رفتن به مطلب

در خواست فایل کتابخانه hemt در ads

farivar.maryam

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

میخوام مقاله ای رو با نرم افزار ads شبیه سازی کنم باید از تکنولوژی Design kit GaN hemt استفاده کنم . ممنون میشم اگر کسی از دوستان فایل library این تکنولوژی رو داره در اختیارم بذاره و یا راهنماییم کنه از کجا و چطور این فایل رو دانلود کنم یا حتی خریداری کنم .

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام دوستان

میخوام مقاله ای رو با نرم افزار ads شبیه سازی کنم باید از تکنولوژی Design kit GaN hemt استفاده کنم . ممنون میشم اگر کسی از دوستان فایل library این تکنولوژی رو داره در اختیارم بذاره و یا راهنماییم کنه از کجا و چطور این فایل رو دانلود کنم یا حتی خریداری کنم .

با تشکر

سلام :a030:

دقیقا از این ترانزیستورهای hemt از کدوم مدل اون میخواهید استفاده کنید...کدوم category ...از MODFET یا TFGFET یا SDFET این ها رو اگر شماره ترانزیستور رو داشته باشید از طریق کارخونه سازنده اون میتونید فایل ADS قطعه رو بدست بیارید...چون کارخونه های سازنده این فایل ها رو در سایتشون در اختیار عموم قرار میده..مثل مدل های PSPICE ک موجوده این ها هم از طریق کمپانی های سازنده قابل دسترسیه...

البته این نوع HEMT نوع جدیدیه ک تا رنج 100وات رو در فرکانس های پایین ماکرویو جواب میده...ک تو فرستنده های توان بالا ازش استفاده میشه مثلا BTSها

شما برای چ سیستمی میخواید از این high electron mobility transistor استفاده کنید؟چون ترانزیستورهای قدرت ماکرویو هستند

یه مدل ک من میشناسم ولتاژ 328ولت میخواد و جریان 500میلی امپری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...