رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

یک سوال داشتم من یک مجله (چاپی) باموضوع برق والکترونیک می خواستم برای خرید یامشترک شدن .

قبلا بود مثل ایران شماتیک یا حتی دانشمند هم یک صفحه الکترونیک داشت ولی الان نیست دیگه .

لینک به دیدگاه

با سلام

قطعاً مجله های خوبی وجود داره، اما من مجله "امواج برتر" رو تا به امروز بیشتر دوست داشتم.

دفتر اصلی این مجله شهر مشهد هست اما تقریباً در تمام کشور به خوبی شناخته شده است و جز نشریات خوب برق بحساب میاد.

من خصوصاً از مصاحبه هایی که اغلب با چهره های ماندگار برق صورت می‌گیره خیلی لذت میبرم و برام الهام بخش هست و میتونم بگم این بخش رو در اغلب نسخه های منتشر شده مطالعه کردم. ( منبع دسترسی به این نسخه ها هم برای من آرشیو موجود در دانشگاه بود. )

این هم آدرس سایت مجله هست که میتونی سری بزنی : (

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
)

در آخر توصیه می کنم علاوه بر اینکه مجلات تخصصی داخلی رو مطالعه می کنید گه گاه سری هم به مجلات روز دنیا در این زمینه بزنید. چه با مراجعه به نسخ چاپی چه الکترونیکی ( مثلاً IEEE Spectrum ).

ضمناً برای راهی که انتخاب کردی تبریک می‌گم؛ خیلی خوبه :a030::icon_gol:

71.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...