رفتن به مطلب

تولدتون مبارک دوستای گلم memmarوMohammad Aref

masi eng

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تولدتون مبارك :icon_gol::icon_gol:

سلاااااام دیر اومدم چقدر::-d

تولدتون مبارک

انشالله بهترینا رو از خدا هدیه بگیرید :@-}-- ::-)

به به مبارکا باشه محمد و پروانه جان تولدتون مبارک صد سال به این سالها:a030::icon_gol::icon_gol:

بابا اون روز خو حالم خوب نبود آبروم رف ک اونجور گفتی....:ws3:

ب جان خودم سنگ تموم میزاشتم واست پروانه....

آقا محمدم ک شرمندش شدم ایشالا ببخشه به بزرگیه خودش.

:w330::4uboxsmiley::w330::4uboxsmiley::w330::4uboxsmiley::w330::4uboxsmiley::w330::4uboxsmiley::heartshape2::heartshape2::heartshape2::heartshape2::heartshape2::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w72::w14::happy::happy::w330::happy::happy::happy::happy::w70::cakesmileyf::cakesmileyf::626gdau::626gdau::626gdau::flowerysmile::w70::w70::w70::qfu28wh4kkweeki7jfi:1cwpe6q6upfmgganbmp:ha5t4lmd53df3cpu2lq:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y:qfu28wh4kkweeki7jfi:2eaoapgxehimkak1y7e:6snuiio5gm0n52hzey4:ag2f893eg0ja83qr8q::happy::happy::happy::happy::happy::happybday::happybday::happybday::happybday::happybday::happybday:

تولدتون مبارک :flowerysmile:

بهترین هارو براتون آرزو میکنم :icon_gol:

شاد باشین همیشه :wubpink:

تولدتون مبارک ایشالا هر دوتون به تمام ارزوهای خوبتون برسین:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

تولدتون مبارک :icon_gol:

jootix.ir--3387037195.jpg

میخاستم بگم تولد من 12شهریور - تموم تاپیک هاتون قفل بود مجبور شدیم اینجا بنویسیم دی :ws52:

دست همگی درد نکنه. ممنون :a030:

لینک به دیدگاه
تولدتون مبارك :icon_gol::icon_gol:

مرسسسی :icon_gol:

سلاااااام دیر اومدم چقدر::-d

تولدتون مبارک

انشالله بهترینا رو از خدا هدیه بگیرید :@-}-- ::-)

سلام سپاس :دی دیرنیس که بهار کلا واسه ماس:whistle:

:icon_gol:

به به مبارکا باشه محمد و پروانه جان تولدتون مبارک صد سال به این سالها:a030::icon_gol::icon_gol:

مرسی ادمین بزرگ دامادیتون جبران کنیم :)))))):whistle::w02::5c6ipag2mnshmsf5ju3

بابا اون روز خو حالم خوب نبود آبروم رف ک اونجور گفتی....:ws3:

ب جان خودم سنگ تموم میزاشتم واست پروانه....

آقا محمدم ک شرمندش شدم ایشالا ببخشه به بزرگیه خودش.

:w330::4uboxsmiley::w330::4uboxsmiley::w330::4uboxsmiley::w330::4uboxsmiley::w330::4uboxsmiley::heartshape2::heartshape2::heartshape2::heartshape2::heartshape2::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w72::w14::happy::happy::w330::happy::happy::happy::happy::w70::cakesmileyf::cakesmileyf::626gdau::626gdau::626gdau::flowerysmile::w70::w70::w70::qfu28wh4kkweeki7jfi:1cwpe6q6upfmgganbmp:ha5t4lmd53df3cpu2lq:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y:qfu28wh4kkweeki7jfi:2eaoapgxehimkak1y7e:6snuiio5gm0n52hzey4:ag2f893eg0ja83qr8q::happy::happy::happy::happy::happy::happybday::happybday::happybday::happybday::happybday::happybday:

من چی گفتم؟:ws52::w58:یادم نی:/ مرسسی دوس جون مهربون :love070::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

تولدتون مبارک :flowerysmile:

بهترین هارو براتون آرزو میکنم :icon_gol:

شاد باشین همیشه :wubpink:

ممنون :icon_gol:همچنین:ws3:

تولدتون مبارک ایشالا هر دوتون به تمام ارزوهای خوبتون برسین:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

مرسسسسسسسسسی ان شاالله ان شاالله :))))))))):icon_gol::hapydancsmil:

تولدتون مبارک :icon_gol:

jootix.ir--3387037195.jpg

میخاستم بگم تولد من 12شهریور - تموم تاپیک هاتون قفل بود مجبور شدیم اینجا بنویسیم دی :ws52:

مرسسسسسسی :ws3::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

تولدت مبارک :دی

لینک به دیدگاه
به به تولدتون مبارک دوستان

موفق و سربلند باشید همیشه

مرسی همچنین شما

پریییییییییییییییی جونننیییییییییییییییییییییییی

بفرماااااااااااااید.:hapydancsmil:

diam_mor6.jpg

شرمنده کردی بانو :icon_redface:سپاس :wubpink::qfu28wh4kkweeki7jfi:1cwpe6q6upfmgganbmp:4uboxsmiley::heartshape2::w330:

لینک به دیدگاه

وای تولد محمد و معمار عزیز بوده بازم من رو دعوت نکردید ......

کیک من خورده شد ای واییی

محمد جان سبز باشی و دلت خرم و پر و مملو از شادی یه لحظه غم تو دلت نیاد اگرم اومد زود بره

لیاقت بهترینها رو داری

و همچنین دوست خوبم معمار عزیز و کم پیدای خودمون توهم به هرچی که ارزو داری بهش برسی دل مهربونی داری قدرش رو بدون ... تولدت مبارک

لینک به دیدگاه

کیک من خورده شد ای واییی

محمد جان سبز باشی و دلت خرم و پر و مملو از شادی یه لحظه غم تو دلت نیاد اگرم اومد زود بره

لیاقت بهترینها رو داری

و همچنین دوست خوبم معمار عزیز و کم پیدای خودمون توهم به هرچی که ارزو داری بهش برسی دل مهربونی داری قدرش رو بدون ... تولدت مبارک

قربانت مرسی سهندجان :a030:

لینک به دیدگاه

کیک من خورده شد ای واییی

لیاقت بهترینها رو داری

مرسسسی بابت تبریک وآرزوی خوب ...لطف دارید شما ممنون :icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...