رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بعد از کلی گشتن تو اینترنت بالاخره تونستم نرم افزار کامل و کرک شده شرکت MikroC رو که مخصوص سری PIC24 & DSPIC & PIC33 پیدا کنم. این کامپایلر رو اگه بخواهید از سایت خود شرکت دانلود کنید 17Mb هست در حالی که نسخه کامل و کرک شده این کامپایلر در حالت فشرده 90Mb میشه که واسه دانلود کردنش حتما باید به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

b6ylmppvc3ld51of6f.jpg

mikroC for dsPIC یک کامپایلر قوی جهت کار و برنامه نویسی به زبان C و اسمبلی برای میکروکنترلر dsPIC است. بیش از 95% میکروهای dsPIC را پشتیبانی می کند .

از برنامه های جانبی آن USART Terminal , HID Terminal , UDP Terminal , MMC Card Terminal , Picflash Programmer , EEPROM Editor , GLCD Editor , Seven Segment Editor , BootLoader می باشد.

قابلیت نمایش فضای اختصاص داده به هر Procedure , RAM , ROM و هر آرایه و متغیر و نمایش به شکل هیستوگرام از فضاهای میکروکنترلر انتخابی. تبدیل برنامه سطح بالا به اسمبلی. کنترل Device Flag . نمایش Code Assistant بر روی صفحه ادیتور برنامه.

دستورات پیشرفته برای ADC , CAN , CANSPI , Flash Memory , Flash Memory FAT , EEPROM , Graphic LCD , I2C , Keypad , LCD 4BIT , LCD 4BIT Graphic , Multi Media , OneWire , PS/2 , PWM , RS-485 , I2C , SPI , UART , Sound , SPI , USART , USB HID و پشتیبانی از تمام دستورات استاندارد ANSI برنامه C دارد.

همراه با Help قوی که آموزش کامل برنامه نویسی C و اسمبلی را برای dsPIC و تمام دستورات پیشرفته با مثال آورده است. مهمتر آنکه پروژه های بسیار خوبی همراه با شکل مدار با گرافیک بالا در بخش Help برنامه موجود است. بیش از 70 مثال برنامه نویسی با میکروهای مختلف و بیش از 20 پروژه پیشرفته آماده همراه سورس کد.

جهت دانلود کتاب آموزشی به سایت شرکت سازنده بروید

xjh2ss8q34r5whx3nybv.jpg

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
سلام دوست من. من خیلی وقته دنبال این برنامه MIKROC PRO for DSPIC 2010 هستم

ولی لینک خرابه لطفا کمک کنید. ممنونم.

بفرمائید!!! :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

بفرمائید!!! :flowerysmile:

بازم سلام دوست گلم. ممنونم از توجهت. ولی این که کرک نداره. نسخه کرک شدش تا اونجا که میدونم 100M هستش . (بدون کرکش 20 مگه):icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...
کلا اینجا سرکار بودم

3 ساعت ثبت نام پیچیده !

حالا هم ...

دوست عزیز این لینک کار می کنه که:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام این برنامه MIKROC PRO for DSPIC 2010 رو نمیشه دانلود کرد دوستمون هم اون بالا درست گفته دقیقا همون بلا سر منم اومد

اونی که میشه دانلود کرد demo هستش کامل نیست

ولی شما گفتید برنامه ی کامل

لینک به دیدگاه
بازم سلام دوست گلم. ممنونم از توجهت. ولی این که کرک نداره. نسخه کرک شدش تا اونجا که میدونم 100M هستش . (بدون کرکش 20 مگه):icon_gol::icon_gol::icon_gol:

دوست عزیز حجم این واقعی این نرم افزار حدود همون 20 مگ هست تنها ممکنه کتابخانه هایی به این نرم افزار اضافه بشن که میتونید این کتابخانه هارو هم از سایت اصلی به رایگان دانلود کنید. متاسفانه فایل اپلودشده اول در رپیدشیر حذف شده و به همین دلیل کرک این نرم افزار رو نگرفتید

کلا اینجا سرکار بودم

3 ساعت ثبت نام پیچیده !

حالا هم ...

کاش کمی صبورتر بودین 1 دقیقه وقت فکر نکنم ثبت نام رو هم پیچیده کرده باشه:ws52:

سلام این برنامه MIKROC PRO for DSPIC 2010 رو نمیشه دانلود کرد دوستمون هم اون بالا درست گفته دقیقا همون بلا سر منم اومد

اونی که میشه دانلود کرد demo هستش کامل نیست

ولی شما گفتید برنامه ی کامل

بله متاسفانه فایل اول از رپیدشیر حذف شده و فایل دانلودی دیگه که گذاشته شده بود کرکش رو اپلود نکرده بودن. میتونید از لینک زیر این کرک رو امتحان کنید البته توجه داشته باشید که می بایست کرک رو با administrator ران کنید

لینک دانلود کامل نرم افزار با کرک در پست اول اصلاح شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...