رفتن به مطلب

نتایج کنکور ارشد 95

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

خب جوابای کنکور که اومد، کنکوریا بیان نتایجشونو بگن ببینیم چه کردین :w02:

فعلاً که یه شیرینی افتادیم :gnugghender:

maryam39 رتبه 38 برنامه ریزی شهری رو آورده و تو مرحله دوم قراره بهترم بشه و شیرینی تبدیل به ناهار بشه :w02:

تبریک میگم حسابی :a030:

لینک به دیدگاه
آقا طراحی شهری!!!

برنامه‌ریزی چیه دیگه؟:ws3: اصن کی میره برنامه‌ریزی بخونه؟:ws3: والا

مبارکه چه شیرینی ای بخوریم ایول:ws3:

جمله آخرت هم نشنیده میگیرم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آقا طراحی شهری!!!

ااا. پ چرا من همش فکر میکردم برنامه ریزی بودی :ws3:

خب پس طراحی که هستی، مرحله دومم خیلی بهتر بشه باز همون شیرینی کفایت میکنه :whistle::ws3:

لینک به دیدگاه
مبارکه چه شیرینی ای بخوریم ایول:ws3:

جمله آخرت هم نشنیده میگیرم:banel_smiley_4:

شوخی کردم اصلا برنامه‌ریزی طراحی نداره:ws3: والا رتبه من شیرینی نداره اگه تک رقمی بودم باز یه چیزی :ws3: با این حال بزن به حساب بعدا پرداخت کنم:)))

ااا. پ چرا من همش فکر میکردم برنامه ریزی بودی :ws3:

خب پس طراحی که هستی، مرحله دومم خیلی بهتر بشه باز همون شیرینی کفایت میکنه :whistle::ws3:

یعنی تاثیر اسکیس طراحی روی رتبه بیشتر از برنامه‌ریزیه؟:ws38: امیدوار باشم پس:ws3:

مرسی از تاپیکت:) شرمنده کردی:icon_redface:

لینک به دیدگاه
شوخی کردم اصلا برنامه‌ریزی طراحی نداره:ws3: والا رتبه من شیرینی نداره اگه تک رقمی بودم باز یه چیزی :ws3: با این حال بزن به حساب بعدا پرداخت کنم:)))

:banel_smiley_4::vahidrk:

لینک به دیدگاه
من رتبم شده 165 برنامه ریزی شهری

مبارک باشه دوست عزیز

مرحله اسکیس رو یه کم بالا بزنید عالی میشه و میتونید دانشگاه های خوب هم قبول شید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
38 شدی واقعا نمیخوای شیرینی بدی؟:banel_smiley_4:

من اگه 3800 میشدم همه رو شام میدادم:banel_smiley_4:

نگفتم شیرینی نمیدم که:ws3:ولی خب در حد یه دونه قند که کنار چایی بخوری:ws3:شیرینی اساسی مال تک رقمی شدن بود:hanghead:

لینک به دیدگاه

ببخشید اگه اشکالی نداره من یه توضیح مختصری همینجا بدم که چجوری خوندم که بقیه هم اگر دیدن به دردشون بخوره و نخوان خصوصی سوال بپرسن.

من کلاس نرفتم. چون به نظرم پول زور میاد که آدم بخواد بریزه تو جیب این موسسات گرچه که کلاس موثره. اما خب اول همه تلاش خود آدمه که مهمه. (من فقط برای دو درس مبانی و تحلیل یه دوره جمع بندی فشرده رفتم که کلا روی هم ۶ روز بود، و در بین بچه های کلاس تنها کسی بودم که کلاسای دیگه رو نمیرفتم اما از همه‌شون هم رتبه ام بهتر شد. خلاصه که کلاس زیاد رفتن فقط وقت تلف کردنه)

اول اینکه زبان به شدت موثره برای همین کنار گذاشتنش به صورت کامل ، باخت بزرگیه. حتی اگه زبانتون خیلی پایینه هم از هم الان تلاش کنید تا حداقل سوالای ریدینگ و گرامر رو بزنید.

برای تقویت زبان به نظر من در کنار خوندن لغات کتابایی مثل 504 و Essential words حتما حتما به صورت مستمر متن انگلیسی بخونید. هم به ریدینگ کمک میکنه و هم گرامر. طوری که اگه مسلط باشید روی متون دیگه لازم نیست قواعد گرامر رو حفظ کنید چون به محض اینکه یه جمله رو ببینید ناخودآگاه تشخیص میدید که چه کلمه‌ای مناسبه. پس انقدر متن‌ و مقاله‌های تخصصی بخونید تا ترستون از زبان بریزه.:a030:

برای مباحث جزوه کافیه. (انتشارات کنکاش خوبه) تو درس مباحث جدیدا از قوانین و مصوبات سال‌های اخیر (از ۸۰ به اینور) و برنامه‌های توسعه‌ی جدید بیشتر تست میدن. پس برای خوندن مباحث تاکیدتون به مباحث سالهای اخیر باشه.

برای تاریخ حتما سعی منابع اصلی رو بخونید و فقط به خلاصه ها اکتفا نکنید. و اینکه تو چند سال اخیر، طراحای سوال بیشتر از تاریخ جهان و اونم تمدن‌های آسیایی (چین و هند) و آمریکای مرکزی و جنوبی (مایا و اینکا و ...) سوال دادن. از تاریخ ایران کمتر سوال اومده. اون سوالاتی هم که بوده اکثرن از تاریخ دوران باستان (مادها و هخامنشیان) و تاریخ معاصر بوده. یعنی دو سر طیف. :ws3:

برای مبانی و تحلیل هم کتاب مبانی و کتاب تحلیل خانه شهرسازان خیلی خوب خلاصه کرده. به درد دوره کردن در دوران جمع بندی میخوره.

و یه نکته دیگه آزمون دادن خوبه. ولی از اونجایی که جامعه آماری آزمون های مختلف از کنکور خیلی فاصله داره هیچ وقت بهتون درک درستی از موقعیت در بین بقیه رقبا رو نمیده. به نظر من آزمون‌های سال قبل یه موسسه (خانه شهرسازان یا کیمیا فکر) رو به همراه پاسخنامه بگیرید و خودتون شرایط آزمون رو شبیه سازی کنید و درصد رو محاسبه کنید و الکی هم پول پای آزمون موسسات ندید.:w16: (آزمون سالهای قبل این موسسات همه تو اینترنت به صورت رایگان هست)

و راستی یه چیز دیگه هم یادم اومدws3.gif هر کسی یه روالی برای درس خوندن داره. من به شخصه آهسته و پیوسته خوندم و پیش رفتم. اما یکی دیگه ممکنه تو چند ماه بکوب بخونه و نتیجه بگیره. بعضی از دوستای من روزی ۱۲ ساعت میخوندن و نتیجه هم نگرفتن بعضی نهایتا ۷ ساعت خوندن و الان از منم بالاتر شدن. مهم کیفیته نه کمیتw16.gif

لینک به دیدگاه
نگفتم شیرینی نمیدم که:ws3:ولی خب در حد یه دونه قند که کنار چایی بخوری:ws3:شیرینی اساسی مال تک رقمی شدن بود:hanghead:

قبوله همون چایی رو بده شما

پارک جوانمردان چایی های خوشمزه ای داره محض اطلاع:whistle:

ارزون هم هست:ws3:

لینک به دیدگاه
آقا طراحی شهری!!!

به بهههههههههه.. مبارکه مریم جوووووووووووووووون :hapydancsmil::icon_gol::hapydancsmil::icon_gol:

لینک به دیدگاه
قبوله همون چایی رو بده شما

پارک جوانمردان چایی های خوشمزه ای داره محض اطلاع:whistle:

ارزون هم هست:ws3:

پارک جوانمردان؟؟؟:w58: نشنیده بودم تا حالا اسمش رو :w58: نکنه سر کارم گذاشتی

اگه واقعا چنین پارکی وجود داره چایی رو متقبل می‌شم:ws3: دیگه چی کار کنم. چاره ای دیگه برام نذاشتید :sad0:

لینک به دیدگاه
پارک جوانمردان؟؟؟:w58: نشنیده بودم تا حالا اسمش رو :w58: نکنه سر کارم گذاشتی

اگه واقعا چنین پارکی وجود داره چایی رو متقبل می‌شم:ws3: دیگه چی کار کنم. چاره ای دیگه برام نذاشتید :sad0:

اطلاعات بیشتر رو اینجا نمیزارم دست زیاد نشه:ws3::whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...