رفتن به مطلب

به هم ریختگی رنگ ال سی دی لپ تاپ

spring2020

ارسال های توصیه شده

سلام من ال سی دی لپ تاپم که شکسته بود رو بردم واسم عوضش کردن و یه ال سی دی جدید انداختن روش ولی این ال سی دی جدیده که انداختن رنگش خیلی بده و یه حالت رنگ مردگی داره مثلا رنگ سفید رو یه حالت شیری رنگ نشون میده ممکن ایراد از ال سی دی باشه ؟

توی تنظیمات رنگش هم که رفتم تغییر دادم بازم رنگ ها شفاف نشون داده نمیشن

لینک به دیدگاه
سلام من ال سی دی لپ تاپم که شکسته بود رو بردم واسم عوضش کردن و یه ال سی دی جدید انداختن روش ولی این ال سی دی جدیده که انداختن رنگش خیلی بده و یه حالت رنگ مردگی داره مثلا رنگ سفید رو یه حالت شیری رنگ نشون میده ممکن ایراد از ال سی دی باشه ؟

توی تنظیمات رنگش هم که رفتم تغییر دادم بازم رنگ ها شفاف نشون داده نمیشن

علاوه بر راهنمایی دوستمون.

چیزی ک ب ذهن من میرسه اینکه با کابل لپ تاپ رو ب ی پروژکتور یا ب یه مانتیور دیگه وصل کنین و رنگها رو اونجا هم ببینید.

اگر مشکلی مث بحث های نرم افزاری باشه، احتمالا اونجا هم مشکل وجود داره. اگه روشن بود ک یحتمل سخت افزاری ه.

لینک به دیدگاه
علاوه بر راهنمایی دوستمون.

چیزی ک ب ذهن من میرسه اینکه با کابل لپ تاپ رو ب ی پروژکتور یا ب یه مانتیور دیگه وصل کنین و رنگها رو اونجا هم ببینید.

اگر مشکلی مث بحث های نرم افزاری باشه، احتمالا اونجا هم مشکل وجود داره. اگه روشن بود ک یحتمل سخت افزاری ه.

سلام ممنون از پاسختون :icon_gol:بله با یه ال سی دی دیگه مقایسه کردم خیلی متفاوت بودن. ولی پیش مغازه دار که بردم گفت که دیگه هیچ وقت نمیتونی ال سی دی پیدا کنی که کیفیت اون ال سی دی قبلیت رو داشته باشه.:4564: باید باهاش بسازی ... دیگه نمیدونم چقدر حرفشون صحت داره...

لینک به دیدگاه
سلام ممنون از پاسختون :icon_gol:بله با یه ال سی دی دیگه مقایسه کردم خیلی متفاوت بودن. ولی پیش مغازه دار که بردم گفت که دیگه هیچ وقت نمیتونی ال سی دی پیدا کنی که کیفیت اون ال سی دی قبلیت رو داشته باشه.:4564: باید باهاش بسازی ... دیگه نمیدونم چقدر حرفشون صحت داره...

من LED لپ تاپم رو 5 سال پيش عوض كردم، گارانتيش امرتات بود، بردم همونجا برام درست كردنش، تا حالا هم مشكلي باهاش نداشتم.:a030:

نمي دونم شايد براي بعضي مدل ها كمياب تر باشه، ولي معمولا اينجوري نيست.

لینک به دیدگاه

سلام

مغازه دار اشتباه میکنه

چون من خیلی ها رو دیدم ال سی دی عوض کردن و هیچ مشکلی هم نداشتن باهاش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...