رفتن به مطلب

معرفی مدیر جدید تالار هنر" shahdokht.parsa "----تشکر و قدردانی از مدیر تالار کامپیوتر" sun-shine" و مدیر تالار روانشناسی" Dreamy Girl"

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان:icon_gol::a030:

به اطلاع دوستان میرسونم که دوست خوبمsun-shine "مدیر تالار کامپیوتر" بهترین مدیران انجمن

بابت فعالیت خوبشون قدردانی و تشکر کنیم....که از این سمت بازنشسته شدند....بهترینارو براشون آرزومندم.

:icon_gol:

و همچنین دوست خوبم مریم مدیر Dreamy Girl"تالار روانشناسی و علوم تربیتی" نیز بازنشسته شدن...که برای ایشون نیز آرزوی سعادتمندی داریم...:icon_gol:

و همچنین از طرف تمام مدیران انجمن به

sun-shine و Dreamy Girlبابت فعالیت عالیشون در انجمن بسیار سپاسگذاریم.... و آرزوی موفقیت برای دو دوست عزیزم رو داریم.:icon_gol::w16:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

و همچنین تبریک عرض میکنم به دوست خوبم " shahdokht.parsa "که مدیریت تالار هنر رو برعهده گرفتن برای ایشونم آرزوی موفقیت در این سمت رو داریم...:icon_gol::w16:

ازطرف تمام مدیران انجمن به شهدخت عزیز تبریک عرض میکنیم آرزوی پیشرفت این دوست عزیز رو داریم

:icon_gol:دلتون گرم:icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

البته اگر هر دو مدیرمون اونجور که حدس می زنم از بانوان انجمن باشن، اصطلاح با زَن نِشسته بهشون نمی خوره!:whistle:

سلامت باشن و حضورشون در کنار ما همیشگی باشه...حالا با هر سِمتی که می خواد باشه...:icon_redface:

بَه بَه...بالاخره تونستین شنل مدیریت رو دوباره به تن شاهدخت عزیز بپوشونین...البته به خودشون سفارش دادن خودشون هنرمندانه دوختن...خودشون پوشیدن...

والا مدیران ارشد ما در این حد توقعشون بالاست دیگه...شنل مدریت رو هم باید خود میدران ببافن!whistle.gif

مبارک باشه...بهتون می آد شاهدخت بانو...flowerysmile.gif

• Like 13
لینک به دیدگاه

به sun-shine و Dreamy Girl عزیز خسته نباشید میگم تنتون سلامت لبتون خندان

طی این مدتی که باهم بودیم و همکاری کردیم از حضور این دو بزرگوار تلمذ کرده و درس یاد گرفتیم. دو عزیزی که برای تالار های مطبوعشون نهایت زحمت رو کشیدن و به دلیل مشغله کاری از مدیریت کنار کشیدن، امیدوارم همچنان به عنوان یک دوست کنار ما باشن

و از بودنشون فیض ببریم.

به شاهدخت عزیز هم بازگشت مجددشون به مدیریت رو تبریک میگم امیدوارم با حضور ایشون تالار هنر همچون گذشته رونق و شکوه شاهانه پیدا کنه:ws3::a030::icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه

شهدخت عزیز خیلی تبریک می‌گم. مطمئنم که یکی از بهترین گزینه‌هایی که در گذشته، حال و آینده برای این سمت در تالار هنر می‌شد پیدا بشه همین شهدخت بانو هستند. و ایشون قبلاً هم مدیر بسیار خوب همین تالار بودند. امیدوارم سال‌های سال در کنار انجمن و بخصوص این بخش باشید و بعد از شما، دخترتون سکاندار این مسئولیت بشه :4chsmu1:از صمیم قلب برای این بخش خوشحالم :computer3:

به مریم خانوم و سان‌شاین عزیز هم خیلی خسته نباشید می‌گم و جدا از زحمات هردوشون برای انجمن ممنونم.

با اینکه من در دوران اصلی فعالیت این دو مدیر خوب حضور نداشتم، اما هنوز آثار نیک هردوشون رو در انجمن می‌بینم و در دل تحسینشون می‌کنم.

باور کنید، بارها به تاپیک‌هایی در بخش روانشناسی سر زدم که دیدم با سرکشی مریم خانوم، تمام لینک‌های دانلودش (که معمولا بعد از یک مدت خراب میشه) اصلاح شده، و فایل‌هایی که ما برای راحتی لینک می‌دادیم رو ایشون زحمت کشیدن و بصورت پیوست آپلود کردند.

همینطور سان‌شاین عزیز هم در جاهای زیادی از انجمن، از جمله طراحی سردر انجمن و آرم مجله و ... آثار ماندگاری بجا گذاشتند که همیشه بیادشون هستیم.

امیدوارم این دو عضو خانواده بزرگمون همیشه سبز و سلامت باشند، و باز هم کنارمون باشند و هر وقت که حوصله و فرصت دست داد، دوباره برای هدایت انجمن پیشمون برگردند، و ما دوباره به حضورشون ببالیم. :dreamyeyesf::w16: فراوان گل تقدیم شما :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه

سپاس از تمنای عزیز و سایر دوستان بزرگوارم.

تشکر ویژه از ادمین جناب آقای مهدی عارف و مدیران ارشد عزیز جنابان آقای محمد عارف، آقای ایمان، آقای ناصر ،آقای سجاد و آقای ایلیا.

به سان شاین عزیز خدا قوت میگم و براشون آرزوی سربلندی دارم .

برای شادخت بانو هم آرزوی موفقیت میکنم به امید خدا در سمت جدید موفق باشن.

دوستان کم و کاستی اگر در دوران مدیریت بنده بود به بزرگی خودتون ببخشین.

در نهایت حالا با هر درجه و عنوانی خوشحالم که در جمع صمیمی شما حضور دارم.

با آرزوی بهترین ها برای انجمن نو اندیشان و کاربران درجه یک اش.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه
سلام دوستان:icon_gol::a030:

به اطلاع دوستان میرسونم که دوست خوبمsun-shine "مدیر تالار کامپیوتر" بهترین مدیران انجمن

بابت فعالیت خوبشون قدردانی و تشکر کنیم....که از این سمت بازنشسته شدند....بهترینارو براشون آرزومندم.

و همچنین دوست خوبم مریم مدیر Dreamy Girl"تالار روانشناسی و علوم تربیتی" نیز بازنشسته شدن...که برای ایشون نیز آرزوی سعادتمندی داریم...:icon_gol:

و همچنین از طرف تمام مدیران انجمن به

sun-shine و Dreamy Girlبابت فعالیت عالیشون در انجمن بسیار سپاسگذاریم.... و آرزوی موفقیت برای دو دوست عزیزم رو داریم.:icon_gol::w16:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

و همچنین تبریک عرض میکنم به دوست خوبم " shahdokht.parsa "که مدیریت تالار هنر رو برعهده گرفتن برای ایشونم آرزوی موفقیت در این سمت رو داریم...:icon_gol::w16:

ازطرف تمام مدیران انجمن به شهدخت عزیز تبریک عرض میکنیم آرزوی پیشرفت این دوست عزیز رو داریم

:icon_gol:دلتون گرم:icon_gol:

البته اگر هر دو مدیرمون اونجور که حدس می زنم از بانوان انجمن باشن، اصطلاح با زَن نِشسته بهشون نمی خوره!:whistle:

سلامت باشن و حضورشون در کنار ما همیشگی باشه...حالا با هر سِمتی که می خواد باشه...:icon_redface:

بَه بَه...بالاخره تونستین شنل مدیریت رو دوباره به تن شاهدخت عزیز بپوشونین...البته به خودشون سفارش دادن خودشون هنرمندانه دوختن...خودشون پوشیدن...

والا مدیران ارشد ما در این حد توقعشون بالاست دیگه...شنل مدریت رو هم باید خود میدران ببافن!whistle.gif

مبارک باشه...بهتون می آد شاهدخت بانو...flowerysmile.gif

به sun-shine و Dreamy Girlعزیز خسته نباشید میگم تنتون سلامت لبتون خندان

طی این مدتی که باهم بودیم و همکاری کردیم از حضور این دو بزرگوار تلمذ کرده و درس یاد گرفتیم. دو عزیزی که برای تالار های مطبوعشون نهایت زحمت رو کشیدن و به دلیل مشغله کاری از مدیریت کنار کشیدن، امیدوارم همچنان به عنوان یک دوست کنار ما باشن

و از بودنشون فیض ببریم.

به شاهدخت عزیز هم بازگشت مجددشون به مدیریت رو تبریک میگم امیدوارم با حضور ایشون تالار هنر همچون گذشته رونق و شکوه شاهانه پیدا کنه:ws3::a030::icon_gol:

شهدخت عزیز خیلی تبریک می‌گم. مطمئنم که یکی از بهترین گزینه‌هایی که در گذشته، حال و آینده برای این سمت در تالار هنر می‌شد پیدا بشه همین شهدخت بانو هستند. و ایشون قبلاً هم مدیر بسیار خوب همین تالار بودند. امیدوارم سال‌های سال در کنار انجمن و بخصوص این بخش باشید و بعد از شما، دخترتون سکاندار این مسئولیت بشه :4chsmu1:از صمیم قلب برای این بخش خوشحالم :computer3:

به مریم خانوم و سان‌شاین عزیز هم خیلی خسته نباشید می‌گم و جدا از زحمات هردوشون برای انجمن ممنونم.

با اینکه من در دوران اصلی فعالیت این دو مدیر خوب حضور نداشتم، اما هنوز آثار نیک هردوشون رو در انجمن می‌بینم و در دل تحسینشون می‌کنم.

باور کنید، بارها به تاپیک‌هایی در بخش روانشناسی سر زدم که دیدم با سرکشی مریم خانوم، تمام لینک‌های دانلودش (که معمولا بعد از یک مدت خراب میشه) اصلاح شده، و فایل‌هایی که ما برای راحتی لینک می‌دادیم رو ایشون زحمت کشیدن و بصورت پیوست آپلود کردند.

همینطور سان‌شاین عزیز هم در جاهای زیادی از انجمن، از جمله طراحی سردر انجمن و آرم مجله و ... آثار ماندگاری بجا گذاشتند که همیشه بیادشون هستیم.

امیدوارم این دو عضو خانواده بزرگمون همیشه سبز و سلامت باشند، و باز هم کنارمون باشند و هر وقت که حوصله و فرصت دست داد، دوباره برای هدایت انجمن پیشمون برگردند، و ما دوباره به حضورشون ببالیم. :dreamyeyesf::w16: فراوان گل تقدیم شما :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سپاس از تمنای عزیز و سایر دوستان بزرگوارم.

تشکر ویژه از ادمین جناب آقای مهدی عارف و مدیران ارشد عزیز جنابان آقای محمد عارف، آقای ایمان، آقای ناصر ،آقای سجاد و آقای ایلیا.

به سان شاین عزیز خدا قوت میگم و براشون آرزوی سربلندی دارم .

برای شادخت بانو هم آرزوی موفقیت میکنم به امید خدا در سمت جدید موفق باشن.

دوستان کم و کاستی اگر در دوران مدیریت بنده بود به بزرگی خودتون ببخشین.

در نهایت حالا با هر درجه و عنوانی خوشحالم که در جمع صمیمی شما حضور دارم.

با آرزوی بهترین ها برای انجمن نو اندیشان و کاربران درجه یک اش.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

هم مریم عزیز هم سان شیت عزیز خسته نباشید . ایشالا هر جا که هستید موفق و سربلند باشید . به هر علتی که فعلا بازنشسته شدید ایشالا که با نیروی بیشتر و دلی خوشتر برگردید . و میدونم هرجا هستید اینجا هم هستید ولو کمرنگ تر :icon_gol:

از تمام دوستانی که این همه ابراز محبت به من و کارم داشتند و دارند خیلی خیلی ممنونم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

امیدوارم که بتونم از بار این مسئولیت بربیام و رونق را پر رنگ تر کنم .:icon_gol:

خیلی خوشحالم که باز میتونم در کنار دوستام کاری فراتر از معمولی انجام بدم.:hapydancsmil:

• Like 12
لینک به دیدگاه

درود

چ جای خسته نباشید داره؟ چ ازین خوش تر که یادی کردیم از دوستامون.

ب همه دوستای خودمون درود میفرستم.

چ سان شاین و دریمی گریل ! ( اخه ی اسم ساده تر میذاشتی :ws3:) ک برای استرحت فکری بیشتر از جمع مدیران خارج شدن

چ شهدخت پارسا! ( البته این قدیمی ه، نمیشه گیر بدم ب اسم کاربریش :whistle:) ک واقعا از اعضا هنرمند خانواده نواندیشان بوده و هست. و الان دوباره ب جمع مدیران پیوسته.

برای هر سه ارزوی بهروزی و تن درستی دارم :icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه
درود

چ جای خسته نباشید داره؟ چ ازین خوش تر که یادی کردیم از دوستامون.

ب همه دوستای خودمون درود میفرستم.

چ سان شاین و دریمی گریل ! ( اخه ی اسم ساده تر میذاشتی :ws3:) ک برای استرحت فکری بیشتر از جمع مدیران خارج شدن

چ شهدخت پارسا! ( البته این قدیمی ه، نمیشه گیر بدم ب اسم کاربریش :whistle:) ک واقعا از اعضا هنرمند خانواده نواندیشان بوده و هست. و الان دوباره ب جمع مدیران پیوسته.

برای هر سه ارزوی بهروزی و تن درستی دارم :icon_gol:

تازه نصف فامیلیم و فاکتور گرفتم:whistle: اسم به این با صلابتی از کجا میتونی پیدا کنی :w02: ممنون از این همه لطفتون :ws37:

• Like 11
لینک به دیدگاه

هر دو نفر جز مدیرای خوب انجمن بودن که ایلیا هم به نظرم خیلی خوب به عملکرداشون اشاره کرد. خسته نباشید و ایشالا همیشه بتونیم حضورتونو تو انجمن و در کنار دوستان ببینیم :a030:

به ننه خودمم شهدختم تبریک میگم که دوباره به جمع مدیرا اومده :ws3: ایشالا که مثل دوره قبلی مدیریتش بازم موفق باشه :a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

منم به زری و مریم عزیز خسته نباشید میگم، زری که توی کارهای گرافیکی مجله کهربا (و البته ویراستاری) و انجمن هم خیلی بهمون کمک کرد که البته هنوز هم همکاریش برای

مجله ادامه داره و تاپیک های آموزشی خیلی خوب و کاملی هم برای تالار کامپیوتر ایجاد کرد. مریم عزیز هم که خیلی برای پربار تر کردن تالار روانشناسی و انجمن زحمت کشیدن، کلی مطالب و فایل های مختلف که توی بخش های متفاوت انجمن قرار دادن.:w16:

امیدوارم هر جا هستن موفق و شاد باشن، خیلی زود هم دوباره بتونیم مثل گذشته از حضورشون توی انجمن استفاده کنیم.:icon_gol:

شهدخت عزیز هم که تاهار هنر خونه خودشه، خوشحالیم دوباره مدیریت این تالار رو پذیرفته و به جمع مدیران برگشته.

تبریک میگم، امیدوارم مثل گذشته موفق باشه.:icon_gol::a030:

تشکر از دو بزرگوار بازنشسته شده و تبریک به شاهدخت عزیز :icon_gol:

حقوق این بازنشستگانمون چند درصد حقوق فعالین هست ؟:w02:

بستگی به سوابقشون داره.:w02:

ولی توی نتیجه تاثیری نداره، هر چی توی صفر ضرب بشه، صفر میشه:ws3:

• Like 9
لینک به دیدگاه

به شاهدخت عزیز تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت میکنم.:a030: به دو دوست عزیز خسته نباشید میگم و امیدوارم که هرجا هستن موفق بوده و دوباره در جمع مدیران نواندیشان ببینیمشون:icon_gol::icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

به دو دوست خوبم خسته نباشید میگم به جمع ما خوش امدید:ws41::ws3:

و به سپید برفی عزیز بابت انتصابشون به مدیریت تالار هنر تبریک میگم موفق باشید :icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام - خدا قوت به دوستان قدیمی انجمن ٬‌که حالا بازنشسته شدن ٬ انشالله مثل قدیم در انجمن حضور پیدا کنن و موفق باشن. به شاهدخت عزیز از مدیران خوب گذشته هم تبریک عرض میکنم - انشالله ایشون هم موفق و پاینده باشن:a030::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...