رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

پدرومادرم ارترزدارندوپاشون دردمی کند دکترکه رفتندکفته اینابخاطرمفاصل و...حالامن یک کپسولی راپیداکردم به نام

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
حالامی خواستم ازشمادوستان کمک بگیرم بدانم این کپسول برای بیماران دارای فشارخون -قندمضرنیست؟

کلاکسی این دارورمصرف کرده ؟کلابه نظرشماچگونه است؟

متشکرم

بهتره با پزشکی که این رو براشون تجویز کرده مشورت کنین:icon_gol:

چون این دارو یه جورایی بین المللی نیست که اسم خاص داشته باشه

اما ترکیباتش نشون میده که برای فشار بده

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حتی الامکان خیلی توی روزای گرم بیرون نرو،بهتره هروقت که بیرون میری با خودت یه کیسه یخ داشته باشی کنار صورتت بزاری هر نیم ساعت.چون گرما علاوه بر اینکه لک ایجاد میکنه باعث چروک زودرس پوست میشه.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام به ههههههههههههههههههههمه

میروم سرموضوع بدون مقدمه:whistle:1 یادو یا3 سالی هست که به فراموشی دچارشدم :ws52:

جداازاین بعضی مواقع سرم هم گیج می رودمخصوصاهنگام بلندشدن یاخوابیدن یادرازونشست!

مواقعی هم که چه عرض کنم داردعادی می شه چشمم خودبخودانگاری دورونزدیک می شودتارمی شه طوری که بعضی مواقع می خواه تایپ کنم بایدچندبارپلک بزنم تادرست ببینم.

راستشوبگیدسرطان دارم دارم میمیرم:w58::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

با سلام .

یه سوال فوق تخصصی داشتم

من خواهرم همه انگشتاش با شیشه بریده شده همه رو عمل کردن

الان دو تا سوال داشتم دردش خیلی زیاده قرصاش جواب دردشو نمیده من یه سرچ کردم میگن زرد چوبه درد رو سه برابر قرص اروم میکتنه ولی چجوری بخوره به غذا اضافه کنه ؟؟؟روزی یه چهارم مربا خوری مصرف کنه

یه دونه چه تغذیه ای به بهبودش کمک کنه ؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

پدرومادرم ارترزدارندوپاشون دردمی کند دکترکه رفتندکفته اینابخاطرمفاصل و...حالامن یک کپسولی راپیداکردم به نام

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
حالامی خواستم ازشمادوستان کمک بگیرم بدانم این کپسول برای بیماران دارای فشارخون -قندمضرنیست؟

کلاکسی این دارورمصرف کرده ؟کلابه نظرشماچگونه است؟

متشکرم

در مورد این دارو باید بگم که تو امریکا مثل آبنبات و شکلات می تونید برید بردارید از تو داروخونه. چیزی نیست که نیاز به نسخه داشته باشه.

اما توی عوارض جانبی این دارو اشاره شده که افراد داری فشار خون بالا باید مراقب باشن.

Glucosamine may affect blood pressure. Caution is advised in people with high blood pressure or heart conditions, or those taking drugs or herbs and supplements that affect blood pressure. Glucosamine may cause abnormal heart rate and palpitations.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام من خانم 24 ساله ای هستم که بچه ام بخاطر هیدروپس شدید جنینی در 32 هفتگی سقط شد منو شوهرم فامیل هم نیستیم ولی مشخص نشد دلیلش چی بوده. الان دوباره میخوام باردار شم ولی میترسم. چیکار کنم؟ تورو خدا راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
صابون ضد جوش آسپسو (asepso)

بچه ها این صابون هم میگن خیلی صابون خوبیه برای کسایی که دنبال صابون هستن گفتم بگم بهتون تا اطلاع داشته باشید

این صابون اثر ضدباکتریال و ضدالتهابی داره و تحت لیسانس CODDA سوئیس است.در انگلستان هم تولید میشه ظاهرا

سلام.ببخشید من تازه صابون asepso خریدم.شنیدم واسه جای جوش خیلی خوبه.بعد از چه مدت اثر داره؟و اینکه روزی دوبار استفاده کنم؟؟و چ مدت رو پوست بمونه??
لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
سلام دوستان می خواستم بدونم چه راه حلی واسه از بین رفتن جوش ها دارین که جواب داده

اول علت جوش رو پیدا کنید

ممکنه بخاطر خوردن بعضی از خوارکیها ایجاد بشوند که با نخوردن یا یجوریهای کم خوردن یا خنثی کردن اون مواد غذایی میشه تا حدودی از زدن جوش جلوگیری کرد.

یا بخاطر مشکلات کبدی ممکنه جوش ایجاد بشه و دونستن این علایم و مشکلات باعث میشه دیگه جوش نزنید.

استرس و غذا کرم نامناسب ووو عامل جوش هستند و قطعا با قطع یا کاهش هریک از عواملها میشه رفع بشه و بعد از یه مدت هم جاش نمونه.

من خودم یه صابون دارم چند ساله استفاده میکنم ازش راضیم البته جوشهای زیر پوستی دارم و خیلی شدید نیستند.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...