رفتن به مطلب

یک پیشنهاد

ارسال های توصیه شده

شرکت مشاوره ای در هر ضمینه با مشارکت تمامی تخصص ها

مرکز هماهنگی پر.زه ها نواندیشان

قرداد هرنوع کاری و استفاده از با تجربه ها نیز در این شرکت مشاوره ای

و مشارکت شرکت های ثبت شده و فعال در این انجمن.....

لینک به دیدگاه

سلام

حب همونجوری که دوستان گفتند علاقه خودت چیست؟ برودنبال همون به نظرم کاری که علاقه داشته باشی هرچنددرامدهم نداشته باشه بازهم ولش نمی کنی چون دوست داری ..

اینی که آقای عارف گفت درسته ، می توانی یه سایت درست کنی ولی ابتدانبایدتوقع داشته باشی همینجورمحتوابهش بدی روی سو کارکنی درکمترین حالت می توانی تبلیغ بزاری یا باگل فروشی محل قراردادببندی بگی گل ازشما فروش ازمن .......

فروش فایل ........

شماکه علاقه داری سرازکارکسی دربیاری ولش کن این خطرناکه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام

حب همونجوری که دوستان گفتند علاقه خودت چیست؟ برودنبال همون به نظرم کاری که علاقه داشته باشی هرچنددرامدهم نداشته باشه بازهم ولش نمی کنی چون دوست داری ..

اینی که آقای عارف گفت درسته ، می توانی یه سایت درست کنی ولی ابتدانبایدتوقع داشته باشی همینجورمحتوابهش بدی روی سو کارکنی درکمترین حالت می توانی تبلیغ بزاری یا باگل فروشی محل قراردادببندی بگی گل ازشما فروش ازمن .......

فروش فایل ........

شماکه علاقه داری سرازکارکسی دربیاری ولش کن این خطرناکه

تبلیغ تضمین نیست که فروخته بشه ... من یه پیام خصوصی بهتون میدم

و ضمنا این آدرس سایتی که گذاشتی باید مبلغ پرداخت کنی برای چی ؟شما خودت پرداخت کردی؟یعنی پرداخت کنم ؟مطمئنه؟

لینک به دیدگاه
تبلیغ تضمین نیست که فروخته بشه ... من یه پیام خصوصی بهتون میدم

و ضمنا این آدرس سایتی که گذاشتی باید مبلغ پرداخت کنی برای چی ؟شما خودت پرداخت کردی؟یعنی پرداخت کنم ؟مطمئنه؟

ضمن اینکه مشورت می کنی واینکارت خیلی خوبه حودت هم باید امتحان کنی !

بزاراینوبهت بگم خودم هم دنبال اینکارها بودم تایکی را پیداکردم ولی متعصعانه کلاه برداربود:banel_smiley_4::4564:ولی درسی بمن داد که همینجوری اعتمادنکنم و اونایی که می گن برفرض ماهی مثلا 1000000 و ازاینجورچیزهای رویایی دروغه

استعلام بگیر

وشماره ثبت رااینجا

تحقیق کن

ظاهرا روش کارمثل پنل اس ام اس که خودت می توانی یدونه بخری باش اس ام اس ارسال کنی یااصلا پنل نمایندگی بخری هم اس ام اس ارسال کنی هم پنل بفروشی هم می توانی پنل رارایگان بدی وفقط روی شارژی که مشتریات ازت می خرن حساب باز کنی .

ببینیدبه نوشتهای داحلش هم زیادتوجه نکنید بستگی به خودتون داره یعنی مثل دنیای واقعی ببایدتلاش کنی.

اگر چیزی برای عرضه دارید می توانید با نواندیشان صحبت کنیدشایداستقبال کردندکه داخل فروشگاه بزارند.

وآخرش مواظب باشیدهمه می توانند مشاوره بدند ولی آخرخودتون ریس هستین وبایدتصمیم بگیرین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...