رفتن به مطلب

【ツ】 اين عكس رو تقديم مي كنم به ...【ツ】

ارسال های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، نفحات گفته است :

@D.yates

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

عکس جالبیه ?

اما به جان خودم اگر ریش داشتم و اونم  اینقدر خودمو حلق آویز میکردم  ، یک ربعی به این عکس نگاه کردم و  تنها چیزی که تو این عکس میشه شبیه من باشه یا بهم بخوره  اون پیپ هستش که البته باز من پیپ نمیکشم اما یک متباخ دارم گاهی اونو میکشم  .......

لینک به دیدگاه
در 17 ساعت قبل، نفحات گفته است :

@Tamana73

قلبم:)

یه کاربر بود رفیق بود

همیشه از این عکسا برام میفرستاد:)

جاش خالی:(

لینک به دیدگاه
در 17 ساعت قبل، D.yates گفته است :

عکس جالبیه ?

اما به جان خودم اگر ریش داشتم و اونم  اینقدر خودمو حلق آویز میکردم  ، یک ربعی به این عکس نگاه کردم و  تنها چیزی که تو این عکس میشه شبیه من باشه یا بهم بخوره  اون پیپ هستش که البته باز من پیپ نمیکشم اما یک متباخ دارم گاهی اونو میکشم  .......

سلام 

:)) چرا حلق آویز .. خب حال و هوای عکس مد نظرم بود برای شما نه شباهت : } . فردی که در خلوت با ابزار خودش مشغول خلق چیزیه . 

این خوبه؟ : }

30y6_17446355edd90a393809bb3d2de70130.jp

لینک به دیدگاه
در 40 دقیقه قبل، نفحات گفته است :

سلام 

:)) چرا حلق آویز .. خب حال و هوای عکس مد نظرم بود برای شما نه شباهت : } . فردی که در خلوت با ابزار خودش مشغول خلق چیزیه . 

این خوبه؟ : }

30y6_17446355edd90a393809bb3d2de70130.jp

چون از رییش بدم میاد.. بله متوجه مفهوم عکس شدم و فقظ داشتم تصور میکردم که چقدر شبیه من میتونه باشه و به نوعی قفلی بزنه روی خلق یا سرگرمی خودش که پیپش به  نظرم تا حدودی شبیه حالت من بود ...معمولا روی چیزی قفل نمیکنم ...

ممنون

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Tamana73 گفته است :

سلام ممنون:)

نمیشناسید که تازه اومدید شما:)

آخه ما مثلا Hanna رو میشناسیم. از بچه های سایت خودمونم بود و مثل اینجا تاپیکهای بخش عکاسی و مسابقات عکاسی و تاپیکهای مثل مختصر رو استارت میکرد  . 

گفتم شاید اون دوستمونم مشترک بوده .

لینک به دیدگاه
در 10 ساعت قبل، Rostam18 گفته است :

@نفحات

به به  آهو محبوب هست برام خیلی . ممنون

d500_fca37526d89f45e9dfbdf4464ccf8b2b.jp

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...