رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 121 ............ .s.f....... (دفتر دوم)

ارسال های توصیه شده

درود

آخرین باری ک برای تحلیل آنچه می نماییم، ب عنوان (شخصیت) تاپیک زدم، جدود 5سال پیش بود...

[h=3]تحلیل شخصیت شماره 77 ............ .s.f.......[/h]خوب، بد، زشت، زیبا. ما رفتارهایی هستیم ک ب دریافت خودمون بر حسب خودآگاه، نمودشون میدیم. اما واقعیت اینکه خودآگاه ناپایدار تر از ناخودآگاه هست. البته پذیرفتن اینکه ما، واقعا آنچه که مغز تصور میکنه هستیم، نیستیم و رفتارهای ما آنچنان ک ب نظر میاد، بر پایه استواری نمیچرخه از نظر کسایی ک فلسفه می خونن، شاید اصلا قابل پذیریش نباشه. ب هر صورت، همت شد ک مجددا بسنجم ک آیا چنان می نمایم ک هستم یا نه.

یادگار های دوره قبل رو خیلی دوست داشتم. نقدهایی ک بسیار عمیق بودن! و سعی کردم اصلاحشون کنم.

لطفا اگر تصور بر اینکه انتقادی دارین ک نمیخایید عمومی مطرح کنین، برام پیام خصوصی بفرستید.

مناسب دیدم، بخشی از پست اول تاپیک قبلی خودم رو کپی کنم ک مقدمه ای مناسب برای شروع باشه.

مدتهاست (شاید حدود 3 سال یا 2 سال، ب دلیل پیری دقیق خاطرم نیست :ws41:) ک S.F بودم. با همین یک ایدی و همین نام در خدمت شما دوستان.:ws53:

زیباییی و زشتی ترکیبی هستند ک واقعیت و نه حقیقت رو می سازند. از شما می خوام تا واقعیتی ک از شخصیت S.F در این مدت شناختید بگید .

هر چند این شخصیت مجازی صرفا در همین دنیای مجازی معنی داره اما ب نوعی ریشه گرفته از شخصیت حقیقی ماست .

بر آنم ک ب کمک شما دوستان، نکات منفی شخصیت خودم رو شناسایی کنم و با برگشت نوری ک از اینه زیبای چشم شماست بدی های خودم رو ببینم.

سعی میکنم تا حد امکان نقل قول نگیرم. چون من فقط میخوام نظراتتون روب دونم، قصد ندارم انچه هستم یا نیستم رو توجیح کنم، اما اگر درخواست شما باشه، قطعا ب حکم ادب هم شده، جواب میدم.

[h=3]از وقتی ک میزارین متشکرم.:icon_gol:[/h]

• Like 21
لینک به دیدگاه

سلام

:ws3:

میبینم که بعد 4 سال دوباره داریم اقا سجاد گل گلابو تحلیل میکنیم

:w02:

متن زیر تحلیل من تو تاپیک قبلیته :

....میبینم که کسی انتقاد و ایرادی پیدا نکرده.....خودم پیدا میکنم....

smiley%20(18).gif

آقا ، مودب ، متفکر ، متین ، خوشتیپ ، خوش اخلاق ، خوش برخورد ، متواضع که هست .

خیلی خوب ادمو کمک میکنه البته اگه حالشو داشته باشه (

:ws3:)

...البته اگه حالشو نداشته باشه و بدونه که کارت خیلی گیره بازم راه میندازه.

آروم اهست و قبلا آرومتر بود ، به نظرم تازگیا یه نمه شلوغ شده....منتها جا برای شلوغی هم زیاد داره.....میزان رو کردنش بستگی داره به عوامل محیطی مختلف و شرایط ازمایشگاهی مساعد.

14k8gag.gif

خیلی بامعرفته....حقوق دوستی رو خیلی عالی به جا میاره.

معمولا من عاشق اون سیبیلش هستمحامد ....vahidrk.gif

سیبیلاش خوبه...فقط وقتی سیبیل میزاره کلا ریشاشو بزنه که سیبیله پادشاهی کنه تو صورتش بهتره

:ws28:

اصنم منزوی نیست...خیلی ام روابط عمومیش خوبه....

:banel_smiley_4:

ذاتا استعداد یه کارایی رو نداره...مثلا کشف تیکه و کنایه تو حرف ، سربسته و غیر مستقیم حرف زدن و فهمیدن حرفای غیر مستقیم....باید رک و راست باش صوبت کنی تا درست منظورتو بگیره....icon_pf%20(34).gif

اهل برنامه ریزیه و کلا از این مشکلات برنامه ریزی که اکثر ایرانیا ازش رنج میبرن فارغه.....(شکلک پنهان کردن حسادت) :ws3:

باهاش بگردی قدت بلندمیشه.....میکشدت دنبال خودش....

اهل جار زدن و ریا نیست...خیلی عجیبه این ویژگی تو این دوره زمونه.

خراسانی اصیل بودنش رو موافقم...یه مردونگی و استحکام و مقاومت خوبی داره

.....(ایش!چرا منو تو این موقعی ت قرار میدی که اینا رو بگم

evilsmile.gif)

کلا سعی میکنی دنیا رو یه طور دیگه ببینی، متفاوت.........ولی شاید به دیگران خیلی اجازه نمیدی این نگاه تو رو ببینن و لمس کنن و متوجه منظورت شن

اره موافقم ...اما به نظرم همینجوری که هست بهتره.....و یک نصیحت براش...مواظب مردم روزگار باش! که هرکس به بهانه ای پا در رکابت نکند...

از اول تا الان هیچوقت به نظرم مغرور نبوده....فقط گاهی خودشیفته مینماید.

سادس و خیلی سادگیشو دوس دارم...امیدوارم همینجوری بمونه همیشه.

تکیه گاه خوبیه...میشه بهش اعتماد کرد و کاری بهش سپرد.

و اینکه سجاد مث کوه یخه....

اه چقد تعریف کردم ......

icon_razz.gif:ws3:

ههههه.....ظاهرا من اولین کسی ام که ازت انتقاد دارم.....

xbex7jmjnhtbacgrr3xn.gif.....چه کیفی میده

texc5lhcbtrocnmvtp8.gif

انتقادامو پ.خ میکنم ...حالا اول خودت ببین....

الان من شناخت خیلی بهتر و بیشتری بهت پیدا کردم.

محاسن بیشتری رو در وجودت کشف کردم یا خودت بروز دادی

همینطور انتقادای بهتری ام میتونم ازت بکنم

و البته ی سری از ویژگیایی که تو پست تحلیل قبلیت گفتم هم در طول زمان عوض شده، مثلا الان تیکه ها ر وبهتر میگیری، حتا یاد گرفتی چطور تیکه بندازی

و در عین حال میتونم بگم توی دوستی خیلی بیشتر از جیزی که اون موقع میدونستم مرام و مردونگی میذاری ...

:icon_gol:

اما نکته ای که هست اینه که من تا حد خیلی خوبی تو رو میشناسم

smiley%20(18).gif

و اگه اینجا تحلیلت کنم بقیه ام می تونن تو رو تا حدی به خوبی من بشناسن

به همین دلیل نمیخام اینجا شخصیتتو تحلیل کنم

(87).gif:laugh2:

اگه دوس داشتی میتونم تو پ.خ تحلیلت کنم

• Like 9
لینک به دیدگاه

خب من زیاد برخورد نداشتم زیاد که چی بگم فقط

دو سه بار توو تاپیک ها :whistle:

اونم به نظرم شخصیت محکم و مهربون:hapydancsmil:

راستش نمیدونم چی بگم خب چرا منو این موقعیت قرار میدیددد:sad0: :4564:

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام

میبینم که بعد 4 سال دوباره داریم اقا سجاد گل گلابو تحلیل میکنیم

متن زیر تحلیل من تو تاپیک قبلیته :

الان من شناخت خیلی بهتر و بیشتری بهت پیدا کردم.

محاسن بیشتری رو در وجودت کشف کردم یا خودت بروز دادی

همینطور انتقادای بهتری ام میتونم ازت بکنم

و البته ی سری از ویژگیایی که تو پست تحلیل قبلیت گفتم هم در طول زمان عوض شده، مثلا الان تیکه ها ر وبهتر میگیری، حتا یاد گرفتی چطور تیکه بندازی

و در عین حال میتونم بگم توی دوستی خیلی بیشتر از جیزی که اون موقع میدونستم مرام و مردونگی میذاری ...

:icon_gol:

اما نکته ای که هست اینه که من تا حد خیلی خوبی تو رو میشناسم

smiley%20(18).gif

و اگه اینجا تحلیلت کنم بقیه ام می تونن تو رو تا حدی به خوبی من بشناسن

به همین دلیل نمیخام اینجا شخصیتتو تحلیل کنم

(87).gif:laugh2:

اگه دوس داشتی میتونم تو پ.خ تحلیلت کنم

پ خ کن، لطفا.

مرسی :icon_gol:

خب من زیاد برخورد نداشتم زیاد که چی بگم فقط

دو سه بار توو تاپیک ها :whistle:

اونم به نظرم شخصیت محکم و مهربون:hapydancsmil:

راستش نمیدونم چی بگم خب چرا منو این موقعیت قرار میدیددد:sad0: :4564:

درود

تجربه داشتم، گاهی کسایی ی انتقادایی کردن ک شاید ن ب واسطه شناخت ک ب واسطه این بوده ک کمتر من رو می شناختن اما دقیقا موارد مهمی بوده!

بگذریم. ب هر حال حتی یک جمله هم می تونه مفید باشه، پس ارزش ش رو داره.

مرسی ک وقت گذاشتی :icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام:girlhi:

جناب سجاد خان مردی برای تمام فصول:w02:

ممم :JC_thinking:عرض کنم خدمتتون که گفته های من دلیل بر درست بودن نیست چون من بشخصه شناخت دقیقی ندارم اما خب از برخوردا و پستا میشه شخصیت مجازیتونو تا حدودی تحلیل کرد :th_scratchhead:

شخصیت باثباتی دارید

حس میکنم قابل اعتماد باشید:geminis:

کمی تا قسمتی مهربان اما خوددار

فکر میکنم برخورد اجتماعی خوبی دارید ومنزوی نیستید شاید آدمای زیادی دور و برتون باشن اما از درون تنهایید تنهایی به منظور بی کسی نیست بعضی وقتا حرف که تو جمع غریب باشه یا نفهمن چی میگی و به چی فکر میکنی میشه یه نوع تنهایی البته این یه مثال بود

آدم با دانشی و معلومات خوبی هستید چه تو زمینه تخصص رشته تون چه تو زمینه های دیگه:ws33:

حس میکنم فن بیانتون یکم یجوریه نمیدونم خودتون میخواید اینجوری باشه یا غیر عمده واضح و شفاف نیست

چیزی که دیدم آدم دروغگو و متظاهری نیستید ظاهرا ظاهر و باطنتون یکی هست

آدم خاکی هستید و اینکه یه جاهایی دیدم خیلی خالص به بچه ها کمک میکنید

شخصیتتون هم خاصه خودتونه تکراری نیست

در کل آدم خوبی هستید امیدوارم خوب بمونید و خوبی همیشه سرآغاز کاراتون باشهicon_gol.gif

:flowerysmile:

• Like 10
لینک به دیدگاه

حالا چی میشه مام شمارو بشناسیم کامل:ws3

...................

من دوتا نظر دارم.قبل از دیدار و بعد از دیدار:

قبل دیدار به شدت احساس میکردم و فک میکردم مغروری بعد از دیدار مطمین شدم که مغروری. نمیدونم دلیل این غرور چی میتونه باشه:ws52: اینکه ادم همیشه فک کنه ی سرو گردن از بقیه بالاتره.چه تو حرفاش چه توی نوع نگاه کردنش و و و... شاید برای اطرافیان ناراحت کننده باشه. احساس میکنم از بالا ب بقیه تگاه میکنی

البته از دید منه شاید درست نباشه..اما این حس ب من منتقل شد متاسفانه. دلیلشو هم خاستین میگم.

شما مطالعه میکنی عالمی و این تحسین برانگیزه.

قبل دیدار فک میکردم مث فیلسوفا میحرفی بعد دیدار با کمال تعجب فهمیدم نههههه عادیم بلدی بحرفی:ws3:

البته مدت کوتاهیه که من باهات اشنا شدم اما اینارو توی تودیدم:w16:

شاید ی مدت دیگه بگذره نظر منم عوض شه.

قبل دیدار فک میکردم ازونایی هستی که مدام به قول معروف میری منبر و از فلان کس مثال میاری و چه و چه. بعد دبدار باز هم مطمین شدم که بلهههههه این کارو هم میکنی:ws3:

قبل دیدار به شدت ازت میترسیدم و فک میکردم سنت زیاده بعد دیدار فهمیدم نه بابا ترس نداره سنتم کمه:ws3:

خلاصه احساس میکنم همیشه دوس داری اطرافیان بهت بگن واو تو چ خاصی. گاهی لازمه ادم راحت باشه.حتما نباید واسه هر حرفی از سقراط و افلاتون مثال نقض بیاره:hanghead: گاهی لازمه لبخند محبت امیز به زنه..بخنده..چشمک بزنه.چیزایی ک احساس میکنم تو دوسشون نداری و میگی از من بعیده.فک میکنم دوس داری خاص باشی.همیشه خوبی.همیشه حرفای قشنگ میزنی با الفاظ خودت که منه نوعی نصفشم نمیفهمم.گاهی لازمه زمین و رمان و به فوش کشید.کاری که تو ب جاش میگی صبور باش.نمیشه.ادمیزاد باید فوش هم بده والا...به نظرم انقدم که نشون میدی خاص نیستی اما هی گارد میگیری. هی حرفام یادم میاد..میام ویرایش میکنمممم

پسر خوبی باش:ws3:

فعلا اینا

شاید باز اومدم

• Like 11
لینک به دیدگاه

با معرفت، صبور، با برنامه...

تو منو ياد اين چيزا ميندازي..

با خيلي از نظرات گنجشكك اشي مشيم موافق بودم..:w16:

شادي و موفقيت پي در پيت آرزوست :icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

نمیشناسم:ws38:..شما؟؟:whistle:

:ws3:آدم مهربونی هستی

ار نظر علمی به نظرم در حد بالایی میدونی:ws38:

خوش برخورد

خاکی (بتکون خودتو:ws3:)

با معرفت

به نظرم در بعضی موارد جدی

پایه کل کل:ws3:

ادمی هستی که برای اطرافیانش ارزش قائله

.....عاقا بیشتر این دیگه بلد نیستم:ws28:

کلا ازون آدمایی هستی که حضورش تو هر جمعی ضروریه به نظرم...یعنی ازون ادمایی که اگه نباشن اینگار یه چیزی کمه:ws38::w16:

مرسی که دعوتم کردیhapydancsmil.gif:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

تحلیل چه شخصیتی هستش :gnugghender:

تحلیلی که دوره قبلی گفتم یادم نیست چی بود، حسشم نیست برم ببینم. ولی کلا وضعیت حال هم مهم هستش :w02:

شاید بارزترین چیزی که بتونم بگم مرام و معرفتت هستش که خیلی پررنگه.

علم و دانش بالا و در عین حال فروتنی و تواضع خیلی زیاد. با اینکه تو شوخی و اینا خود بزرگ بینی زیاد نشون میدی، ولی تو واقعیت کاملاً برعکسی.

هنوز نمیدونم چرا رشتت مکانیکه :ws52: جز معدود مهندس های مکانیک هستی که خیلی باهاشون فرق داری :ws3:

ادب و متانت تو برخوردا و صحبتات لامصب همچین موج میزنه که میشه اسکی رفت روش :ws3:

واسه کارات سعی میکنی برنامه داشته باشی و با برنامه پیش میری.

بیشتر اهل عملی تا حرف. آقا فقط موقع عمل ژون ممد به ما هم برشون :smiley (18):

خیلی پخته تر از سنت هستی. اصلا این شکلک خیلی برازندته و با دیدنش یادت میفتم :ws41: :ws3:

اهل طبیعت، ورزش، شعر و ادبیات، فسلفه، عرفان، برنامه ریزی، یادگیری و حرکت کردن به جلو و پویایی و پیشرفت

ساده، روراست، حسابگر، علاقه مند به بحث و گفتگوی چالشی و آموزنده

یکی از دیگه از ویژگی های خوبت اینه که اهل قضاوت کردن دیگران نیستی و رفتارهای دیگران رو سعی میکنی از منظر خودشون ببینی و درک کنی. واسه همین اغلب رفتارها از دیدت طبیعی هستن و مهم نیستن. واسه همین ذهنت رو درگیر چیزای بیهوده نمی کنی.

فعلاً همینا به ذهنم رسید بگم :ws38:

آها یکی هم به گفته خودت شله خود قهار :ws3:

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol:

همونطور كه مينا هم گفت، دوستي‌ها هرچه عميق‌تر يا طولاني‌تر ميشن، شناخت بهتري هم از هم پيدا مي‌كنيم. هم شناخت از نقاط قوت و هم از نقاط ضعف يكديگر. دوستي من و سجاد، نچندان طولاني هست و نچندان عميق؛ اما بين ما چيزي هست كه بسيار بهم نزديكمون مي‌كنه: يك فهم مشترك، و يك درك متقابل (و بقول شاملو : يك درد مشترك) البته همين اواخر بود كه فهميديم، گويي سرگذشت مشابهي هم داشتيم، و دست روزگار، سالياني دور از اين، ما رو در يك مكان، و تقريبا يك زمان، در نزديكي هم بزرگ مي كرده، بي اينكه از حضور هم باخبر باشيم. ( هندي شد :4chsmu1:) همه‌ي اين‌ها من رو مصمم مي‌كنه تا به اينجا بيام و چند خطي درباره‌ي سجاد بنويسم.

اما امشب خسته‌تر از اوني هستم كه بخوام اين‌‌كار رو بكنم. و براي اينكه اهمال نشه، در اولين فرصت بعدي برميگردم و نظراتم رو بطور كامل بيان مي‌كنم انشاالله. اما امشب در همين حد مي‌گم كه بنظر من، مهم‌ترين ويژگي در شخصيت سجاد اين هست كه دچار جهل مركب نيست، و حداقل به جهل مجرد رسيده و همين بنظر من خيلي ارزشمند هست. :mornincoffee::yawn:

• Like 11
لینک به دیدگاه

درود به سجاد عزیز

فعلا خلاصه میکنم حالا بعد بیشتر توضیح میدم

سجاد ازون آدماییه که دوست دارم باهاش رفاقت کنم

میگن سعی کنید باکسایی معاشرت کنید که تأثیرات و انرژی مثبت داشته باشن ، سجاد ازون آدماست

• Like 9
لینک به دیدگاه

یکی از بامعرفت ترین شخصیت هایی که نواندیشان تابحال دیده. مسئولیت پذیر. دارای مشغله زیاد . کلام نوشتاری و تحلیلی عالی. ایده پرداز و به قول محمد عملگرا. فروتنی و خاکی بودن که دوستان گفتن منم تاکید میکنم . ورزشکار و اهل کوه و طبیعت و گردش. دارای شور و انرژی مثبت . یکی از بهترین دوستانی که نمیدونم اگه اینجا نبود و آشنا نمیشدیم فکر میکنم یکی از بهترین کسانیکه میتونستم باهاش آشنا بشم رو از دست میدادم

• Like 10
لینک به دیدگاه
سلام:girlhi:

جناب سجاد خان مردی برای تمام فصول:w02:

ممم :JC_thinking:عرض کنم خدمتتون که گفته های من دلیل بر درست بودن نیست چون من بشخصه شناخت دقیقی ندارم اما خب از برخوردا و پستا میشه شخصیت مجازیتونو تا حدودی تحلیل کرد :th_scratchhead:

شخصیت باثباتی دارید

حس میکنم قابل اعتماد باشید:geminis:

کمی تا قسمتی مهربان اما خوددار

فکر میکنم برخورد اجتماعی خوبی دارید ومنزوی نیستید شاید آدمای زیادی دور و برتون باشن اما از درون تنهایید تنهایی به منظور بی کسی نیست بعضی وقتا حرف که تو جمع غریب باشه یا نفهمن چی میگی و به چی فکر میکنی میشه یه نوع تنهایی البته این یه مثال بود

آدم با دانشی و معلومات خوبی هستید چه تو زمینه تخصص رشته تون چه تو زمینه های دیگه:ws33:

حس میکنم فن بیانتون یکم یجوریه نمیدونم خودتون میخواید اینجوری باشه یا غیر عمده واضح و شفاف نیست

چیزی که دیدم آدم دروغگو و متظاهری نیستید ظاهرا ظاهر و باطنتون یکی هست

آدم خاکی هستید و اینکه یه جاهایی دیدم خیلی خالص به بچه ها کمک میکنید

شخصیتتون هم خاصه خودتونه تکراری نیست

در کل آدم خوبی هستید امیدوارم خوب بمونید و خوبی همیشه سرآغاز کاراتون باشهicon_gol.gif

:flowerysmile:

ی فیلم با اسم مردی برای تموم فصول هست. جدا از خوب یا بد بودن. فیلم زندگی یک فرد استواره و برا اساس زندگی نامه واقعی.

دیدنش خالی از لطف نیست.

مرسی ک وقت گذاشتی:icon_gol:

سلام

خونگرم و شوخ طبع و مودب :w16: البته من خیلی وقت نیست که شما رو می شناسم، ذهنیتم فقط تو زمان کوتاه!:icon_redface:

درود. متشکرم. لطف کردین:icon_gol:

حالا چی میشه مام شمارو بشناسیم کامل:ws3

...................

من دوتا نظر دارم.قبل از دیدار و بعد از دیدار:

قبل دیدار به شدت احساس میکردم و فک میکردم مغروری بعد از دیدار مطمین شدم که مغروری. نمیدونم دلیل این غرور چی میتونه باشه:ws52: اینکه ادم همیشه فک کنه ی سرو گردن از بقیه بالاتره.چه تو حرفاش چه توی نوع نگاه کردنش و و و... شاید برای اطرافیان ناراحت کننده باشه. احساس میکنم از بالا ب بقیه تگاه میکنی

البته از دید منه شاید درست نباشه..اما این حس ب من منتقل شد متاسفانه. دلیلشو هم خاستین میگم.

شما مطالعه میکنی عالمی و این تحسین برانگیزه.

قبل دیدار فک میکردم مث فیلسوفا میحرفی بعد دیدار با کمال تعجب فهمیدم نههههه عادیم بلدی بحرفی:ws3:

البته مدت کوتاهیه که من باهات اشنا شدم اما اینارو توی تودیدم:w16:

شاید ی مدت دیگه بگذره نظر منم عوض شه.

قبل دیدار فک میکردم ازونایی هستی که مدام به قول معروف میری منبر و از فلان کس مثال میاری و چه و چه. بعد دبدار باز هم مطمین شدم که بلهههههه این کارو هم میکنی:ws3:

قبل دیدار به شدت ازت میترسیدم و فک میکردم سنت زیاده بعد دیدار فهمیدم نه بابا ترس نداره سنتم کمه:ws3:

خلاصه احساس میکنم همیشه دوس داری اطرافیان بهت بگن واو تو چ خاصی. گاهی لازمه ادم راحت باشه.حتما نباید واسه هر حرفی از سقراط و افلاتون مثال نقض بیاره:hanghead: گاهی لازمه لبخند محبت امیز به زنه..بخنده..چشمک بزنه.چیزایی ک احساس میکنم تو دوسشون نداری و میگی از من بعیده.فک میکنم دوس داری خاص باشی.همیشه خوبی.همیشه حرفای قشنگ میزنی با الفاظ خودت که منه نوعی نصفشم نمیفهمم.گاهی لازمه زمین و رمان و به فوش کشید.کاری که تو ب جاش میگی صبور باش.نمیشه.ادمیزاد باید فوش هم بده والا...به نظرم انقدم که نشون میدی خاص نیستی اما هی گارد میگیری. هی حرفام یادم میاد..میام ویرایش میکنمممم

پسر خوبی باش:ws3:

فعلا اینا

شاید باز اومدم

هممم. درباره گزاره اول: راه سخت ثعب است و هر کس را نشاید و آنکه شاید، نتواند! :w02:

............................

اگر بتونی موراد رو برام بفرستی ک عالی میشه.

جدا از درست یا اشتباه بودن، مطالعه نظرات دیگران درباره هر موضوعی برای شخص من، بسیار خوشحال کننده است.

واقعا ازینکه شما و سایر دوستانم رو دیدم ک نظراتشون رو آزادانه مطرح کردند، ب حد غایی خوشحال شدم:icon_gol:

با معرفت، صبور، با برنامه...

تو منو ياد اين چيزا ميندازي..

با خيلي از نظرات گنجشكك اشي مشيم موافق بودم..:w16:

شادي و موفقيت پي در پيت آرزوست :icon_gol:

خسته نباشی :ws3: گنجشک نبود، چ مخاستی بگی پشت تریبون :w02:

مرسی اومدی، پنش تومن ت رو هم برو از صاحابش بگیر :w02:

نمیشناسم:ws38:..شما؟؟:whistle:

:ws3:آدم مهربونی هستی

ار نظر علمی به نظرم در حد بالایی میدونی:ws38:

خوش برخورد

خاکی (بتکون خودتو:ws3:)

با معرفت

به نظرم در بعضی موارد جدی

پایه کل کل:ws3:

ادمی هستی که برای اطرافیانش ارزش قائله

.....عاقا بیشتر این دیگه بلد نیستم:ws28:

کلا ازون آدمایی هستی که حضورش تو هر جمعی ضروریه به نظرم...یعنی ازون ادمایی که اگه نباشن اینگار یه چیزی کمه:ws38::w16:

مرسی که دعوتم کردیhapydancsmil.gif:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

مرسی ک اومدی.:icon_gol:

من همیشه از دیدن بچه های قدیمی خوشحال میشم. ی جورایی حس بهتری دارم.

امیدوارم بقیه قدیمی هام بیان :icon_gol:

تحلیل چه شخصیتی هستش :gnugghender:

تحلیلی که دوره قبلی گفتم یادم نیست چی بود، حسشم نیست برم ببینم. ولی کلا وضعیت حال هم مهم هستش :w02:

شاید بارزترین چیزی که بتونم بگم مرام و معرفتت هستش که خیلی پررنگه.

علم و دانش بالا و در عین حال فروتنی و تواضع خیلی زیاد. با اینکه تو شوخی و اینا خود بزرگ بینی زیاد نشون میدی، ولی تو واقعیت کاملاً برعکسی.

هنوز نمیدونم چرا رشتت مکانیکه :ws52: جز معدود مهندس های مکانیک هستی که خیلی باهاشون فرق داری :ws3:

ادب و متانت تو برخوردا و صحبتات لامصب همچین موج میزنه که میشه اسکی رفت روش :ws3:

واسه کارات سعی میکنی برنامه داشته باشی و با برنامه پیش میری.

بیشتر اهل عملی تا حرف. آقا فقط موقع عمل ژون ممد به ما هم برشون :smiley (18):

خیلی پخته تر از سنت هستی. اصلا این شکلک خیلی برازندته و با دیدنش یادت میفتم :ws41::ws3:

اهل طبیعت، ورزش، شعر و ادبیات، فسلفه، عرفان، برنامه ریزی، یادگیری و حرکت کردن به جلو و پویایی و پیشرفت

ساده، روراست، حسابگر، علاقه مند به بحث و گفتگوی چالشی و آموزنده

یکی از دیگه از ویژگی های خوبت اینه که اهل قضاوت کردن دیگران نیستی و رفتارهای دیگران رو سعی میکنی از منظر خودشون ببینی و درک کنی. واسه همین اغلب رفتارها از دیدت طبیعی هستن و مهم نیستن. واسه همین ذهنت رو درگیر چیزای بیهوده نمی کنی.

فعلاً همینا به ذهنم رسید بگم :ws38:

آها یکی هم به گفته خودت شله خود قهار :ws3:

هنوز گیر دادی ب مکانیک :icon_pf (34):

اسکی رو خوب اومدی :ws28: اتفاقا عمل م بالا رفته. میخام ایلیا رم بکشم تو خط. برات میارم جنس اعلا :w02: طرح آخر :w02:

بابا باور کن من شله خور نیستم. من فقط مشهدی ام :-| شله خور ندیدی :icon_pf (34):

مرسی محمد. لطف کردی وقت گذاشتی. :icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه
سلام :icon_gol:

همونطور كه مينا هم گفت، دوستي‌ها هرچه عميق‌تر يا طولاني‌تر ميشن، شناخت بهتري هم از هم پيدا مي‌كنيم. هم شناخت از نقاط قوت و هم از نقاط ضعف يكديگر. دوستي من و سجاد، نچندان طولاني هست و نچندان عميق؛ اما بين ما چيزي هست كه بسيار بهم نزديكمون مي‌كنه: يك فهم مشترك، و يك درك متقابل (و بقول شاملو : يك درد مشترك) البته همين اواخر بود كه فهميديم، گويي سرگذشت مشابهي هم داشتيم، و دست روزگار، سالياني دور از اين، ما رو در يك مكان، و تقريبا يك زمان، در نزديكي هم بزرگ مي كرده، بي اينكه از حضور هم باخبر باشيم. ( هندي شد :4chsmu1:) همه‌ي اين‌ها من رو مصمم مي‌كنه تا به اينجا بيام و چند خطي درباره‌ي سجاد بنويسم.

اما امشب خسته‌تر از اوني هستم كه بخوام اين‌‌كار رو بكنم. و براي اينكه اهمال نشه، در اولين فرصت بعدي برميگردم و نظراتم رو بطور كامل بيان مي‌كنم انشاالله. اما امشب در همين حد مي‌گم كه بنظر من، مهم‌ترين ويژگي در شخصيت سجاد اين هست كه دچار جهل مركب نيست، و حداقل به جهل مجرد رسيده و همين بنظر من خيلي ارزشمند هست. :mornincoffee::yawn:

وعده سر خرمن دادی ها :ws3: اینجا نگی، حضورت خفتت می کنم :w02:

درد مشترک رو خوب اومدی. فک میکنم جز معمود ادمهایی هستنی ک حرفای من برات شفاف ه:icon_pf (34):

جهل بسیط هم بالاخره مرتبه ای :ws3: اگر رسیده باشم، چ طرب ازین نیکوتر؟؟:hapydancsmil:

مرسی اومدی، ولی همچنان منتظر قولت هستم :icon_gol::icon_gol:

با سلام

باورم نمیشه که شما واقعا خواسته باشی با این روش به خودسنجی بپردازی.تصور میکنم این تاپیک بیشتر برای ایجاد شور و حال تو سایت و دیدار مجدد کاربران طراحی شده باشه که البته خیلی هم خوبه .

اینکه خواسته باشی با این روش به (آنچنانکه مینمایی ، هستی یانه) ، برسی ، بنظرم شدنی نیست.

کلا با شناختی که از شما دارم ، تعجب میکنم که حاضر شدی تو این برنامه شرکت کنی.

و اما به احترام دعوت شما یکی دو مورد رو عرض میکنم. به نظر من ، شما با وجود مطالعات گسترده در همه زمینه ها ، هنوز به جمع بندی آگاهی هایتان نرسیده اید و همچنان همه درگاههای ذهنی تان برای جذب مطالب باز هست.نوشته های شما نشون میدن که سعی میکنید برای یافتن حقیقت زندگی ، از همه جوانب هستی ، اطلاعات کسب کنید.(خود همین دریافت هاتون هم هنوز در باطن ضمیرتان به هم وصل نشدن و بصورت جزء در کنار هم قرار دارند.)

برای جواب یک سئوال که ممکنه دو تا جواب داشته باشه ، شما دهها جواب ناقص و اشاره وار میدهید که سرجمع کردن اون برای خواننده یا شنونده ممکن نمیشه و کلا تو یاد شنونده هم باقی نمیمونه.(من این مدل جواب دادن رو سبک سمساری نامگذاری کردم که همه چی توش پیدا میشه ولی هیچکدامش به معنای کامل کلمه ، مفید واقع نمیشه.)

بعلت همان روش مطالعه که دارید (از هر چمن گلی ) قادر نیستید که ساده بگویید و بنویسید و همیشه هم بطور منسجم سخن نمیگویید.آنقدر مطالب حاشیه ای (مرتبط )تو گفتار و نوشتار هاتون هست که خواننده و شنونده رو ممکنه گیج بکنه و ثمری براش نداشته باشه.

با این تصور که از شما دارم ، همیشه فکر میکنم که شاید شما نتونید به آرامش درون برسید ، هر چند که تلاش میکنید خودتون رو آرام نشان بدهید.

گاها احساس میکنم که معانی خیلی از مفاهیم در ذهن شما ، به معنای اصلی اون مفاهیم ، معنی نمیشوند و شما برداشت مورد قبول همه از یک مفهوم رو مشابه همه دریافت نمیکنید و طور دیگری براتون معنی می یابد.

سادگی و شفافیت در اندیشه شما جا نیفتاده و انگار همه مفاهیم هستی به هم گره شدن ولی ارتباطی باهم ندارند.

بعلت شناخت شما از طریق فعالیت تون در این انجمن فقط همینقدر تونستم شما رو از دیدگاه خودم تعریف کنم.براتون آرزوی سلامتی و شادکامی و موفقیت دارم.مرسی از دعوت شما:icon_gol:

لطف کردی فکور عزیز:icon_gol:

نظراهاتون با دقت خوندم :icon_gol::icon_gol:

درود به سجاد عزیز

فعلا خلاصه میکنم حالا بعد بیشتر توضیح میدم

سجاد ازون آدماییه که دوست دارم باهاش رفاقت کنم

میگن سعی کنید باکسایی معاشرت کنید که تأثیرات و انرژی مثبت داشته باشن ، سجاد ازون آدماست

درود. :icon_gol:

تو هم مث ایلیا زدی تو فاز وعده های نفتی؟ :w02: شوخی کردم. مرسی اومدی. می دونم وقت کمه. اگر فرصت داشتی، قطعا مثل زمانی ک سایر نقدها رو می خونم و لذت میبرم، از دیدن پستت خوشحال میشم یا اگر حسش نبود، پ خ کن :icon_gol:

لطف داری. برا رفاقت هم در خدمتم. گفتم بیا فیلم بدم بهت ک :ws3:

یکی از بامعرفت ترین شخصیت هایی که نواندیشان تابحال دیده. مسئولیت پذیر. دارای مشغله زیاد . کلام نوشتاری و تحلیلی عالی. ایده پرداز و به قول محمد عملگرا. فروتنی و خاکی بودن که دوستان گفتن منم تاکید میکنم . ورزشکار و اهل کوه و طبیعت و گردش. دارای شور و انرژی مثبت . یکی از بهترین دوستانی که نمیدونم اگه اینجا نبود و آشنا نمیشدیم فکر میکنم یکی از بهترین کسانیکه میتونستم باهاش آشنا بشم رو از دست میدادم

درود مهندس.

چوب کاری کردی. دوستی فرایندی دو طرفه است، اگر شما لذت میبری؛ مام لذت می بریم :w02:

مرسی وقت گذاشتی :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

بعد یک سال اومدیم انجمن

سجاد فورا لینک اینجا رو میده:whistle:

شخصیتی کاملا قابل احترام

شوخ و با جنبه

1 انتقاد ازت دارم که خصوصی میگم:w16:

• Like 8
لینک به دیدگاه
وعده سر خرمن دادی ها :ws3: اینجا نگی، حضورت خفتت می کنم :w02:

درد مشترک رو خوب اومدی. فک میکنم جز معمود ادمهایی هستنی ک حرفای من برات شفاف هicon_pf%20%2834%29.gif

جهل بسیط هم بالاخره مرتبه ای :ws3: اگر رسیده باشم، چ طرب ازین نیکوتر؟؟hapydancsmil.gif

مرسی اومدی، ولی همچنان منتظر قولت هستم :icon_gol::icon_gol:

ايليا و وعده‌ي سر خرمن ؟ اين چه حكايت باشد:ws3:

اين شما و اين هم چند مكتوب :2i1d1co:

1. اندر آداب نگارش شيخ ما val.gif

بدان كه او را چون ميل به نگاشت مطلبي دست دهد، تمام سعي خود بكار بندد تا چنانچه مطلب صعب است، آن‌را بر فهم‌كننده سهل نمايد.

پس در اين راه هرآنچه از جملات كه در نظرش حشو جلوه نمايد و زائد، آنرا حذف كند.

و اگر مطلب صقيل باشد، آن‌را به مثال جميل بيارايد چنانكه آن مطلب همچون يك پياله حيلم در ذائقه و عقل سليم مزه نمايد.

و در اين كار هيچ از خداوندگاران پارسي نمي‌هراسد، «كه» را به «ك» و «چه» را به «چ» مخفف نموده با صرفه‌جويي در انرژي روزگار مي‌گذراند.

اما گاه آنچنان بر سبيل افراط مي‌راند كه از مقصود هيچ در مكتوب نمانده و جز وي كس را ياراي خواندن آن نيست w58.gif

پس در يك كلام: وي را عقيده بر آن است كه آدمي را بهتر از هيروگليف خط نيست، و تا اشارت هست، هيچ به زبان حاجت نيست! icon_pf%20%2834%29.gif:ws28:

پ.ن : گفته‌اند آن حكيم را سه گونه نوشتن بود :

اول آنكه هم خود خواندي و هم غير

دوم آنكه خود خواندي و لاغير

سوم آنكه نه خود خواندي و نه غير !!

حكايت پير ما نيز از همين قرار است، و او را از هر سه نوع مكتوب در انجمن موجود. پس آنچه به طنز در بالا رفت، مزاحي با نوع سوم مكتوبات شيخ سجاد بود:4chsmu1:

• Like 6
لینک به دیدگاه

اين اولين تاپيك تحليل شخصيتي هست كه شركت مي كنم.:icon_redface:

خيلي با معرفت، با معلومات و دانش بالا، علاقمند به مطالعه و يادگيري، البته بسيار هم متواضع و فروتن.

هميشه خودتي و اهل ظاهرسازي نيستي.

توي بيان عقيده و نظرت هم ترسي نداري، معمولا راحت بيانش مي كني.

سعي هم مي كني نسبت به اطرافت بي تفاوت نباشي، كاري كه از دستت بر مياد انجام بدي.

فقط بعضي مواقع نميشه متوجه منظورت شد، البته منظورم توي انجمنه. :ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه

شوخی شوخی با سجاد عزیز هم شوخی...قبلا آمادگی دادم بهشون...:w02:

بسم العُرفا...:ws3:

والا تا یک مدت مونده بودم سجاد فلاپی! کیه!...سجاد اسپو کیه!..اصن سجاد کیه! اصن کی به کیه!:ws52:

هر دوتا مدیر ارشد بودن...هر دوتا هم گُل...البته هر گلی یک بویی داره:whistle:

سعی کردم با به یاد سپردن تصاویر عنوان کاربری هاشون قاطی نکنم!:w16:

اون آدم خسته از پشت که تو یک خیابون تو شب در حال حرکت بود...سجاد اسپو بود....(خدا هر جا هست حفظش کنه..یک سر هم بزنه به ما بد نیست)

این یکی که از خودش عکس می گیره و همش تو کوه و کَمَره و در حالت آویزون و برعکس و تمام قد و از این حرف ها از خودش عکس می زاه این یکی سجاده!:ws3:

تا یک مدت فکر می کردم سرباز فراریه چون لباس های تنش می زد به سربازی...:whistle:

می گفتم بابا این که همش در حال عکس گرفتن از خودشه! دمه مرز بهش پُست ندن که کشور به باد می ره!:whistle:

بعد دیدم یک حرکت هایی می زنه تو تالار ادبیات...با تاپیک بشنو از نی...

دیدم بعععله! این از همون عارف هاست که صبح ها تو بیابون ها رقصی میانه ی مردابم آروزشه! 2rqfst4.gif

و غروب ها در پس تپه ها پنهان می شه..cry2.gif

از تجربیاتشم هم تحلیل عارفانه می زاره به صورت نوشتاری...و برای کم حوصله ها خلاصه اش تصویر پروفایلش می کنه!:ws3:

یعنی اونجا که بنوسه:

دَم به دَم دنیا را به خاری دیدم که باید گُلش را جای دیگر چید!

تصویر پروفایلش می شه :

در کنار رود خوابیده برعکس از خودش عکس گرفته!

برای تامل کنندگان بسی نکات ریز هست!:whistle:

.

.

.

برای من سجاد عزیز...یک آرامش پایداره...:icon_redface:

چه تو نوشته هاش...چه تو تصاویرش....

تاپیک بشنو از نی ش رو که اولین بار خوندم...یادمه بهش پیام دادم...گفتم آب در کوزه و ما گرد جهان می گردیم...چکیده ای از آرامش در معنا...:icon_redface:

از این آدم ها با این مختصات هر چی بیشتر باشه باز کمه...امیدوارم همین روحیه رو حفظ کنین...:icon_gol::icon_redface:

تو پروفشون براشون یک نثر فرستام...اینجا باز نشرش می دم...:w16:

من آن نی بُوَم...

گَر تو در آن بِدَمی..

بند به بند سوخته ی عشق بُوَم....

گَر تو در آن بِدَمی...

نای و نِیَم نیست به دور از عارف، مولوی*...

تو که عارف مسلکی خوب این را می دانی...

*مولوی: بهتر از من می دونی که مولوی و مولانا اصلاح هست که معنای راهنما می ده مخصوصا برای برادرهای اهل سنت مون...اینجا در نقش همون راهنماست و نهاد که افتاد تَهِ نثر...

:icon_gol::icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...