رفتن به مطلب

مسئله مردم ما کدام است؟

ارسال های توصیه شده

تالار کتابخونه هست هر کتابی خواستید اونجا درخواست بدید میذارم و سعی میکنم این کتاب هارو هم براتون قرار بدم:a030:

پس تو تالار کتابخونه میبینمتون هرچند خیلی از کتاب هارو تو تالار کتابخونه داریم الان

لینک به دیدگاه
موضوع تاپیک رفت به حاشیه . :icon_pf (34):

نه خوب پیام آخرو دادک که به مسئله مردم برسیم

در هر صورت راه نجات ما آگاهی هستش و اگاهی رو از کتابهای پیدا میکنیم

لینک به دیدگاه
نه خوب پیام آخرو دادک که به مسئله مردم برسیم

در هر صورت راه نجات ما آگاهی هستش و اگاهی رو از کتابهای پیدا میکنیم

صد در صد موافقم.

البته جنس کتاب هم مهم هست.نویسنده کتاب و الی آخر

لینک به دیدگاه
هر چی دوست داری بذار میخونم فقط بدرد بخور و تاثیر گذار باشه

اینو بخر بخون به صنعت چاپ هم کمک کرده باشی که به موضوع تاپیک هم بخوره:whistle: (جزو بهترین کتاب هاست اداب و عقاید جالبی رو توضیح داده)

uovfjeog1sv78m6iwub.jpg

لینک به دیدگاه
اینجا یا تو کانال؟

کانال چند ؟:ws28: من کانال بازی نمیکنم تلگ ملگ رو دنبالش نرفتم

تو همون تالار کتابخونه بذار لینکشو پرت کن برام

اگر در مورد اندیشه خطی معکوس و نامنظم یا چمیدونم امثال اینا چیزی داری که عالی تر میشه

اینو بخر بخون به صنعت چاپ هم کمک کرده باشی که به موضوع تاپیک هم بخوره:whistle: (جزو بهترین کتاب هاست اداب و عقاید جالبی رو توضیح داده)

uovfjeog1sv78m6iwub.jpg

چنگیز خان ؟ خب اگر بهم بگی موضوع مورد بحث این کتاب چیه شک نکن میخونمش

اینی که گفتم موضوع به این دلیله که اتفاقات تاریخی برام ارزش ندارن و اگر بحث این چیزاست توی کتاب حال نمیده که

چیزی که رفته رفته و بر نمیگرده و اگر بر میگشت یک هیتلر ردیف میکردم

تا فکور با شمشیر نیومده بریم تو تالار کتابخونه ناصر ببینیم چی اونجا دم دست من میذاره

یک توضیح هم در مورد این چنگول بده ببینم کتاب در مورد چی داره حرف میزنه بگم بردارن بیارن بخونمش

لینک به دیدگاه

اگر در مورد اندیشه خطی معکوس و نامنظم یا چمیدونم امثال اینا چیزی داری که عالی تر میشه

اینی که گفتم موضوع به این دلیله که اتفاقات تاریخی برام ارزش ندارن و اگر بحث این چیزاست توی کتاب حال نمیده که

تا فکور با شمشیر نیومده بریم تو تالار کتابخونه ناصر ببینیم چی اونجا دم دست من میذاره

یک توضیح هم در مورد این چنگول بده ببینم کتاب در مورد چی داره حرف میزنه بگم بردارن بیارن بخونمش

:icon_pf (34):

سلام عزیز دل

درسته که بقول شما چیزی که رفت ، دیگه رفته و برنمیگرده ولی تجربه چگونگی اتفاق افتادن وقایع تاریخی یه برکاتی هم داره.

یکی اینکه انسان با مشاهده اوضاع میفهمه که چرا اون یا این اوضاع اینجوریاست!

بعدشم ، انسان دیگه احساس خفگی نمیکنه که چرا فلان مورد فلان جوریه(ادبیاتم رو عشق میکنی ؟):ws28:

سومندشم ، انسان با خوندن کتابهای تاریخی گذشتگان ، از همه حقه هایی که بهش زدن و دارن میزنن و خواهند زد ، خبردار میشه.

من بخاطر اون سومی هست که به کتب تاریخی واقعی علاقمندم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

سلام عزیز دل

درسته که بقول شما چیزی که رفت ، دیگه رفته و برنمیگرده ولی تجربه چگونگی اتفاق افتادن وقایع تاریخی یه برکاتی هم داره.

یکی اینکه انسان با مشاهده اوضاع میفهمه که چرا اون یا این اوضاع اینجوریاست!

بعدشم ، انسان دیگه احساس خفگی نمیکنه که چرا فلان مورد فلان جوریه(ادبیاتم رو عشق میکنی ؟):ws28:

سومندشم ، انسان با خوندن کتابهای تاریخی گذشخه اش ، از همه حقه هایی که بهش زدن و دارن میزنن و خواهند زد ، خبردار میشه.

من بخاطر اون سومی هست که به کتب تاریخی واقعی علاقمندم.:icon_gol:

:sigh::sigh::hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

خب عقاید چنگیز رو گفته و دینی که بعد چنگیز ادامه پیدا کرد

تنها تاریخ نیست باید خودت بخونیش

تاریخ تکرار شده و میشه دونستنش شباهت حکومت ها رو و روند نابودی رو نشون میده

مثالا ساسانیان خیلی به حکومت الان شبیه بود

لینک به دیدگاه
... ولی مردم میفهمند که با کناره گیری اوضاع درست نمیشه و با حضور خودشون خودشون رو دخیل میدونن و کم کم بیدار میشند با دونستن حق و انتخاب خودشون دست کم نگیرید مردم رو و قدرتشون رو ...

و مردم یاد گرفتند که حق گرفتنیست و با به حاشیه رفتن خیلی چیزها رو از دست میدند .

تاکی باید صبرکرد که مردم بیدار بشن می توان اینجوریم گفت هرتعدادکه مردم می فهمند همون تعداد یا کمترولی زورشان بیشتره افراد خواب تولید می شه .

به نظراین تناسب افررادخواب وبیدار بایدحفظ بشه وگرنه.........

ببخشید ولی مخلالفم حق را ازکی بگیریم ازحکومتی که بایدبامردمش باشه. غیرازاینم حساب کنیم نمیشه چون همه راه میفتن حقشون رابگیرن =حرج ومرج قانون چی می شه. حق گرفتنیست برای جاهای بیقانون مثل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...