرفت شده خودت خبرنداری!

کی سوم شدی ؟

نببابا...

تیم ملی کجاس...اصن من در حدش نیستم

فقط المپیاد ورزشی در سطح کشوری رفتم

اونم دوسال یکبار برگذار میشه...

5دوره شرکت داشتم

بقیش استانی و شهری بوده

همین دوسه هفته پیش المپیاد بودم که سوم شدم دوباره :banel_smiley_4:

مسابقات مشهد افتاده بود...ماهم مشهدی...اصن خوش نگذشت

اما بازم واسمون هتل طرقبه مشهدو گرفته بودن

فکر کنین یک هتل به اون بزرگی رو...به مدت بیش از یک ماه دربست گرفته بودن واسه مسابقات !

چقد خوردیم و خوردیم و خوردیم اونجا...همینش فقط خوب بود..

باز شهرهای دیگه بود جاهای تفریحیشم میرفتیم

یبار ابهر قزوین بودیم...دوبار شمال ( هتل جدید رامسر) بقیشم مشهد...

از وقتی افتاده مشهد همه کشور به مشهد رای دادن...هردفه از این به بعد مشهد برگذار میشه شانس ما :|

اصن ولش کن..دلم پره...حرف زیاده در این باره...بگذریم

لینک به دیدگاه
سلام

تابلوروانهم کارکردین؟

تولیدتابلوروان درامدش خوبه؟

می شود بجای ماژول led از همین صفحها

استفاده کرد.(الان دوباره میگه نه)

قیمت هرتابلو الان چقدراست ؟ بسنش رامی شودآموزش بدهید ؟

تابلو روان شخصا خیر...

کار ما تابلو چلنیوم و روان و تلویزون شهری و این پیکسل ها هم بود ولی خودم که شخصا نمیومدم اینارو بسازم...

البته بجز این تابلو پیکسل ها که حساس بودم روش خودم و همکارم ساختیمش

تولیدش درآمدش خوبه...آره...میشه گفت در هر متر تا 500تومن سود داره

می شود بجای ماژول led از همین صفحها استفاده کرد.(الان دوباره میگه نه)

میشه ولی مین بردش فرق میکنه. کسی هم اینقد پول نمیده...

دیدی نگفتم (نه) :whistles:

همین تابلو کوچیکی که ساختم 300تا پیکسل داشت شاید باورتون نشه ولی نزدیک 2تومن پول همین تابلو شد واسه خودم:sigh:

قیمت تابلوی درجه یک تک رنگ روز دید با دوسال گارانتی و این حرفا قیمت پارسالش 1.5بود متری

آموزش بستن تابلو نیازی نیست بدم...تو اینترنت فراوونه سرچ کنید...توضیحات و تصاویر خوبی هم میاره...

مث این میمونه الان بخواین چرخ رو دوباره اختراع کنیم !

خوب چیز خاص و انحصاری نیست که آموزشش فقط در تخصص من باشه...

تو اینترنت مقاله زیاد داره...اگه حالا در این زمینه سوالی مشکلی چیزی هم دارین بگین میتونم کمک کنم ....البته بجز مین برد و نرم افزارش که من تخصصی ندارم

لینک به دیدگاه
من چشمام ظعیف بود برا همین معاف شدم ولی بعدش عمل کردم:ws3:

واسه ساخت کیت اسانسور هدفم فروش نیست فقط میخوام دستم راه بیفته

پی ال سی های زیمنس یه کم کار کردم ولی اونا خیلی قدرن من تازه با چنتا دستگاه کوچیک شروع کردم که دلتا به کار میاد

ایول به چشمای لیزری ... :w58:

بزار یه تست بکنم .. . .

این چنتاس؟ \ | \\\ |/// \|

:ws3:

برای راه افتادن دستتون پروژه سنگین و زمانبری رو انتخاب نکردین ؟

تازه کجا میخواین تست کنین ؟ بازم هزینه میبره...

واسه راه افتادن دستتون یه برد آموزشی avr یا بهتر از اون plc یا بهتر از اون arm میگرفتین روش کار میکردین...

مخصوصا کتابچه آموزشی و این چیزا هم داره خیلی عالی میشه

منم اول میگفتم زبان برنامه نویسی کدویژن سخته...فعلن بسکام یادبگیرم...

بسکامو که یادگرفتم دیگه نتونستم کدویژن رو یاد بگیرم...برام سخت بود...

سر این مساله پی ال سی هم من از طرف دانشگاه با یک بنده خدای دیگه واسه مسابقات بین دانشگاهی در سطح استان انتخاب شدیم و رفتیم

من کارهای عملیم عالی بود اون بنده خداهم کارهای تئوری...

تو همه مراحل و امتحانات خوب پیش رفتیم...رسیدیم سر کارگاه پی ال سی

دیدیم ای وای !

تو دانشگاه ما نرم افزار لوگو یاد دادن اینجا امتحان با نرم افزار استپ7 هست ...

هیچی دیگه...واسه اینکه نشون بدیم بلدیم جواب رو در نرم افزار لوگو بهشون دادیم...ولی امتیازی ندادن

در نهایت دانشگاه ما سر همین از دست دادن امتیاز دوم شد...دانشگاه میزبان توی اهدای جوایز هم این موضوع رو اعلام کردن(دمشون گرم)

پس وقتتو روی چیزهای عرف بازار بزار...وقتتو طلف نکن الکی

اشکال نداره...شما پولو بفرس...

منم روز تولدت به یادت هستم...البته چون بعد من به دنیا اومدی...پول کمتری باید برات بفرستم :ws3:

لینک به دیدگاه
تابلو روان شخصا خیر...

کار ما تابلو چلنیوم و روان و تلویزون شهری و این پیکسل ها هم بود ولی خودم که شخصا نمیومدم اینارو بسازم...

البته بجز این تابلو پیکسل ها که حساس بودم روش خودم و همکارم ساختیمش

تولیدش درآمدش خوبه...آره...میشه گفت در هر متر تا 500تومن سود داره

می شود بجای ماژول led از همین صفحها استفاده کرد.(الان دوباره میگه نه)

میشه ولی مین بردش فرق میکنه. کسی هم اینقد پول نمیده...

دیدی نگفتم (نه) :whistles:

همین تابلو کوچیکی که ساختم 300تا پیکسل داشت شاید باورتون نشه ولی نزدیک 2تومن پول همین تابلو شد واسه خودم:sigh:

قیمت تابلوی درجه یک تک رنگ روز دید با دوسال گارانتی و این حرفا قیمت پارسالش 1.5بود متری

آموزش بستن تابلو نیازی نیست بدم...تو اینترنت فراوونه سرچ کنید...توضیحات و تصاویر خوبی هم میاره...

مث این میمونه الان بخواین چرخ رو دوباره اختراع کنیم !

خوب چیز خاص و انحصاری نیست که آموزشش فقط در تخصص من باشه...

تو اینترنت مقاله زیاد داره...اگه حالا در این زمینه سوالی مشکلی چیزی هم دارین بگین میتونم کمک کنم ....البته بجز مین برد و نرم افزارش که من تخصصی ندارم

سلام.......

خب همین سوال رایه جای از یه بندخدایی پرسیدم او هم همین جوابوداد:whistle:

وباعث شدنه پول بی خودی بخاطراموزشگاه بدم وهم باروشهای جدیدآشناشدم.

مثلا forum.lightiran.com

چیجوری باید ماژول خوب راازبدتشخیص دهیم ؟بهترین نوعش چیست؟چندنوع داریم ؟چندتاماژول رامی شودبه 1 تغذیه متصل کرد؟سیم اتصال چندباشه بهتره؟

لینک به دیدگاه

سلام سلام

یه سوال دارم که خیلی وقته دنبالشم ولی جواب درست و حسابی گیر نیاوردم.

الان یادم اومد گفتم شاید شما بتونی کمکم کنی

من میخوام یه صفحه ال سی دی بزرگتر از ال سی دی n96 که تو eca هست با میکرو راه اندازی کنم و دو،سه تا زیر منو باهاش درست کنم و تو هر صفحه ای هم چنتا دکمه باشه که یه کار های انجام بده و میخوام سرعتش هم بالا باشه مثل صفحه گوشی.

حالا با چه میکرویی میشه این کار کرد ؟ اصلا میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه
سلام.......

خب همین سوال رایه جای از یه بندخدایی پرسیدم او هم همین جوابوداد:whistle:

وباعث شدنه پول بی خودی بخاطراموزشگاه بدم وهم باروشهای جدیدآشناشدم.

مثلا forum.lightiran.com

چیجوری باید ماژول خوب راازبدتشخیص دهیم ؟بهترین نوعش چیست؟چندنوع داریم ؟چندتاماژول رامی شودبه 1 تغذیه متصل کرد؟سیم اتصال چندباشه بهتره؟

سلام سلام....

چند روزی اینجا دیگه سوال جواب نشد صندلی ما یخ کرده بود :sad0:

نه اشتباه نکن...پول الکی واسه آموزشگاه ندادی...

بلکه دوتا چیز هم بدست آوردی...اول اینکه تخصصی این بحث رو یاد گرفتی نه تجربی ( هزینت پایین تر رفت)

دوم اینکه مدرکش رو گرفتی...آموزشگاه ها در پایان کلاس های آموزشیشون مدرک معتبری ارائه میکنن که برای شما میشه جزو رزومه کاری:a030:

مثلا forum.lightiran.com

مدیر مدیر مدیر نیگاش کن....داره تبلیغات میکنه :vahidrk:

:ws3::whistles:

ماژول های خوب در اکثر موارد گرون تر هستند ! این بهترین راه تشخیص هست :ws3:

بهترین نوعش با الیدی های کری هستند آمریکایی ان و قیمتشون تقریبا تا 5برابر مدل های چینی هست

چند نوعش که...نمیدونم...خودم 5مدلی داشتم فک کنم..

بسته به نوع الیدیتون و رنگ اون باید تغذیه رو مشخص کنید...

معمولن اگه اشتباه نکنم واسه هر متر مربع 20آمپر 24ولت میزارن

تعداد ماژولم مشخصه در یک متر...ولی اگه از چند رنگ ماژول در یک تابلو استفاده میکنید بهتره که تغدیه هاشونم جدا باشه تا هنگام نمایش عکس کمرنگ پر رنگ نباشن

سیم اتصال ها بین 1تا 1.5 هست...

آغا فقط الان روزای آخر رو دارم در بحث صندلی داغ سپری میکنم

و از نظر خودم .... بین این همه کاربر .... سوالای خیلی تخصصی از من و تجربیاتم نشد...

خیلی چیزا مونده که سوال نشده و میتونست برای کاربران مفید باشه.

یعنی احساس میکنم چیزی در حدود کمتر از 5% مفید بودم.

کاربران زیادی شرکت نداشتن و در بحث شرکت نکردن...

سوالات خیلی خاص و اون طوری که باید می بود به نظرم نبود...میتونست خیلی بهتر باشه

انشالله نفر بعدی که بیان رو صندلی... نشون میدم چه طوری میشه یکی رو تخلیه اطلاعتی کرد :gnugghender:

لینک به دیدگاه
سلام سلام

یه سوال دارم که خیلی وقته دنبالشم ولی جواب درست و حسابی گیر نیاوردم.

الان یادم اومد گفتم شاید شما بتونی کمکم کنی

من میخوام یه صفحه ال سی دی بزرگتر از ال سی دی n96 که تو eca هست با میکرو راه اندازی کنم و دو،سه تا زیر منو باهاش درست کنم و تو هر صفحه ای هم چنتا دکمه باشه که یه کار های انجام بده و میخوام سرعتش هم بالا باشه مثل صفحه گوشی.

حالا با چه میکرویی میشه این کار کرد ؟ اصلا میشه یا نه؟

علیک سلام سلام :ws3:

سوال خوب زیاد پیدا میشه....ولی جواب خوب سخت گیر میاد :ws3:

آره بپرس شاید بتونم جواب بدم:ws38:

آره خب شدنیه...

اصن اون السیدی واسه همینه دیگه ! تاچ بودنش دقیقا برای همین کار هست

اگه پیشنهاد منو بخوای

از میکرو آرم استفاده کن...هم خروجی ورودی زیاد داره و هم سرعتش خیلی بالاس

واسه آرم هم پی30بی آمادش هست تو همون فروشگاه...همونو بخر.. وصل کن به ال30دی

ولی فک کنم جی تگ هم باید بگیری:icon_pf (34):

آغا اسن هرکه طاووس خواهد...جر هندوستان کشد:ws3:

لینک به دیدگاه

سه روز دیگه از گفتگو باقی مونده....

درمورد نورپردازی....برامون توضیح بدید...؟

الان چقدر این صنعت پیشرفت کرده....؟

موارد استفاده این صنعت محدوده....؟

شما تو چ زمینه نورپردازی کارکردید....؟

نورپردازی موزیکال کار کردید....؟

کجاها....؟

ابنمای موزیکال چطور....کارکردید....؟

الان روی نورپردازی های سه بعدی دنیا داره کار میکنه....

شما در این زمینه تخصصی دارید....؟

جشنواره نورپردازی تخصصی برلین توی مهرماه داره برگزار میشه....چقدر طول میکشه این صنعت تو ایران ب اون مرحله برسه....؟

در رابطه با نورپردازی سه بعدی توضیح بدید....؟

لینک به دیدگاه
علیک سلام سلام :ws3:

سوال خوب زیاد پیدا میشه....ولی جواب خوب سخت گیر میاد :ws3:

آره بپرس شاید بتونم جواب بدم:ws38:

آره خب شدنیه...

اصن اون السیدی واسه همینه دیگه ! تاچ بودنش دقیقا برای همین کار هست

اگه پیشنهاد منو بخوای

از میکرو آرم استفاده کن...هم خروجی ورودی زیاد داره و هم سرعتش خیلی بالاس

واسه آرم هم پی30بی آمادش هست تو همون فروشگاه...همونو بخر.. وصل کن به ال30دی

ولی فک کنم جی تگ هم باید بگیری:icon_pf (34):

آغا اسن هرکه طاووس خواهد...جر هندوستان کشد:ws3:

جر هندوستان که میکشم :ws3:

ولی خوب یه ال سی دی بزرگتر میخوام مثلا 7 ایچی که تو فروشگاه هست. اون چطور با ارم خوب جواب میده؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام سلام....

چند روزی اینجا دیگه سوال جواب نشد صندلی ما یخ کرده بود :sad0:

نه اشتباه نکن...پول الکی واسه آموزشگاه ندادی...

بلکه دوتا چیز هم بدست آوردی...اول اینکه تخصصی این بحث رو یاد گرفتی نه تجربی ( هزینت پایین تر رفت)

دوم اینکه مدرکش رو گرفتی...آموزشگاه ها در پایان کلاس های آموزشیشون مدرک معتبری ارائه میکنن که برای شما میشه جزو رزومه کاری:a030:

مدیر مدیر مدیر نیگاش کن....داره تبلیغات میکنه :vahidrk:

:ws3::whistles:

ماژول های خوب در اکثر موارد گرون تر هستند ! این بهترین راه تشخیص هست :ws3:

بهترین نوعش با الیدی های کری هستند آمریکایی ان و قیمتشون تقریبا تا 5برابر مدل های چینی هست

چند نوعش که...نمیدونم...خودم 5مدلی داشتم فک کنم..

بسته به نوع الیدیتون و رنگ اون باید تغذیه رو مشخص کنید...

معمولن اگه اشتباه نکنم واسه هر متر مربع 20آمپر 24ولت میزارن

تعداد ماژولم مشخصه در یک متر...ولی اگه از چند رنگ ماژول در یک تابلو استفاده میکنید بهتره که تغدیه هاشونم جدا باشه تا هنگام نمایش عکس کمرنگ پر رنگ نباشن

سیم اتصال ها بین 1تا 1.5 هست...

آغا فقط الان روزای آخر رو دارم در بحث صندلی داغ سپری میکنم

و از نظر خودم .... بین این همه کاربر .... سوالای خیلی تخصصی از من و تجربیاتم نشد...

خیلی چیزا مونده که سوال نشده و میتونست برای کاربران مفید باشه.

یعنی احساس میکنم چیزی در حدود کمتر از 5% مفید بودم.

کاربران زیادی شرکت نداشتن و در بحث شرکت نکردن...

سوالات خیلی خاص و اون طوری که باید می بود به نظرم نبود...میتونست خیلی بهتر باشه

انشالله نفر بعدی که بیان رو صندلی... نشون میدم چه طوری میشه یکی رو تخلیه اطلاعتی کرد :gnugghender:

اینم سوال خاص چراجواب نمی دی ؟نکنه بلدنیستی پس اون کنفرانس چی بود.وقتی الکی نمره میگیری همینه .
دلیل چاپ نشدنش اینه ک هنوز یک جامعه اماری ثابت با شرایط یکسان رو نتونستن مورد تحلیل قرار بدن.....یعنی جامعه اماری ک تمام شرایط فیزولوژیک یکسانی داشته باشن و تنها در استفاده از موبایل تفاوت عمل داشته باشند....خیلی ساده یعنی تمام متغییرها ثابت و تنها یک مجهول ک اونهم اثرات امواج هست رو نتونستن تو جامع اماری پیاده سازی کنن.....

چون بسیار زیاد هستن عواملی ک باعث بوجود اومدن اون شرلیط فیزیکی در بدن میشن و تنها امواج ب صورت خاص اونهارو بوجود نمیارن....مثل شرلیط اب و هوایی....نوع تغذیه....میزان توانایی ایمنی بدن انسانها....حالات و شرایط عصبی و روحی و بسیاری عوامل دیگه.....پس بوجوداوردن یه جامعه اماری ک تمام این شرایط یکسان باشند...مقدرو نشده....

استادتون چیزی مبنی بر اینکه هنوز اینها همه شبهات هست نگفت....؟

خوب هر سوالی دارید ک متوجه نشدید....بپرسید....تا اونجایی ک بلد باشم جواب میدم

اینکه سلولها فرکانسی تولید میکنند...جای خود.....اما هر سلول وقتی در یک میدان مغناطیسی قرار میگیره پروتون اون تحت تاثیر قرار میگیره....ک تمامی هستها هم این شرایط رو ندارن....

یه نکته....کاملا مشخص ک حرفای خودتون رو نقض کردید.....گفتید فرکانس موبایل شبیه فرکانس سلولهاست(ک البته نمیدونم کجا این رو خوندید)....حالا ب فرض ما این گفته شما رو درست در نظر بگیریم....وقتی دو فرکانس شبیه هم باشند ک مشکل بوجود نمیاد.....یعنی میدانهای برابر دارند....پس فشاری ب سلول اعمال نمیشه....

هر کجارو متوجه نشدید چ در پست قبلی...چ در این پست بگید.....تا توضیح بدم.....

بعدشم eca که میگم تبلیغ نیست لایت ایران که میگم تبلیغه

بعدشم مابامدیرمون یک بدنیم در هزاران روح تاچشت دربیاد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

تمامی پاسخ هارو فردا ارسال خواهم کرد.

این یکی دو روز درگیر قرارداد نویسی و این مباحث بودم که فرصت نشد جوابگوی دوستان باشم.

فرداهم بعد از ظهر پاسخ دقیق به دوستان خواهم داد.بازهم اگز سوالی دارید فعلا مطرح کنید.:a030:

لینک به دیدگاه
جر هندوستان که میکشم :ws3:

ولی خوب یه ال سی دی بزرگتر میخوام مثلا 7 ایچی که تو فروشگاه هست. اون چطور با ارم خوب جواب میده؟؟؟؟

آره خوب اگه با آرم جواب نده میخواد با چی راه بیوفته پس !

شدنیه آغا...خیالت راحت...

فقط قبلش اگه خواستی شکست بر طرف بشه..از پشتیبانی فروشگاه سوال کن...هم تلفن داره هم یاهو هم وایبر هم ...

نگران نباش

شدنیه:w16:

اینم سوال خاص چراجواب نمی دی ؟نکنه بلدنیستی پس اون کنفرانس چی بود.وقتی الکی نمره میگیری همینه .

بعدشم eca که میگم تبلیغ نیست لایت ایران که میگم تبلیغه

بعدشم مابامدیرمون یک بدنیم در هزاران روح تاچشت دربیاد.

اون کنفرانسش فورمالیته بود...در اصل استاد روی نحوه صحیح کنفرانس دادن ما دقت میکرد...

نکته های خوبی هم گفت... چند تا اشکال راجب من گفت... 16تا هم نکته گفت یادداشت کردم...

یعنی بیشتر بار علمی کنفرانس مهم نبود...نحوه ارائه مد نظر استاد بود.

اوناهارم یادداشت کردم...واسه دوستان هم مینویسم تا به دردتون بخوره واسه دفاع پروژه ای کنفرانسی چیزی...

ای بابا.... نگاه کردم پیداشون نکردن کجا نوشتم... خوب پس اونایی که یادمه رو میگم..شما جای خوبی یادداشت کنین مث من فراموش نکنین...

1- اول جلسه اعلام کنید کنفرانستون چقد برای ارائه زمان میبره .

2-فهرست بندی شده باشه

3-شماره صفحه داشته باشه

4-دستتون توی جیبتون نباشه

5-پشت تریبون قایم نشین...راه برین موقع توضیح

6-ارتباط چشمی با تمام افراد هنگام ارائه برقرار کنید ...فقط به یک گوشه یا یک نفر نگاه نکنین

7-با یک تن صدا صحبت نکنین...اگر آهسته صحبت کنین خوابشون میبره... بلند صحبت کنین اوناها باهم حرف میزنن

8-سعی کنید صداتونو در مواقعی آهسته و در مواقعی بلند کنید...حیجان به توضیحاتتون بدین

9-اگر در قسمتی از مقالتون دیدین اشتباه کردین...به روی خودتون نیارین..چون دیگه دیر شده...همون طوری ادامه بدین...حتی اگه بگین ماست سیاه بود!

10- سعی کنین از تصاویر بیشتری در مقاله استفاده کنید

11-لباس شیک و رسمی بپوشید

12-از رنگ های مناسب در پس زمینه مقالتون استفاده کنید...

13-در آخر مقالتون تمامی منابع رو ذکر کنید

14-پاهاتونو تکون ندین یا پنجه کفشتونو بالا پایین نکنین...یعنی هرکاری که بروز دهنده استرستون باشه

15-از قبلش به مقاله یا کنفرانستون مسلط باشین...از روی متن نخونین...از حفظ بگین و کم و بیش به تخته یا پروژکتور نگاه کنین...

16-از گفتن کلمه های غیر رسمی و محلی یا به قول خودمون کوچه بازاری بپرهیزیم

17-گوشیمون رو روی سایلنت بزاریم یا خاموش کنیم

18-در آخر جلسه از حظار سوال کنیم اگه سوالی چیزی دارن مطرح کنن تا پاسخ بدین

19-از قبل با دوستاتون هماهنگ کنین که چه سوالی ازتون بپرسن ،تو جلسه سوال کنن و شما مسلط پاسخ بدین

20-دیگر یادم نیست :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...