رفتن به مطلب

تجربه شما از تاكسي سرويس آنلاين

ارسال های توصیه شده

خوووب...:ws3:دقیقا 22 اذر برای اولین بار از اسنپی که ماه ها نرم افزارشو دانلود کرده بودم استفاده کردم

نمیدونم شانس منه یا هرچی:ws3:اما به شدت راننده مبتدی و در معنای واقعی افتضاح بود:ws3:

اما تنها چیز مثبتش اینه که موقع برگشت چون دیروقت بود و جایی ک بودم اژانس نبود خیلی راحت تونستم اسنپ بگیرم و برگردم

برگشت هم بدتر از رفت..راننده به شدت مبتدی بود و در پیدا کردن مسیر ها به شدت ضعیف..

اما خلاصه اینو ب یکی از دوستام معرفی کردم و اسنپ بهم هدیه رایگان داد

پونزده هزار تومن...منم دیدم مفته استفاده کردم..

24 اذر از شهرک غرب به مقصد ترمینال ارژانتین رفتم و یکبار در مسیر به علت مسیریابی غلط گم شدیم:ws3:من به هیچ وجه وقتی سوار اژانس میشم به مسیر توجه نمیکنم چون ماشین گرفتم که به این چیزا توجه نکنم..خلاصه گم شدیم..هاها

واقعا نمیفهمم چرا انقد راننده هاش بدن و خوب تهرانو بلد نیستن:ws3:

اما با همه این تفاسیر بازم استفاده میکنم چون خیلی دم دستن:ws3:

همین:ws3:

........

22 اذر از مبدا تا منزلم 13 تومن هزینه دادم در حالی که دفعات قبل 35 تومن همون تایم و همون مکان رانندگان محترم دیگه بنده رو تلکه کرده بودن...

.....

دلیل استفاده مجددا من از اسنپ بدون شک هزینه پایین و دم دست بودنشونه و لاغیر...هیچ چیز مناسب دیگه ای توشون ندیدم.فقط همین دوتا

لینک به دیدگاه

ی چیز مثبت دیگش اینه...پرداخت انلاین..دیدم سارا جان گفته بودن پول نقد کافی نداشتن...

حتی میشه هزینه رو انلاین پرداخت کرد..این واسه من خیلی خوبه

چون هیچوقت پول نقد ندارم توکیفم:ws3:

لینک به دیدگاه
خوووب...:ws3:دقیقا 22 اذر برای اولین بار از اسنپی که ماه ها نرم افزارشو دانلود کرده بودم استفاده کردم

نمیدونم شانس منه یا هرچی:ws3:اما به شدت راننده مبتدی و در معنای واقعی افتضاح بود:ws3:

اما تنها چیز مثبتش اینه که موقع برگشت چون دیروقت بود و جایی ک بودم اژانس نبود خیلی راحت تونستم اسنپ بگیرم و برگردم

برگشت هم بدتر از رفت..راننده به شدت مبتدی بود و در پیدا کردن مسیر ها به شدت ضعیف..

اما خلاصه اینو ب یکی از دوستام معرفی کردم و اسنپ بهم هدیه رایگان داد

پونزده هزار تومن...منم دیدم مفته استفاده کردم..

24 اذر از شهرک غرب به مقصد ترمینال ارژانتین رفتم و یکبار در مسیر به علت مسیریابی غلط گم شدیم:ws3:من به هیچ وجه وقتی سوار اژانس میشم به مسیر توجه نمیکنم چون ماشین گرفتم که به این چیزا توجه نکنم..خلاصه گم شدیم..هاها

واقعا نمیفهمم چرا انقد راننده هاش بدن و خوب تهرانو بلد نیستن:ws3:

اما با همه این تفاسیر بازم استفاده میکنم چون خیلی دم دستن:ws3:

همین:ws3:

........

22 اذر از مبدا تا منزلم 13 تومن هزینه دادم در حالی که دفعات قبل 35 تومن همون تایم و همون مکان رانندگان محترم دیگه بنده رو تلکه کرده بودن...

.....

دلیل استفاده مجددا من از اسنپ بدون شک هزینه پایین و دم دست بودنشونه و لاغیر...هیچ چیز مناسب دیگه ای توشون ندیدم.فقط همین دوتا

ی چیز مثبت دیگش اینه...پرداخت انلاین..دیدم سارا جان گفته بودن پول نقد کافی نداشتن...

حتی میشه هزینه رو انلاین پرداخت کرد..این واسه من خیلی خوبه

چون هیچوقت پول نقد ندارم توکیفم:ws3:

خب ناشي بودنشون بخاطر اينكه بعضياشون قبل از اسنپ اصلا راننده تاكسي نبودن

همين راننده ديروزيه ميگفت

من درامدي كه قبلا از اژانسي در عرض يه هفته در مي اوردم الان با يه نصف روز درميارم

به اين لينك نگاهي بياندازيد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بعدشم با نقشه هم راننده ها مي تونن مسيرشون رو راحت پيدا كنن

بخصوص الان كه گوگل مارو از تحريم در اورده ميشه از دستيار صوتيش هم استفاده كرد (البته در اينده نزديك شايد)

لینک به دیدگاه
خب ناشي بودنشون بخاطر اينكه بعضياشون قبل از اسنپ اصلا راننده تاكسي نبودن

همين راننده ديروزيه ميگفت

من درامدي كه قبلا از اژانسي در عرض يه هفته در مي اوردم الان با يه نصف روز درميارم

به اين لينك نگاهي بياندازيد

بعدشم با نقشه هم راننده ها مي تونن مسيرشون رو راحت پيدا كنن

بخصوص الان كه گوگل مارو از تحريم در اورده ميشه از دستيار صوتيش هم استفاده كرد (البته در اينده نزديك شايد)

خوب اگه راننده اژانس بودن قبلا که باید مسیرا رو بلد باشن

در هردوبار تجربه من از اسنپ...در هردوبار خواستم از مپ استفاده کنن و با بهونه های متفاوت اعم از سیستم قطعه و فلان و فلان مواجه شدن...

متاسفانه باز یه امکان خوب توی ایران ایجاد شد قبل از اینکه اموزشش و نحوه استفادش اول بیاد:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلوم:ws3:

یکی دیگه ازین نرم افرارا اومده به اسم tap30 اوایل کارشه و تقریبا دوتا چهار تومن در هرمسیری از اسنپ ارزون تره

گفتم بگم بهتون درجریان باشید

تااولشه ازش استفاده را سو کنید:ws3:

لینک به دیدگاه
سلوم:ws3:

یکی دیگه ازین نرم افرارا اومده به اسم tap30 اوایل کارشه و تقریبا دوتا چهار تومن در هرمسیری از اسنپ ارزون تره

گفتم بگم بهتون درجریان باشید

تااولشه ازش استفاده را سو کنید:ws3:

سلوم به روي ماهت عزيزم

درسته tap30 هم اومده خيلي وخته

اتفاقا همين دو سه روز پيش ازش استفاده كردم با اينكه هم اسنپ هم تپ سي هر دو يه قيمت رو به همون مسير پيشنهاد دادن

من هردوشون رو دارم هر كدوم ارزون تر داد اونو ميزنم

اما يه چيز جالب كه اخيرا مطلع شدم اينكه كدهاي نرم افزاري tap30 بومي و نوشته شده در داخل ايرانه ولي مال اسنپ متاسفانه خير يعني اسنپ يه روكش روي سرويس خارجي easy taxi كشيده و به اسم محصول ايراني داره به بازار سرويس ميده :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

والا فقط پیک

هر جا گیر کردم فقط کافی بود سرمو بچرخونم بگم موتور بیا بغل :ws28:

چند بار هم البته کف خیابونو ماچ کردیم یا زانو ها رو له کردیم ولی تنها چیزی که عرض تهرانو یک ربعه میره پیکه

از شهرک صنعتی غباس آباد تا تهران با پیک اومدم اصلا زندگییییییی

لابه لای این کشنده ها و ترانزیتهای ترک تو جاده مثل پرنده فر میخوردیم:ws28:و با ذکر بلند کلمات ............... و .............. طرف مارو تو آینه پیدا میکرد :ws28: کار راننده کشنده با 20 30 تن بار برای پیدا کردن ما تو آینه به مراتب سخت ار از یک خلبان شکاری برای پیدا کردن هدفش تو رادار بود :ws28: تازه تو اون بگیرو ببند ازشون فندکم گرفتیم

هییییییییی:hanghead:

مثل این کلیپ:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
والا فقط پیک

هر جا گیر کردم فقط کافی بود سرمو بچرخونم بگم موتور بیا بغل :ws28:

چند بار هم البته کف خیابونو ماچ کردیم یا زانو ها رو له کردیم ولی تنها چیزی که عرض تهرانو یک ربعه میره پیکه

از شهرک صنعتی غباس آباد تا تهران با پیک اومدم اصلا زندگییییییی

لابه لای این کشنده ها و ترانزیتهای ترک تو جاده مثل پرنده فر میخوردیم:ws28:و با ذکر بلند کلمات ............... و .............. طرف مارو تو آینه پیدا میکرد :ws28: کار راننده کشنده با 20 30 تن بار برای پیدا کردن ما تو آینه به مراتب سخت ار از یک خلبان شکاری برای پیدا کردن هدفش تو رادار بود :ws28: تازه تو اون بگیرو ببند ازشون فندکم گرفتیم

هییییییییی:hanghead:

مثل این کلیپ:ws28::ws28:

كلا يه چيز خون شما يا خيلي بالاست يا خيلي پايين كه همش مرگ رو بغل دست خودتون مي كشيد اين ور و اون ور :w58:

موتور اونم بدون كلاه ايميني واقعاخطرناكه :w000:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...