رفتن به مطلب

ثبت نام برای مسابقه ویژه تالار روانشناسی

ارسال های توصیه شده

سلام

همراه شما هستیم با ثبت نام برای اولین دور مسابقه علمی تالار روانشناسی :icon_gol:

شرکت همه علاقه مندان به رشته روانشناسی در این مسابقه آزاد است.

توضیح مختصری درباره روند مسابقه خدمتتون عرض میکنم :

3 آیتم خواهیم داشت،

آیتم اول شامل سوالاتی در حوزه روانشناسی هست که به ترتیب سخت و متوسط و آسان بودن سوالات، امتیازات متفاوتی خواهند داشت.

آیتم دوم شامل مقاله نویسی هست ، به تعداد شرکت کنندگان موضوعاتی ارائه خواهد شد و هر شرکت کننده به صورت رندم موضوعی براشون انتخاب میشه و درموردش مقاله ای تهیه میکنند، و بستگی به به روز بودن مطالب و رعایت چارچوب بندی های مقاله نویسی و ... امتیازات محاسبه خواهد شد .

آیتم سوم هم شامل دست نوشته های شرکت کننده ها درمورد یک موضوع روانشناسی خواهد بود ، این دست نوشته ها به رای گذاشته خواهند شد و امتیازات بر حسب میزان آرا تقسیم میشه.

در نهایت 4 نفری که بالاترین امتیاز رو به دست بیارند برنده مسابقه خواهند بود

جوایز :

نفر اول مدال برنده مسابقات علمی + 200 امتیاز

نفر دوم 150 امتیاز

نفر سوم 100 امتیاز

نفر چهارم 50 امتیاز

در ضمن آقای عارف قول دادن اگه استقبال خوبی به عمل بیاد و مسابقه کیفیت خیلی خوبی داشته باشه امتیازات بهتر بشه و حتی به امتیاز طلایی هم برسه .

همچنین به نفرات برتر کارت شارژ هم اهدا خواهد شد که مبلغش متناسب با کیفیت کارهای ارائه شده خواهد بود :icon_gol:

مهلت ثبت نام تا پایان هفته جاری هست تا ساعت 24 روز جمعه 6 شهریور ماه .

• Like 16
لینک به دیدگاه

اینهمه فسفر فقط بخاطر 150 امتیاز.جایزه روازدوچرخه بزارتاخونه خیرشوببین حداقل بی ارزه.:icon_razz:

همیشه برام سوال بودچرا معلمها ،استادین ، اینقدر تونمره دادن خساست می کنند حالاشماهم اینجورید بابا امتیازکه یه عدده پول که کسی نبایدبده مثلابه این کاربره هست اسمش چیه IRANPG 10000000 امتیازبدین

کجابایدثبت نام کنیم.

• Like 7
لینک به دیدگاه
اینهمه فسفر فقط بخاطر 150 امتیاز.جایزه روازدوچرخه بزارتاخونه خیرشوببین حداقل بی ارزه.:icon_razz:

همیشه برام سوال بودچرا معلمها ،استادین ، اینقدر تونمره دادن خساست می کنند حالاشماهم اینجورید بابا امتیازکه یه عدده پول که کسی نبایدبده مثلابه این کاربره هست اسمش چیه IRANPG 10000000 امتیازبدین

کجابایدثبت نام کنیم.

جایزه این مسابقه بستگی ارتباط مستقیم با استقبال بچه ها داره. :ws3: این حداقل جایزه ای هست که گفته شده. حداقل رو گفتیم که اگه استقبال زیاد نبود، بدقولی نشه.

واسه استقبال بیشتر و بهتر شدن جایزه می تونی از کاربرای دیگه هم دعوت کنی که شرکت کنن :w02: هرچی بیشتر باشن جایزه هم بهتر میشه، به امتیاز طلایی و بیشتر از اونم میرسه.

هرکس مشتاق هست واسه این مسابقه، پیشنهاد میکنم از هرجا میتونه کاربر دعوت کنه واسه شرکت تو این مسابقه تا به جایزه های خیلی خوب هم برسه :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

کجابایدثبت نام کنیم.

باور کنین اگه دست من بود امتیازات بیشتری میدادم ولی چه کنم که مسئولی بیش نیستم :ws3:

مسابقه خیلی سختی هم نخواهد بود یه ذره حوصله میخواد :icon_gol:

همینجا اعلام امادگی کنید :w02:

داوطلب تو مورد اول :a030:

سلام

تک فروشی نداریم :ws3:

با توجه به سابقه درخشان شما ، مطمئنا در ایتم های بعد هم شرکت میکنید :icon_redface:

علاقه مند ب شرکتم....بسیار

نمیتونم قل بدم....اما هستم

اول و سوم ب نظرم بتونم بیام

:a030::icon_gol:

مرسی مهناز جان

دومی هم اسونه، تو نت مقالات بسیاری هست و یه سرچ کوچولو میخواد :icon_gol:

سلام.

منم هستم:a030:

سلام

مرسی از حضورتون :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

رک بگم انتظار استقبال بهتری داشتم :ws3:

مهلت مسابقه تا فردا یعنی شنبه تمدید میشه ، اگه کسی داوطلب نشد با 5 شرکت کننده فعلی انشالله استارت شروع رو از روز یکشنبه می زنیم :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من خیلی دوسدارم باشم ولی میترسم نرسمhanghead.gif

خوش اومدی مدیر عزیز.....منم قول ندادم.....اما شرکت کردم......:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
نه من قول نمیدم...ایشالا سریه بعدی:w02:

:banel_smiley_4:

بیا ثبت نام کن، ما شرکت کننده هامون کمه دیگه یگی بیاد این تاپیک مثل سیاه چاله میکشیمش داخل :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...