رفتن به مطلب
paramisrockwool

عایق کاری آکادمی علوم چین با عایق ضد حریق

پست های پیشنهاد شده

آکادمی علوم و آموزش چین متعلق به آکادمی چینی علوم شانگهای می باشد. این آکادمی بر روی کارهای تحقیقاتی در مورد علوم پایه زندگی، سلامت انسان، بیماری های عمده و همچنین توسعه پایدار کشاورزی و محیط زیست، تمرکز دارد. به منظور عایق کاری ساختمان این آکادمی و همچنین محافظت از آن در برابر حریق، از عایق پشم سنگ برای عایق کاری آن استفاده شده است.

 

به دلیل آتش سوزی هایی که در بعضی از ساختمان های بزرگ در چین در سال های اخیر اتفاق افتاد و منجر به مرگ انسان ها و خسارات مالی زیادی شد، صنعت ساختمان سازی سخت گیری های بسیار جدی در مورد ایمنی ساختمان ها در برابر آتش اعمال می کند. تمرکز بسیار زیادی بر استفاده از مواد عایق غیر قابل احتراق در عایق کاری دیوارهای ساختمان از بیرون می شود.

 

پایین ترین سطح خطر در آتش سوزی با کاربرد عایق ضد حریق پشم سنگ

 

عایق حرارتی غیر قابل احتراق پشم سنگ قادر به تحمل درجه حرارت بسیار زیاد است بنابراین تمامیت ساختماری خود را در هنگام مواجه با آتش حفظ می کند. علاوه بر این در تماس با آتش هیچ گاز سمی آزاد نمی کند (گازهای سمی حاصل از آتش سوزی باعث خفگی افراد به دام افتاده در حریق می شود). عایق حرارتی پشم سنگ به عنوان یک مانع در برابر آتش عمل می کند و باعث کاهش سرعت پخش شدن شلعه های آتش می شود و این زمان بیشتری را برای فرار افرادی که در دام حریق افتاده اند فراهم می کند.

عایق پشم سنگ همچنین دارای ساختاری فیبری است، این ساختار باعث می شود پشم سنگ برای جذب صدا و کاهش نویز، ایده آل باشد و به عنوان یک عایق صوتی نیز عمل کند. از اینرو عایق پشم سنگ باعث به وجود آمدن محیطی امن، راحت و به دور از سر و صدا می شود که مناسب آموزش و کارهای تحقیقاتی می باشد.

 

منبع:http://paramisrockwool.com/fa/blog/280-%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%82-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%82-%D8%B6%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%BE%D8%B4%D9%85-%D8%B3%D9%86%DA%AF

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×