رفتن به مطلب

بازیافت شیشه کاغد

ارسال های توصیه شده

درمورد بازیافت شیشه و کاغد کسی میتونه کمک کنه؟

درود

پروژه درسی هست؟ یا مخایین پول دربیارین؟

مورد دوم اینکه توی نت اطلاعات کافی برا هر دو مورد هست.

سطح دقیق تری از سوال رو مشخص کنین

لینک به دیدگاه
اگه برای کسب و کار درآمدباشه. درمورد کوره و امکانات برای ذوب و بازیافت شیشه.

خوب حتما این سایت رو دیدین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برا داشتن یک حرفه ب عنوان خویش فرما.

بازار خیلی مهمه. یعنی اولین سوال ک مطرح می شه اینکه فرض کنیم محصول رو داریم، ب چ کسانی می فروشیم؟

10-15 سال پیش شاید اولین سوال این بود ک می تونیم؟

راستش الان با این همه گسترش اطلاعات، سوال صحیح و اولویت دار اینکه بدونیم مشتری داریم یا نه.

برا بحث خود دستگاه هاش، متاسفانه من اطلاعاتی ندارم ولی از سایت علی بابا می تونی دستگاه ها رو پیدا کنی و سفارش بدی.

اگر زمانی لازم بود دستگاه رو بسازین و مختصات دستگاه معلوم بود برا مشکلات ساختش، چیزی بود بگین؛ اگر بتونم کمک می کنم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خوب حتما این سایت رو دیدین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برا داشتن یک حرفه ب عنوان خویش فرما.

بازار خیلی مهمه. یعنی اولین سوال ک مطرح می شه اینکه فرض کنیم محصول رو داریم، ب چ کسانی می فروشیم؟

10-15 سال پیش شاید اولین سوال این بود ک می تونیم؟

راستش الان با این همه گسترش اطلاعات، سوال صحیح و اولویت دار اینکه بدونیم مشتری داریم یا نه.

برا بحث خود دستگاه هاش، متاسفانه من اطلاعاتی ندارم ولی از سایت علی بابا می تونی دستگاه ها رو پیدا کنی و سفارش بدی.

اگر زمانی لازم بود دستگاه رو بسازین و مختصات دستگاه معلوم بود برا مشکلات ساختش، چیزی بود بگین؛ اگر بتونم کمک می کنم.:icon_gol:

بابا ولش کن بنده خدارو علی بابا چیه

میاد گمرک ایران داستان براش درست میکنه

میره گمرک میگن تعرفه کشکه ببین حال رئیس درب خروج چجوریه شب قبل با زنش دعواش شده یا خوشحاله (دقیقا همینو میگن !! بستگی به حال مامور داره)

:ws28:

لینک به دیدگاه
بابا ولش کن بنده خدارو علی بابا چیه

میاد گمرک ایران داستان براش درست میکنه

میره گمرک میگن تعرفه کشکه ببین حال رئیس درب خروج چجوریه شب قبل با زنش دعواش شده یا خوشحاله (دقیقا همینو میگن !! بستگی به حال مامور داره)

:ws28:

مهندس نگو ک خودم بد جوری گیر کردم icon_razz.gif

خوبی سایت علی بابا اینکه ب راحتی می تونی سازنده و فروشنده دستگاه رو پیدا کنی و باهاش لینک بشی، چند تا دستگاه رو همین طوری اطلاعات گرفتم از چینی ها :whistle: دیگه زورم ب این یکی نرسید.

خیر سرشون بعد دو ماه، الان میگن شکایت کنین پول رو بگیرین !

لینک به دیدگاه
مهندس نگو ک خودم بد جوری گیر کردم icon_razz.gif

خوبی سایت علی بابا اینکه ب راحتی می تونی سازنده و فروشنده دستگاه رو پیدا کنی و باهاش لینک بشی، چند تا دستگاه رو همین طوری اطلاعات گرفتم از چینی ها :whistle: دیگه زورم ب این یکی نرسید.

خیر سرشون بعد دو ماه، الان میگن شکایت کنین پول رو بگیرین !

ای بابا

الان فروشنده چه مشکلی داره ؟

علی بابا خوبه ولی بیشتر بنجل فروشن و خصوصا فروشنده های چینیش اکثرا کلاه بردارن

حتما ببرشون تو escrow

وگرنه داستان میشه

البته اینجوری هم مشکل داری ولی کمتر

مشکلش هم اینه که اگر یارو بارتو نفرسته پولتو پس میگیری اما یهو شانست قیمت ارز پایین اومده

ولی به نظرم از ماشین سازهای آلمانی راحت تر میتونی خرید کنی (تو سایت خودشون)

میره دوبی از اونجا هم ایران و البته ظاهرا الان مستقیم هم میاد ایران

چین شیپش درسته ارزون تره ولی کیفیت ندارن لامصب

الان تو ایران آره راحت ترین واردات از چین و بعدشم روسیه هستش که جفتشونم اجناس خوبی ندارن

خریدت هم حتما زدی فاب ؟ وا مصیبتا

ماشین سازهای آلمانی و یا شرکت های معروف مثل فستو خودشون خرید اینترنتی دارن و اگر میتونی با اینا کار کن بهتره

هرچند آخرشم گیر گمرک میوفتی

خداییش قفله اینجا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...