رفتن به مطلب

خلقت انسان

ارسال های توصیه شده

رودها در قلب دریاها پنهان میشدند و نسیم ها پیام عشق به هر سو می پراکندند ,و پرندگان در سراسر زمین ناله ی شوق بر میداشتند و جانوران,هر نیمه,با نیمه ی خویش در زمین می خرامیدندو یاس ها عطر خوش دوست داشتن را در فضا می افشاندند و اما ...خدا همچنان تنها ماند و مجهول,و در ابدیت عظیم و بی پایان ملکوتش بی کس! و در آفرینش پهناورش بیگانه.می جست و نمی یافت.

آفریده هایش او را نمیتوانستند دید ,نمیتوانستند فهمید,می پرستیدندش,اما نمیشناختندش و خدا چشم براه (آشنا)بود.

پیکر تراش هنرمند و بزرگی که در میان انبوه مجسمه های گونه گونه اش غریب مانده است,در جمعیت چهره های سنگ و سرد تنها نفس می کشید.کسی (نمیخواست),کسی (نمی دید),کسی(عصیان نمیکرد),کسی عشق نمی ورزید,کسی نیازمند نبود,کسی درد نداشت...و.....وخداوند خدا ,برای حرفهایش مخاطبی نیافت!هیچکس او را نمیشناخت,هیچکس با او (انس )نمیتوانست بست..........................(انسان)را آفرید!و این نخستین بهار خلقت بود.

لینک به دیدگاه
بله متاسفانه ولی آدم های خوب هم هستن:sigh:

یک بز گر ، یک گله رو بد نام میکنه.

در روزگاری بسر میبریم که انسانها طوری تشنه خون همنوع شده اند که مشابه اون حتی در عصر جاهلیت هم دیده نشده.

لینک به دیدگاه

متاسفانه همین طور حالا دیگه من به چشم خودمم شک دارم

پدرم دیروز به من می گفت من به اندازه تمام دنیا به تو اعتماد دارم ولی به مردم نه

دوران بدی شده :sigh:

لینک به دیدگاه

در ابتدا باید بگم همه انسان ها راه خطا رو بیش تر نمی پسندند .

و اینکه چرا برخی انسان ها راه نادرست رو بیش تر دوس دارن

همیشه می گن خوبی راحت تر خوبی کردن حس خوبی به آدم میده ولی نمیدونم چرا برای بعضی ها سخت شاید وجودشون تاریک شده شاید شیطون کار شو خوب بلده و راحت آدم هارو به راه خودش میاره و راه خودش و جذاب نشون میده

زمانی که آدم از یه وسیله ای استفاده می کنه یکم براش سخت .

عقل و فهم ی هم که خدا دراختیار انسان قرار داده یه نوع وسیله هستش که برای بعضی آدم ها استفاده ازش سخت و راه آسان و که استفاده نکردن انتخاب می کنن.

تعقل و تفکر یه مقدار سخت . مثل درس خوندن

ما میدونی ام درس خواندن باعث پیشرفت می شه آینده داره ولی چون سخت خیلی ها کنار اش میذارن و به لذت های لحظه ای فکر می کنن در حالی که آدمی که درس می خونه سختی هارو به جون می خره یه لذت همیشگی داره احترام و زندگی شاد و با دغدغه ی کم تری برای خودش درست می کنه .

که خیلی ها به این فکر نمی کنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...