رفتن به مطلب

درخواست معرفی سایت فعال و معتبر در حوزه پزشکی

Computer.Eng

ارسال های توصیه شده

سلام. وقت بخیر.

من یکسری سایت های فعال و معتبر در حوزه پزشکی لازم دارم. میشه بهم معرفی کنید.

من الان می خوام در خصوص سیگنال eeg مقاله معتبر یا سایت خوبی بهم معرفی بشه و البته مقاله معتبرتر بهتر بهم کمک می کنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
سلام. وقت بخیر.

من یکسری سایت های فعال و معتبر در حوزه پزشکی لازم دارم. میشه بهم معرفی کنید.

من الان می خوام در خصوص سیگنال eeg مقاله معتبر یا سایت خوبی بهم معرفی بشه و البته مقاله معتبرتر بهتر بهم کمک می کنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام

یادمه یه تاپیک توی تالار مقالات زده بودی، فکر کنم یه توضیحاتی در مورد اینکه چجوری میشه تعداد استنادهایی که به یه مقاله شده رو پیدا کرد، داده بودم. همین تعداد استناد معیار خوبی هست، غیر از اون میشه اعتبار مجله ای که مقاله توش چاپ شده رو بررسی کرد، که خب یه خورده دردسرش بیشتره، Impact factor بهش میگن.:w16:

لینک به دیدگاه
سلام

یادمه یه تاپیک توی تالار مقالات زده بودی، فکر کنم یه توضیحاتی در مورد اینکه چجوری میشه تعداد استنادهایی که به یه مقاله شده رو پیدا کرد، داده بودم. همین تعداد استناد معیار خوبی هست، غیر از اون میشه اعتبار مجله ای که مقاله توش چاپ شده رو بررسی کرد، که خب یه خورده دردسرش بیشتره، impact factor بهش میگن.:w16:

سپاسگذارم از پاسخ گویی تون. مقاله یک طرف

ولی الان احتیاج به یک پزشک متخصص جهت توضیح یکسری موارد از سیگنال eeg دارم. یعنی اینکه بتونن پاسخ گوی سوالات من باشند و تخصص داشته باشند. شما سایتی رو نمیشناسید که بتونه به من کمک کنه! در خصوص دستگاه eeg یک سوالاتی بوجود آمده

لینک به دیدگاه
سپاسگذارم از پاسخ گویی تون. مقاله یک طرف

ولی الان احتیاج به یک پزشک متخصص جهت توضیح یکسری موارد از سیگنال eeg دارم. یعنی اینکه بتونن پاسخ گوی سوالات من باشند و تخصص داشته باشند. شما سایتی رو نمیشناسید که بتونه به من کمک کنه! در خصوص دستگاه eeg یک سوالاتی بوجود آمده

خواهش می کنم.

سایتی که نمیشناسم، ولی می خوای سوالاتو با هم سرچ کنیم شاید بتونیم جوابشون رو پیدا کنیم.:a030:

لینک به دیدگاه
خواهش می کنم.

سایتی که نمیشناسم، ولی می خوای سوالاتو با هم سرچ کنیم شاید بتونیم جوابشون رو پیدا کنیم.:a030:

بله. اگر اینطور باشه که خیلی خیلی ممنون میشم. ببینید هر دستگاه EEG (کارش اینه که امواج مغزی رو می گیره ، مثلا تشخیص بیماری صرع) سیگنال هایی را با سنسورهای مختلف می گیره که در شکل زیر سنسورها فکر کنم اینها باشه! (البته من خودمم بخش هایی رو ترجمه کردم تا متوجه شدم) .. حالا اطلاعات بیشتر از این موارد شکل پاییت احتیاج دارم. می خوام بدونم کار هر کدوم از اینها چیه و سیگنال هایی رو که می گیره دقیقا چکار می کنه! هر چی اطلاعات درباره اش باشه حتی انگلیسی هم ترجمه می کنم خودم. ممنون جناب مهندس

2.png

لینک به دیدگاه
بله. اگر اینطور باشه که خیلی خیلی ممنون میشم. ببینید هر دستگاه EEG (کارش اینه که امواج مغزی رو می گیره ، مثلا تشخیص بیماری صرع) سیگنال هایی را با سنسورهای مختلف می گیره که در شکل زیر سنسورها فکر کنم اینها باشه! (البته من خودمم بخش هایی رو ترجمه کردم تا متوجه شدم) .. حالا اطلاعات بیشتر از این موارد شکل پاییت احتیاج دارم. می خوام بدونم کار هر کدوم از اینها چیه و سیگنال هایی رو که می گیره دقیقا چکار می کنه! هر چی اطلاعات درباره اش باشه حتی انگلیسی هم ترجمه می کنم خودم. ممنون جناب مهندس

2.png

ببین معمولا توی سرچ انگلیسی برای آشنایی با یه مطلب از واژه هایی مثل tutorial یا survey یا review استفاده می کنن، مقالات یا مطالبی که عناوینشون شامل این لغت ها یا لغت هایی شبیه به اینا باشه، خیلی می تونن توی آشنایی اولیه کمک کنن.

مثلا یه مقاله ای روی Springer هست، که در مورد آنالیز سیگنال EEG توضیح داده:

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

از همین لینکم قابل دانلود هم هست، یا مثلا اینم یه تولباکسی هست برای کار روی سیگنال های EEG توی متلب:

[h=1]

[/h]

لینک به دیدگاه
ببین معمولا توی سرچ انگلیسی برای آشنایی با یه مطلب از واژه هایی مثل tutorial یا survey یا review استفاده می کنن، مقالات یا مطالبی که عناوینشون شامل این لغت ها یا لغت هایی شبیه به اینا باشه، خیلی می تونن توی آشنایی اولیه کمک کنن.

مثلا یه مقاله ای روی Springer هست، که در مورد آنالیز سیگنال EEG توضیح داده:

از همین لینکم قابل دانلود هم هست، یا مثلا اینم یه تولباکسی هست برای کار روی سیگنال های EEG توی متلب:

بسیار سپاسگذارم از لطف تون ...

اون قرمزه خیلی عالی بود. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...