رفتن به مطلب

رقص زیبا ی لزگی آذری در مسابقات تلویزیونی بین المللی روسیه

en.ml

ارسال های توصیه شده

پس جکی چان هم اونوقت تاحالامیرقصیده:w58:

زود اظهار نظر نکن...

رقص لزگی یک رقص سنتی آذربایجانی هست و شناخته شده در کل جهان...

اون حرکات در لزگی خیلی سخت هستند و هر کدام از این حرکت ها نشانگر نمادی از یک فرهنگ غنی می باشد ...

حتی اون جکی جان سهله کل ایران آرایایی ایت !!! هم بگردی کسی یا قومی نمی تونه اینطوری منظم و ریتمیک و و با اون حرکت منظم برقصه. حالا این چیزی نیست لزگی هاواسی رو ببینی با اون حرکات سخت و مفهوم دار کف می کنی....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
زود اظهار نظر نکن...

اون حرکات در لزگی خیلی سخت هستند و هر کدام از این حرکت ها نشانگر نمادی از یک فرهنگ غنی می باشد ...

حتی اون جکی جان سهله کل ایران آرایایی ایت !!! هم بگردی کسی یا قومی نمی تونه اینطوری منظم و ریتمیک و و با اون حرکت منظم برقصه. حالا این چیزی نیست لزگی هاواسی رو ببینی با اون حرکات سخت و مفهوم دار کف می کنی....:icon_gol:

سلام

ببخشید اینجا چی نوشتید : اون جکی جان سهله کل ایران آرایایی ایت !!!

لینک به دیدگاه
سلام

ببخشید اینجا چی نوشتید : اون جکی جان سهله کل ایران آرایایی ایت !!!

جکی جان سهله کل ایران آریایی شما((کمی اشتباه املایی داشت)

لینک به دیدگاه
جکی جان سهله کل ایران آریایی شما((کمی اشتباه املایی داشت)

سلام عزیزم

فکرکنم ازکمی اشتباه املایی گذشته:ws38:

ایران آریایی من ! شمامال کجاهستین ؟:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم

فکرکنم ازکمی اشتباه املایی گذشته:ws38:

ایران آریایی من ! شمامال کجاهستین ؟:ws38:

علیک سلام

ما آذربایجانی اهل ایرانی هستیم...:hanghead:

فکر کنم شما ها آریایی هستین!

لینک به دیدگاه
علیک سلام

ما آذربایجانی اهل ایرانی هستیم...:hanghead:

فکر کنم شما ها آریایی هستین!

اولابگم اصلا اینا الکیه همه ایرانی هستیم . خودهمینهاباعث می شه ایران جدابشه !

دوما نشنیدی میگن ایرانی ازنژادپاک آریایی هست

سوما

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
اولابگم اصلا اینا الکیه همه ایرانی هستیم . خودهمینهاباعث می شه ایران جدابشه !

دوما نشنیدی میگن ایرانی ازنژادپاک آریایی هست

سوما

اولا اون منابع ات بدرد نمی خوره تاریخ معتبر همه چیز رو میگه وگرنه می خایی من هم 100 تا از این سایتها و وبلاگها بهت بدم کی ادعا دارند همه اینها دروغه!

دوما ما صددرصد ا ایرانی هستیم ولی فارس نیستیم و ترک آذری هستیم این یادت باشه . ((نژاد ایرانی بهتره تا نژاد آریایی))

سوما : یه بار هم شده احساسی و کینه جویانه فکر نکنیم و الکی هویت سازی نکنیم من یک ترک هستم و یک ریشه اویغوری دارم که از طرف قفقاز و مغولستان و قزاقستان بگیر تا دریای سیاه سرزمین توران.... ((آسیای صغیر )) و بهش افتخار هم می کنم الکی هم خودم رو آریایی نمی نامم اسمی که رضا پالان درآورد و امثال کسروی جیره خوار شاهنشاهی برایش کتاب نوشتند. شما یک کتاب تاریخی خیلی معتبر جهانی معرفی کن که بگه آریا چیه ؟ و نژا د آریایی چیه؟ مثلا هرودوت در این مورد چیزی نوشته ؟؟؟؟ میشه برام ثابت کنی ؟((توصیه می کنم بخاطر این حرف دنبال وبلاگ ها نباشی هیچی عایدت نیمشه برو کمی مطالعه کن بعد بهم نتیجه شو بگو))

پروفسور شاپور رواسانی

اگر ف ی لتر شکن داری این هم خوبه محض خنده !

لینک به دیدگاه

این هم یه نمونه رقص دیگه....

تیزر تبلیغاتی رقص زیبای لزگی در باکو آذربایجان

لینک به دیدگاه

آريايي

تورك

آذري

فارس

لر

كرد

بلوچ

جهود

بودا

گاو پرست

داعش

شيعه

سني

كافر

نژاد برتر

فرهنگ غني من

اصالت

سياه پوست

سپيد پوست

زن

مرد

حيوان

وااااي كه چقدر من از اين برچسب ها مي ترسم

من انسانم

فقط همين

برام فرقي نداره تو تقسيمات و جنگ بر چسب ها به كدام رده تعلق مي گيرم

فقط تنها چيزي كه فهميدم اينه كه بايد زودتر گروه خوني خودمو مشخص كنم تا مواقعي كه شايد به خون احتياج داشتم يا هم نوعي به خونم احتياج داشت به كارم بياد

همين قدر مي دونم فرو رفتن نوك سوزن تو انگشت من همون دردي رو ايجاد خواهد كه همون سوزن تو انگشت هر موجود ديگري با هر برچسبي فرو برود

همين

ببخشيد وارد بحث جنگ بر چسبي شما دو اقاي محترم شدم !!

كسي كه انديشه عدم خشونت را در خود پرورده باشد همه هستي خانواده اوست ..... گاندي

لینک به دیدگاه

اندیشه های ناسیونالیستی ، مذهبی و ... همیشه باعت ایجاد تنش و کنتاکت بین اقشار دیگه میشه

خود برتر بینی و پست پنداری سایرین از اصول عقاید و اندیشه های چنین افرادی هستند.

هیچ فردی خواه در هر مقام و رتبه و با هر نژادی باشه بر فرد دیگری برتری نداره.

لینک به دیدگاه

آآآی ملت جوگیر....:a030:

الکی ژست روانشناسی و انسان شناسی و اینجور چیزها رو نگیرین..

اینجا ایران هست سرزمینی که انسانیت به خرج بدی کوتاه بیایی کلاه ات پریده...

من هم برچسب ایرانی و غیر ایرانی رو نمیپسندم می گویم انسانیت ولی در ایران یاد گرفتم برچسب بزنم و حافظ هویت ام باشم....

این حرف های ایده آلیسمی برای سوید کانادا سوییس و آلمان و .... هست نه برای ماها...الکی جو گیر نشین و ادای روشنفکر ها رو در نیارین که این مملکت هر چی می کشه از دست این روشنفکرهای به اصطلاح مدرنیسم می کشه...

کمی آروم..:ws37:

ما همون ملتی هستیم که می گوییم انسانیت ولی وقتی به بلوچستانی و لرستان و خرمشهر و ... نگاه می کنم می بینم حرف های شما فقط تز توو خالی هست

اگر شما ها واقعا این همه ادعای انساندوستی دارین یه کاغذ جلوتون بزارین : بنویسین تا حالا به غیر خودتون چند تاشون خیر رسوندین؟ یا اصلا توو خودتون هم موندین؟

همون جنابی که داره برتر بینی داره برامون صحبت می کنه همونی هست که تا دیروز گفت آذربایجان هم از آن کردستان هست و ما ترک ها آنجا رو اشغال کردیم؟!!(حرف مفت ))

اینها نمونه ای هستند از خروار ....

بس حق بدهید من در آذربایجان کوتاه می یامدم تا الان: مثل بلوچستان در خط فقر بودم مانند خیلی جاها حتی یک کارخانه یک تولیدینداشتم که هیچ یک تاریخی جدید و هویتی جدید برایم می ساختند گر چه هنوز خیلی از خواسته های ما مانده است و برایش مبارزه خواهیم کرد...

وقتی ما ها رو مورد نیش زنبوری قرار می دهید یکبار به خودتان هم نگاه کنید که می گویید یا مثل ما باشید یا هیچ!!

لینک به دیدگاه

کسی نگفت حافظ هویتت نباش ولی مشکل اینجاست که شما خود و قومت رو برتر از بقیه میدونی. به هویت خودت افتخار کن و از حق خودت دفاع کن ولی اینها چه ربطی به خود بزرگ بینی شما داره؟ طرف یه چیز دیگه میگه در جوابش میگی: "کل ایران آریایی ات نمیتونه اینکار رو بکنه!" خب چه ربطی داشت؟

سرنوشت جامعه رو افرادش تعیین می کنند و شما به عنوان فردی در این جامعه نه تنها قدم مثبتی برنمیداری بلکه با بی ربط ترین مسائل هم برخورد نژادی و قومی داری. شما دقیقا سردمدار جریانی هستی که ازش انتقاد میکنی. به همه چیز نگاه سیاه و سفید داری و وقتی هم منطقی و انسانی باهات بحث می کنند میگی ادای روشنفکری درنیار.

لینک به دیدگاه

من کجا گفته ام برتر هستم؟ اینو میشه برام پیدا کنی؟ یا نخونده وسط پریدی که چی؟

در ضمن آریایی رو ایشون گفتند من هم گفتم من آریایی نیستم .. الان کی برتربینی داره؟

لینک به دیدگاه
آآآی ملت جوگیر....:a030:

الکی ژست روانشناسی و انسان شناسی و اینجور چیزها رو نگیرین..

اینجا ایران هست سرزمینی که انسانیت به خرج بدی کوتاه بیایی کلاه ات پریده...

من هم برچسب ایرانی و غیر ایرانی رو نمیپسندم می گویم انسانیت ولی در ایران یاد گرفتم برچسب بزنم و حافظ هویت ام باشم....

این حرف های ایده آلیسمی برای سوید کانادا سوییس و آلمان و .... هست نه برای ماها...الکی جو گیر نشین و ادای روشنفکر ها رو در نیارین که این مملکت هر چی می کشه از دست این روشنفکرهای به اصطلاح مدرنیسم می کشه...

کمی آروم..:ws37:

ما همون ملتی هستیم که می گوییم انسانیت ولی وقتی به بلوچستانی و لرستان و خرمشهر و ... نگاه می کنم می بینم حرف های شما فقط تز توو خالی هست

اگر شما ها واقعا این همه ادعای انساندوستی دارین یه کاغذ جلوتون بزارین : بنویسین تا حالا به غیر خودتون چند تاشون خیر رسوندین؟ یا اصلا توو خودتون هم موندین؟

همون جنابی که داره برتر بینی داره برامون صحبت می کنه همونی هست که تا دیروز گفت آذربایجان هم از آن کردستان هست و ما ترک ها آنجا رو اشغال کردیم؟!!(حرف مفت ))

اینها نمونه ای هستند از خروار ....

بس حق بدهید من در آذربایجان کوتاه می یامدم تا الان: مثل بلوچستان در خط فقر بودم مانند خیلی جاها حتی یک کارخانه یک تولیدینداشتم که هیچ یک تاریخی جدید و هویتی جدید برایم می ساختند گر چه هنوز خیلی از خواسته های ما مانده است و برایش مبارزه خواهیم کرد...

وقتی ما ها رو مورد نیش زنبوری قرار می دهید یکبار به خودتان هم نگاه کنید که می گویید یا مثل ما باشید یا هیچ!!

;sd ;i tugh hdk[h [, 'vtji ja , jvlc fvdni o,n alhdd

کسی که اینجا جو گرفته تش و ترمز بریده خود شمایی

یک بار صجبت هاتو بخون و ببین تو حرفات چقدر نژاد پرستی و خود برتربینی موج میزنه

در مورد کردستان بگم و بعد برم سر موضوع اصلی که از بحث دور نشیم.

در اون تاپیک شما با لحن بدی اعلام کردی که کردها میخوان آذربایجان غربی رو ببرن و من گفتم کسی قرار نیست جایی رو ببره و ماهاباد اشنویه پیرانشهر سلماس بوکان سردشت و خیلی دیگه از شهرهایی که الان در بخش آذر بایجان غربی قرار گرفتن آذری نیستن و کرد هستن و در تقسیمات کشوری این قسمتها از کردستان جدا شده و اونجا هم بهت گفتم کمی تاریخ بخون و الان هم بحت میگم علاوه بر تاریخ کمی هم جامعه شناسی بخون برات خوبه:whistle:

اما بریم سر موضوع مورد بحث این تاپیک:

جامعه رو کی میسازه؟ ملت کیا هستن؟ مگه من تو و بقیه ملت و جامعه رو تشکیل نمیدیم؟ چرا حاشیه میری و میپیچونی ؟

چون بقیه بد هستن تو هم باید بد باشی؟ چون بقیه دزدی میکنن تو هم باید دزدی کنی؟ پس کی میخوایم این رفتارهای زشت خودمون رو اصلاح کنیم؟

سردمداران حکومت که اتفاقا در چندین تاپیک خودت رو از حکومت و بدنه اصلی اون میدونی و با الفاظی مثل "" سرتون کلاه میذاری"" سرکارتون میذاریم"" و ... یاد کردی دقیقا افکار خودت رو دارن و این میشه که مثلا تبریز شهری صنعتی هستش و کار زیاد ولی بقیه شهرها دریغ از ذره ای پیشرفت. من نمیگم تبریز حقش نیست پیشرفت کنه اتفاقا باید بهتر از این میبود و همزمان با پیشرفتی که باید در تبریز بیش از این ایجاد میشد بقیه شهرهای ایران هم رشد میکردن اما خب همین افکار که افراد مثل تو دارن باعث عدم گسترش جمعی کل جامعه میشه.

عامل ایجاد ظلم خود مردم هستن وقتی میپذیرن که عده ای باید بهشون ظلم کنن پس این موضوع اتفاق میوفته عده ای ظالم میشن و عده ای مظلوم.

شما میگی باید ظلم کنی چون یه تعداد ظلم میکنن ولی این رفتار تا کی؟ تا کی باید خودمون رو به قه قرا ببریم؟ تا کی باید در باتلاقی که خودمون درست کردیم فرو بریم؟

لینک به دیدگاه
من کجا گفته ام برتر هستم؟ اینو میشه برام پیدا کنی؟ یا نخونده وسط پریدی که چی؟

در ضمن آریایی رو ایشون گفتند من هم گفتم من آریایی نیستم .. الان کی برتربینی داره؟

گویا علاوه بر خشمی که داری کمی هم حافظه دیداریت روبراه نیست:whistle:

من از پیام اون دوست عزیز و شما نقل قول میگیرم تا بهتر ببینی و ببینی ایشون چی نوشته و شما چی گفتی

پس جکی چان هم اونوقت تاحالامیرقصیده:w58:

زود اظهار نظر نکن...

ایشون اصلا از آریایی حرفی نزده و شما بهشون میگی آریایی ایت!!

لینک به دیدگاه
;sd ;i tugh hdk[h [, 'vtji ja , jvlc fvdni o,n alhdd

کسی که اینجا جو گرفته تش و ترمز بریده خود شمایی

یک بار صجبت هاتو بخون و ببین تو حرفات چقدر نژاد پرستی و خود برتربینی موج میزنه

در مورد کردستان بگم و بعد برم سر موضوع اصلی که از بحث دور نشیم.

در اون تاپیک شما با لحن بدی اعلام کردی که کردها میخوان آذربایجان غربی رو ببرن و من گفتم کسی قرار نیست جایی رو ببره و ماهاباد اشنویه پیرانشهر سلماس بوکان سردشت و خیلی دیگه از شهرهایی که الان در بخش آذر بایجان غربی قرار گرفتن آذری نیستن و کرد هستن و در تقسیمات کشوری این قسمتها از کردستان جدا شده و اونجا هم بهت گفتم کمی تاریخ بخون و الان هم بحت میگم علاوه بر تاریخ کمی هم جامعه شناسی بخون برات خوبه:whistle:

اما بریم سر موضوع مورد بحث این تاپیک:

جامعه رو کی میسازه؟ ملت کیا هستن؟ مگه من تو و بقیه ملت و جامعه رو تشکیل نمیدیم؟ چرا حاشیه میری و میپیچونی ؟

چون بقیه بد هستن تو هم باید بد باشی؟ چون بقیه دزدی میکنن تو هم باید دزدی کنی؟ پس کی میخوایم این رفتارهای زشت خودمون رو اصلاح کنیم؟

سردمداران حکومت که اتفاقا در چندین تاپیک خودت رو از حکومت و بدنه اصلی اون میدونی و با الفاظی مثل "" سرتون کلاه میذاری"" سرکارتون میذاریم"" و ... یاد کردی دقیقا افکار خودت رو دارن و این میشه که مثلا تبریز شهری صنعتی هستش و کار زیاد ولی بقیه شهرها دریغ از ذره ای پیشرفت. من نمیگم تبریز حقش نیست پیشرفت کنه اتفاقا باید بهتر از این میبود و همزمان با پیشرفتی که باید در تبریز بیش از این ایجاد میشد بقیه شهرهای ایران هم رشد میکردن اما خب همین افکار که افراد مثل تو دارن باعث عدم گسترش جمعی کل جامعه میشه.

عامل ایجاد ظلم خود مردم هستن وقتی میپذیرن که عده ای باید بهشون ظلم کنن پس این موضوع اتفاق میوفته عده ای ظالم میشن و عده ای مظلوم.

شما میگی باید ظلم کنی چون یه تعداد ظلم میکنن ولی این رفتار تا کی؟ تا کی باید خودمون رو به قه قرا ببریم؟ تا کی باید در باتلاقی که خودمون درست کردیم فرو بریم؟

مثل اینکه یادت رفته هم وطنان کرد شما از کجا مهاجرت کردن و ایران در آذربایجان بهشون منزل دادند !! خوبه تاریخ نه چندان دوره معاصر هستش!

در مورد بحث ظلم و ... در جامعه هم دوباره می گم : این جامعه چه من چه شما ظرفیت با هم خوب بودن رو نداره و اینرو تاریخ بهمون ثابت کرده .

من از خدام هست کرمانشاه یا جاهای دیگر بهتر از تبریز و جاهای دیگه بشن و این بستگی داره به تلاش کردن ملت اون جامعه.

اینجا من نمی گم تو بدی من خوبم یا بالعکس... این بحثی هست که خودتون شما شروع کردین ...

هیچکس توو این جامعه منطقی حرف نمیزنه .. اینجا ما یه مشکل بزرگ داریم : تا کسی بخاد از حق و حقوق حرف بزنه میشه دشمن و نژادپرست !

بالاخره در این مورد صحبت زیاده و بی جواب چون هیچکدام حرف همدیگرو قبول نمی کنیم.

در ضمن شنا هم بجای تاریخ سازی کمی هم به فکر رشد و پیشرفت منطقه کردستان فکر کنید تا اینکه عوامل بارزانی و پان کردیسم ها بیان پول بریزن به جیب کرد های ایران که برین در آذربایجان ساکن بشین! ((البته این هم نفهمیدین که این هم سیاست منطقه بود و مقطعی!))

لینک به دیدگاه
گویا علاوه بر خشمی که داری کمی هم حافظه دیداریت روبراه نیست:whistle:

من از پیام اون دوست عزیز و شما نقل قول میگیرم تا بهتر ببینی و ببینی ایشون چی نوشته و شما چی گفتی

ایشون اصلا از آریایی حرفی نزده و شما بهشون میگی آریایی ایت!!

خوب مگه آریایی نیستند ؟

اگر نیستند اعلام کنند بس من حرفمو پس میگیرم

لینک به دیدگاه
مثل اینکه یادت رفته هم وطنان کرد شما از کجا مهاجرت کردن و ایران در آذربایجان بهشون منزل دادند !! خوبه تاریخ نه چندان دوره معاصر هستش!

در مورد بحث ظلم و ... در جامعه هم دوباره می گم : این جامعه چه من چه شما ظرفیت با هم خوب بودن رو نداره و اینرو تاریخ بهمون ثابت کرده .

من از خدام هست کرمانشاه یا جاهای دیگر بهتر از تبریز و جاهای دیگه بشن و این بستگی داره به تلاش کردن ملت اون جامعه.

اینجا من نمی گم تو بدی من خوبم یا بالعکس... این بحثی هست که خودتون شما شروع کردین ...

هیچکس توو این جامعه منطقی حرف نمیزنه .. اینجا ما یه مشکل بزرگ داریم : تا کسی بخاد از حق و حقوق حرف بزنه میشه دشمن و نژادپرست !

بالاخره در این مورد صحبت زیاده و بی جواب چون هیچکدام حرف همدیگرو قبول نمی کنیم.

در ضمن شنا هم بجای تاریخ سازی کمی هم به فکر رشد و پیشرفت منطقه کردستان فکر کنید تا اینکه عوامل بارزانی و پان کردیسم ها بیان پول بریزن به جیب کرد های ایران که برین در آذربایجان ساکن بشین! ((البته این هم نفهمیدین که این هم سیاست منطقه بود و مقطعی!))

اگه ناراحت نمیشی اول کمی بخندم بعد حرف بزنم

:ws28::ws28::ws28:

حوزه استحفاظی کردها در چند دهه قبل به این صورت نبود و خیلی راحت کردهای ترکیه عراق و ایران (سوریه کمتر) در رتباط بودن و حد و مرزی بینشون نبود و از این و در حوزه خودشون ییلاق و قشلاق داشتن بازم تاکیید میکنم تاریخ بخون از منابع معتبر بخون و حتما یه عینک هم بگیر چون فکر کنم داری تصورات ذهنی خودت رو در مورد تاریخ از کتاب ها مرور میکنی:whistle:

در جنگ ایران و عراق هم که مردم کرد عراق اکثرا در بخش های کردنشین ایران و در اردوگاه ها اسکن داده شدن و گروهی از بارزانی ها هم در کرج که همشون در حال حاظر به مملکت خودشون برگشتن.

یکجای تاریخ بیار که کردها به مهاباد مهاجرت کردن یا به بوکان و ... از قبل اونجا ساکن نبودن

شاهین دژ کل مردمش کرد هستن اما من ازش حرفی نزدم چون کاملا مشخصه که زمان رضا شاه و قبل ترش از منطقه کرمانشاه به اونجا تبعید شدن.

یا قوچان که کردها به اونجا تبعید شدن و یا تالش و ... و

میشه ملیتت رو در برهه های تاریخی برای ما روشن کنی؟

مثلا ملیت شما قبل از ورود مادها و پارس ها و پارت ها به ایران چی بوده؟ زمان سومر و آشوری ها و... تو کدوم دسته بندی قرار میگرفتی؟

هرچند اینها به قول سارا خانوم برچسپیه برای خود برتر بین بودن.

باز هم داری به صورت نژادپرستانه با مسئله برخورد میکنی و تمام دنیا رو دشمن ترکها میدونی. و واقعیت چیزی جز این است

در مورد عدم پیشرفت مناطق کردنشین سیاستهای دولت بر مناطق مرزی باعث عدم این پیشرفت شده و مطمئنا" به عنوان یک ایرانی برای پیشرفت گوشه گوشه ی کشورم هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...