رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چگونه می توانم یک ماتریس رو که به صورت یک فایل اکسل است درون یابی کنم به طوری که ماتریس 4*5 تبدیل به ماتریس 38*48 بشه؟ آیا باید چندین بار درونیابی رو تکرار کنم؟

و برونیابی به چه صورت؟

• Like 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام

چگونه می توانم یک ماتریس رو که به صورت یک فایل اکسل است درون یابی کنم به طوری که ماتریس 4*5 تبدیل به ماتریس 38*48 بشه؟ آیا باید چندین بار درونیابی رو تکرار کنم؟

و برونیابی به چه صورت؟

سلام دوست عزیز

خب ماتریست با xlsread می خونی، بعد دستور درون یابی چون روی ماتریس می خوای استفاده کنی و دو بعدی هست از این دستور استفاده کن: interp2

برای برونیابی هم می تونی از همون استفاده کنی، توی هلپ متلب مثالاش رو ببین.:a030:

• Like 2

لینک به ارسال

با سلام

می خواهم یک ماتریس m*n رو درونیابی کنم

این ماتریس شامل عددهای هستند که بعضی صفر می باشند

می خواهم در حین درون یابی به عدد صفر که رسید درون یابی انجام نشه و به درایه غیر صفر بره و این کار رو انجام بده . بین عدد های صفر نتیجه درونیابی بشه صفر

• Like 2

لینک به ارسال
با سلام

می خواهم یک ماتریس m*n رو درونیابی کنم

این ماتریس شامل عددهای هستند که بعضی صفر می باشند

می خواهم در حین درون یابی به عدد صفر که رسید درون یابی انجام نشه و به درایه غیر صفر بره و این کار رو انجام بده . بین عدد های صفر نتیجه درونیابی بشه صفر

سلام

خب اون مقادير صفر هم كه ميگي در بدست اومدن مقادير جديد موثرند. ميشه بعد از اينكه درونيابي انجام شد اون محدوده هايي كه بايد صفر مي موند رو به صفر تبديل كرد، ولي خب بايد تعريف درستي در موردشون داشت. يه مثال عددي مي توني بزني؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری