رفتن به مطلب

یه سوال حیاتی برای ادامه فعالیت اجتماعیم...

ارسال های توصیه شده

1- با توجه به مجوزی که من می خوام بگیرم احتیاج به یک مکان مناسب برای برگزاری دوره هایی که مدنظرمون هست مثل موسیقی و نقاشی،اساتید این کارگاه ها و اشخاصی که تجربه انجام کارو تو این زمینه داشتن و یه سرمایه برای آماده سازی محیط مطابق با شرایط دوره ها

امیدوارم هر چه زودتر این مورد حل و فصل بشه.

2- یک مدیر مسئول میخواد که لازم نیست دائم تو مرکز باشه و فکر کردیم که یک نفر به عنوان منشی که مورد اعتماده رو بیاریم تا بعضی کارارو پیگیری کنه و نظارت مستقیم رو هم خودم دارم

3- نحوه نظارتتون چه شکلی خواهد بود ؟ آیا روش کار را براشون دیکته خواهید کرد یا یه اساسنامه کلی رو بهش خواهید داد که عمل کنه ؟

میخوام تو دو شیفت مرکز باز باشه صبح از حدود 8 و نیم تا 12و نیم بعدازظهر هم 4 تا 9 شب. البته مجوز این مکان ها رو خیلی طول میکشه تا بدن احتمالا حدود 4 یا 5 ماه طول میکشه رو تبلیغات خیلی می خوام مانور بدم ولی الان برا استارت استفاده از هیئت موسس قویه لازمه

هیات موسس قوی رو تعریف کنید .قوی یعنی چه جور قوی بودنی و با چه رویکردی ؟

4- تبلیغات تو محیط های دارای پتانسیل بالا مثل مدارس و ...،استفاده از یه کادر مجرب و باتجربه،شاید هزینه دوره ها رو کمی پایین تر از مراکز دیگه بزارم برای استقبال بیشتر،فضای مرکز برام مهمه منظورم دکورشه، فعلا همیا به ذهنم میرسهیعنی قراره هر چی به ذهنتون رسید همونا رو اجرا کنید ؟ چرا برای این کارنون یه طرح کامل تفصیلی نمینویسید؟

5- نمیخوام زیاد کارای مرکزو شلوغ کنم برا شروع رو دو تا کلاسی که گفتم میخوام سرمایه گذاری کنم اگه جواب نداد کارگاه هایی که تو شهر نداریم مثل کار با موزائیک شکسته رو و ... میزارم و رو تبلیغات بیشتر کار میکنم

چرا باید جواب نده ؟ اگر و مگر که نباید تو کار باشه . کار با اگر و مگر نباید شروع بشه. اول باید دانش این کار رو فرابگیرید . بعد روش مدیریت این نوع مراکز رو یاد بگیرید . بعدش برنامه کاری دقیق براش بنویسید . و ....... بقیه شو در ادامه خواهم گفت .
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همکاری که بعنوان منشی یا دستیار انتخاب خواهید کرد باید علاوه بر مدارج تحصیلی مناسب، شاخصه های رفتاری متناسب با انتظارات شما رو هم داشته باشه .میتوان در مرحله استخدام، افراد را تست کرد، و باید مطمئن بود که فردی که مقتضیات شغل، با شاخصه های رفتاری اش سازگار باشد، حتماً موفق و ماندگار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

اینکه مثلا شما در میحط کارتون نتونستید انطور که باید و شاید با رئیستون رابطه کاری صمیمانه داشته باشید نباید همه فکر و ذکر شما رو به خودش معطوف بکنه که وقتی خواستید کار خودتونو شروع کنید همش به رابطه ها فکر کنید و از سایر معادلات کار بیخبر بمونید.

رفتار با همکاران فقط یکی از قاعده های کار هست . قواعد دیگری هم هستند که همگی حلقه های بهم پیوسطه کار و فعالیت میباشند . از جمله :

1- تخصص همکاران و میزان انظباق آن با نیاز موسسه شما

2- سنجش توان تبلیغات

3- مهارت های ایجاد انگیزه بیشتر در مشتریان

4- شیوه انجام کار و خدمات

5- مهارتهای مشتری مداری

6- پاسخگو بودن

7- رساندن موسسه به سود دهی بالا

8- ایجاد سیستم منظم حسابداری و حسابرسی

9- فروش کتابها و لوازم مورد نیاز هنرجو در موسسه و ایجاد درآمد بیشتر

10 - تصمیم گیری و برنامه ریزی و نگاه به اینده و تدارک فردا ها

لینک به دیدگاه

برای کارتان و اولویتهایتان برنامه بریزید:

کارهایی که خودتان باید انجام دهید را از آنها که دیگران باید انجام دهند، جدا کنید. آنها را که باید ارجاع دهید، درست ارجاع دهید. و در مرحله کنترل و نظارت به اموزش کارکنان خود بیشتر اهمیت بدهید. هر اشتباهی که از انها سر زد , با اموزش صحیح به آنها توان بیشتر بدهید که کمتر اشتباه بکنند.

لینک به دیدگاه

آنچه که تا بحال تو این تاپیک گذشته ، چه نوع اندیشه یا فکر جدید رو تونسته در ذهن شما ایجاد بکنه ؟ اصن یه همچین اتفاقی براتون ایجاد کرده یا ؟

در ضمن شما وقتی میری پیش دکتر ، اگه مشکل و عارضه رو بطور کامل بهشون نگی ، اون نمیتونه نسخه صحیح بپیچه. اینجا هم همین حالت رو داره،اگه ضعف ها و مشکلاتی را که میدونین دارین ، بطور صریح بیان نکنین ، ممکنه دیگه هیچوقت و هیج جا نتونین بگین و همان حلقه ضعیف بعد از مدتی پاره خواهد شد و زنجیره فعالیت شما رو ممکنه از هم باز کنه که در آنصورت هزینه اصلاح اون ممکنه خیلی سنگین باشه،بنابراین حتی اگر در مورد نظرات من هم به نقطه ابهام و یا منفی برخورد کردید ، صریحا بیان کنید تا دوباره بررسی کنیم.

حتی اگر برای اون باید های من که به نظر من وجودشان ضروری هست هم نظر مخالف داشتید و یا نتونستید مفهوم کاربردی اونو متوجه بشید ، رک و صریح بیان کنید تا دوباره در موردش هم اندیشی کنیم.

لینک به دیدگاه
اینا که گفتید همش مسائل اخلاقی هستند. در مورد کیفیت کارشون و تخصص شون و اینکه تا چه حد میتونن از استعداد و نبوغ خودشون مایه بذارند , چیزی نگفتید. یعنی به این موارد فکر نکردید ؟

فکر کنم گفتم که قاطعیت تو کار برام مهمه،منظورم این بود که حتما کارها درست و با کیفیت انجام بشه

با توجه به اینکه حوزه کاری من فرهنگی اجتماعیه و ادبیات خاصه محیط ما،تخصص زیاد مهم نیست برای مثال رییس بنده دکترای شهرسازی داره یه رشته ی کاملا غیرمرتبط و بدون هیچ پیشینه ای از معضلات اجتماعی ولی مطمئنا اگه من خودم تو اون شرایط باشم خلاقیت برام مهمه ولی باز هم اخلاقیات برام تو اولویته

لینک به دیدگاه
از تخصص هاتون چیزی نگفتید. تو این برنامه ای که شما در پیش دارید , تخصص بیشترین نیاز کاریتون هست . از اونام بگید.

چند تا مقاله تو زمینه آسیب های اجتماعی دارم که پذیرش شدن. 2 تا کار پژوهشی انجام دادم و کارگاه های زیادی هم در زمینه آسیب های اجتماعی داشتم ولی فک میکنم برای اهدافی که من دارم فقط خودم لازم نیس تخصص داشته باشم من یه تیم میخوام داشته باشم از کسایی که متخصص هستند تو اون زمینه هایی که میخوام کار انجام بدم و من هم با زمینه یابی هایی که کردم هدایتشون کنم

لینک به دیدگاه
اینا که نوشتید همکار بینی هستش. من جهان بینی رو که باید پاسخگوی تغییرات محیطی مان باشد از شما سئوال کردم. :w16:

من فک میکنم اطرافیان ما هم جدا از محیط نیستن ما داریم باهاشون زندگی میکنیم و بنده هم فقط یک مثال زدم

لینک به دیدگاه
همنوا شدن در چه مواردی ؟

در مورد عقاید شخصی اونا ؟

در مورد اهداف کاریتون ؟

در مورد نحوه انجام کار ؟

در مورد پیروی از سلیقه اونا ؟

در کدوم موارد ؟

مهمترین مساله اینه هر چی ایشون میگن همونه و نباید چیز دیگه ای گفت،حرف اول و آخرو ایشون میزنن حتی اگه اشتباه باشه.علاوه بر خط فکریشون که میخوان همه باهاش همسو باشن فرد انتقادپذیری هم نیستن برای مثال همون مشکل اول بنده که عنوان شد، من بهشون میگم بابا اصلا کار تشکل هیچ ربطی به اداره نداره و من دارم از ساعتای بعدازظهر و مرخصی ها برای این کار استفاده میکنم، ایشون میگن خیرررررر شما نباید انجام بدید خب این حرف چه منطقی پشتشه؟!! با توجه به اینکه خیلی از فعالیت های من به اهداف کاریم هم کمک میکنه

لینک به دیدگاه
احساس کردم تو مثالی که زدید کنایه هست یه جور ریشخند اگه فقط برا راهنمایی بود اصلا ناراحت نمی شدم

اون کار من یه نوع تست بود تا ببینم واکنش های شما از چه جنسی هستند.:w16:

لینک به دیدگاه
چرا باید جواب نده ؟ اگر و مگر که نباید تو کار باشه . کار با اگر و مگر نباید شروع بشه. اول باید دانش این کار رو فرابگیرید . بعد روش مدیریت این نوع مراکز رو یاد بگیرید . بعدش برنامه کاری دقیق براش بنویسید . و ....... بقیه شو در ادامه خواهم گفت .

شیوه نظارتی رو ... راستش نمیدونم

هیات موسسی که تخصص و تجربه این کارو داشته باشه و مورد اعتماد باشن

طرح تفضیلی برای این جور کارا... نمیدونم باید چطور بنویسم،تو ذهنم خیلی مسائل هست ولی خب نمیدونم چطور رو کاغذ باید پیادش کنم!!

لینک به دیدگاه
با سلام

در مورد مطالبی که تو صفحه سوم نوشتم(همین صفحه وبالای صفحه

) ، نظری نداده اید، تا من تاپیک رو به سهم خودم جمع بندی کنم.#41 تا #45

شرمنده من دیروز خیلی سرم شلوغ بود،نتونستم همه پستاتونو بخونم و تا اونجایی که خوندم جواب ندادم

لینک به دیدگاه
شیوه نظارتی رو ... راستش نمیدونم

هیات موسسی که تخصص و تجربه این کارو داشته باشه و مورد اعتماد باشن

طرح تفضیلی برای این جور کارا... نمیدونم باید چطور بنویسم،تو ذهنم خیلی مسائل هست ولی خب نمیدونم چطور رو کاغذ باید پیادش کنم!!

اینو من براتون شرح خواهم داد که چطور بنویسید.

لینک به دیدگاه
اینکه مثلا شما در میحط کارتون نتونستید انطور که باید و شاید با رئیستون رابطه کاری صمیمانه داشته باشید نباید همه فکر و ذکر شما رو به خودش معطوف بکنه که وقتی خواستید کار خودتونو شروع کنید همش به رابطه ها فکر کنید و از سایر معادلات کار بیخبر بمونید.

رفتار با همکاران فقط یکی از قاعده های کار هست . قواعد دیگری هم هستند که همگی حلقه های بهم پیوسطه کار و فعالیت میباشند . از جمله :

1- تخصص همکاران و میزان انظباق آن با نیاز موسسه شما

2- سنجش توان تبلیغات

3- مهارت های ایجاد انگیزه بیشتر در مشتریان

4- شیوه انجام کار و خدمات

5- مهارتهای مشتری مداری

6- پاسخگو بودن

7- رساندن موسسه به سود دهی بالا

8- ایجاد سیستم منظم حسابداری و حسابرسی

9- فروش کتابها و لوازم مورد نیاز هنرجو در موسسه و ایجاد درآمد بیشتر

10 - تصمیم گیری و برنامه ریزی و نگاه به اینده و تدارک فردا ها

همکاری که بعنوان منشی یا دستیار انتخاب خواهید کرد باید علاوه بر مدارج تحصیلی مناسب، شاخصه های رفتاری متناسب با انتظارات شما رو هم داشته باشه .میتوان در مرحله استخدام، افراد را تست کرد، و باید مطمئن بود که فردی که مقتضیات شغل، با شاخصه های رفتاری اش سازگار باشد، حتماً موفق و ماندگار خواهد شد.

در مورد این نظرات من جواب کامل و جامع بدید تا بتونم در مورد نحوه تهیه و تدارک طرح تفصیلی از اهداف و ایده آلهای شما توش تعریفاتی داشته باشم

همه این موارد کاربردی رو که من نام میبرم در اصل مبانی همان طرح تفصیلی هستند،

لینک به دیدگاه
ببخشید اشتباه تایپی بودمنظورم "جواب دادم" بود.

تو اینجور مواقع میتونید با زدن آیکون !! ویرایش پست !!نوشته خودتونو مجددا ویرایش و اصلاح کنید.و نیازی به پست مجدد نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...