رفتن به مطلب

پیشنهاد بهترین عملکرد با سرمایه مشخص

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

درود

اول اینکه قطعا 20 تومن رو مثالی گفتی.

اما هیچ وقت نزار بقیه بفهمن چقدر پول داری. حتی پدر و مادرت. ( این هزار و یک دلیل تجربی و علمی داره - اگ خواستی ی جا دیگه باید دربارش بحث کنیم_)

دوم اینکه می تونی بزار روزشمار بانک، 20 درصد می ده. بانک رفاه. سر رسید هر ماه

سوم می تونی ی کار راه بندازی، اما مهترین چیز اینکه اول شغلهای خدماتی - تولیدی رو بشناسی.

ب نظر من شغلی موفق ه ک خدماتی - تولیدی باشه. و بیشتر هم خدماتی. چون گردش مالیش زودتر انجام می شه.

فرضا شما نون بفروشی. کسی چک نمیده بهت، اما ممکنه بتونی با چک خرید کنی. این یعنی اینکه پول مدت بیشتر دستت می مونه.

ولی اگه بزنی تو کاری ک باید نقد بخری و چک بفروشی ب ماه دوم سوم نرسیده، عملا بیکار میشه. چون سودت برنگشته ک هیچ، اصل پولت هم هنوز نیومده.

خیلی چیزا هست محمد، ولی باید وقت بزاری. رو کاغذ بنویسی. و هدفدار باشی.

ی جا دیگه هم گفتم. خودتم یکم می دونی چ جوری بود وضعیت من. یعنی اینکه گاهی مث مدلی ک من گیر اوردم میشه در جهت توسعه کاری ک می کنی پروژه جدیدی شروع کنی اما گاهی هم لازمه ی کارت رو ول کنی.

اول باید خودت رو بشناسی.

ایا ازینکه رستوارن بزنی، خجالت می کشی؟ میگم جون می دونم بعضی ها خجالت می کشن! حالا رستواران نه. ساندویچ فروشی.

راستش ایده خاصی ب نظرم نمیاد الان.

سلام

بامورداولی شدیداموافقم یعنی بااکثرشون موافقم ولیبه نظرمن بانک خوب نیست ! هم به مملکت ضرر میزنه هم به خودطرف همون تولیدوخدمات که گفتی ازهمش بهتره .

ولی به نظرم بریدسرشغل مورد علاقتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...