رفتن به مطلب

در مورد اعتماد به نفس نظر بدین

ارسال های توصیه شده

سلام

میگن کسی که ورزش نمیکنه علتش اینکه ، از خستگی ناشی از ورزش فرار میکنه و علت عدم قبول خستگی ناشی از ورزش رو عدم اعتماد به نفس میدونن

بنظر شما ضعف اعتماد به نفس چه ربطی به عدم ورزش کردن میتونه داشته باشه ؟؟؟

باتشکراز شما دوست خوب

لینک به دیدگاه

بنظر من ضعف در اعتماد به نفس خصوصاً وقتی که بخوای یک ورزش رو به تازگی شروع به یادگیری کنی بیشتر از همه نمود داره.

دائماً به این فکر میکنی که نکنه خیلی بد باشم و آبروم بین این همه آدم هایی که اینجان بره ؟ :w58::ws3:

در سطوح بالاتر هم وقتی فرد اعتماد به نفس نداشته باشه، یعنی روحیه ی پیروزی نداره و دائما با ترس هاش درگیره و طبیعیه که در ورزشش موفق نباشه و به زودی بی علاقه بشه :ws38:

در کل بنظر من ورزش، همت و پشتکار می‌طلبه و اکثر افراد ورزشکار این خصیصه رو دارند :w16: و با داشتن این چنین روحیه ای قطعاً میشه اعتماد به نفس رو هم تقویت کرد. چرا که بعد از صبوری و تلاش قطعاً انسان به نتیجه ی دلخواه میرسه و اینجاست که باخودش میگه چچچچقدر من خوووبم :ws3::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...