رفتن به مطلب

همسر من....(....)

ارسال های توصیه شده

من موافقم...

شما چطور؟

موافق نیستی؟‍!!!

چرا؟؟؟؟

درود.

راستش.

کاش نظر خودت رو نمی نوشتی.

کلیت ش خوبه اما راستش با متن مخالفم.

پر از خامی ه. پر از لحظه هایی ک باید تجربه بشن.

ما قبل ازدواج خام هستیم و بعدش هم، دو فرد خام بهم میرسن.

البته ب نظرم این سیستم برا بعضی از ادمها مفیده ک حتی لازمه، اما شیوه من این نیست.

اگر هدف غیرت داشتن، این غیرت نیست.

ب صورت خلاصه بگم ک بناب دلایل زیادی ک خیلی هاش تجربی هستن ( نه صرفا تجربه خودم. کتابهایی از زندگی های مشترک و غیره) با گفتن چنین حرفهایی با پیروی ظاهری ی موجود پیرو مواجه میشیم ک صرفا اویزون گردن ه تا همسر و همراه. غیر از ی سری حرفهای ب ظاهر غیرت مند نوجونانه ی جاییش ب حریم خصوصی اشاره شد ک اونم کاملا نسنجیده بود.

بحث طولانی ه.

اگ تاپیک کشش داشت، شاید ادامه بدم :icon_gol:

در پناه حق

لینک به دیدگاه

سلام

منم با s.f (آقاسجاد) موافقم.

خب این دوظاهراباهم تفاوت دارند مردعاشقه وعشق راازنگاه خودش می بینه ویک نوع حالت (دیکتاتوری) داره که خانومش حتماباید اینجوری باشه ازاون طرف هم خانم برای اینکه مرد موردعلاقه خودش نیست وبایددیدمردچگونه رفتارمی کنه که خانم علاقه نشون نمی ده وبه افراددیگربیشترعلاقه دارددراخراین باعث می شودکه زندگی هردویشون سخت بشه واگرکاربه طلاق نکشه زندگی کردنشون ازروی تحمل هم دیگراست ولی همیشه راه حلی وجوددارد.

آزادی ولی آزادی تعریف شده هم برای مردوهم برای خانم.مردوزنهم مساویندوهیچ فرقی باهم ندارنددقت کنید هردوناقصند مثل پازل درکنارهم کامل می شندوهردوحق مساوی دارندگرچه توایران بایدچندسالی زن سالاری باشه تاقسمتی ازاین بی عدالتی هاجبران شود.

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28:خوراک دهد 70 و 80 هست.

شاید اگه از یه دهات دور افتاده دختر پیدا کنی با اینا کنار بیاد البته تا وقتی که زورت بهش برسه و تلوزیون و ماهواره نگاه نکنه پاشم به تهران و دانشگاهم نرسه.

دادشم ازدواج یعنی تا اونجایی که میتونی پروتن بدی الکترون بگیری تا خنثی بشی یعنی تفاهم بدست اوردنیه.از اول هیچ زوجی ندارنش باید خیلی جاها پا روی غرورت بزاری باید خیلی وقتا یه چیزایی رو ندید بگیری تا همون حرکتارو از طرف مقابلت ببینی اون وقت درک میکنی عشق واقعی چیه و تازه اونوقته که وقتی به طرفت میگی میمیرم برات و میدونی که با تمام وجود میفهمه چی داری میگی معنی خوشبختی از تو چشات میزنه بیرون.

ایشالا همتون خوشبختی از چشاتون بزنه بیرون رفقا:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر من دختر هر جوری که دوس داره باهاش رفتار بشه باید باهاش رفتار کرد

یه دختر دوست داره بزنن تو سرش خب باید بزنی تو سرش

یکی دوس داره نزنی تو سرش خب نمی زنی تو سرش

ولی درمورد عشق اگر عاشق کسی باشی هر کاری کنه می گی اشکال نداره

لینک به دیدگاه

حرف همتون صحیح...

ولی تو این دوره هیچ دختر و پسری خام نیستن که بخوان بعد از ازدواج با این کارا پخته بشن...

دختری که با رفیق من شوخی کنه هزار یک اتفاق پیش بینی نشده برای من پیش میاد.

این متنم زندانی شدن دختر رو بیان نمیکنه...

منظرش اینه تو دختری که شوهر داری چرا باید تو لاین و وایبر و... با پسری چت کنی بگی دوس پسرمه...

من نمیگم فقط واسه خانوما صدق میکنه این متن...دیگه در این حد ظالم نیستم...

خودتون یکم واقع بینانه باشید و دادگاه رو نگاه کنید که آمار طلاق چقدر بالاس اون فقط بخاطر همین چیزای الکی که تو همین متن بود...

قبلا طلاق میگرفتن چون طرف معتاد بود نازا بود و .... الان چون طرف دوس پسر داره طرف با وضع افتضاحی بیرون میگرده و همسرش نمیتونه تحمل کنه...

من پسرم تو تهران دانشگاه رفتم...ولی غیرتم اجازه نمیده داداش بزارم زنم با ساپورت عرض اندام کنه بیرون...

چرا فکر میکنید کسی که یکم فقط یکم از قدیما یاد بگیره زندگی کردن رو طرف میشه واسه دهه 70،80...

من دوران کاردانی....با دختری دوس بودم که حتی تو دانشگاه باهام راه نیومد...چه برسه بیرون رفتن...آرایش میکرد ولی در حدی که نگن بهش امل....التماسش کردم تو لاین عضو بشه نشد...درصورتی که خانوادش آزادی رو داده بودن بهش...

فقط میگفت باهات دوست شدمم اشتباه بود چون از الان دارم به شوهر آیندم خیانت میکنم....

دلیل جداییمون شد رفتن من و گردش من با دختر غریبه که متاسفانه خودم اشتباه کردم...اون دختر از دست دادم...

بخدا اون دخترا آفتاب و مهتاب ندیده نیستن....فقط دلشون نمیخواد بعد ازدواج راهای دادگاه رو طی کنن....

موافق بودن من دلیل براین نیست ظالمم....غیرتم بیجاس....

من فقط دلم میخواد عاشقانه مال هم باشیم و زندگی کنیم....

لینک به دیدگاه

کی گفته آرایش نکردن نشان امل بودنه:ws52:

چه چیزایی میشنوه آدم:ws52:

امل بودن یعنی اینکه فک کنی هر دختر پسر و یا هر بانو و آقایی باهم راه برن..حرف بزنن..دارن به همسرشون خیانت میکنن..

امل بودن ینی زن بمونه تو خونه بشوره و بپزه..فقط..

یعنی بمونی تو خونه برات خواستگار بیاد بدون شناخت شوور کنی بعد بدبخت شی طلاق بگیری:ws37:من نمیدونم کی محدود کردن زن رو حیا تعریف کرده...

من نمیگم ساپورت بپوشه و غیره...اما لال مونی گرفتن زن و تو خونه موندنش معنیش حیا نیس:ws52:آدم عشقشو جور دیگه نشون میده نه با تهدید..

ینی چ اونجاش گفته کسی مزاحمت شه یارو رو میکشم تو خونه با توام کار دارم:ws28:

بسی خندیدم...حالم بد بود شاد گشتم:ws3:

لینک به دیدگاه
به نظر من دختر هر جوری که دوس داره باهاش رفتار بشه باید باهاش رفتار کرد

یه دختر دوست داره بزنن تو سرش خب باید بزنی تو سرش

یکی دوس داره نزنی تو سرش خب نمی زنی تو سرش

ولی درمورد عشق اگر عاشق کسی باشی هر کاری کنه می گی اشکال نداره

فقط میتونم بگم تو روحت افشین :ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
کی گفته آرایش نکردن نشان امل بودنه:ws52:

چه چیزایی میشنوه آدم:ws52:

همه که مثه شما مادر زادی ردیف نیستن باید بمالن تا قابل تحمل بشن اقدس جان:ws3:

لینک به دیدگاه
همه که مثه شما مادر زادی ردیف نیستن باید بمالن تا قابل تحمل بشن اقدس جان:ws3:

:ws3:

قربونت برم:ws3:

به نکته خیلی ظریفی اشاره کردی...

:ws28:

==========

از استارتر یه نظری داشتم..

بااینکه احتمال 90 درصد به بالا میدونم در مورد کی حرف میزنی شایدم دارم اشتبا فک میکنم اما (حس ششمم قویه لاکردار:ws3:)

نظرت در مورد عشقای مجازی چیه؟؟

آیا خیانت به همسر محسوب میشود یا خیر؟؟

با تشکر :دی

لینک به دیدگاه
حرف همتون صحیح...

ولی تو این دوره هیچ دختر و پسری خام نیستن که بخوان بعد از ازدواج با این کارا پخته بشن...

دختری که با رفیق من شوخی کنه هزار یک اتفاق پیش بینی نشده برای من پیش میاد.

این متنم زندانی شدن دختر رو بیان نمیکنه...

منظرش اینه تو دختری که شوهر داری چرا باید تو لاین و وایبر و... با پسری چت کنی بگی دوس پسرمه...

من نمیگم فقط واسه خانوما صدق میکنه این متن...دیگه در این حد ظالم نیستم...

خودتون یکم واقع بینانه باشید و دادگاه رو نگاه کنید که آمار طلاق چقدر بالاس اون فقط بخاطر همین چیزای الکی که تو همین متن بود...

قبلا طلاق میگرفتن چون طرف معتاد بود نازا بود و .... الان چون طرف دوس پسر داره طرف با وضع افتضاحی بیرون میگرده و همسرش نمیتونه تحمل کنه...

من پسرم تو تهران دانشگاه رفتم...ولی غیرتم اجازه نمیده داداش بزارم زنم با ساپورت عرض اندام کنه بیرون...

چرا فکر میکنید کسی که یکم فقط یکم از قدیما یاد بگیره زندگی کردن رو طرف میشه واسه دهه 70،80...

من دوران کاردانی....با دختری دوس بودم که حتی تو دانشگاه باهام راه نیومد...چه برسه بیرون رفتن...آرایش میکرد ولی در حدی که نگن بهش امل....التماسش کردم تو لاین عضو بشه نشد...درصورتی که خانوادش آزادی رو داده بودن بهش...

فقط میگفت باهات دوست شدمم اشتباه بود چون از الان دارم به شوهر آیندم خیانت میکنم....

دلیل جداییمون شد رفتن من و گردش من با دختر غریبه که متاسفانه خودم اشتباه کردم...اون دختر از دست دادم...

بخدا اون دخترا آفتاب و مهتاب ندیده نیستن....فقط دلشون نمیخواد بعد ازدواج راهای دادگاه رو طی کنن....

موافق بودن من دلیل براین نیست ظالمم....غیرتم بیجاس....

من فقط دلم میخواد عاشقانه مال هم باشیم و زندگی کنیم....

خب همه چیزبرمی گرده به نگاه وطرزفکرما خب یک خانوم نه یک انسان به یک مرحله می رسد(که بعضی هاشایدنرسند) که برای خودشون شخصیت قاءل می شوند(تکامل شخصیتی)حالا اگه یکی ازاین دوتکامل نداشته باشه برای اون یکی عذابه .

متعصفانه توجامعه ما آزادی یعنی اینکه برهنه بشی ولی اینطورنیست آزادی خوبه ولی بایدیه تعریفی داشته باشی و......بعضی ها ظاهرااینجوریند خیلی راحت حرف میزنندورفتارمی کنند.

اون دخترخانم هم که گفتی واقعا آفرین داره تکامل شخصیتی یعنی این .

یه خاطره بگم یجایی بودم یه زنه بودخیلی بامن باگرمی حرف میزدهرچی کم محلی میکردم نشد آخرش شد

خاطره اصلی اینه :یه جای بودم تلفن زنگ زدبرداشتم آقاچشمت روزبدنبینه یه دختره بودباخشونت گفت مزاحم من چرامی شی ؟من بدبخت گفتم کی من . گفت آره دیگه زنگ نزن و..ازاین اراجیف اون هی میگفت من میگفتم نه.آخرش گفت به داداشم کهگفتم بیادبهت می گه گفتم چی می گی .گفت بهت میگم وقطع کردمنومیگی انقدرترسیدم زانوم داشت کنده می شدخیس عرق شدم گفتم نکنه بیادباباآبرودارم خانواده منم ازون مذهبیهای خشک می دونیدشده بودقظیه آش نخورده و دهنه سوخته حالایکی آش می خوره من نخوردم

لینک به دیدگاه

ایم دیگه چه مدله

اگ دوست داشتن هست دوست داشتن هم حدی داره هر چند به نظر من بیشتر خودخواهی و نشون دادن قدرته

عشق ینی اینکه واسه طرف مقابلت و خواسته هاش هم ارزش قایل باشی بعد چطور این متن اینقد یه طرفه هست؟

لینک به دیدگاه
:ws3:قربونت برم:ws3:به نکته خیلی ظریفی اشاره کردی...:ws28:==========از استارتر یه نظری داشتم..بااینکه احتمال 90 درصد به بالا میدونم در مورد کی حرف میزنی شایدم دارم اشتبا فک میکنم اما (حس ششمم قویه لاکردار:ws3:)نظرت در مورد عشقای مجازی چیه؟؟آیا خیانت به همسر محسوب میشود یا خیر؟؟با تشکر :دی
احترامتون واجبه.تاپیک بهم میریزه با اینچنین صحبت کردن.خیانت مجازی ام هست اره....بستگی به طرف داره بازم...نقل نگیرید از من لطف.
لینک به دیدگاه

از قدیم گفتن: مرد اون بیرون پی نون، زن تو خونه خفه خونننن:w000:

:|

شوخی کردم!!:ws3:

بعضی جاهاش با تعدادی تبصره قابل قبوله اما خیلی جاهاش نه...

لینک به دیدگاه

مرسی دوست عزیز جالب بود...

نظر من اینه باید زندگی کرد طوریکه خوشبخت بشی طوریکه یک لحظه بدون هم بودن نشه تحمل کرد طوریکه بهم احترام گذاشته بشه چیزی که یه زن دوست نداره مردش انجام بده خودشم انجام نده...طوری زندگی کنیم که خودمون بفهمیم اشکالی تو رفتارمون نیست و خودمون راضی هستیم:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...