رفتن به مطلب

مخاطب خاص

ارسال های توصیه شده

جای تاسف هست که اکثریت ایرانیان عادتشون شده که همه چی رو یا بد بفهمند و یا بدون اراده خودشون ، همه چی رو از زاویه دید دیگران ببینند.

اگر کاربر دیگری غیر از من این موضوع رو مطرح میکرد و اون کاربر انسان بسیار خوشبینی بود ، نظرات داده شده رنگ دیگری به خود میگرفت.یعنی میخوام نتیجه بگیرم که انسان ایرانی نتیجه هاشو به نرخ روز میگیره.

مخاطب خاص معنیش داشتن مخاطب فضول نیست.

مخاطب خاص یعنی محرم ترین فردی که انسان میتونه با خیال راحت اونو مخاطب قراربده و همه اسرار زندگیشو با خیال راحت بهش بگه . میتونه عمری باهاش درد دل کنه و مطمئن باشه که اسرارش جایی درز نمیکنه.

من این موضوع رو تو یه سایت ترکیه ای مطرح کردم و 90 درصد شرکت کنندگان در جواب گفته بودند که : مادرشون مخاطب خاصشون بوده.

خدایا ، مردم ما چرا همه چی رو بد میفهمند!

وقتی تصور میکنم که مجبورم بهترین سالهای زندگیمو در کنار این آدمها بگذرونم ، احساس سرما میکنم.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
شما تا بحال تو زندگیتون مخاطب خاص داشتین؟

مخاطب خاص داشتن چه حسی داره ؟

من داشتم ولی الان مدتهااااااست ندارم...ترجیح هم میدم نداشته باشم با اینکه وجود یک نفر تو زندگی خوبه انرژی زاست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...