رفتن به مطلب

جلسه نقد و بررسی کارشناسانه رفتار یک کارخانه خودرو سازیِ بیگانه ...

ارسال های توصیه شده

مجری : دوستان عزیز چندی پیش یه کارخونه خودرو سازی خارجی که به دلایل تبلیغاتی نمی تونم اسمشو بیارم ، یه عالمه از ماشیناشو به خاطر مشکل فنی از سطح جامعه جمع کرد ، حالا ما یک سری کارشناسای زبده و مسئول تو این زمینه رو جمع کردیم تا به بررسی این مشکل البته داخل کشور خودمون بپردازیم...

کارشناس 1 : آقا به نظر من کارشون واقعا اشتباه بوده ! اصلا از نظر علم مدیریتی من خدمتتون عرض کنم ، نه که خودم سال های سال مدیر فلان قسمت کارخونه بودم ( البته ریا نشه ها ، یه چند وقتم هم تو گاو داری پدرخانمم اینا مدیر بودم ) خلاصه من با این سابقه مدیریتی می گم این کارشون نشون دهنده ضعفشون بوده ! بابا 2 تا مشکل فنی که کسی رو نکشته...

کارشناس 2 : اِ آقا یعنی چی این حرفا ! اصلا الان مُد شده این کارا ! کلاس کاری یعنی اینکه هر از گاهی ماشینا رو جمع کنی ، بازیافتشون کنی و به اسم ماشین مدل بالاتر بدی بیرون ! اون موقع که ما تو سفر خارجی بودیم ، البته بگما ماموریت کاری بود ، تو یکی از این رستورانای باحال شهر با یکی از همون مدیرا اشنا شدم ، خودش بهم تکنیکای مدیریتی رو تو 10 دقیقه یاد داد ، این شد که منم وقتی برگشتم احساس وظیفه کردم که باید پست مدیریتی رو هم بگیرم و این همه اطلاعاتم رو هم مدیون همین سفرای خارجی هستم که امیدوارم عموی عزیز ببخشید مدیریت عزیز لطف کنن و بیشترش کنن .

مسئول 1 ( رییس کارخونه پشم گوسفند بُری فلان ، سرمایه دار ) : آقا اینا اوضاع ماشیناشون خیلی خرابه ، من می دونستم که ما تو خاورمیانه تو ماشین سازی تکیم ، اتفاقا همین چند روز پیشم آمارشو به خبرنگارا دادم ، اما اگه می دونستم این خبرو ، می گفتم که ماشینامون استاندار جهانی هم هست ، آخه تا حالا ماشین خراب شده نداشتیم !

مجری : ببخشید جناب مسئول 1 اون چند وقت پیش ، یادتون نمیاد ؟

مسئول 1 : آقا بر طبق قانون شماره 12355252 به ماشینی می گن خراب که از رو وضع ظاهریش نشه مدلشو فهمید ، اما اون ماشینا رو راحت از رو چرخشون می شد فهمید که مدل ماشینشون چی بوده ، پس خراب نبودن !

کارشناس 3 : خب من همینجا قبل از شروع صحبتام از جناب آقای بوق بابت محصول .... شون تشکر می کنم و همینطور از کارخانه ... بابت حمایتاشون نیز....

مجری : خب دوستان عزیز وقت ما به پایان رسیده ، امیدوارم از سیل اطلاعات فنی و این جلسه بررسی راهکارهای ما استفاده شدیدی کرده باشید ....

لینک به دیدگاه

بحث خوبی است و با توجه به فعالیت خود شما در زمینه حمل و نقل خوب است که کمی در مورد استاندارد های جهانی خودرو و شرایط خودروسازان دیگر کشورها صحبتی داشته باشیم.

به عنوان مثال خودروسازی در ژاپن، کره جنوبی، اروپا و آمریکا..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...