رفتن به مطلب

دوستان باهوش

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان متخصص و باهوش کسی میتونه کمک کنه

من ایمیلمو با رمزش دادم به کسی ولی نمیخوام رمزشو عوض کنه میتونم کاری بکنم؟

سلام

واسه چی اینکار رو کردی، خب هر کسی بتونه وارد ایمیلت بشه می تونه پسورد هم تغییر بده.

برای gmail و فکر کنم یاهو میشه، اگه جاهای دیگه ایمیلت باز باشه، sign out کنی و بعد هم پسوردت رو عوض کن.:a030:

لینک به دیدگاه

مشکلی نداره

اگر هم عوضش کرد از 3 4 راه میتونید ریکاوری کنید

اولا موقع ساخت ایمیل یه ساب ایمیل بهش دادید( موقع ساخت ایمیل یه ایمیل دیگه میخواد ) از اون میتونید ریکاوری کنید

دوما میتونید از شماره تلفنتون اگه قبلا تو تنظیمات گوگل وارد کردید بهتون اس ام اس میده و میتونید برگردونید

سوما میتونید در بدترین حالت و شرایط با خود گوگل مکاتبه کنید ، لیست ip هایی که سیسمتون رو با جیمیل رفتید بهشون بدید و در نهایت باز پس بگیرید.

ولی میتونستید ایمیل اصلی رو ندید ، منظور اینه که میشه alise ساخت برای ایمیل . یعنی ایمیل اصلی دست شماست یه زیر ایمیل دیگه ( زیر شاخه) میساختید و بهش میدادید که بهش میگن الیاس آیدی و حتی اونو عوض کنه چون اورجینالش دست شماست باز میشد پس گرفت و ......

بدرود

لینک به دیدگاه
مشکلی نداره

اگر هم عوضش کرد از 3 4 راه میتونید ریکاوری کنید

اولا موقع ساخت ایمیل یه ساب ایمیل بهش دادید( موقع ساخت ایمیل یه ایمیل دیگه میخواد ) از اون میتونید ریکاوری کنید

دوما میتونید از شماره تلفنتون اگه قبلا تو تنظیمات گوگل وارد کردید بهتون اس ام اس میده و میتونید برگردونید

سوما میتونید در بدترین حالت و شرایط با خود گوگل مکاتبه کنید ، لیست ip هایی که سیسمتون رو با جیمیل رفتید بهشون بدید و در نهایت باز پس بگیرید.

ولی میتونستید ایمیل اصلی رو ندید ، منظور اینه که میشه alise ساخت برای ایمیل . یعنی ایمیل اصلی دست شماست یه زیر ایمیل دیگه ( زیر شاخه) میساختید و بهش میدادید که بهش میگن الیاس آیدی و حتی اونو عوض کنه چون اورجینالش دست شماست باز میشد پس گرفت و ......

بدرود

چطور میشه این الیاس آیدی ساخت؟

لینک به دیدگاه
سلام

واسه چی اینکار رو کردی، خب هر کسی بتونه وارد ایمیلت بشه می تونه پسورد هم تغییر بده.

برای gmail و فکر کنم یاهو میشه، اگه جاهای دیگه ایمیلت باز باشه، sign out کنی و بعد هم پسوردت رو عوض کن.:a030:

مجبورم بنا به دلایلی..ولی باید بفهمم رمز عوض کرده چی داد...شماره خودمو دادم ولی اونم میتونه عوض کنه

لینک به دیدگاه
چطور میشه این الیاس آیدی ساخت؟

درود

تو یاهو که تو قسمت settings/account info برید یه قسمت داره به اسم manage alias id

ول تو جیمیل وقتی خواستید به یکی ایمیل بدید ، بگو عزیزم شما ایمیلتو بده من بزنم تو جزو زیر مجموعه ام تا از ایمیلم استفاده کنی

یعنی اینکه به ایمیل طرف اجازه میدید که به ایمیل شما دسترسی داشته باشه و فقط و فقط بتونه ایمیلارو بخونه و پاک کنه نهایتا اما هیچ تغییراتی تو تنظیمات که شامل پسورد هم هست نتونه ایجاد کنه

که خب شکل زیر رو الان براتون گرفتم که بهتره متوجه شید

از تنظیمات اکانت ستینگ در اختیارتون قرار میگیره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

-------

در مورد مشکلتون هم بهتره هر چه سریعتر ریکاوری کنید و ایمیلشو بگیرید و بهش بگید حالا دسترسی داره به محتوای ایمیل من.

لینک به دیدگاه
درود

تو یاهو که تو قسمت settings/account info برید یه قسمت داره به اسم manage alias id

ول تو جیمیل وقتی خواستید به یکی ایمیل بدید ، بگو عزیزم شما ایمیلتو بده من بزنم تو جزو زیر مجموعه ام تا از ایمیلم استفاده کنی

یعنی اینکه به ایمیل طرف اجازه میدید که به ایمیل شما دسترسی داشته باشه و فقط و فقط بتونه ایمیلارو بخونه و پاک کنه نهایتا اما هیچ تغییراتی تو تنظیمات که شامل پسورد هم هست نتونه ایجاد کنه

که خب شکل زیر رو الان براتون گرفتم که بهتره متوجه شید

از تنظیمات اکانت ستینگ در اختیارتون قرار میگیره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

-------

در مورد مشکلتون هم بهتره هر چه سریعتر ریکاوری کنید و ایمیلشو بگیرید و بهش بگید حالا دسترسی داره به محتوای ایمیل من.

آهان ممنون...انجامش میدم

لینک به دیدگاه

جیمیل کلش آو کلنزی نباشه صلوات:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
:vahidrk:

:icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95):

لینک به دیدگاه
:icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95):

:3384s:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...