رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

منم هستم یعنی امیدوارم بتونم باشم

کتابای فلسفی,تخیلی از نوع علمی و خیلی چیزای دیگه که باید اسم کتابو بگم

در مورد اسم کتاب و نوعش نظر سنجی بذارید فکر میکنم بهتر باشه ....

آرتاش عزیز ممنون از حضورت 4c5b4597923e77f366178e54d2d60098.gif

در چندین دور اولیه همونطور که گفتم انتخاب کتاب بدون نظرسنجی انجام میشه، البته در هر لحظه من آماده شنیدن پیشنهادهای شما عزیزان هستم. :ws3:

اما به خاطر شرایط خاص این کار گروهی، و برنامه‌ی منظمی که در ذهنم هست، و باید فاکتورهای زیادی (خصوصاً در این ابتدای کار) در انتخاب کتاب‌ها لحاظ بشه، ترجیح می‌دم این رو به مشورت و نظرسنجی نسپرم چون تابحال کارهای مشابه این صورت گرفته، و متاسفانه قبل از اینکه چهارچوب اصلی طرح روی پا بایسته به خاطر احترام به دموکراسی و سلایق اعضا در همون مرحله‌ی نظرسنجی با تضارب آرا مواجه شده و همون زمان یا بعد از یکی دوبار اجرایی شدن ناکام مونده.

بنابراین همونطور که گفتم اجازه بدید تا شکل دادن اسکلت اصلی گروه درگیر این موضوعات نشیم. sos.gif

شماره 19 تیم کتابخوانان خفن کسی نیست جز : شما noobiesmiley.gif

pirate1.gif19

لینک به دیدگاه
خب اولین کتاب رو کی میزارین؟

دوستان عزیزم

اولین کتاب از ظهر امروز روی سایت قرار گرفت :w16:

روی متن زیر کلیک کنید :

treeswing.gif «درخت بخشنده» اثري از شل سيلوراستاين.

ضمناً عضوگیری همچنان ادامه دارد clown.gif.

لینک به دیدگاه
عجب انجمن خفنی

چه یار گیری کردیم تو این دو روز:ws3:

اقا حالا که استقابل خوب بوده باید به افراد 1 تا10 امتیاز تعلق بگیره که زودتر اومدن:gnugghender:

به هر دوست جدیدی که بهمون اضافه میشه امتیاز تعلق میگیره

و اینکه به نقد های خوبی که در مورد کتاب های هر سری که معرفی میشه امتیازات ویژه ای تعلق میگیره:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام گرومن

سلام تام کت

سلام متانول

سلام لورگی

سلام لورن

سرافراز نمودی

راستی کارت دارم:|

تری متیل مخلص متقارن :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

در خدمتم ابا فیوضات

پیغامتو نتونستم ببینم فقط دیشب دیدم پیغام دارم

نمیدونم با باز کردن بعضی از قسمت های اینجا مشکل دارم

یا برام ایمیل کن یا تو باشگاه پیغام بذار

petrochemical_technology@engineer.com

لینک به دیدگاه
سلام بر شيخ الريس يورگن اعظم

ياشيخ! شما كه خودت هر پستت يك مثنويه :banel_smiley_4: اين كتابهايي كه ما با هم بخونيم هم، خارج از همون فضاي صميميت و خلاقيت بين گفتگوهاي عملياتي نيست.

من ميدونم كه تو از بعضي از اين كتابها استقبال مي‌كني.:ws3:

لطفاً در اين عمليات با ما همراه شو. bunnyearsmiley.gif

df2a4f1c990326d746ed481ac7887f33.gif

worship.gifاز پيوستن رئيس كل انجمن به تيم خفن ها جداً خوشحاليم king.gif

شماره 17 مخصوص رئيس سپيدهclap.gif.

pirate1.gif17

پيشنهاد بسيار بسيار بسيار خوبيه؛ و حتي جدا از قالب تيم كتابخواني، ايده‌ي بسيار خوبي براي طرح مسابقه‌ در كتابخونه است earthhug.gif

من خودم اولين شركت كننده‌ي همچين مسابقه اي ميشم thanks.gif ممنون شماره 14 kissing.gif

قرار نبود جار بزنی که من مدیر کل هستما... حالا که گفتی عب نداره آخرش که باهاس میگفتم سند اینجا به نوم منه :w16: و قباله ش الان تو جیب پالتومه :w02:

لینک به دیدگاه

آقا من مونده بودم با این همه حجم کار و درسی ک دارم میتونم بیام عضو بشم یا نه.. هنوزم میدونم نمیتونم همیشه با گروه پیش بیام.. ولی خب امشب پدرشوهرجان یه تلنگری با حرف قشنگشون زدن ک باعث شد دیگه تردید نداشته باشم و تصمیم گرفتم با گروه همکاری داشته باشم و از این بابت خوشحالم..

ممنون از آقا ایلیا با این ایده خوب :icon_gol:

لینک به دیدگاه
قرار نبود جار بزنی که من مدیر کل هستما... حالا که گفتی عب نداره آخرش که باهاس میگفتم سند اینجا به نوم منه :w16: و قباله ش الان تو جیب پالتومه :w02:

پالتوتم دادی تن برادران عارف که سرمانخورن چله‌ی زمستونیtrenchcoat.gif

آقا من مونده بودم با این همه حجم کار و درسی ک دارم میتونم بیام عضو بشم یا نه.. هنوزم میدونم نمیتونم همیشه با گروه پیش بیام.. ولی خب امشب پدرشوهرجان یه تلنگری با حرف قشنگشون زدن ک باعث شد دیگه تردید نداشته باشم و تصمیم گرفتم با گروه همکاری داشته باشم و از این بابت خوشحالم..

ممنون از آقا ایلیا با این ایده خوب :icon_gol:

خیلی خیلی تبریک می‌گم که این انتخاب رو کردید clapping.gif

باور کنید من خودم از همه درگیرترم tantrumsmiley.gif ولی با درک همین قضیه تلاش می‌کنم برنامه های مناسب تری داشته باشیم :w16:

بنابراین در این لحظه شماره 21 تیم کتابخوانان خفن به نام photosmile.gifشما ثبت شد rollingf.gif

pirate1.gif21

لینک به دیدگاه
من هم میخوام تو این گروه باشم...کتابای پیشنهادی من ادبیات معاصر جهان هست

سلام balloons.gif

افتخار می‌کنیم که حضور شما مصادف با ثبت‌نام در تیم کتابخوانی دسته‌جمعی‌ انجمن شده wavesmile.gif

شماره 22 تیم کتابخوانی گروهی انجمن نواندیشان رو به نام شما ثبت می‌کنیم rollingf.gif

pirate1.gif 22

مرسی از حضورتون :w16:

لینک به دیدگاه
بین این همه آدم فقط 22 نفر؟!

قاصدک؟ به دوستای من خبر ندادی بیان؟! :vahidrk:

خب برای شروع خیلی هم بد نیست،

خیلی ها هم هنوز درگیر کارا و پروژه‌ها و درس‌ها هستن و هنوز ندیدن اینجا رو bunnyearsmiley.gif

ولی شک نکن که چون قراره یک کار بلند مدت و برنامه ریزی شده رو انجام بدیم 100 نفر رو هم رد می‌کنیم و جشن می‌گیریم 19.gif

عجالتاً تا قاصدک چندتا نامه برسونه خودت زحمت خبر کردن دوستانتو بکش :ws3:

سلام و عرض خسته نباشید. کتابهای علمی کاربردی لطفا

سلام و خوش‌آمد دوست من waving2.gif

نظر شما هم حتما مورد توجه قرار می‌گیره، هدف اصلی ما هم حرکت به سمت کتابهای کاربردی هست، البته نه به معنای کتاب فنی یا تکنیکال، بلکه به معنای کتاب‌هایی که برای بهتر شدن زندگی‌مون کارآمد باشند و بقول معروف وقتمون با خوندنشون تلف نشده باشه. و این شامل بعضی کتاب‌های علمی هم میشه. :w16:

اگر شما هم گه گاهی با تیم کتابخوانی همراه می‌شید، خوشحال میشم اعلام کنید تا شماره بعدی رو تقدیمتون کنیم thankyou.gif

لینک به دیدگاه
manam bazi vali lotfan shomare 25 o b man bdin khaheshan !!!!i:icon_gol:i

سلام، خیلی خوش اومدین 4c5b4597923e77f366178e54d2d60098.gif

خوش اومدی به گروه دوستم

قبوله، خیالت راحت :a030:

شماره 25 برا شما

دیگه روی حرف مدیرکل کی‌ جرات داره حرف بزنه :ws28:

شماره 25 تیم کتابخوانان خفن از همین لحظه به شما تعلق گرفت beersmiley1.gif

pirate1.gif 25

دوستان عزیزم : همونطور که اطلاع دارید، هم‌خوانی شماره 1 گروه با کتاب درخت بخشنده از شل سیلوراستاین در حال اجراست، و می‌تونید تاپیکش رو در زیربخش «کتابخوانی گروهی» در کتابخانه انجمن ببینید. هم خوانی شماره 2 انشاالله شنبه شروع میشه و کتاب دوم معرفی میشه. البته شما هر زمان که فرصت کنید می‌تونید به تاپیک درخت بخشنده سر بزنید و نظرتون درباره اون کتاب رو بنویسد و از این بابت هیچ محدودیتی وجود نداره. از همراهی و حضور انرژی بخش یکایکتون ممنون و متشکرم. choir.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...