رفتن به مطلب

یه سوال حیاتی برای ادامه فعالیت اجتماعیم...

ارسال های توصیه شده

خوب این که میگی فرآیند اولین ورودی اولین خروجی رو درک کردی ، اینو برام توضیح بده ببینم درکت چی هست؟

** یعنی با توجه به خواسته مشتری(ورودی) سعی بشه در کمترین زمان نیاز مشتری با یک نتیجه مطلوب(خروجی)رفع بشه

جواب اون سئوال شمام اینه که هیچ پایانی وجود نداره و همیشه اون خود پایان هست که پایان میپذیره،ما در قبال مشتری همیشه در آغاز هستیم، یعنی هیچوقت کار ما با مشتری حتی بعد از اتمام معامله هم پایان نمیپذیره و پایانی براش متصور نیست.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منظورم (بحث پود نازکو ،آیکون ویرایشو ) اینا بود که شما با کنایه هدفتونو بهم فهموندین:ws37:شما گفتید من یا خلاقیتشو ندارم یا نمییخوام از این رفتار استفاده کنم، من میگم هم خلاقیتشو ندارم و هم بلد نیستم از این حربه استفاده کنم ...

خب حال چه باید کرد؟؟:w16:

خوب دیگه ، اینهمه داریم رو پروژه شما کار میکنیم معنیش اینه که اینا رو باید انجام داد تا مهارت های مدیریتی مون بیشتر بشه،مهارت علمی که افزایش یافت مهارت های فیزیکی هم خود به خود افزایش پیدا میکنه.یعنی بروز آوری استعداد های نهان.نه اینکه شما خلافیت نداشته باشید ، دارید ولی خلاقیت ها و مهارت ها و قوای خلاق شما هنوز بیدار نشده و با این نوع همکاریها که در این سایت با شما بعمل میاد ، برا اینه که اون دیو های خفته بیدار بشن و بکار بیفتن.

لینک به دیدگاه
*سرچ تو اینترنت که فکر میکنم باید به زبان اصلی باشه که من تخصص ترجمه رو ندارم

*مطالعه کتاب های مرتبط که پیدا کردن کتاب خوب باید سخت باشه

*آشنایی با موسسات ایرانی که از این موسسات الگو گرفتن

*آشنایی با موسسات موفق ایرانی که شاید از این موسسات الگو گرفته باشن

خط اول و دوم شما با ناامیدی همراه بود .این عادت شما ، منو نگران میکنه،یک مدیر هیچوقت حرفای منفی نمیزنه.

بازم فک کن و چند تا روش دیگه هم برام بگو .که عملی باشه و بتونیم اون ساز وکار رو عملیاتی کنیم.

لینک به دیدگاه

در زندگی فردی و اجتماعی داشتن دید مثبت یک انتخاب خوب هست.

شما برای اینکه بتونید موفق باشید ، ظاهرا همیشه جنبه های منفی هر پدیده و هر چیزی رو بهش توجه کردید که بتونید با فائق آمدن به این جنبه ها تو کارتون موفق بشید،

موفق هم شدید، ولی !!!!!!

هان جواب اون ولی اینه که ، کم کم این طرز نگاه شما پایش را از حوزه کار و فعالیت فراتر گذاشته و وارد روحیات و خلقیات شما شده،(اینو متوجه نشده اید )

مثلا در مورد دیدگاههای شما از رئیستون ، شما حتی یه صفت خوب رو از ایشون تعریف نکردید،همش انتقاد کردی و نقاط منفی ایشونو توضیح دادی .یا در مورد لباس و طرز کار همکاران آینده تون ، همش طوری برنامه ریزی ذهنی میکنی که انگار اونا اون نقطه ضعف رو حتما خواهند داشت و این در صورتی است که شما هنوز تو اوت موقعیت قرار ندارید ولی همه ساز و کار هایی که بعنوان برنامه ریزی به من گفتی ، همش رو اتفاقات بد که شما اونا رو اصلاح کنید ، برنامه ریزی شده .(تو ذهن شما)

یعنی میخوام بگم شما به آینده هم با عینک آسیب شناسی نگاه میکنید و این نگاه شما جلو خلاقیت و جلوه های زیبای کارتونو خواهد گرفت.باید این نوع نگاه رو از خودتون دور کنید و سعی کنید فقط زیبائیها و جلوه های مثبت کار و زندگی رو ببینید ،

بخاطر اینکه این بخش از نوشته من سنگین هست ، دیگه ادامه نمیدم تا شما روش فکر کنید و بعد از اینکه متوجه شدم که شما پی به حقیقت این گفتار من بردید، این بخش رو پی خواهم گرفت.

در مورد اون سایتهای خارجی و پیدا کردن کتاب مناسب هم فقط از زاویه منفی وارد شده بودید که تذکر دادم.:w16:

لینک به دیدگاه

این نکته مهم رو همیشه بخاطر بسپار و همیشه با خودت مرور کن،

رفتار و اندیشه و عمل انسان هم اکتسابی است و هم وراثتی و هم انگیزشی.شما یه مقدار تو کل رفتار و کردار و اندیشه هات دقت کن ببین زاویه و رویکرد رفتار شما شبیه کدامیک از موارد بالاست؟

برای اینکه بتونی برنامه های موسسه رو با تکیه به علم و تجربه و مهارت های ویژه یک مدیر توانا به مرحله اجرا دربیاری باید همیشه مثبت بین و صبور و مثبت اندیش و عاقبت اندیش باشی.

حالا نگو چه جوری ، جورش رو هم خودت باید جور کنی :w16:

لینک به دیدگاه
بلد نیستم ولی فک می کنم تو محیط های رسمی نمیشه از این ترفند استفاده کرد زیاد مودبانه نیست ولی تو محیط های دوستانه قشنگه،فک کنم بیشتر ذاتی باشه یعنی میشه یاد گرفت؟چطوری؟

شما تو این جواب دو بار گفتی فک کنم ،در حالی که اگر فکر بکنی و درست هم فکر کنی ، نباید این نظریه رو بدی که تو محیط های رسمی اله میشه و تو محیط دوستانه بله.

وقتی ما سرسری فکر کنیم ، جوابهامونم الابختکی از کار درمیاد و در مرحله عمل هم به در بسته میخوریم.ممکنه از نظر خودمون خیلی هم موفق باشیم ولی قطعا در مقام مقایسه با موفقیت واقعی ممکنه اون موفقیت های ما دردی رو دوا نکنه.

نباید غفلت کنیم و همیشه باید هوشیار و امیدوار باشیم.

لینک به دیدگاه
خط اول و دوم شما با ناامیدی همراه بود .این عادت شما ، منو نگران میکنه،یک مدیر هیچوقت حرفای منفی نمیزنه.

بازم فک کن و چند تا روش دیگه هم برام بگو .که عملی باشه و بتونیم اون ساز وکار رو عملیاتی کنیم.

این نکته مهم رو همیشه بخاطر بسپار و همیشه با خودت مرور کن،

رفتار و اندیشه و عمل انسان هم اکتسابی است و هم وراثتی و هم انگیزشی.شما یه مقدار تو کل رفتار و کردار و اندیشه هات دقت کن ببین زاویه و رویکرد رفتار شما شبیه کدامیک از موارد بالاست؟

برای اینکه بتونی برنامه های موسسه رو با تکیه به علم و تجربه و مهارت های ویژه یک مدیر توانا به مرحله اجرا دربیاری باید همیشه مثبت بین و صبور و مثبت اندیش و عاقبت اندیش باشی.

حالا نگو چه جوری ، جورش رو هم خودت باید جور کنی :w16:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خب چیزی به ذهنم نمیرسه دیگه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خب چیزی به ذهنم نمیرسه دیگه :icon_pf (34):

ممکنه یه چیزایی به ذهنت برسه که فک کنی غیر اصولی یا غیر قابل پیاده سازی یا حتی نامربوط و مسخره هم به نظر بیاد ، ولی نترس و همه رو اینجا بگو .ممکنه یکی بیاد و اون فکر رو طوری طراحی و عملیاتی بکنه که شبیه معجزه باشه،در ضمن تا اون نظرات ساده رو نگی و ننویسی ، نمیتونی به عمق لایه های ذهنت برسی و اونا رو ببینی یا بیاد بیاوری،تخیل کردن در اصل سفر به عمق و ماورای ذهن هست و طرح های شگفتی اونجا قرار دارن که تا مسافرت نکنی و به اون حجره ها نرسی، نمیتونی بدستشون بیاری،

وقتی میگی چیزی به ذهنم نمیرسه ، معتیش اینه که تو همون زاویه کوچیک ذهن خودت رو زندانی کردی ، باید سعی کنی که به همه نقاط ذهنت سفر کنی و شگفتی های موجود تو اون قسمت ها رو کشف کنی.خلاقیت ها اینجوری بوجود میان.

لینک به دیدگاه

سخن آخر و ختم گفتگو

با تشکر از شما که پا به پای این گفتگو با نهایت صداقت و پشتکار با من هم اندیشی کردی و با تشکر از جناب آدمین که با تشکراتشون مایه دلگرمی ما شدند ، این گفتگو رو به پایان میبرم و از همه دوستانی هم که این گفتگو را میخواندند یا میخوانند ، تشکر میکنم.

برنامه مدون کاری را که برای شما تنظیم و پیشنهاد خواهم داد ، بعد از حدود یکماه در همین تاپیک قرار خواهم داد،برای شما در کار و زندگیتان آرزوی موفقیت دارم، خدانگهدار و موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سخن آخر و ختم گفتگو

با تشکر از شما که پا به پای این گفتگو با نهایت صداقت و پشتکار با من هم اندیشی کردی و با تشکر از جناب آدمین که با تشکراتشون مایه دلگرمی ما شدند ، این گفتگو رو به پایان میبرم و از همه دوستانی هم که این گفتگو را میخواندند یا میخوانند ، تشکر میکنم.

برنامه مدون کاری را که برای شما تنظیم و پیشنهاد خواهم داد ، بعد از حدود یکماه در همین تاپیک قرار خواهم داد،برای شما در کار و زندگیتان آرزوی موفقیت دارم، خدانگهدار و موفق باشید:icon_gol:

سپاس و صدسپاس از لطفتون، منتظر برنامه تون هستم و امیدوارم بتونم مطالبی رو که گفتید تو کارم عملی کنم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...