رفتن به مطلب

نظر سنجی: مسابقه 1000 امتیازی تالار ادبیات به مناسبت تولد انجمن

Sepideh.mt

متن برگزیده شما برای تولد انجمن  

24 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. متن برگزیده شما برای تولد انجمن

ارسال های توصیه شده

برای اولین بار در یک نظرسنجی در انجمن هیچ گزینه ای نظر منو جلب نکرد.

با عرض پوزش به هیچ گزینه ای رای نمیدم.

نوشته های طولانی و نامفهوم و با تشبیهات و استعارات غیر و اقعی و بی ربط و اغراق آمیز

• Like 4
لینک به دیدگاه

برای اولین بار در یک نظرسنجی در انجمن هیچ گزینه ای نظر منو جلب نکرد.

با عرض پوزش به هیچ گزینه ای رای نمیدم.

نوشته های طولانی و نامفهوم و با تشبیهات و استعارات غیر و اقعی و بی ربط و اغراق آمیز

• Like 4
لینک به دیدگاه

یک دونه دیگه خیلی سِتم بود سپیده خانوم!...

باور کنین همون روز اول گفتم من رای نمی دم...اصن امکان نداره....

ولی اینقد کم رای دادن دوستان که گفتم رای رو بندازم به صندوق...

من نوشته های 6 و 5 و 4 و 2 رو به یک اندازه دوست داشتم....hanghead.gif

با تشکر از نستالژی های نوشته های 1 و 3 ...:whistle:

و همچنین با آرزوی سلامتی برای نویسنده ی نوشته ی دوم که نوزاد نواندیشان رو(اینو>>>:babygirl: )از یک سقط نجات داد! :please:

و همچنین درود به الخواهش گفتن نویسنده ی نوشته ی 4 :w02:

گفتن #باغبونی به نویسنده ی بزرگوار نوشته ی 5 (می دونم کیه نمی گم:whistle:)...

رای من به نوشته ی 6 داده شد به دلیل همان که در تبلیغ مسابقه از نوشته ی این نویسنده بولت کردم و فرستادم برای دوستان...:icon_gol::icon_redface:

نویسنده های نوشته های 1 و 3 رو بعدا باید کَت بسته ببریم خدمت محمد ادمین السلطنه سابق تا بفرمایند که چه تنبیه ای براشون در نظر بگیریم...:ws3::w02:

عالی بودین همه تون...:w36:

مرسی که شرکت کردین...:icon_gol::icon_redface:

• Like 9
لینک به دیدگاه
یک دونه دیگه خیلی سِتم بود سپیده خانوم!...

باور کنین همون روز اول گفتم من رای نمی دم...اصن امکان نداره....

ولی اینقد کم رای دادن دوستان که گفتم رای رو بندازم به صندوق...

من نوشته های 6 و 5 و 4 و 2 رو به یک اندازه دوست داشتم....hanghead.gif

با تشکر از نستالژی های نوشته های 1 و 3 ...:whistle:

و همچنین با آرزوی سلامتی برای نویسنده ی نوشته ی دوم که نوزاد نواندیشان رو(اینو>>>:babygirl: )از یک سقط نجات داد! :please:

و همچنین درود به الخواهش گفتن نویسنده ی نوشته ی 4 :w02:

گفتن #باغبونی به نویسنده ی بزرگوار نوشته ی 5 (می دونم کیه نمی گم:whistle:)...

رای من به نوشته ی 6 داده شد به دلیل همان که در تبلیغ مسابقه از نوشته ی این نویسنده بولت کردم و فرستادم برای دوستان...:icon_gol::icon_redface:

نویسنده های نوشته های 1 و 3 رو بعدا باید کَت بسته ببریم خدمت محمد ادمین السلطنه سابق تا بفرمایند که چه تنبیه ای براشون در نظر بگیریم...:ws3::w02:

عالی بودین همه تون...:w36:

مرسی که شرکت کردین...:icon_gol::icon_redface:

wyj4vhpj9uxyjncnhliu.png

می گم جناب شما این دوستان رو که تو کادر قرمز مشخص کردم دعوت کردین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سوال داشتم خدمتتون.

مگه قوانین رای دادن مشخص نشده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این دوستان حق رای دارن؟

الان من هم برم تو تاپیک کلبه ی شعر ادبیات 100 تا شعر بنویسم می تونم رای بدم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تعداد کل پست های بعضی دوستان شرکت کننده رو با هم جمع کنی به 500 پست نمی رسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عدالت است آیا؟!!!!!!!

اگه شما دعوت کردین اشتباه کردین!!!!

من مشکل رو از مسولین این کار می بینم.اگه به موقع عمل کنین شاهد این موارد نمی شیم!

• Like 3
لینک به دیدگاه
wyj4vhpj9uxyjncnhliu.png

می گم جناب شما این دوستان رو که تو کادر قرمز مشخص کردم دعوت کردین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سوال داشتم خدمتتون.

این دوستان حق رای دارن؟

الان من هم برم تو تاپیک کلبه ی شعر ادبیات 100 تا شعر بنویسم می تونم رای بدم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تعداد کل پست های بعضی دوستان شرکت کننده رو با هم جمع کنی به 500 پست نمی رسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عدالت است آیا؟!!!!!!!

من مشکل رو از مسولین این کار می بینم.اگه به موقع عمل کنین شاهد این موارد نمی شیم!

مسئولش من هستم. در جریان این کاربران هم هستم،پروفایل همشونم چک کردم. نگران نباشید طبق قوانین که 20 بار تکرار کردم من رای این افراد رو کم میکنم :w16:

بخاطر همین قضیه ما نظر سنجی رو عمومی برگزار میکنیم که شرکت کننده ها مشخص باشن

• Like 2
لینک به دیدگاه
wyj4vhpj9uxyjncnhliu.png

سوال داشتم خدمتتون.

این دوستان حق رای دارن؟

عدالت است آیا؟!!!!!!!

این اصطلاح "جناب" که از تاپیک تشخیص هویت استارتش زده شد..دیگه رو من موند...آرتاش جان تا باشد که من هم یک پسوندی یا پیشوندی به اسم شما ببندم که ماندگار شود و همه گیر:w02:

.

.

.

خدمت علیرضا عزیز سلام دارم:icon_redface:

بله...حداقل دوست محترمم بهار رو من دعوت کردم...سایر دوستان رو الان رفتم پروفایلشون ولی من دعوتشون نکرده بودم...:no2:

به دوست محترمم بهار خانوم ایرادی وارد نیست...:no2:

چون اشتباه از من بوده...:w16:

هم از شرکت کننده ها و هم البته از خود بهار خانوم عذرخواهی می کنم..که به خاطر بی دقتی من الان اینجا مورد خطاب قرار گرفت...:icon_gol:

من روشم برای دعوت اینه که از لیست دوستام شروع می کنم بعد همین جوری از داخل پروفایل دوستام می پرم تو پروفایل دوستاشون و تبلیغ میکنم..تبلیغ چهره به چهره..اشتباه شد دیگه در این یک مورد ...جای توجیه هم نداره...:no2:

من 20 نفر رو فقط دعوت می کردم بدون یک اشتباه..خیلی بهتر بود تا 40 نفر رو دعوت کنم و این اشتباه رو انجام بدم...:w16:

این وسط حداقل یک مورد شما درست می گین...

من باز عذرخواهی می کنم. و باز تاکید می کنم ایراد کار از کسی که دعوتش کردم نبوده و به من بر میگیرده...:icon_gol::icon_redface:

موخره به نوشته ی سپیده خانوم: شب ها که ما میخوابیم...خانوم پلیسه بیداره:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
1. شما نوشته بودید که اسپم ها رو حذف می کنید؛ پس چرا نوشته این کاربر رو که امروز عضو شده، حذف نکردید و بجاش کلی جواب دادید؟!!!

2. این چیز جدیدی رو یادآوری نکرده؛ بنابراین نیازی به جواب نبود.

3. شما چطوری می خواید تعداد پستهای یک کاربر رو حساب کنید؛ اونی که سیستم نشون می ده که غلطه؛ الآن مال من رو 127 پست نشون میده، در صورتی که من دست کم 500 تا پست فقط در زمینه متلب باید ارسال کرده باشم؛ در زمینه های دیگر بماند.

1- ایشون اسپم نکردن پست گذاشتن نظرشون رو گفتن و حتما هم ما جواب میدیم بهشون، پست بی مورد نبوده. اگه قرار باشه پست هر کاربر تازه واردی حذف بشه پس چجوری تعداد پستاشون بره بالا؟ اولین پستی که تو اولین روز ورود خودتون به انجمن ارسال کردید حذف شد و بهش اعتنایی نشد؟

و باز هم تکرار میکنم پست ایشون اسپم نیست و باید به سوال و نظرشون جواب داده میشد

2- نیاز به جواب دادن رو چه کسی مشخص میکنه؟ شما الان تشخیص دادید نیازی نیس برای این کاربر شفاف سازی بشه؟ شرمنده !!! اصلا اینطور نیست

3- تعداد پست ها درسته ، تعداد امتیازات هم درسته ، سپاس ها مشکل داره که چند وقته پیش از سیستم به کلی پاک شده

تعداد پست ها اگر کمتر نشون داده میشه به علت اینه که بعضی از تاپیک ها کلا به غیر از پست اول بقیه شمارش نمیشه- یا تاپیکی حذف شده یا .... و البته این رو بگم که در صورتی که اینطور شده باشه همچنان شما کاربر انجمن هستی. نه کاربر تازه وارد با 0 پست

مسئله دیگه ای هست بازم من در خدمتم

• Like 6
لینک به دیدگاه

خب دیگه بریم سراغ اعلام نتایج مسابقه

عرضم به حضورتون که:

1. رای کاربر yalda7965 از تعداد آرای متن شماره 3 و رای کاربر katiba و peggijaan از تعداد آرای متن شماره 4 کسر شد

2. متن شماره 1 با 7 رای نوشته sam arch عزیز متن برتر اعلام میشه ، 1000 امتیاز هم بهشون تعلق میگیره

. متن شماره 2 با 5 رای نوشته Mohammad Aref عزیزمون و متن شماره 3 نوشته آرتاش عزیز رتبه دوم رو مشترکا میگیرن و به هرکدوم 300 امتیاز تعلق میگیره

. متن شماره 4 با 3 رای نوشته meytim عزیز و متن شماره 6 نوشته shahdokht.parsa عزیز رتبه سوم رو مشترکا میگیرن و 150 امتیاز بهشون تعلق میگیره

. متن شماره 5 با 1 رای نوشته قاصدکــــــــ عزیزمون رتبه چهارم و 100 امتیاز بهشون تعلق میگیره

متشکرم از همه کسایی که شرکت کردند تو مسابقه چه اونایی که متن فرستادن و چه اونایی که تو نظر سنجی شرکت کردن

ایشالا مسابقات بعدی حضور پررنگ تری از کاربرای انجمن رو ببینیم

ممنون از همتون :icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه

هماهنگ کن خانوم مدیر که من تاپیک دیگه ای رو آپ نکنم تو تالارw000.gif

:w02:

.

.

.

بنده اعلام برائت می کنم از این نوشته...این یک توطئه خزنده جهت اینه که من رو با ادمین سابق بد کننhanghead.gif

محمد جان حالا آرتاش عزیز که اختیارش دست خودش هست..ولی من همون جور که گفتم برای تنبیه آماده ام5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

.

.

.

با پلان نوشتن..با هدف نوشتن...نعمت خیلی خوبیه...

اینکه نوشته ات سر و شکل داشته باشه مثه یک قاب نقاشی رنگ شده که واسه هر نشونه اش فکر شده خیلی خوبه...

ولی همونجوری که ما از نقاشی های پیت موندریان لذت می بریم، از نقاشی های جکسون پولاک هم لذت می بریم.

یکی خیلی منظم...یکی در ظاهر نامنظم...ولی دارای یک نظم پیچیده...

.

.

.

نوشته های دلی شماره و 6 ...از این دست نوشته هایی هستند که یک جا یک جمله هایی رو می گن که آدم فکر می کنه اگر فقط همون یک جمله بود کل نوشته..باز ارزش خوندن داشت....تبریک به شاهدخت عزیز...

مرسی نوشته ی 4...میتیم عزیز...قطعه های سفری همیشه برای من جذابا...:icon_redface:

محمد ادمینان! عالی بود. ما هم که نفهمیدم با وصل کردن کلماتی به هم خودت رو کشتی تا از 200 تا کلمه بیشتر نشه!:whistle:

آرتاش جان...خیلی خوب بود...من اصن فکر نمی کردم که این متن ایهامی از قصه های جزیره است...خیلی خوب بود.فکر شده و خط کشی شده.:heartsmile:

ایلیا جان...لطیف...روشن بین...مهربان و مثبت...مثه همیشه:icon_redface:

ممنون که بودین تا بتونم به پروفایل هاتون سر بزنم و دعوتتون کنم...چه اونا که درشون باز بود و چه اونا که درشون بسته بود و من با پُرویی قاصدک خصوصی فرستادم براشون....:heartsmile:

چه اونا که اومدن...چه اونا که نیامودن...

اونایی که رای دادن...به هر نوشته ای...(البته سپاس گزارم به اونایی که پسندیدن شوخی من رو با محمد عزیز...کسی که بدون دغدغه باهاش راحت هستم:budhug: با اینکه شهرسازه!:bunnyear:)

و دست آخر...ممنون از سپیده بانو که اجرا کرد مسابقه رو با همه ی مشغولیت هاش...:heartsmile:

.

.

.

تولدت مبارک نواندیشان...:vi7qxn1yjxc2bnqyf8vhappy.gifw70.gif

شاید مثه همیشه تولدت شلوغ نشد...

ولی هر کی اومد با دل اومد....

با موندگاری ت و پایداری ت جواب محبتشون رو بده.

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه

دست دوستان رای دهنده درد نکنه:icon_gol:

دست مدیر مدیر هم درد نکنه:icon_gol:

دست محمد عارف هم درد نکنه:ws3:(سام آرچ محترم چه تنبیهی؟:w000:خو به ما شه ایشون قابلیت شوخی دارن:ws3:)

عذر خواهی بابت خوب نبودن متن، حسی بود که داشتم(حس جزیره)، بدون اغراق، بدون تملق، اگر بدی-سیاهی- و و و ... هست بی شک قابل قبوله چون جای خوب بدون جای بد معنی پیدا نمیکنه

به sam arch هم تبریک میگم قلم خیلی خوبی دارن

دست دوستان دیگه هم طلا:ws3:حالا طلا نشد نقره؟ها؟:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه

ممنون از تمام دوستانی که شرکت کردند

تشکر ویژه از سام عزیز که نوشته من به دلش نشست و همین طور دوست عزیز دیگمون کاشکی انتخاب چند گزینه ای بود من به شخصه دلم میخواست به چندتا رأی بدهم ولی دیگه مجبور شدم خود شیفته بشم:icon_pf (34)::whistle:

کل فکر کردن به متن و موضوع و نوشتنش و ارسالش در کمتر از یه ربع بود چون وقت قانونی هم رد شده بود البته وقت اولیه فقط نوشتم که نوشته باشم و از دلم بود نوشتم دیگه دلبر معمولا کم داره یا دستشون بسته بود هدف دور هم بودن بود و هست.

یه زمانی این امتیازها برامون خیلی بود الان فقط دور هم بودنمون مهمه و بس

ممنون از سپیده عزیز :icon_gol:و سام عزیز:icon_gol: که جفتشون باعث شدند من بنویسم و محمد پسر عزیزم که تولد بچه اش بوده :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...