رفتن به مطلب

ارتباط حسگر اثر انگشت و میکروکنترلر

ارسال های توصیه شده

سلام بر و بچز برقی

آقا ما یه دوست داریم. یه سوال داشت گفتم از شما بپرسم

یک سنسور اثر انگشت داریم میخوایم به یک رله وصلش کنیم. اگر اثر انگشت شناسایی شد رله عمل کنه یا مثلا یک بوق بزنه

میخواستم بدونم این رو باید چطوری درست کرد؟ چه چیزایی میخواد؟ برنامه نویسیش با چه زبونی هست و خلاصه کلیاتی که برای شروع لازمه

لینک به دیدگاه
سلام بر و بچز برقی

یک سنسور اثر انگشت داریم میخوایم به یک رله وصلش کنیم. اگر اثر انگشت شناسایی شد رله عمل کنه یا مثلا یک بوق بزنه

میخواستم بدونم این رو باید چطوری درست کرد؟ چه چیزایی میخواد؟ برنامه نویسیش با چه زبونی هست و خلاصه کلیاتی که برای شروع لازمه

در مورد خود سنسور و ماهیت اون اطلاعاتی ندادی این تاپیک رو ببین http://www.noandishaan.com/forums/thread74616.html

این سنسور انگشت شما از چه نوعی هست و به چه صورت کار میکنه؟ مهمترین مساله در سنسور انگشت ها پردازش اونهاست آیا عمل پردازش هم توسط خود این دستگاه انجام میشه چون اگه انجام نشه نیاز به مدارات پیچیده الکترونیکی و برنامه نویسی برروی الگوریتم های شناخته شده برای این سنسور هست بعد از شناسایی کد اثرانگشت دادن راه اندازی رله با مدار ساده سوئیچی به راحتی انجام میشه

لینک به دیدگاه
سلام بر و بچز برقی

سلام....

اگر سنسور خودش عملیات سن رو انجام میده....ک کارتون خیلی جلو میوفته....دیتا شیت از سنسور رو دارید....؟....اگر سنسور باشه....فقط یه مدار میخواهید ک سنسور توی اون قرار بگیره و با شناسایی الگوی مورد نظر(اثر انگشتی ک براش تعریف شده) الارم (ب صورت صوتی یا نوشتاری) رو اعلام کنه....سنسور sm630 سنسوری هست این کارو انجام میده....

اگر ن ک....باید عملا سنسور رو خودتون درست کنید....ک همون طور ک مهندس گفتند....پیچیده است....درست کردن سنسور بسی دشوار است.....نشد نیست اما سخته

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان بابت اطلاعاتی که دادین. والا من که برق سرم نمیشه. انتقال میدم ببینم دوستم چی میخواد. اگه لازم شد مجدد مزاحمتون میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...