رفتن به مطلب

درون یابی در متلب

salamrahele

ارسال های توصیه شده

با سلام

چگونه می توانم یک ماتریس رو که به صورت یک فایل اکسل است درون یابی کنم به طوری که ماتریس 4*5 تبدیل به ماتریس 38*48 بشه؟ آیا باید چندین بار درونیابی رو تکرار کنم؟

و برونیابی به چه صورت؟

لینک به دیدگاه
با سلام

چگونه می توانم یک ماتریس رو که به صورت یک فایل اکسل است درون یابی کنم به طوری که ماتریس 4*5 تبدیل به ماتریس 38*48 بشه؟ آیا باید چندین بار درونیابی رو تکرار کنم؟

و برونیابی به چه صورت؟

سلام دوست عزیز

خب ماتریست با xlsread می خونی، بعد دستور درون یابی چون روی ماتریس می خوای استفاده کنی و دو بعدی هست از این دستور استفاده کن: interp2

برای برونیابی هم می تونی از همون استفاده کنی، توی هلپ متلب مثالاش رو ببین.:a030:

لینک به دیدگاه

با سلام

می خواهم یک ماتریس m*n رو درونیابی کنم

این ماتریس شامل عددهای هستند که بعضی صفر می باشند

می خواهم در حین درون یابی به عدد صفر که رسید درون یابی انجام نشه و به درایه غیر صفر بره و این کار رو انجام بده . بین عدد های صفر نتیجه درونیابی بشه صفر

لینک به دیدگاه
با سلام

می خواهم یک ماتریس m*n رو درونیابی کنم

این ماتریس شامل عددهای هستند که بعضی صفر می باشند

می خواهم در حین درون یابی به عدد صفر که رسید درون یابی انجام نشه و به درایه غیر صفر بره و این کار رو انجام بده . بین عدد های صفر نتیجه درونیابی بشه صفر

سلام

خب اون مقادير صفر هم كه ميگي در بدست اومدن مقادير جديد موثرند. ميشه بعد از اينكه درونيابي انجام شد اون محدوده هايي كه بايد صفر مي موند رو به صفر تبديل كرد، ولي خب بايد تعريف درستي در موردشون داشت. يه مثال عددي مي توني بزني؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...