رفتن به مطلب

به نظر شمااز ویندوز 7 به ویندوز 10 اپدیت کنم یا نه ؟؟+فیلم اموزش

ارسال های توصیه شده

خب بازم سوال

این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میگه که، درایو Cت پر هست، 5 گیگ خالی می خواد.:w02:

لینک به دیدگاه
چجوری خالیش کنم؟؟؟؟

خب من که نمیدونم کدوم ها مهم کدوم ها نه !!!!!!!!!!!!!!!

نرم افزار ها رو پاک کنید.

از طریق کنترل پنل.

البته راه حل زیاده.

اگر هابرنیت نمی کنید ی سری فایل هست ک میشه برداشتشون .3 گیگ اینا.

ولی همون پاک کردن نرم افزارهای اضافی و نصب مجددشون تو ی درایو دیگه بهترین و بی دردسر ترین گزینه با توجه ب شرایط هست.

لینک به دیدگاه
چجوری خالیش کنم؟؟؟؟

خب من که نمیدونم کدوم ها مهم کدوم ها نه !!!!!!!!!!!!!!!

صبا جان کلا هر چی توی دسکتاپ، my picture، my document و Download و ... هست و همچنین سطل بازیافت، مربوط به درایو c میشه، می تونی علاوه بر پاک کردن نرم افزارهایی که احتیاج نداری (همونطور که آقا سجاد گفتن)، این قسمتام خالی کنی :w16:

لینک به دیدگاه
صبا جان کلا هر چی توی دسکتاپ، my picture، my document و Download و ... هست و همچنین سطل بازیافت، مربوط به درایو c میشه، می تونی علاوه بر پاک کردن نرم افزارهایی که احتیاج نداری (همونطور که آقا سجاد گفتن)، این قسمتام خالی کنی :w16:

نرم افزار ها رو پاک کنید.

از طریق کنترل پنل.

البته راه حل زیاده.

اگر هابرنیت نمی کنید ی سری فایل هست ک میشه برداشتشون .3 گیگ اینا.

ولی همون پاک کردن نرم افزارهای اضافی و نصب مجددشون تو ی درایو دیگه بهترین و بی دردسر ترین گزینه با توجه ب شرایط هست.

ممنون دوستای خوبممممممممممممممممممممممممممم

تا شما رو دارم غم ندارم:ws3:

هی میرم با یه سوال میام :whistle:

لینک به دیدگاه

باو نری فایلهای مهمت رو اشتباهی پاک کنی :ws3:

به نظر من که نصب کن حتما من خودم نصب کردم خیلی عالیه البته هرکی نظری داره ولی من که راضی ام فقط یه نکته ای هنوز کرک معتبری که کاملا ویندوز 10 رو قانونی کنه منتشر نشده برای همین اگه از ویندوز 8.1 به 10 کوچ کنی کاملا قانونی خواهد شد ..به همین راحتی!:w16:

لینک به دیدگاه
باو نری فایلهای مهمت رو اشتباهی پاک کنی :ws3:

به نظر من که نصب کن حتما من خودم نصب کردم خیلی عالیه البته هرکی نظری داره ولی من که راضی ام فقط یه نکته ای هنوز کرک معتبری که کاملا ویندوز 10 رو قانونی کنه منتشر نشده برای همین اگه از ویندوز 8.1 به 10 کوچ کنی کاملا قانونی خواهد شد ..به همین راحتی!:w16:

ممنون از تذکر:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...