رفتن به مطلب

مهندس برق؟

ارسال های توصیه شده

سلام.یک مهندس برق بیکار چکار میتونه انجام بده ؟:ws52:که حدقل اونهمه سالی که صرف تیوری خوندن کردن بهدر نره؟؟؟استخدام دولتی که هیچ.یک راه اینه که پروژه های تکراری زمان خودتو برای دانشجویان امروزی انجام بدی و پول بگیری.اینم که یه جورایی تکرار گذشته هست!

دوست دارم یک پروژه ای مثل مقاله، طرح و...داشته باشم.که اینا هم باید گروهی باشه.باید ایده داشته باشی.....پس من چکار کنم؟؟طرح و ایده از کجا بیارم؟:4564:

لینک به دیدگاه

سلام

میشه برای وارد بازار کار شدن چند دوره اموزشی شرکت کرد

مثلا برنامه نویسی AVR ARM FPGA یا روی طراحی برد و ساخت متمرکز شدالبته گرایش شما رو نمیدونم:ws3:

الان شما تو چ زمینه ایی مهارت داری منظورم اینه به طور مستقل میتونی خودت از 0 تا 100 ش رو انجام بدی؟

این سوال که مشخص بشه مسیر واضح تر میشه

لینک به دیدگاه

سلام

خلاقیت در هر رشته ای جواب میده

سعی کن بهتر به اطرافت نگاه کنی اگه واقعا با عشق و علاقه ات رشته برق رو انتخاب کردی و ازش لذت میبری تو هرزمینه ای شروع به کار کنی موفق میشی

دنبال خلاقیت تو رشته ات باش

با افراد موفق همرشته ات مصاحبه کن

لینک به دیدگاه

سلام.من الکترونیک بودم.ولی هیچ چیزی رو از0تا100بلد نیستم!!!

رشتمم با اطلاع قبلی انتخاب نکردم.

1-مثلاتو فکرمه که برم کتابی در مرود برق رو ترجمه کنم که مورد نیازه.ولی خب ازکجا شروع کنم؟ازکجا بدونم چه کتابی نیازه؟از کجا کتاب پیدا کنم؟(البته در زمینه های عمومی و غیر برق هم بود ایراد نداره!:w16:)

2-مورد دیگه اینکه مقاله بدم و سرگرم باشم!که خب اونم هیچ زمینه ای تخصص خاصی ندارم.بجز پروژه ام که پردازش تصویر بود، یکمممممم بلدم.

ولی با خودم میگم مقاله بدیم که چی بشه؟دلم میخواد موضوعی باشه که عملا بدردی بخوره.مثلا تو زمینه های پزشکی...

3-هرچند که کلا اصلا نمیدونم ایده و طرحی که ملت تند تند تو ذهنشون ایجاد میشه، در چه شرایطی میاد تو ذهنشون؟باید چکار کنم که صاحب طرح و ایده شم.خیلی بده:4564:

4- مورد بعدی کارهای عملی و آزمایشگاهی و طراحی مدارات هست.منم در این مورد فقط با آزمایشگاه های رشتمون کامل آشنا هستم و دیگر هیچ!!!

5- دیگه بجایی رسیدم که بعد 7سل درس خوندن دررشته برق باخودم میگم برم تغییر رشته بدم برم تجربی....:4564::4564::4564:اگر زور بزنی یک پزشک قراضه بشی، کلی کار و عزت و احترام برات بیشتره

لینک به دیدگاه

:ws3:انگیزه داری؟

خب از اول هیچکس از 0 تا 100 یه کار رو بلد نیست و تعداد این افراد کمن

اما نشد نیست

میتونی کلاسای طراحی و عملی ک فنی حرفه ایی میذاره شرکت کنی خیلی ا رفتن و کار یاد گرفتن و ب قول معروف دست به آچار شدن:ws3:

مقاله رو بریز دور :whistle: اسپم کردن ه....

ب فکر ساخت باش و تولید از کاغذ و دفتر بیا بیرون:w02: چرخیدن توی اونا ب هیچ جا نمیرسوندت تا وقتی ک نسازی و نبینی دنیا دست کیه:banel_smiley_4::ws37:

ایده:gnugghender: کلمه ی بدجنسی ه از نظر من و دوست داشتنی:whistle: تا دست به کار نشی ذهنت نمیتونه ایده بده هر چیزی ب نوبت

الان فکرت بهم ریخته است البته اونطوری ک من از صحبت هات برداشت کردم:icon_gol: اول باید تمرکز کنی بعد تصمیم بگیری:w16:

لینک به دیدگاه

سلام

کاملا درکت میکنم واقعا سخته

از دبیرستان که رفتم رشته ریاضی تا دانشگاه که برق و کنترل رو انتخاب کردم کاملا آگاهانه و از روی علاقه بود و به نظر خودم گفتم بالاترین و سخت ترین رشته رو برم ، سختی رو اول راه بکشم که بعدا راحت باشم ولی ..

دوره هم رفتم . دوسال دنبال کار گشتم نبود . نگرد نیست:sigh:

متاسفانه توی ایران واسه تحصیلات ارزش قائل نیستن . بخصوص که توو رشته برق به خانوم ها کمتر از آقایون کار میدن . با این وضع اسف باری که الان هست آقایون باید با پارتی کار پیدا کنن خانومها که هیچ هیچ

بنظرم مدرک آیلتس بگیرو واسه ادامه تحصیل برو یه کشور دیگه آلمان سوئد فنلاند نروژ ووو . درستو بخون ، تموم که شد همونجا بمون -----------:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...