رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

مهره سیاه کوچولو! میدونی؟! گاهی به خودم میگم شاید هم تناسخ و این چیزایی که هیچ اعتقادی بهش ندارم واقعی بوده!

میدونی کِی به این فکر می افتم؟ وقتایی که یه بغضی گلومو گرفته و نمیدونم دقیقا باید واسه کی داد بزنم و درد دل کنم یا کیو مقصر بدونم، اون وقتاس که به این فکر میکنم که تناسخ وجود داشته و دنیایی قبل از این دنیا بوده و حتما حتما من توی اون دنیای قبلی موجودی ناپاک و پلید بودم !

الانم دارم تقاص گناهانمو پس میدم ...

همیشه برام جای سواله که چرا میپرسن به شانس اعتقاد داری؟ به تقدیر اعتقاد داری؟ به فلان به بسار ...

نه من به هیچکدوم اعتقاد ندارم ، من به هیچی اعتقاد ندارم ...

به این که دنیا دار مکافاته هم اعتقاد ندارم چون مطمئنم به یه مورچه ام آزار نرسوندم که مکافات بر سرم میاد ! حتی به اینکه دارم امتحان پس میدم هم اعتقاد ندارم چون انسان نجیب و با وجدان امتحان نمیخواد پاداش میخواد ... من به این که بلایای آسمانی بر سرم نازل بشه که برم به با حوری و غلامان دمخور بشم هیچ اعتقادی ندارم ...

من به تنها چیزی که که معتقدم احتمالاته ...

به اینکه اگه کیسه ای باشه که 99 تا مهره سفید توشه و یدونه مهره سیاه واسه من نتیجه احتمالات 1 در 100 همون مهره سیاه میفته...

مهره سیاه کوچولوی من!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ولی من به تناسخ اعتقاد کامل دارم . و میدونم هر اتفاقی که تو این مرحله از زندگیم برام می افته , نتیجه زندگی قبلیمه. و هر مقدار که تو این مرحله بتونم به معنویاتم اضافه کنم نتیجه شو تو تولد بعدی ام خواهم دید.

لینک به ارسال
ولی من به تناسخ اعتقاد کامل دارم . و میدونم هر اتفاقی که تو این مرحله از زندگیم برام می افته , نتیجه زندگی قبلیمه. و هر مقدار که تو این مرحله بتونم به معنویاتم اضافه کنم نتیجه شو تو تولد بعدی ام خواهم دید.

خوبه ...

با این حساب من واقعا در دنیای قبلی که شما بهش معتقدی موجودی کثیف بودم که الان به طرز باور نکردنی و عجیبی به اصطلاح عامیانه دچار بدشانسی میشم ...

کاش منم میتونستم به این مسائل اعتقاد داشته باشم حداقل از خشم و نفرتم نسبت به اصول احتمالات کم میشد و خودمو مقصر میدونستم و سعی میکردم به امید دنیای دیگری خودمو آروم کنم

لینک به ارسال
خوبه ...

با این حساب من واقعا در دنیای قبلی که شما بهش معتقدی موجودی کثیف بودم که الان به طرز باور نکردنی و عجیبی به اصطلاح عامیانه دچار بدشانسی میشم ...

کاش منم میتونستم به این مسائل اعتقاد داشته باشم حداقل از خشم و نفرتم نسبت به اصول احتمالات کم میشد و خودمو مقصر میدونستم و سعی میکردم به امید دنیای دیگری خودمو آروم کنم

شاید هم تو تولدقبلی انسان بسیار قابل اعتمادی بودی و خدا به همین دلیل دیگران رو با محوریت رفتاری که با شما دارند می سنجه. یعنی به اعتماد شما داره دیگران رو آزمایش میکنه. اگه شما هم به خدا اعتماد کنی و دوام بیاری , در مراحل بعدی و یا حتی تو این مرحله هم پاداشش را خواهی گرفت.

لینک به ارسال