رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت sama-sh (سمانه)

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیزم

خیلی خوش اومدین به تاپیک تحلیل شخصیت ، من Sama- sh کاربر تالار محیط زیست ،که یه دوره کوتاه هم مسئول روابط عمومی این تالار بودم:ws3:

با جان و دل حاضرم تا تحلیل ها و انتقادات شما عزیزان نواندیشانی رو بخونم . سپاس :icon_gol:

همه دوستان نواندیشانی به این تاپیک دعوت هستن،

ببخشید شاید بعلت کمبود وقت نتونسته باشم همه عزیزان رو دعوت کنم.

• Like 16
لینک به دیدگاه

خواهریم♥

بهترین رفیق....مخصوصا تو شرایطی که هیچکس کنارت نباشه....سما هست.

یه دختر کاملا وفادار....با احساسات دخترونه....یه قلب پاک....

فعال تو درس:)درسخون شدییییید:)

خوش سلیقه....

آروم....

زیاد تو انجمن نمیبینیش.....ولی واس من خواهره.....

خواهری که یه دنیا دلت بگیره با صداش آرومت میکنه با حرفاش دنیات عوض میکنه....

کلی ام شیرینی طلب دارم ازش:)

بهترینی سمانه:)

به خواسته هات برسی خواهری♥

• Like 12
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از دعوتت:icon_gol:

من چون خیلی ازت شناخت نداشتم، رفتم موضوعاتی رو که شروع کردی رو نگاه کردم، بنظر می رسه خیلی رشته تو دوس داری و با علاقه انتخابش کردی، دختر قدرت طلب و جاه طلب بنظر نمی رسی... بنظر میاد دختر باحوصله و آروم و در عین حال علاقمند به پژوهش و علم باشی...

دیگه اینا بیشتر حدسیاتم بود نمی دونم چقدر درستن:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلام سمانه جونم خوبی:a030:

ممنون از دعوتت دوست خوبم:hapydancsmil:

تو دختر خوب و مهربونی هستی در این 5 سالی که باهم دوستیم خیلی به من کمک کردی واقعا ازت ممنونم

امیدوارم همیشه تصمیم های درست بگیری و تو زندگیت خوشبخت و موفق باشی دوست خوبم:4uboxsmiley:

• Like 9
لینک به دیدگاه

خب تاجاییکه من شناختم دختر خوب و مهربونی هستید . حساسید و کمی هم زود قضاوت میکنید. جدی و پشتکار بالایی دارین و کاری که بخواید انجام بدین با تلاشتون بهش میرسید. فکرای خوبی هم دارید و برای آینده برنامه ریزی دارید

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام به روی ماهتون سما جان...:icon_redface:

دختری با دلی تنگ...برای تاپیک دلتنگستان...

با نوشتن پیام هایی بر دیوارهای بعضی تاپیک ها برای عزیزانش که اُمید داره اینجا بخوننش...:ws37:

دختری که دوست داره با خانواده بزنه بیرون..اگه هوا خنک باشه که چه بهتر...اگر پسرخاله ها و دخترخاله ها باشن که چه بهترتر...

فک کنم پایه ی کمپ زدن با دوستانشون م باشن...:hi5:

عاشقِ مادر...البته کی نیست؟!...ولی عشقش به مادر تا اونجا هست که داد بزنه همه جا حتی اینجا تو انجمن...:ws37:

شاید خیلی از ما دوست داشته باشیم مادرهامون رو..ولی اینجور فریادش نزنیم...:icon_redface:

دختری که تکیه داره این روزا انگاری...بهاریه انگار دلش این روزها به واسطه ی این تکیه گاه...چون محرم حرف هاش شده...:pillowfight:

طبیعت براش به اندازه ی ما دیدنی هست...ولی بیشتر از ما دلش برای طبیعت می سوزه...:flower4:

نیازی به پیچوندن جمله ها برای زدن حرف و احساسشون نداره..ساده می گن...:ws37:

.

.

.

شاید هر چی گفتم اشتباه باشه...:ws37:

می دونم که می دونین تکراریه این حرفم...روابط عمومی من و در نتیجه شناخت من نسبت به دوستانم در نواندیشان کم هست...:icon_redface:

محدود به همین نوشته هاشونه...:w16:

و اینکه چه حسی از اون نوشته ها تو ذهنم می مونه...

این آیینه ای از همون حس از نوشته های سما عزیز بود...

ببخشن اگه زیاد پَرت گفتم:ws37:

آرامش پیشکش لحظه هاتون...:icon_gol::icon_redface:

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلام.

فعال و پشتکار داشتن و درس خون بودن که خب مشخصه :ws3:

به نظرم بامعرفت هستی و جایی کمکی بتونی به کسی انجام بدی، دریغ نمی کنی.

اهل گردش، خانواده دوست، مهربون و مودب، مسئولیت پذیر

ساده با این منظور که همونجوری که هستی رفتار می کنی یا حرف میزنی و ظاهرسازی الکی نمی کنی. و البته چون به نظرم اطرافیان هم مثل خودت می بینی، این مسئله باعث میشه زود باورشون کنی.

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام به سمانه:ws3:

خب سمانه یه دختر مهربون، احساساتی، متشرع که سعی میکنه در اعتقاداتش جنبه اعتدال رو رعایت کنه

یک مقداری باید تو زندگی سعی کنه احساساتش رو کنترل کنه

زندگی رو نباید سیاه یا سفید ببینه

به این باور برسه که شکست و پیروزی دو وجه جدایی ناپذیر زندگی هستند و بدون اینها زندگی معنای خودش رو از دست میده.

و یک توصیه به عنوانی دوستی که یه چندتا پیرن بیشتر پاره کرده اینه که خیلی از دغدغه ها و سختی هایی که تا قبل از 25 سالگی داریم با بالا رفتن سن معنا و مفهومش رو از دست میده و تنها چیزی که حسرتش رو میخوریم فرصت های از دست رفتمونه

برات آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم سمانه جان.:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه

به به ببین کی روی کرسی تحلیل شخصیت نشسته ...خو حالا اگه اجازه بدین من شروع کنم به نگارش یابهتربگم نقاشی چهره یه دوست خوب نواندیشی :w16:

سمانه یه دختر خوب

سمانه یه دختر پراز احساسات

سمانه یه دختر حساس

سمانه یه دختری که برای هرچیز خیلی اهمیت میده وگاهی نباید اهمیت بده و گاهی هم لازمه این همه سماجتش به اون موضوع ...این موصوع میتونه هرچیزی هم باشه علمی .درسی .تفریحی .عاطفی و...وامیدوارم با تجربه هایی که تااینجا برای خودش حاصل شده بتونه خیلی منسجم ومحکم تصمیم بگیره که به چه چیزایی باید اهمیت بده وچه چیزهایی رو باید خیلی ساده از کنارش عبورکنه ..

عاشق محیط زیست و اینجورچیزاست ...ws

دیگه چی بنویسم ؟؟؟!!!!دیگه اینکه خو خوبه دیگه ..بامعرفت هم هست خداایی ..خیلی هم برای حفظ دوستی اش اهل غرور نیست و کلا گذشتش خیلی زیاده ...

فک کنم اگه از عشق وانسجام و وابستگی هات برای موفقیت درکار یا هنرویا درس ومشقت استفاده کنی خیلی خانوم موفقی خواهی بووووودو برای چیزایی که تورو از این مسیر درگیر فاصله ها میکنه فاصله بگیر...

سمانه خانوم من نقاشیم تموم شد ...هزینه اش میشه دویست وپنجاه هزاردلار ...البته بدون قاب:w02::ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خواهریم♥

بهترین رفیق....مخصوصا تو شرایطی که هیچکس کنارت نباشه....سما هست.

یه دختر کاملا وفادار....با احساسات دخترونه....یه قلب پاک....

فعال تو درس:)درسخون شدییییید:)

خوش سلیقه....

آروم....

زیاد تو انجمن نمیبینیش.....ولی واس من خواهره.....

خواهری که یه دنیا دلت بگیره با صداش آرومت میکنه با حرفاش دنیات عوض میکنه....

کلی ام شیرینی طلب دارم ازش:)

بهترینی سمانه:)

به خواسته هات برسی خواهری♥

سلام به خواهر عزیزم

مرسی عطیه جاااااااااااان ،

همش لطف تو بمن بود شرمندم کردی

.انشالله به هرچیزی که میخوای برسی،:icon_gol:

برام دعا کن خیلیییییی

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

ممنون از دعوتت:icon_gol:

من چون خیلی ازت شناخت نداشتم، رفتم موضوعاتی رو که شروع کردی رو نگاه کردم، بنظر می رسه خیلی رشته تو دوس داری و با علاقه انتخابش کردی، دختر قدرت طلب و جاه طلب بنظر نمی رسی... بنظر میاد دختر باحوصله و آروم و در عین حال علاقمند به پژوهش و علم باشی...

دیگه اینا بیشتر حدسیاتم بود نمی دونم چقدر درستن:ws3:

سلام عزیزم

ممنونم از اینکه شرکت کردی

خیلی ممنون از تعریفات مرجان خانم گل

:a030::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام سمانه جونم خوبی:a030:

ممنون از دعوتت دوست خوبم:hapydancsmil:

تو دختر خوب و مهربونی هستی در این 5 سالی که باهم دوستیم خیلی به من کمک کردی واقعا ازت ممنونم

امیدوارم همیشه تصمیم های درست بگیری و تو زندگیت خوشبخت و موفق باشی دوست خوبم:4uboxsmiley:

سلام ازاده عزیزززززززززززززم

ممنون که شرکت کردی خیلی بهم لطف داری

کاری نکردم همش وظیفم بوده

انشااله همیشه شاد باشی:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

خیلی عاشق و محجبه

سلاااااااام به دوست عزیزم

خیلی خیلی ممنون که تشریف آوردین و شرکت کردین

باعث افتخاره

شاد باشین:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب تاجاییکه من شناختم دختر خوب و مهربونی هستید . حساسید و کمی هم زود قضاوت میکنید. جدی و پشتکار بالایی دارین و کاری که بخواید انجام بدین با تلاشتون بهش میرسید. فکرای خوبی هم دارید و برای آینده برنامه ریزی دارید

سلام خیلی خوش اومدین آقا مهدی ...

سپاسگزارم ، نظر لطفتونه

ممنون که شرکت کردین:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
دختر ماهی هستی

مهربون

خانوم :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سپاسگزارم یمنای عزیز

خیلی خوشحال شدم که شرکت کردین :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام به سمانه:ws3:

خب سمانه یه دختر مهربون، احساساتی، متشرع که سعی میکنه در اعتقاداتش جنبه اعتدال رو رعایت کنه

یک مقداری باید تو زندگی سعی کنه احساساتش رو کنترل کنه

زندگی رو نباید سیاه یا سفید ببینه

به این باور برسه که شکست و پیروزی دو وجه جدایی ناپذیر زندگی هستند و بدون اینها زندگی معنای خودش رو از دست میده.

و یک توصیه به عنوانی دوستی که یه چندتا پیرن بیشتر پاره کرده اینه که خیلی از دغدغه ها و سختی هایی که تا قبل از 25 سالگی داریم با بالا رفتن سن معنا و مفهومش رو از دست میده و تنها چیزی که حسرتش رو میخوریم فرصت های از دست رفتمونه

برات آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم سمانه جان.:ws37:

سلام آقا مهدی

ممنونم از لطفتون

ادما خیلی وقتا خودشون یه چیزایی رو میدونن ولی قادر به انجامش نیستن!

چشم حتما سعی میکنم به صحبتهاتون عمل کنم..

شکست همیشه برای من سخت بوده! و هیچوقت نمیتونم اونو بپذیرم ...امیدوارم خدا بهم کمک کنه در این لحظات

خیلی خوشحالم کردین که شرکت کردین.:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام.

فعال و پشتکار داشتن و درس خون بودن که خب مشخصه :ws3:

به نظرم بامعرفت هستی و جایی کمکی بتونی به کسی انجام بدی، دریغ نمی کنی.

اهل گردش، خانواده دوست، مهربون و مودب، مسئولیت پذیر

ساده با این منظور که همونجوری که هستی رفتار می کنی یا حرف میزنی و ظاهرسازی الکی نمی کنی. و البته چون به نظرم اطرافیان هم مثل خودت می بینی، این مسئله باعث میشه زود باورشون کنی.

سلام آقا محمد

خیلی لطف کردین که تشریف آوردین به این تاپیک...

ممنونم از تعریف و تحلیلتون

همیشه شاد باشین:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام به روی ماهتون سما جان...:icon_redface:

دختری با دلی تنگ...برای تاپیک دلتنگستان...

با نوشتن پیام هایی بر دیوارهای بعضی تاپیک ها برای عزیزانش که اُمید داره اینجا بخوننش...:ws37:

دختری که دوست داره با خانواده بزنه بیرون..اگه هوا خنک باشه که چه بهتر...اگر پسرخاله ها و دخترخاله ها باشن که چه بهترتر...

فک کنم پایه ی کمپ زدن با دوستانشون م باشن...:hi5:

عاشقِ مادر...البته کی نیست؟!...ولی عشقش به مادر تا اونجا هست که داد بزنه همه جا حتی اینجا تو انجمن...:ws37:

شاید خیلی از ما دوست داشته باشیم مادرهامون رو..ولی اینجور فریادش نزنیم...:icon_redface:

دختری که تکیه داره این روزا انگاری...بهاریه انگار دلش این روزها به واسطه ی این تکیه گاه...چون محرم حرف هاش شده...:pillowfight:

طبیعت براش به اندازه ی ما دیدنی هست...ولی بیشتر از ما دلش برای طبیعت می سوزه...:flower4:

نیازی به پیچوندن جمله ها برای زدن حرف و احساسشون نداره..ساده می گن...:ws37:

.

.

.

شاید هر چی گفتم اشتباه باشه...:ws37:

می دونم که می دونین تکراریه این حرفم...روابط عمومی من و در نتیجه شناخت من نسبت به دوستانم در نواندیشان کم هست...:icon_redface:

محدود به همین نوشته هاشونه...:w16:

و اینکه چه حسی از اون نوشته ها تو ذهنم می مونه...

این آیینه ای از همون حس از نوشته های سما عزیز بود...

ببخشن اگه زیاد پَرت گفتم:ws37:

آرامش پیشکش لحظه هاتون...:icon_gol::icon_redface:

سلام عرض میکنم

خیلی خیلی لطف کردین که شرکت کردین

ممنونم ازتحلیل های خوبتون

تا حدود زیادی درست فرمودین شما

البته من خیلی وقتا که حالم خوب نبوده اومدم تو انحمن و نوشتم...بنابراین یکمقدار دختر غمگین تری به نظر اومدم نسبت به واقعیت.

بله تکیه گاه خیلی مساله مهمی توی زندگیم هست..

وقتی تکیه گاه دارم با وجود همه مشکلات حالم خوبه ... .وقتی که نیست خوب نیستم و هیچ چیز خوشحالم نمیکنه ...

سپاسگزارم از لطفتون شاد باشید:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...