رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

خب مقداری پول هست نزدیک 10 میلیون (خیرسرم همه پسنداز دارن ماهم پس اندازداریم ) میدونم اینکاری که می خوام بکنم زیاد خوب نیست ! ولی الان بااین مسخره بازیها وبازار شغلی بدمیترسم همینم ازدستم برود)

می خوام اینوبزارم تو یکی ازبانک های شهر یا مهراقتصاد چون این دوبانک بیشترازهمه سود می دن . یه بیمه عمرپارسیان دارم یکی دیگه هم می گیرم (پاسارگاد) با سود اون پول حق بیمه این دوتارا پرداخت می کنم (یعنی اینجوری حق بیمه اتومات خودش پرداخت میشه ) (باید زود دست بکاربشم چون اینجوری که معلومه می خوان سودبانک هارابیارن پایین -البته خوبه ولی ......)

برای تا مین اجتماعی هم می خوام اینو قطعش کنم وبجاش سلامت بگیرم (واقعا زیاد حق بیمش وخدماتی هم نداره )

نظرشما چیه ؟

راه بهتری سراغ دارید ؟

لینک به دیدگاه

تامین اجتماعی برای فردا هات که میخوای باز نشسته بشی عالیه.بهش دست نزن.

در مورد پول هم بذارش تو یکی از بانکهای اصلی و قدیمی .نرخ بهره پایین بیاد برا همه شون شامل میشه.

در ضمن میتونی با اون پول یه حساب جوانان تو بانک مسکن باز کنی ، خیلی آتیه دار هست.

سئوال هم نپرس ، بچه خوبی باش ، عید هم برو کیش حال کن با اون ده میلیون.:ws28:

لینک به دیدگاه
تامین اجتماعی برای فردا هات که میخوای باز نشسته بشی عالیه.بهش دست نزن.

در مورد پول هم بذارش تو یکی از بانکهای اصلی و قدیمی .نرخ بهره پایین بیاد برا همه شون شامل میشه.

در ضمن میتونی با اون پول یه حساب جوانان تو بانک مسکن باز کنی ، خیلی آتیه دار هست.

سئوال هم نپرس ، بچه خوبی باش ، عید هم برو کیش حال کن با اون ده میلیون.:ws28:

دست رو دلم نزار:sigh:

بعضی ها اینقددارن ، بعضی ها مثل iranpg بینوا هروز نقشه می کشه .

برم کیش حال می ده ولی برگردم تو دماغم درمیاد:banel_smiley_4:بعدشم تور کیش کاسبی می کنه به من چه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...