رفتن به مطلب
ENG.SAHAND

جلسه نقد و بررسی کارشناسانه رفتار یک کارخانه خودرو سازیِ بیگانه ...

پست های پیشنهاد شده

مجری : دوستان عزیز چندی پیش یه کارخونه خودرو سازی خارجی که به دلایل تبلیغاتی نمی تونم اسمشو بیارم ، یه عالمه از ماشیناشو به خاطر مشکل فنی از سطح جامعه جمع کرد ، حالا ما یک سری کارشناسای زبده و مسئول تو این زمینه رو جمع کردیم تا به بررسی این مشکل البته داخل کشور خودمون بپردازیم...

کارشناس 1 : آقا به نظر من کارشون واقعا اشتباه بوده ! اصلا از نظر علم مدیریتی من خدمتتون عرض کنم ، نه که خودم سال های سال مدیر فلان قسمت کارخونه بودم ( البته ریا نشه ها ، یه چند وقتم هم تو گاو داری پدرخانمم اینا مدیر بودم ) خلاصه من با این سابقه مدیریتی می گم این کارشون نشون دهنده ضعفشون بوده ! بابا 2 تا مشکل فنی که کسی رو نکشته...

کارشناس 2 : اِ آقا یعنی چی این حرفا ! اصلا الان مُد شده این کارا ! کلاس کاری یعنی اینکه هر از گاهی ماشینا رو جمع کنی ، بازیافتشون کنی و به اسم ماشین مدل بالاتر بدی بیرون ! اون موقع که ما تو سفر خارجی بودیم ، البته بگما ماموریت کاری بود ، تو یکی از این رستورانای باحال شهر با یکی از همون مدیرا اشنا شدم ، خودش بهم تکنیکای مدیریتی رو تو 10 دقیقه یاد داد ، این شد که منم وقتی برگشتم احساس وظیفه کردم که باید پست مدیریتی رو هم بگیرم و این همه اطلاعاتم رو هم مدیون همین سفرای خارجی هستم که امیدوارم عموی عزیز ببخشید مدیریت عزیز لطف کنن و بیشترش کنن .

مسئول 1 ( رییس کارخونه پشم گوسفند بُری فلان ، سرمایه دار ) : آقا اینا اوضاع ماشیناشون خیلی خرابه ، من می دونستم که ما تو خاورمیانه تو ماشین سازی تکیم ، اتفاقا همین چند روز پیشم آمارشو به خبرنگارا دادم ، اما اگه می دونستم این خبرو ، می گفتم که ماشینامون استاندار جهانی هم هست ، آخه تا حالا ماشین خراب شده نداشتیم !

مجری : ببخشید جناب مسئول 1 اون چند وقت پیش ، یادتون نمیاد ؟

مسئول 1 : آقا بر طبق قانون شماره 12355252 به ماشینی می گن خراب که از رو وضع ظاهریش نشه مدلشو فهمید ، اما اون ماشینا رو راحت از رو چرخشون می شد فهمید که مدل ماشینشون چی بوده ، پس خراب نبودن !

کارشناس 3 : خب من همینجا قبل از شروع صحبتام از جناب آقای بوق بابت محصول .... شون تشکر می کنم و همینطور از کارخانه ... بابت حمایتاشون نیز....

مجری : خب دوستان عزیز وقت ما به پایان رسیده ، امیدوارم از سیل اطلاعات فنی و این جلسه بررسی راهکارهای ما استفاده شدیدی کرده باشید ....

• Like 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بحث خوبی است و با توجه به فعالیت خود شما در زمینه حمل و نقل خوب است که کمی در مورد استاندارد های جهانی خودرو و شرایط خودروسازان دیگر کشورها صحبتی داشته باشیم.

به عنوان مثال خودروسازی در ژاپن، کره جنوبی، اروپا و آمریکا..

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری