رفتن به مطلب

معرفی مدیر ارشد و تبریک به معاون آموزشی انجمن

ارسال های توصیه شده

درود:icon_gol:

پیرو بستر سازی برای اجرای طرح هایی که از نظرات کاربران و مدیران عزیز دریافت کردیم، یکی از تحولات بزرگ رو امروز اجرا کردیم.

یک عنوان جدید در ساختار انجمن به عنوان "معاونت آموزشی " در نظر گرفته شد. شرح وظایف و جایگاه این عنوان به زودی معرفی میشه.

معرفی معاونت آموزشی:

محمد، یکی از نفرات اصلی که انجمن رو پایه گذاری کردند؛ تا الان با عناوین مختلفی کنار ما بوده، امروز بعد از چند سال محمد از گروه مدیران ارشد خارج شد و عنوان معاونت آموزشی رو گرفت. امیدوارم این تغییر به روند رو به رشد مجموعه به سمت ایجاد یک بستر مناسب برای آموزش و پژوهش فراهم بیاره.

وظایف معاونت آموزشی با وظایف مدیر ارشد تفاوت داره؛ مطمئنا محمد در این جایگاه هم مثل سابق جایگاه هایی که بوده، بسیار خوب عمل می کنه.

Mohammad Aref

0001.gif

به علاوه قاصدک، دوست و کاربر قدیمی و خوش اخلاق و با اطلاعات مون، که پیشتر هم در گروه مدیران ارشد افتخار همکاری باهاش رو داشتم، به مجموعه ارشدها ملحق شد.

قاصدکــــــــ

02.gif

به هر دو این عزیزان و همه خانواده بزرگ نواندیشان تبریک میگم

سلامت و پاینده باشید :icon_gol::icon_gol:

• Like 33
لینک به دیدگاه

به هردو عزیز تبریک میگم

ایلیای عزیز خوش اومدی:icon_gol:

و محمد عزیز هم در عنوان جدیدی که دارن مطمئنا به بهترین شیوه عمل میکنن و رشد چشمگیری رو در آینده نزدیک در این حوزه شاهد خواهیم بود:a030:

• Like 15
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان :icon_gol:

امیدوارم اونطور که لایق انجمن هست، بتونم انجام وظیفه کنم :w16:

به ایلیای عزیز هم تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم :a030:

• Like 16
لینک به دیدگاه

به هر دو دوست عزیز تبریک عرض میکنم :icon_gol:

انشاالله در هر عنوانی که هستید مثل همیشه پیروز و موفق باشید

با آرزوی سعادت و بهروزی

• Like 12
لینک به دیدگاه

ضمن تشكر از محبت دوستان عزيز :w16::icon_gol:

مطئمناً پويايي سيستم، موجب بالندگي كل مجموعه خواهد شد.

با اينكه قطعاً جاي محمد در مجموعه مديران ارشد پر نخواهد شد، اما اميدوارم كه اين دو حركت جديد، موجب رشد و تحرك بيشتري در مجموعه بشه. و من تلاش خواهم كرد بهتر از دوران حضور قبلي، با در اختيار داشتن 5 سال تجربه‌ و معرفت جديد در كنار تيم مديريت و كل انجمن باشم. :w72: به محمد هم در سمت جديدي كه برعهده گرفته تبريك مي‌گم و براي همگي‌مون آرزوي موفقيت دارم :4chsmu1:

• Like 16
لینک به دیدگاه

به به چه خوب یه تغییر تو فصل خوب بهاری بی شک عالیه واسه همه...

خوشحالم شدم واقعا...

واسه هردو بزرگوار که بهترینای انجمن هستن.

موفق باشن.

ایشالا همیشه از این خبرای خوب باشه انجمن و دوستان یکم جمع تر بشن عین قبل.

چه خوش رنگ شده آقا محمد...

تبریکات فرااااااوان.

:icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه

اول از همه به محمد خسته نباشید میگم، که همیشه یکی از فعالترین ها تو انجمن بوده و البته محبوبترین مدیر ارشد:w02:، که مطمئنا اخلاق خوب خودش و مهدی خیلی تو جو صمیمانه سایت موثر بوده.:w16:

امیدوارم توی مسئولیت جدیدی که به عهده گرفته هم مثل همیشه موفق باشه.:icon_gol::a030:

و همینطور به ایلیای عزیز هم تبریک میگم، که مطمئنا با ایده های خوب و تجربیاتش خیلی می تونه به تغییر وضعیت و بهتر شدن انجمن کمک کنه.

یکی از بهترین ایده هاش که تو بازگشت دوباره ش به انجمن داشت، مطمئنا ایده کتابخوانی گروهی بچه های نواندیشان بوده، که شخصا خیلی ازش استفاده کردم.

برای ایلیا جان هم آرزوی موفقیت می کنم.:icon_gol::a030:

در آخر هم امیدوارم که با همراهی همدیگه بتونیم روز به روز به موفقیت های انجمن اضافه کنیم و کارای بزرگی رو به کمک همدیگه انجام بدیم. :icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...