رفتن به مطلب

تحلیــــــــــــل شخصیتم.....{.sOuDeH. }......."ســــــــــــــوده"

ارسال های توصیه شده

:ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

:whistles::whistles::whistles::whistles::whistles:

:sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh:

:vahidrk::vahidrk::vahidrk::vahidrk:

:hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead:

:ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37:

:w000::w000::w000::w000::w000::w000:

اینم تحلیل من

شالوده ای از این استیکرا هر روز تورو میسازه که البته خوبه هیچ وقت روزات تکراری نمیشه

بقیشم باید با رسم شکل توضیحبدم که دیگه خودت میدونی سودک:ws3:

در کل دوست دارم رفیق با مرام:icon_gol:

جوووووووووووووون عزیزم...سربازکم:ws3:

مرسی ک اومدی...بهههترین شناختو داری ازم:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
الهییییییییییییییی سودی:icon_redface:

خب این سودی خیلی دوست داشتنی و به غایت مهربونه

همیشه سعی داره در مسیر پیشرفت باشه ازوناکه دغدغه اینو دارن که هر روز بهتر از دیروز باشن

دختر دلسوزیه همه رو دوست داره اما اگه از کسی بدش بیاد دیگه از چشمش حسابی میفته

کودک درونش نقش پررنگی داره که باعث میشه همیشه دوست داشتنی باشه

گاهی حسابی غمگین میشه و نا امید اما خیلی زود به خودش مسلط میشه و همون سودی همیشگی میشه

یه دوست خوب و مهربون میخواین خب سودی هست دیگه دنبال کی میگردین:hapydancsmil:

جااااااااااااانم نی نی متی دوس داشتنی خودم.خودت به غایت مهلبونی اصن:hapydancsmil:

خیلی ذوق مرگ شدم:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اووووه سووووده ..کوچولو خانوم انجمن ..:a030:

اول توصیه کنم اگه مثل من دختر دارشدین با سوده مسافرت نرید ...اولا همه قاقا لی لی ها وخوراکیهای دخترتونو میخوره وبهش یه ذره هم نمیده وهمش میگه عه ..دس نزن مال خودمه ...

هی موهای دخترتونو میکشه ...

وای اگه دخترتون یه ذره از سوده خوشگلتر باشه که دیگه هیچی می کشتشه :sad0:...البته خدا که خوشگلتراز سوده کوچولو هنوز نیافریده :ws3:

واما بعد ...

یه دختر فوق العده پرانرژی ..مهربون ..واما یه جا دیدم جدی شده بود خیلی گرخیدم :ws3:جذبه داره هااااااااا:w02:..شوخی که نیست ...درسته دختر کوچولوی درونش خیلی شیطونه اما خانوم عاقل وبالغ وجودش یه شخصیت فوق العده محترمه وباابهته

:w16:

یه کم حساس هم هست ...

خیلی باسوده عزیز برخورد نداشتم وبیشتر ارتباطاتمون سر دعواهاش بادخترم بهار بوده که همش موهاشو کشیده وخوراکیهاشو خورده ..ومتاسفانه فقط وقتم سر این چیزا با سوده گذشته وخیلی خوب نشناختمش :ws3:اما با همه این تفاسیر ..خیلی هم خوبه ودوس داشتنی (البته سوده کوچیک درونش:ws3:)...وسوده بزرگ که حسابی بامحبت وقابل احترام ..

بهار زیباست بعد از سودی:hapydancsmil:

آخی جانم سوده عزیزم ....:icon_gol:

من طی یکی دو برخودی که باهات داشتم در جمع جز صمیمت و مهربونی و خونگرمی چیزی ندیدم ...:icon_gol::w16:

بسیار پر انرژی با پشتکار بالا ....:icon_gol:

در کل ی دختر دوست داشتنی .....:icon_gol:hapydancsmil.gif

جون دلم هدی زیبا و دوست داشتنی خودم مرسی از نظراتت دختر زیبا:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اا تو بغلي بودي:whistle:....

اومدم ...اومدم:gnugghender:

سودكم...خوشگلكم...مهربونكم...

فك كنم قبل ميتينگ خيلي با هم برخورد نداشتيم...

اومدن يهويي من به ميتينگ باعث شد با سوده آشنا شم...اونم آپامه عزيزم گفت سوده هس و مطمينم باهاش بهت خوش ميگذره...منم بدو بدو اومدم سراغش دیدم اا اونم ازم پرسیده......بعله شماره بازي و اشناييه اوليه...خنگ بازي ادرس پيدا كردن..اس ام اس بازیای اولیه به زبون انجمنیش بود و بسیار سخت...ولی خب اونجا نمیتونست ازم غلط بگیره

برخورد اول منو نشناخت...خب نديده بود منو...منم تصوراتم فرق داشت و البته خوشحال شدم به خاطر اشتراكمون دو تا قد برافراشته و لب خندون..البته تا همون موقع اينا برا من كلي بود...در برخورد اول عالي بودي برام و زود مچ شدم بات...

خوب بود كه تو هم راحت ميخنديدي نه به اندازه من ولي ميخنديدي و به عنوان يه همراه بودنت حس كردم تو يه جمعي كه تو اشنا تر بودي ...منم خب مظلوم...اصا الان كه فك ميكنمبراي برخود اول بي نظير بودي خدايي...خيلي پخته و با وقار و دوست داشتني

دوستي ما از اون روز استارت خورد البته با آپامه شديم سه تا و باعث شد بازم همو ببينيم.....اميدوارم اخرين بارش نبوده باشه...خيلي پيش اومد حرف زديم...ميتونم اينطور بگم كه واقعا مهربوني و شخصيتت تك بعديه،صدات قشنگه و با سوات و با كمالاتي و عاشق كلمات قلمبه ...معلم زبان فارسي من ...خوبيات همه به خاطر رگه مرتبط با منه...ظاهرا اعتماد به نفس بالايي داري ولي از درون خودت خيلي اذيت ميكني به شدت اهل مقايسه اي و از اينكه اطرافيان تاييدت كنن لذت ميبري هميشه حوصله ادما رو نداري و خيلي راحت كه نه ولي ميتوني با هر حالي كه داري با يه نفر فقط حالت خوب شه...فكرت شديدا درگيره چيزاييه كه مهمن ولي نه اونقد كه خودت اذيت كني بيشتر دوست داري صحبت كني تا اينكه كسي برات دردو دل كنه البته سنگ صبور خيليا هسدي اهل نصيحتو راهنماييو اينا نيستي تو روابطتت بالا پايين زياد داري فلاني از دنده چپ و راست بلند شده و اينا... درس خون ..خ_ر خون به اصطلاحي همه كارات با برنامس عاشق سركار رفتني و اميدوارم حتما يه خوبش پيش بياد برات با معرفتي زياد ولي گاهيم كه حوصله با معرفت بازي نداري ياد دوستات هسي،خيلي اهل حرف نيسي البته در مقابلمن:ws3:اهل تعريف و نمجيد از كسي نيستي حتي شايد رفيق بودنتو با نيش و كنايه نشون بدي(ياد وقتي حال بابامو پرسيدي افتادم:ws28:) ...پشتكارت بد نيست ولي باعثم نشده به هر چي ميخواي برسي،عاشق گل و عكس خودت و خواهر زادتي...همه دوست دارن چون دوست داشتني هسدي و با محبت...از اينكه بخواي حال خودتو جار بزني متنفري و سعي ميكني يا حلش كني يا فقط با يه نفر صحبت كني كه حالت خوب كنه...استرس درسو مشقات زياده و لي اجازه نميدي جلو خيلي از كاراي ديگتو بگيره...مثل خودم انجمن بيايي حالا شده فقط يه سر...مثل خودم با جنبه اي...فقط دوس دارم يكي مكالمات منو تورو بخونه.....خيلييي ديگه ميشه گفت ولي خب اينا همينجوري اومد تو ذهنم...:whistle:خانه دار کد بانو...نمونه...به خودش خیلی اهمیت میده ...

من خیلی سعی کردم همیشه شادش کنمو حالش خوب باشه ولی خب پیروز نبودم خیلی وقتا:ws3:

سودک حوشگل نسیمک بمون

سپاسگزارم:ws3:

غ:w02:غلطارو با خط قرمز نشون بده

دوست داره تو نسيمك . :w02:

جونم عشقممممممممممم:hapydancsmil:

بریم بیف استرانمیدونم چی چی بزنیم دوبارههههههههههههه:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

اولین چیزی که شاید بتونم بگم مهربون و پرانرژی بودنته و به نظرم ساده.

قبلا شادتر بودی ولی احساس میکنم کمتر اون حس شادی رو داشتی. البته این حس خستگی روحی و کم شدن لحظه های شاد بودن تو کل جامعه کمتر شده ها. ولی رو بعضیا تأثیرش بیشتر بوده. که به نظرم جز اون بعضیا هستی :ws3:

اون اوایل که کودک درونت خیلی فعال بود. از خودتم فعالتر بود :ws3: ولی خب الان همش چرتش میاد میخوابه :ws3:

حساس و زودرنج و مغرور

دوس داری تو فیلدی که هستی جایی که هستی (کلاس، کار یا ...) بهترین باشی و با افتخار سرتو بالا بگیری و از بالا بقیه رو ببینی. یه چیزی تو مایه های همین شکلک: :w02: :ws3:

و البته اون حس علاقه به بهترین بودن باعث شده تو خیلی موارد موفق باشی.

مرسی محمد جان..

پیر شدم دیگه....هیییییییییییییی

سلام. خوب شد من برگشتم انجمن

ظاهرا تعداد دوستای انجمنیت کم شده سوده جان. :banel_smiley_4:

پیش‌تر که بیشتر بودم انجمن یقینا بیشتر هم ابعاد شخصیتت قابل درک و یا حدس زدن بود

فی الحال فاصله افتاده و نظرم شاید صحیح نباشه

با این تفاسیر چیزی که از شما به یادگار مونده:

شخصی هستی دارای پیچیدگی های منحصر بفرد

مغروز

دو دل و مضطرب یا زودرنج

اما بالقوه مهربان

موفق باشی :icon_gol:

ممنون حمید جان لطف کردی اقای داماد:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

شناخت من از سودی بیشتر از روی فعالیت های داخل انجمن و گروه مجازی بوده و متاسفانه فرصتش پیش نیومد که باهم نزدیک باشیم.

به نظر من :

اول از همه مشخصه بارز سوده کودک درون بسیار فعالش هست، شاد و سرزنده است و دنیای فانتزی و رومانتیک و هپی اندینگ بودن همه چیز رو بیشتر دوست داره :hapydancsmil:.

مهربون هست و اگر کسی مشکلی داشته باشه که بتونه بهش کمک کنه دریغ نمیکنه :icon_redface:.

دختر مغروری هست و ترکیب غرور و علاقه مندی هاش منو یاد شخصیت جولیای بابا لنگ دراز می ندازه :ws3:.

یه سری خط قرمزهایی برای خودش داره که اگه کسی ازش رد بشه بسیار جدی و رک و قاطع عمل میکنه :banel_smiley_4:.

از اون دخترایی نیست که به حداقل راضی بشن و برای بهترین ها تلاش میکنه :w02:.

همون طور که گفتم شناختم ناقصه و اگر تحلیل درستی نداشتم بذارین به پای همین :icon_gol:

ممنون از دعوتت سوده چان :icon_gol::icon_gol:

مرسی از تو دخمل زیبا که اومدی...

خیلی حرفات درس بود واقعا:a030:

سلام به همه

نه توروخدا سوده خانم عجب کارسخت و طاقت فرسایی دادید به من

خب من خیلی برخورد زیاد باسوده خانم نداشتم ولی تا آنجا که ایشان را شناختم مطالبی عرض خواهم کرد

کودک درون زنده که هیچ درجه :ws28:1

پرانرژی

مهربان درحد لالیگا:ws3:

باپشتکار و علاقمند به رسیدن به آرزوها

خب بسه دیگه پررو میشید:ws3:

شوخی میکنم درکل دختربسیار محترم و مودبی هستید

انشالله موفق باشید

التماس دعای فراوان

میگم همونا را گفته بودم که باهم هماهنگ کردیم دیگه؟:ws3:

چاکرم خودشون بودن همرو گفتی:ws3:

ممنونم ازت حمیدِ جان:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

ایشون یکی از سرمایه های انقلاب بعدی انجمن هستند :ws3:

دختر خوب و شاد و بانشاطی هست.

باتوجه به اینکه در میتینگ نمایشگاه کتاب امسال دیدمش، فکر میکنم براحتی میشه احساساتش رو از چشماش خوند :w02:

با شناختی که ازش در حیطه علمی رشته مشترکمون پیدا کردم، بنظرم در زندگی برای رسیدن به اهدافش مصمم هست :w16:

براش آرزوی موفقیت و سعادت می کنم :icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سوده:|

آدم شوخ و شیطونی هستش ولی در عینه حال نسبت به آدم هایی که نمیشناسه بسیار جدی:|

همون اوایل که باهاش اشنا شدم بدجوری گرد و خاک کردیم:|

آدم مهربونیه قدش بلنده و آبانیه

خیلی به قد بلندش مینازه ولی تو خیابونا همش تابلوه از بس مردم ریزه میزن:ws3:

سعی میکنه اگر بین دوتا دوست مشکلی پیش اومد یه جوری فیصله ش بده

دورادور هوای دوستاشو داره و حتی گاهی خود طرف نمیدونه ازش رفاع میکنه

بچه ی خپل خیلی دوست داره:|

راستی خودش میگه عقل کل هستش حالا من که از علوم برقی چیزی حالیم نیست که بدونم هست یا نیست پس نتیجه میگیریم هست :دی

آدم شاد و خوش ذوقه:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

ایشون یکی از سرمایه های انقلاب بعدی انجمن هستند :ws3:

دختر خوب و شاد و بانشاطی هست.

باتوجه به اینکه در میتینگ نمایشگاه کتاب امسال دیدمش، فکر میکنم براحتی میشه احساساتش رو از چشماش خوند :w02:

با شناختی که ازش در حیطه علمی رشته مشترکمون پیدا کردم، بنظرم در زندگی برای رسیدن به اهدافش مصمم هست :w16:

براش آرزوی موفقیت و سعادت می کنم :icon_gol::icon_gol:

:ws3:

میسی ایلیای جانم...لطف کردی دهه هفتادی:w02:

یعنی از چشمام فهمیدی همونجا که خیلی ازت بدم اومد:ws3:

منم برات همین آرزو رو میکنم جان جانان به قول بعضیا:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سوده:|

آدم شوخ و شیطونی هستش ولی در عینه حال نسبت به آدم هایی که نمیشناسه بسیار جدی:|

همون اوایل که باهاش اشنا شدم بدجوری گرد و خاک کردیم:|

آدم مهربونیه قدش بلنده و آبانیه

خیلی به قد بلندش مینازه ولی تو خیابونا همش تابلوه از بس مردم ریزه میزن:ws3:

سعی میکنه اگر بین دوتا دوست مشکلی پیش اومد یه جوری فیصله ش بده

دورادور هوای دوستاشو داره و حتی گاهی خود طرف نمیدونه ازش رفاع میکنه

بچه ی خپل خیلی دوست داره:|

راستی خودش میگه عقل کل هستش حالا من که از علوم برقی چیزی حالیم نیست که بدونم هست یا نیست پس نتیجه میگیریم هست :دی

آدم شاد و خوش ذوقه:a030:

آخ آخ یادش بخیر...:ws28:

یاهو مسنجر بود اونموقع:ws28:

قربونت جاست جان..آی ام قد بلند:w02:

برات بهترین آرزوها رو دارم در کنار بانو:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...