رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت سام (sam arch)

ارسال های توصیه شده

سلام به روی ماهتون...:icon_redface:

برای 2 نفر تو انجمن هم صدا هستم هم تصویر...

برای 2 تای دیگشون...فقط صدا بودم تا حالا...

و برای خیلی هاتون فقط خلاصه تو نوشته هام...:ws37:

هر جور دوست دارین تحلیل کنین...

می خوام اینجا جایی باشه که حتی کوچکترین سیاهی گفته بشه...بزرگترین هاش هم گفته بشه...:icon_redface:

شاید با توضیح من اون سیاهی برطرف بشه و یا نه اصلا اون سیاهی من هم به چشم بیاد که فقط یک وجه من دیده نشه...

حوصله خوندن ندارین...گزافه گویی نمی کنم...:icon_redface:

پس هر جور دوست دارین تحلیل کنین،من از ایناش نیستم گزارش رد کنم...اصن راحت راحت:ws3:

پ.ن: بی دعوت و با دعوت بیایین دیگه...من به هر کی دستم برسه دعوت می کنم:icon_redface:

• Like 26
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام سام مهربان.:)

سام شخصیتی نه دیدم نه خواهم دید.

سام که جز مهربونی و محبت و خوب بودن و خوشحال کردن هیچییییییی بلد نیست:)))

سام یه معماری که مطمءنم یه روزی اسمش تو بهترین مجلات معماری اسمش رو خواهم دید.حالا چه فردا چه چندین سال بعد.

سام با وجود همه خستگی هایی که بعضی اوقات داره هیچوقت ندیدم تو کوچیکترین پستش بروز بده اون خستگی یا ناراحتی رو.:)

سام انقدر اطلاعاتش تو زمینه معماری بالاس که غیر ممکنه سوالی کنی و ندونه.:)

سام عاشق ادبیات.:)

سام بعضی وقتا چیزایی رو مینویسه که هیچ نوشته ایی نشده اونطور به دلت بشینه...سام نوشته هاش با تیرکمون میفرسته اول به قلب بعد به وجود همه...:)

سام جواب همه خوبی و بدی هارو به بهترین نحو جواب میده که خود آدم خجالت میکشه:)

سام که آدم بعضی وقتا کم میاره چی بگه بهش واسه انقدر خوب بودنش.:)

سام رو تشبیه میکنم به کتاب همیشه...یه کتابی تلفیقی از معمار و ادبیات که خط به خطش انقدر روان نوشته شده که واسه همه قابل درک هست:)

سام تکرار اسمش تو هر خط از این پست شاید جبرانی باشه واسه اون عطیه جان گفتن هایی که خواهرانه دارم راحت اسمش مینویسم بدون پیشوند و پسوندی که خودش غیر ممکنه اسم کسی رو با احترام صدا نکنه.:)

سام...عاشق اینه علم و دانشش رو واس همه نشر بده...:)حتی اینجا انقدر تاپیکای مفید معماری داره که هرکدومش بهترینه:)

سام آرامشی که داره تو لحنش هیچوقت باعث نمیشه کسی ازش دلخور بشه...شاید بشه ولی سام کلامش طوری میکنه طرف خودش خجالت بکشه بگه ببخشید.:)

سام متناش غیر ممکنه آخرش لبخند به لبت نیاره:)

سام که هیچکس فک نکنم تحلیلایی که برامون نوشته واسش بنویسیم.:)

سام دنیاش انقدر خوبه که آدم هی دلش میخواد روزانه هاش رو بخونه که حیف نمینویسه:)(

سام خیلی خوب.

همیشه خوب بمون...همینطور که هستی.با همه خوبیات میتونی دنیای اطرافیانت رو خوب کنی...پس خوب بمون همیشه.:)

عاقبت بخیر بشی.:)

تاحالا کسی انقدر اسمت صدا کرده بود؟:)

مهندس معمار سام آرچ عزیز:)

:icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

فکر کنم من جزو اون دسته ای هستم که تاحالا فقط نوشته هاتون رو خوندم و استفاده بردم خیلی دوست داشتم شخصیت محترم و ریزبین رو از نزدیک ببینم کسی که تو جاهای مختلف کلام زیباش فقط بوی انرژی و روحیه میده همیشه و همه جا یکی از طرفداران حرفاتون بودم حتی کلامهایی که انتقاد توشه که شک ندارم همشون هم درست بوده و صحبتهایی که مرحمی هست برای ذهن آشفته ما . در مورد فعالیت تخصصیتون که بدون هیچ چشمداشتی و درنهایت فروتنی تجربیات و علم خودتون رو در اختیار نواندیشانی ها قرار دادید واقعا کم نظیره . کاش میشد بیشتر در خدمت شما باشیم مهندس آرزو میکنم همیشه و همه جا به بهترینها برسید:icon_gol::icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

این تحلیل شخصیت خیلیییی خوبه :gnugghender::w02: حیف که نمی تونیم مثل خودت تحلیل کنیم :icon_pf (34):

به شدت مودب و خوش اخلاق. یعنی اصلا قابل تصور نیست این شدت :ws3: به حدی مودبی که بعضی وقتا که باهات میحرفم خودم خجالت میکشم :ws3: فکر کنم اگه کسی بهت فحشم بده، همچین برخوردی باهاش میکنی که طرف خودش شرمنده بشه، تا دو روز به خودش فحش بده که چرا اصلا به همچین شخصیتی فحش داده. اصلا مگه میشه؟ :w58:

خیلیی مهربون و بامعرفت. امکان نداره با شخصی ارتباط برقرار کنی و از یادت بره. حتی اونایی هم که ارتباط برقرار نکنی، باز از یادت نمیره :ws3:

باهوش با حافظه خیلی قوی. گفته هر شخصو بیشتر از خود اون شخص یادته :ws3:

اطلاعات قوی تو زمینه تخصصی خودت. ولی با این حال خیلی فروتن و متواضع.

هرجا هم هر کمکی از دستت بر بیاد دریغ نمیکنی. این کمک تو هر زمینه ای میتونه باشه. اصلا هم مهم نیست طرف مقابلت کی باشه. دوستته، نمیشناسیش، بدش میاد ازت یا ... فرقی نداره. اگه بتونی کمک میکنی بهش.

خلاق

بیان قوی. نوشته هات واقعا خوندنیه. ادم لذت می بره میخونه.

همیشه پر انرژی هستی و به اطرافیانت انرژی میدی، ایشالا درونت هم همیشه همینطور خوشحال و پر انرژی باشی.

با مسئولیت و پشتکار

با روحیه و انگیزه که دوس داری و تلاش میکنی که این روحیه و انگیزه رو به بقیه هم منتقل کنی.

نمیدونم واقعاً کم میارم تو تعریف کردن. انقدر خوبی تو وجودت هست که ذهنم قفل میکنه تو بیانشون :ws3: اخه مگه میشه ادم انقدررررر خوب باشه. مگه داریم؟ :icon_pf (34):

نمیدونم خوبتر از اینم میشه شد یا نه. واسه همین میگم امیدوارم همیشه همینجوری خوب باشی و روز به روز موفق و موفق تر باشی :w16:

و در آخر: :a030:

:ws3:

• Like 11
لینک به دیدگاه

به به مستر سام :)

منم مثل ادمين ادمينيان فقط با نوشته هات آشنام و هميشه از خوندنشون لذت ميبرم!

نوشته هات ي حال و هواي خاصي داره :)

حس ميكنم از تنهايي بدت نمياد و بيشتر دوست داري دور و برت خلوت باشه:ws37:

آدم پيگيري هستي و چيزي رو پشت گوش نميندازي :w16:

به نظرم خيلي خيلي مهربوني و سرشار از احساسي:icon_gol:

ديگه شرمندم من اصلا نوشتن بلد نيستم و نتونستم حق مطلب رو ادا كنم :hanghead:

برات بهترينهارو آرزو ميكنم

هميشه شاد باشي :icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

به به .... چه سعادتی .... چی بهتر از تحلیل شخصیت آقا سام عزیز :icon_gol:

من شما رو به صورت حضوری و در دنیای واقعی ملاقات نکردم اما راستش شما رو توی ذهنم تا حدوی تصور کردم ... از حس نوشته هاتون میشه کمی به خود واقعیتون پی برد ....

اول اینکه بسیار بسیار قلم شیوا و شیرینی دارید .... بسیار لذت بخش :icon_gol:

شخصیت آروم و مهربون و با ادب و بسیار آرامش بخشی دارید ....در شرایط مختلف .... چه در ارتباط با افراد سازگار چه ناسازگار .... همیشه یک کلام ... خاتمه ی همه مکالماتتون هستش " آرامش پیشکش

لحظه هاتون" بسیار زیبا و دلنشین ....:icon_redface::icon_gol:

شاید یعنی قطعا من مثل شما توانایی بازی با کلمات رو ندارم ..... باشد که در همین حد قبول افتد:ws3:

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_gol::icon_gol:...

• Like 10
لینک به دیدگاه

sam arch یا همون جناب سام خودمون:w02:

چی بگم اخه؟شوما بگید چی بگم؟و.اقعا مگه داریم؟مگه میشه؟

شاعر میگه شما در وصف نگنجی بعلههه یه همچین چیزی هستین و خبر نداشتین:w02:

خوب و مهربون و با معرفت و خاکی و خاضع و باهوش بودن رو دوستان اشاره کردن و من مهر مورد تایید آرتاش رو پاش میزنم:ws3:

سام آرچ در دیدگاه من یک فرد آروم با صبر زیاد که ظاهرا همیشه تو خلوت خودشه یعنی یه حصار خلوت داره که مخصوص خودشه احدی جرات نزدیک شدن بهش رو نداره و شاید بهتره بگم توانایی مقابله با این خلوت رو نداره یه بُعد شیطنت و طنر بسیار قوی داره که همه به بُهت میان از شدت خنده آدم اجتماعی هست اما وقتی در میون جمع میبینیش میدونی یه فرقی با همه داره حتی همون شوخی و طنز و نگاه و ....(یه چی بگم:تنهایی فقط برا خدا خوبه بعضی وقتا باید خلوت و شکست:w16:)

اونقدر خوبی میکنه تا آدما معنی خالص خوبی رو بدونن چه بسا تخصترین آدم رو هم به راه بیاره(ممکنه تو این راه دوستانی باشن که از همراهیش حرصشون بگیره که بابا چرا به همه کمک میکنی؟چرا اجازه میدی ازت سو استفاده کنن؟چرا نه نمیگی؟چرا؟چرا؟چرا؟)و اما جواب ایشون:من از هر کاری یک چیزی یاد میگیرم پس بسیار خودخواهم چون هرکاری رو برای خودم انجام میدم...(شما باعث شدین از دست سر کچل دوستم الهام دست بردارم چون شخصیتی مثل شما داره و من از وقتی شناختمش سعی میکردم زبونش باشم:ws3:خیلی وقتا مقابل همه ازش دفاع میکردم یا نمیذاشتم به قول خودم سرش کلاه بذارن شده بود یه بارم دعوام بشه به خاطرش اما بعد شناخت شما فهمیدم که بابا چقدر اشتباه میکردم و شاید ناخواسته اذیتش کردم...پس سپاس از شما(اما نذارید زیاد زور بگن:w000:)

تو محبت کردن کم نمیذارن تو نگاه ریز بینانه استاد هستن یعنی ممکن نیست چیزی رو نبینن

به نظر من خدا وقتی خیلی حوصله داشت و کیفش ساز بود سام آرچ رو خلق کرده به تمام ظرافت تلفیق شده با کالبد مردانه ...درون سام آرچ هنر خلق خداست:w16:

ایشون معتقده که باید در مقابل کسی که زیاد فضولی میکنه یا به اصطلاح خودمون زیاد حرف میزنه شاید توهین میکنه با بی تفاوتی گذشت بعضی وقتا یه جوابی هم میده اما اکثر اوقات میگذره(یه چی هم اینجا بگم:از مقابل همه بی تفاوت رد نشید وقتی جوابشو ندید فکر میکنه میتونه همه رو به فکر خودش ضایع کنه و یه اععتماد بنفس کاذب تخریب برمیداره و ممکنه آدم های دیگه رو هم از فیض مهملاتش بی نصیب نذاره و ممطئنن او فرد ظرفیت شمارو نداره که چیزی نگه یا اصلا براش مهم نباشه پس یه جواب طنز گونه ی مخرب بهش بدید بفهمه دنیا دست کیه:w02:)

فکر میکنم جنس خانوم رو بهتر از خیلی از خانوما میشناسه بوخدا:w02:

یعنی حیف این قلمی که به کتاب تبدیل نشه حیف استعدادی که تو سایت هدر بره من به جد میگم اگه کتاب چاپ کنید من دو نسخه ازش میخرم پس بنویسید و با قدرت بنویسید که همه مشتاق خوندن هستن :ws37:

قدرت بسیار زیادی در شرمنده کردن آدما دارن به شدتی که آدم نمیدونه تو کدوم سوراخ خودشو قایم کنه تا شرمنده تر نشه :ws3:

جز معدود آدمایی که با اینکه زیاد نمیشناسمشون اما معتقدم خیلی قابل اعتمادن خیلی :w16:من به شدت تو بحث اعتماد ریز بینم و این حرفم کاملا بهم ثابت شده:yes:

فک میکنم کش موی سر قرمز دوس دارن:ws28:آخه از این شکلک خیلی استفاده میکنن:ws37::ws28::ws28:

و در اخر مرد سه رنگی سیاه-قرمز-سبز که حضورش آرامشیست پیشکش لحظه ها:icon_gol:

پاینده باشید دوست بسیار محترم نواندیشانی جناب سام آرچ خان:w02:

• Like 10
لینک به دیدگاه

درود:icon_gol::icon_gol:

معاذالله. مگه میشه نیومد! خداییش وقتم کوچیک شده. اما دعوت سام، چون رقعه امری است انگبین مزاج ک توان رد آن در این سر، نیست. :w02:

نخست ب حکم کتابت، آنچه التزام اخلاق است ب جای اورم::w16:

در این گونه(بشر) ندیدم، بشری مدح کند دیگری را؛ بدون آنکه چوگان همت مدحش چنان چرخانده باشد ک از شدت نیروی گریز از مرکزش، افراط به سرمنزله غایی رسد.:banel_smiley_4:

و نیز

ندیدم نکوهنده ای، ذم کند مگر ب نیات و غرض هایی ک گاها از آن اثر فاخر "بازی ها" نوشته "اریک برن " هم خارج شده و حتی خداوندگار بی سر و بی پایِ نکوهش،(مکث دولاچنک کنید)

توان فهمیدن آن ذم را داشته باشد! شگفتا!:w58: " این چ نوار مغزی ه" :icon_pf (34):

ب رسم آنچه بوده، اربابان ذهن خویشتن را ب زودی ب صف کرده تا تمرکز حواس ب منظور ارسال پیامی خصوصی ب توصیف آنچه از "تو" شناخته ام، ب هیولای قلم در آورده و اندکی از "تو" ب "تو" بنویسم. باشد ک اسباب، آرامش شود پس از کمی تلخی، ان شالله.:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

درود به سام عزیز و محفلی که صاحبش سام باشه

من از نوشته های که آخرش سه نقطه داشت از طرفداری متنهای دلنشین و بعضا مرموز و گنگتون هستم.

و هر وقت هم متنهای که به قلمت به نگارش دراومده میخونم دقیقا همین شکلی میشم شکلک سام عزیز:ws3: مو افشان و من کلا با شخصیتهایی که در کمال ادب و احترام باعث می شوند به این شکلک :ws3: تبدیل شوم احساس راحتی میکنم و از حضورشون لذت میبرم و کمال استفاده از آگاهی و اطلاعات و احساس امنیت میکنم.

حضور مداومش با هر مشغله ای در انجمن و در جمع دوستانش باعث عزیزتر شدنش میشه و هست.

خیلی خیلی مشتاقم حضوری دیداری داشته باشم دلیلی هم دارم معمولا کسایی که خیلی در نوشتن دست و دلباز هستند در حضور کم حرفتر هستند شخصیت درونگرایی دارند و بعضا ممکنه در واقعیت و حضورهم خیلی پرحرف باشند و دوست دارم ببینم جزو کدوم دسته هستی ؟:whistle:

همه دوستان در وصف مهربونی و خصایص خاص و خوبت سخنها گفتند . قلم خوبی داری و حوصله زیادی و ادب خالصی که توی این دوره و زمونه کیمیا حساب میشه . و بعضی اوقات نمی دونه آدم چی باید بگه که در حد و حدود جواب حرفهاتون باشه ولی در کل آدم راحته باهاتون حس مثبت و خوب و امنیت که خیلی ارزش داره در این وادی بی ارزش.

از نظر من اون کسایی معمار و هنرمند و مهندس واقعی هستند که در همه حال و همه رشته ها بتونند به بهترین نحو باشند و درنمونند و این خصیصه در وجود شما هست و مسلما موفق می شوی در تمام مراحل زندگیت هرچند بصورت خطی یا روزمره به نظر بیاد کارهات چون از اولش بهشون نظم می دهی به همین علت اون حس یکنواختی به نظر میاد ولی در عوض کارها انجام می شوند.

خیلی دوست دارم منم تحلیل کنه چون حافظه قوی ای دارید و یه وقتهایی یه چیزیهای از آدم یادتونه که خودمون هم یادمون رفته و برام جالبه بدونمشون:ws37:

اینقدر با کمالات و با ادب هستید که ممکنه اکثر افراد رو یجورهایی عصبی کنه ولی حتی عصبانیت باقیه هم نمیتونه آرامش وجودتونو بهم بریزه البته در نوشتار و چه بسا ممکنه در حالت واقعی حرصم بخورید ولی به نوشته هاتون نفوذ نمیکنند و این میتونه خیلی پون مثبتی باشه که به شخصه من نوعی ازش بی بهره ام و نوشته هام برعکس رفتارم میتونند عمل کنند و خشن تر از خودم هستند.

توی نوشته ای زیباتون چندتا نکته خانه داری دیدم که بعدا کمکی خواستید راهنماییتون میکنم تا اینقدر به سختی نیفتید و اذیت نشید.

فرد مستقلی هستید و زندگی تنهایی رو راحتر از باقیه افراد میتونید تحمل کنید و کل خود ساخته هستید و کلا دیدتون نسبت به زندگی مثبته و از وجودتون انرژی مثبت متساعد میشه و باقیه رو تحت الشعال قرار میده.

من همیشه از آرامش پیشکش حضورتان واقعا آرامش میگیرم و امیدوارم همیشه آرامش توی لحظه لحظه های زندگیت موج بزنه .:ws37:

شاید بازم بیام چیزی بنویسم .:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه

من به طور بسیاااار خلاصه بگم: سام یکی از بهترین دوستایی که هر فردی می تونه تو زندگیش پیدا کنه.

امیدو اد رم هر جا هستی شاد باشی :icon_redface::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

درود بر شما:icon_gol:

راستش الان با موبایل اومدم ببینم انجمن چه خبره که دیدم تاپیک تحلیل شخصیت سام هست:ws37:

والا من هم به شخصه مثل خیلی از بچه های دیگه فقط نوشته هاتون رو خوندم و لذت بردم

به نظرم به دور از معماری شما اگه سراغ نویسندگی میرفتی شاید خیلی موفق میبودی اگرچه طبق گفته بچه ها همین الانشم یه معمار موفق هستی:a030:

خیلی برای من به شخصه عجیبه که شما برا یه تاپیک ساده شاید ده ها خط رو با حوصله مینویسی و حتی جاهایی که میخوای تاکید کنی رو علامت میذاری و یا با قرمز رنگش رو تغییر میدی:ws3:

راستش من که خودم هیچ وقت سر هیچ تاپیکی اینقدر حوصله ندارم :whistle::ws28:

انقدر بچه ها ازت خوبی دیدن که هر کدوم یه برگه a4 چیز نوشتن:ws37:

ما هم دیدیم ولی چیزی که تو نوشته ها تکراری نبود رو نوشتیم

امیدوارم که اولا توی همه مراحل زندگی موفق باشی و ثانیا یه روزی بشه که بیایم و حضوری ببینیمت:w02:

موفق باشی :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

منم اومتمممممممممممممممممم:ws3:

خوب سام خیلی خوبه...اما از نظر من یکمی اخلاقش رو نِروه:ws3:رک گفتم دستت بیاد....

دیگه انقدم خوب بودن رو باهاش حال نمیکنم..دلم میخواد گاهی خفت کنم رفیق:ws3:

یکمی بد شو:ws3:

دور از شوخی خوبیاتو که همه گفتن........طی چند بار صحبتی که باهات داشتم به نظرم به شدت ادم خونسردی هستی

و این خونسردی زیاد یکمی رو اعصابه خانوماس ب خصوص:ws3:

اما با همه خوبی ها و تعاریفی ک ازت شد به شدت موافقم

من گفتم ایراداتم بگم:ws3:

یکمی هیجان و برانگیختگی پیشکش لحظه هات:ws3:

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلام سام مهربان.:)

سام شخصیتی نه دیدم نه خواهم دید.

سام که جز مهربونی و محبت و خوب بودن و خوشحال کردن هیچییییییی بلد نیست:)))

سام یه معماری که مطمءنم یه روزی اسمش تو بهترین مجلات معماری اسمش رو خواهم دید.حالا چه فردا چه چندین سال بعد.

سام با وجود همه خستگی هایی که بعضی اوقات داره هیچوقت ندیدم تو کوچیکترین پستش بروز بده اون خستگی یا ناراحتی رو.:)

سام انقدر اطلاعاتش تو زمینه معماری بالاس که غیر ممکنه سوالی کنی و ندونه.:)

سام عاشق ادبیات.:)

سام بعضی وقتا چیزایی رو مینویسه که هیچ نوشته ایی نشده اونطور به دلت بشینه...سام نوشته هاش با تیرکمون میفرسته اول به قلب بعد به وجود همه...:)

سام جواب همه خوبی و بدی هارو به بهترین نحو جواب میده که خود آدم خجالت میکشه:)

سام که آدم بعضی وقتا کم میاره چی بگه بهش واسه انقدر خوب بودنش.:)

سام رو تشبیه میکنم به کتاب همیشه...یه کتابی تلفیقی از معمار و ادبیات که خط به خطش انقدر روان نوشته شده که واسه همه قابل درک هست:)

سام تکرار اسمش تو هر خط از این پست شاید جبرانی باشه واسه اون عطیه جان گفتن هایی که خواهرانه دارم راحت اسمش مینویسم بدون پیشوند و پسوندی که خودش غیر ممکنه اسم کسی رو با احترام صدا نکنه.:)

سام...عاشق اینه علم و دانشش رو واس همه نشر بده...:)حتی اینجا انقدر تاپیکای مفید معماری داره که هرکدومش بهترینه:)

سام آرامشی که داره تو لحنش هیچوقت باعث نمیشه کسی ازش دلخور بشه...شاید بشه ولی سام کلامش طوری میکنه طرف خودش خجالت بکشه بگه ببخشید.:)

سام متناش غیر ممکنه آخرش لبخند به لبت نیاره:)

سام که هیچکس فک نکنم تحلیلایی که برامون نوشته واسش بنویسیم.:)

سام دنیاش انقدر خوبه که آدم هی دلش میخواد روزانه هاش رو بخونه که حیف نمینویسه:)(

سام خیلی خوب.

همیشه خوب بمون...همینطور که هستی.با همه خوبیات میتونی دنیای اطرافیانت رو خوب کنی...پس خوب بمون همیشه.:)

عاقبت بخیر بشی.:)

تاحالا کسی انقدر اسمت صدا کرده بود؟:)

مهندس معمار سام آرچ عزیز:)

:icon_gol:

سلام به روی ماهتون عطیه جان...:icon_redface:

نه راستش..اینقد تا حالا کسی اسمم رو حداقل تو یک نوشته نیاورده بود...:icon_redface:

ولی تا دلتون بخواد تو مکالمه آوردن...مخصوصا با غیض و دندون قروچه...که مثلا: سام! نکن این کار رو!! سام!!!! نمی خوای بفهمی تو؟!!!!v57xpgj21gn50sq6izfy.gif97.gif

خیلی خیلی خیلی خــــــــــــــــــــــــــیلی مهربانی کردین با این تعاریف...:icon_redface:

اصولا قند زیاد به یکی بدن...شکرک می زنه شخصیتش...

ولی از طرف شما..:computer3:

من ذخیره می کنم می زارم یک گوشه در طول سال استفاده می کنم...:w16:

انرژی خالص مثبت...کوتاه شده ی این نوشته تون برای من بود...:star:

ممنونم...با کمال جان این قند نوشته تون رو نوش می کنم...اما می دونم که این قند از سر من زیاده...:icon_redface:

امیدوارم پاینده باشین...و همیشه سرشار از انرژی خوب...:icon_redface:

فکر کنم من جزو اون دسته ای هستم که تاحالا فقط نوشته هاتون رو خوندم و استفاده بردم خیلی دوست داشتم شخصیت محترم و ریزبین رو از نزدیک ببینم کسی که تو جاهای مختلف کلام زیباش فقط بوی انرژی و روحیه میده همیشه و همه جا یکی از طرفداران حرفاتون بودم حتی کلامهایی که انتقاد توشه که شک ندارم همشون هم درست بوده و صحبتهایی که مرحمی هست برای ذهن آشفته ما . در مورد فعالیت تخصصیتون که بدون هیچ چشمداشتی و درنهایت فروتنی تجربیات و علم خودتون رو در اختیار نواندیشانی ها قرار دادید واقعا کم نظیره . کاش میشد بیشتر در خدمت شما باشیم مهندس آرزو میکنم همیشه و همه جا به بهترینها برسید:icon_gol::icon_gol:

یالله....سلامون علیکم و رحمته الله و برکاته....:ws3:

جاوید مدیرا...و آل مدیرا... و اصحاب مدیرا...:w02:

لطف کردین...:icon_redface:

اینجا هر کاری میکنم...در مقابل آنچه برداشت کردم و به دست آوردم چه از لحاظ علمی از محفوظات انجمن چه از لحاظ اجتماعی که برخورد با دوستان مختلف بود...فقط می تونم بگم:

تراز من نسبت به انجمن هنوز منفی هست...:w16:

باید حالا حالا فعالیت کنم...شاید به نقطه ی سر به سر بزسم...:ws37:

ملزم به این باورم....و تا نندازینم بیرون هستم در خدمتتون...:icon_redface:

سرتون بالا باشه برای داشتن این انجمن...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه

درود

آقای مهربون من میخوام کلی حرف بزنم خیلی وقته منتظر این لحظه بودم عذرخواهی اگه زیاد حرف میزنم :ws3::ws3:

نمیدونم کارتون خرس های مهربون دیدید یا نه:ws38::ws38::ws38::ws38::ws38:

هر کدوم یه قابلیتی داشتن من عاشق این کارتون بودم :ws37::ws37:...خرس هایی که هر کدوم یه خوبی داشتن...

القصه .. انجمن ما آقای مهربون داره آقای مهربونی که توو این انجمن هم همه خوبی هارو یه جا داره :whistle::whistle:

صادقانه و مثل یه رود زلال هستش خوب مینویسه چون تمام چیزی که تو وجودشه خوبیه ..محبته...صداقته ..اگه خوبی تو ته ته ته وجودش نباشه نمیتونه جوری بنویسه که ته قلب هرکسی رو تکون بده...:w16::w16::a030::a030::a030::a030::a030::a030:

آقای مهربون ساکت و آروم و باشخصیته...به من و ماهایی که تو انجمن هستیم شاید فقط برای وقت تلف کردن سر میزنیم یاد میده احترام همدیگرو داشته باشیم دنیای مجازی هم مثل دنیای واقعی هستش باید خوب بود...:whistle::whistle::whistle::whistle:

آقای مهربون بصیرت فوق العاده عجیبی داره که باعث میشه آدم میخکوب بشه...دقت میکنه جاییی که لازم باشه مینویسه و راه باز میکنه مثه آب روی آتیش ...آقای مهربون با وجود شخصیت آروم و محترمش بعضی وقتا اونقد طناز بامزه میشه که آدم یادش میره دلنوشته مینویسه که خون گریه میکنه ای :sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::ws44::ws44::ws44::ws44::ws44::ws44::cryingf::cryingf::cryingf::cryingf::cryingf::cryingf:

آقای مهربون راست میگن مرد گریه نمیکنه...خیلی چیزها از مرد بودن میگن...ولی من فقط یه چیزی میگم...مرد کسی هستش که احترام،احساس خوب بلده،قلب بزرگ روح سفیدی داره مرد آقای مهربون هستش که وجودش عطر میده به این انجمن انگار که ردپا میزاره از خودش میری و میری دنبال یه حس آشنا یه حرف دل که اونقد بهش نیاز داری که لحظه شماری میکنی بیاد بنویسه و آتیش دلتو خاموش ...غمی که تو وجودته تسکین بده...

آره باید گفت و شنید از آقای مهربون باید ساعتها حرف زد نوشت باید به کسایی که جدید میان گفت این انجمن یه آقای مهربون داره که حتی وقتی نباید از مطالبش نقل قول گرفت نقل قول بگیری مهربون و باوقار و با صبر زیاد میاد ازت خواهش میکنه پاکش کن (هر چند هنوز ناراحتم:ws44::ws44::ws44::ws44::ws44::ws44::ws44::ws44::ws44:)ولی چون بزرگوار مهربونی بهم گفت ناراحتیمو فراموش میکنم ...آدم ها از بزرگواری هم دلشون شاد میشن وقتی اونقد متواضع و فروتن برخورد میکنید و وقتی به شیرینی عسل مینویسید من کم میارم دلم میخواد جیغ بزنم :w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000:آخه چرا :ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27: انقد خوبی پخش میکنید که کسی نیست بی نصیب بمونه ندیدم جاییی کسی بدی ازتون دیده باشه....نمیدونم چرا یه حس غریبی بهم میگه یه غم تو دلتون هست چون جنسشو حس میکنم :whistle::whistle::whistle::whistle:امیدوارم حسم درست نباشه...من همیشه دوست دارم آدم هایی که بهم حس خوبی میدن رو تصور کنم ...تا حالا هزار بار تصورتون کردم ..هر بار میگم نه غلطه اینطوری نه ولی شرافتمندانه بهترین چهره هارو براتون تصور کردم نه زیبا نه منظورم چهره هایی هستش که خوبی توشون موج میزنه :ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:ولی من خیلی دوست دارم ببینمتون..شما اونقدر مودب هستید که هیچ راهی پیدا نمیکنم یکم شوخی کنم لطفا فضایی ایجاد کنید من به کارم برسم:w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02:

آاقایییی خیلییییی مهربون یکم از خوبیتون بکنید بدید من....خوشبحال اون آدم هایی که باهاتون در ارتباطن:sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh:وقتی تصورشو میکنم صب چشمتو باز کنی و یه پیغام جدید از آقای مهربون بهت برسه بعد کلی ذوق میکنی:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:و کلی کیف میکنی :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:

چقد میشه حرف گفت و بالا و پاییین پرید حرف زد درمورد آقای مهربون ولی بهتره خلاصه کنم

سرتون سلامت دلتون پر از نور و چشمانتون پر از شور آاقای مهربون:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
این تحلیل شخصیت خیلیییی خوبه :gnugghender::w02: حیف که نمی تونیم مثل خودت تحلیل کنیم :icon_pf (34):

به شدت مودب و خوش اخلاق. یعنی اصلا قابل تصور نیست این شدت :ws3: به حدی مودبی که بعضی وقتا که باهات میحرفم خودم خجالت میکشم :ws3: فکر کنم اگه کسی بهت فحشم بده، همچین برخوردی باهاش میکنی که طرف خودش شرمنده بشه، تا دو روز به خودش فحش بده که چرا اصلا به همچین شخصیتی فحش داده. اصلا مگه میشه؟ :w58:

خیلیی مهربون و بامعرفت. امکان نداره با شخصی ارتباط برقرار کنی و از یادت بره. حتی اونایی هم که ارتباط برقرار نکنی، باز از یادت نمیره :ws3:

باهوش با حافظه خیلی قوی. گفته هر شخصو بیشتر از خود اون شخص یادته :ws3:

اطلاعات قوی تو زمینه تخصصی خودت. ولی با این حال خیلی فروتن و متواضع.

هرجا هم هر کمکی از دستت بر بیاد دریغ نمیکنی. این کمک تو هر زمینه ای میتونه باشه. اصلا هم مهم نیست طرف مقابلت کی باشه. دوستته، نمیشناسیش، بدش میاد ازت یا ... فرقی نداره. اگه بتونی کمک میکنی بهش.

خلاق

بیان قوی. نوشته هات واقعا خوندنیه. ادم لذت می بره میخونه.

همیشه پر انرژی هستی و به اطرافیانت انرژی میدی، ایشالا درونت هم همیشه همینطور خوشحال و پر انرژی باشی.

با مسئولیت و پشتکار

با روحیه و انگیزه که دوس داری و تلاش میکنی که این روحیه و انگیزه رو به بقیه هم منتقل کنی.

نمیدونم واقعاً کم میارم تو تعریف کردن. انقدر خوبی تو وجودت هست که ذهنم قفل میکنه تو بیانشون :ws3: اخه مگه میشه ادم انقدررررر خوب باشه. مگه داریم؟ :icon_pf (34):

نمیدونم خوبتر از اینم میشه شد یا نه. واسه همین میگم امیدوارم همیشه همینجوری خوب باشی و روز به روز موفق و موفق تر باشی :w16:

و در آخر: :a030:

:ws3:

ممنون محمد جان...:icon_redface:

باز می گم این نوشته هم مثه نوشته ی عطیه جان دارای قند مضاعف هست...من تا آخر این تحلیل مرض قند نگیرم خوبه....:ws3:

در مورد کمک نشون لطفته...

ولی راستش در خیلی از موارد نشده که کاری از دستم بر بیاد...واسه خود شما یادمه...یک مورد بود در زمنیه ی یکی از دورس شهرسازی که با معماری مشترک بود..من نتونستم کاری انجام بدم...sigh.gif

اصلا خیلی از مواقع که به تاپیک حل مشکلات تالار معماری می رم..یا نمی تونم کمکی کنم...یا اینکه شانس من اگر بتونم هم از وقتش گذشته و دیگه برای بچه ها کارساز نیست...hanghead.gif

من خودم به این ضعفم واقفم...گفتم اینجا بگم که این وجه رو هم دوستان دیگه ام بدونن...خودم قبولش دارم...به جای نقطه ی قوت ..نقطه ی ضعفه...

در مورد اخلاق...:ws3:

والا از اول اینجوری نبودم...قبلا آدم تر از این بودم...:banel_smiley_4:

شیطون بودم(البته باز با چاشنی پاستوریزه بودن زیاد!!! از اینا که بهشون می گن: ایششششش تو دیگه شورش رو در آوردی! هم کلاسی ها به خونم تشنه بودم! می گفتن با مظلوم بازی نمره می آری!):banel_smiley_4:...

مخصوصا دوره ی کارشناسی...ولی یهو اینجوری شد...

خوبه...اینجوریم رو دوست دارم...:w16:

همین که سعی کنم به کسی آزار نرسونم...خیلی باعث این آرامشی می شه که دوستش دارم...(باز می گم..سعی می کنم...ولی حتما من هم به کسی آزار رسوندم..ولی نمی دونم...)

طرف هم به من آزار رسوند...بپرم بهش که مثه این می مونه که خودت داری زخم رو بزرگ تر می کنی...فایده نداره...:ws37:

از اون جهت بازم می گم...حتی تو فرار و سکوت هم به فکر خودمم...از این جهت بازم خودخواهم...

وای طومار شد! منو ول کنین همین می شه....:banel_smiley_4:

سلامت باشی...امیدوارم تو یک دورهمی بیام..ببینمت..شنیدم این اواخر دست به جیب می شی بر خلاف دوره های قبل...:whistle:(به خدا فقط شنیدم)

اصن مال شهرساز خوردن به معمار جماعت لذت صد چندان می ده...:a030:(خود بدان حدیث این شکلک:ws3:)

به به مستر سام :)

منم مثل ادمين ادمينيان فقط با نوشته هات آشنام و هميشه از خوندنشون لذت ميبرم!

نوشته هات ي حال و هواي خاصي داره :)

حس ميكنم از تنهايي بدت نمياد و بيشتر دوست داري دور و برت خلوت باشه:ws37:

آدم پيگيري هستي و چيزي رو پشت گوش نميندازي :w16:

به نظرم خيلي خيلي مهربوني و سرشار از احساسي:icon_gol:

ديگه شرمندم من اصلا نوشتن بلد نيستم و نتونستم حق مطلب رو ادا كنم :hanghead:

برات بهترينهارو آرزو ميكنم

هميشه شاد باشي :icon_gol:

ممنونم...من آرزو داشتم در مینیمال ترین وجه با کمترین کلمه ها بنویسم...

اینکه ادم قطار قطار نوشته صف کنه که نشانه ی بلد بودن ادبیات یا نویسندگی نیست...:no2:

مخصوصا تو این دوره که آدما حوصله ندارن...:banel_smiley_4:

آره بانو...تنهایی رو دوست دارم...ولی از باب افسردگی نیست...سکوت رو دوست دارم....برای همین بیشتر مواقع شب زنده دارم...:w16:

ولی تو جمع قرار بگیرم اصلا گوشه گیر نیستم...یعنی بیان طرفم..پسشون نمی زنم..هیچ وقت...:no2:

فقط در بیشتر مواقع از روی خجالت هست بیشتر..پیشگام نمی شم...این نقطه ی ضعفم هست..hanghead.gif

بیشتر مواقع به حساب این گذاشته می شه که دوست ندارم ارتباط برقرار کنم..در حالی که این طور نیست...(دیگه دوستان ایراد ها رو نمی گن..من خودم مجبورم بگم دیگه..تخریب شخصیت خود:ws3:)

تشکر فراوان از این موجز و دقیق گفتن...البته قند نوشته ی شما هم نسبت به من زیاد بود...

شما هم سلامت باشین...آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه
به به .... چه سعادتی .... چی بهتر از تحلیل شخصیت آقا سام عزیز :icon_gol:

من شما رو به صورت حضوری و در دنیای واقعی ملاقات نکردم اما راستش شما رو توی ذهنم تا حدوی تصور کردم ... از حس نوشته هاتون میشه کمی به خود واقعیتون پی برد ....

اول اینکه بسیار بسیار قلم شیوا و شیرینی دارید .... بسیار لذت بخش :icon_gol:

شخصیت آروم و مهربون و با ادب و بسیار آرامش بخشی دارید ....در شرایط مختلف .... چه در ارتباط با افراد سازگار چه ناسازگار .... همیشه یک کلام ... خاتمه ی همه مکالماتتون هستش " آرامش پیشکش

لحظه هاتون" بسیار زیبا و دلنشین ....:icon_redface::icon_gol:

شاید یعنی قطعا من مثل شما توانایی بازی با کلمات رو ندارم ..... باشد که در همین حد قبول افتد:ws3:

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_gol::icon_gol:...

قبول افتاد...با جان می پذیرم این انرژی مثبت شما رو نسبت به خودم...:w16:

خوبه که در دنیای واقعی مشاهده نکردین...:whistle:

یادمه تو تاپیک تشخیص هویت نواندیشانی که عکس دوران نوجوانی رو قرار داده بودم...اعلام کردم..

بعد از اون دوره "دوران بلوغ" کاری با من کرد که بمب اتم با شهرهای هیروشیما و ناکازاکی نکرد....hanghead.gif

شما هر چی تصور کردین..یکم بیشتر کج و کوله اش کنین واقعی تر می شه...:ws3:

این تکه کلام رو دوست دارم...

چون آرامش رو دوست دارم...:dreamyeyesf:

آدم چیزی رو بر خودش می پسنده به دیگران هم تقدیم می کنه...

کلید همه چیز تو آرامشه...آرامش توش..تعقل داره..تامل داره...ثبات داره...انتخاب درست داره...همه چی...عصار ش رو تقدیم دوستانم می کنم...

پس آرامش پیشکش لحظه هاتون و یک دنیا ممنون...:icon_gol::icon_redface:

sam arch یا همون جناب سام خودمون:w02:

چی بگم اخه؟شوما بگید چی بگم؟و.اقعا مگه داریم؟مگه میشه؟

شاعر میگه شما در وصف نگنجی بعلههه یه همچین چیزی هستین و خبر نداشتین:w02:

خوب و مهربون و با معرفت و خاکی و خاضع و باهوش بودن رو دوستان اشاره کردن و من مهر مورد تایید آرتاش رو پاش میزنم:ws3:

سام آرچ در دیدگاه من یک فرد آروم با صبر زیاد که ظاهرا همیشه تو خلوت خودشه یعنی یه حصار خلوت داره که مخصوص خودشه احدی جرات نزدیک شدن بهش رو نداره و شاید بهتره بگم توانایی مقابله با این خلوت رو نداره یه بُعد شیطنت و طنر بسیار قوی داره که همه به بُهت میان از شدت خنده آدم اجتماعی هست اما وقتی در میون جمع میبینیش میدونی یه فرقی با همه داره حتی همون شوخی و طنز و نگاه و ....(یه چی بگم:تنهایی فقط برا خدا خوبه بعضی وقتا باید خلوت و شکست:w16:)

اونقدر خوبی میکنه تا آدما معنی خالص خوبی رو بدونن چه بسا تخصترین آدم رو هم به راه بیاره(ممکنه تو این راه دوستانی باشن که از همراهیش حرصشون بگیره که بابا چرا به همه کمک میکنی؟چرا اجازه میدی ازت سو استفاده کنن؟چرا نه نمیگی؟چرا؟چرا؟چرا؟)و اما جواب ایشون:من از هر کاری یک چیزی یاد میگیرم پس بسیار خودخواهم چون هرکاری رو برای خودم انجام میدم...(شما باعث شدین از دست سر کچل دوستم الهام دست بردارم چون شخصیتی مثل شما داره و من از وقتی شناختمش سعی میکردم زبونش باشم:ws3:خیلی وقتا مقابل همه ازش دفاع میکردم یا نمیذاشتم به قول خودم سرش کلاه بذارن شده بود یه بارم دعوام بشه به خاطرش اما بعد شناخت شما فهمیدم که بابا چقدر اشتباه میکردم و شاید ناخواسته اذیتش کردم...پس سپاس از شما(اما نذارید زیاد زور بگن:w000:)

تو محبت کردن کم نمیذارن تو نگاه ریز بینانه استاد هستن یعنی ممکن نیست چیزی رو نبینن

به نظر من خدا وقتی خیلی حوصله داشت و کیفش ساز بود سام آرچ رو خلق کرده به تمام ظرافت تلفیق شده با کالبد مردانه ...درون سام آرچ هنر خلق خداست:w16:

ایشون معتقده که باید در مقابل کسی که زیاد فضولی میکنه یا به اصطلاح خودمون زیاد حرف میزنه شاید توهین میکنه با بی تفاوتی گذشت بعضی وقتا یه جوابی هم میده اما اکثر اوقات میگذره(یه چی هم اینجا بگم:از مقابل همه بی تفاوت رد نشید وقتی جوابشو ندید فکر میکنه میتونه همه رو به فکر خودش ضایع کنه و یه اععتماد بنفس کاذب تخریب برمیداره و ممکنه آدم های دیگه رو هم از فیض مهملاتش بی نصیب نذاره و ممطئنن او فرد ظرفیت شمارو نداره که چیزی نگه یا اصلا براش مهم نباشه پس یه جواب طنز گونه ی مخرب بهش بدید بفهمه دنیا دست کیه:w02:)

فکر میکنم جنس خانوم رو بهتر از خیلی از خانوما میشناسه بوخدا:w02:

یعنی حیف این قلمی که به کتاب تبدیل نشه حیف استعدادی که تو سایت هدر بره من به جد میگم اگه کتاب چاپ کنید من دو نسخه ازش میخرم پس بنویسید و با قدرت بنویسید که همه مشتاق خوندن هستن :ws37:

قدرت بسیار زیادی در شرمنده کردن آدما دارن به شدتی که آدم نمیدونه تو کدوم سوراخ خودشو قایم کنه تا شرمنده تر نشه :ws3:

جز معدود آدمایی که با اینکه زیاد نمیشناسمشون اما معتقدم خیلی قابل اعتمادن خیلی :w16:من به شدت تو بحث اعتماد ریز بینم و این حرفم کاملا بهم ثابت شده:yes:

فک میکنم کش موی سر قرمز دوس دارن:ws28:آخه از این شکلک خیلی استفاده میکنن:ws37::ws28::ws28:

و در اخر مرد سه رنگی سیاه-قرمز-سبز که حضورش آرامشیست پیشکش لحظه ها:icon_gol:

پاینده باشید دوست بسیار محترم نواندیشانی جناب سام آرچ خان:w02:

بَه...فریماه عزیز...

در وصف می گنجم وقتی مرا در "آیینه ی محدب بدی هایم" ببینین...:ws37:

(آیینه محدب تصویری کوچک تر از واقعیت به ادم میده..من اصن فیزیکم خوب نیست..پس اگر مقعر بود بدونین وضع م چقد خرابه:whistle:)

جوری گفتین من دیگه به یقین رسیدم یک حصار بستم دور خودم...و اگر اینجوری باشه چقد بد...hanghead.gif

اینکه از مصاحبت با دوستانم به دلیل این که جرئت نکنن به حصار تنهایی من وارد بشن محروم می شم...hanghead.gif

قبول دارم..همون جور که گفتم..ولی این حصار خود خواسته نیست...ولی بعضی اوقات ادم خودش نمی فهمه که رفتارش می تونه چه نوع برداشتی رو داشته باشه...سعی می کنم ادم بشم سعی می کنم:ws3:

آره..خودخواهم تو انرژی مثبت دادن به اطرافیانم...اصن انعکاس 10 برابر انرژی هست که می فرستم...سودِ 10 برابر بَده؟! نه والا...:ws3:

چقد خوب که یک همدرد دارم...به الهام خانوم سلام گرم بنده رو برسونین..بفرمایین: شاید باورت نشه..ولی یکی هست عین شما ولی پسره!w58.gif

آخه زور می گن...ولی من زور رو می شنم..ولی کار خودم رو می کنم...من از اوناشم...:ws3:

نفرمایین...قالب همه مون یکیه...حد و حدود من کمتر از این حرف هاست...فقط از خدا سپاسگزارم...که یک درد تو وجود من گذاشت....اون درد درمان همه ی زندگی من شد...فک کنین یک درد بشه درمان(درد رو نمی گم...دست زیاد می شه:w02:)

در مورد اینکه همه جا هم سکوت نکنیم...حرفتون رو قبول دارم ولی باز جواب نمی دم فریماه جان...:ws37:

ببنین زمانی که نحوه ی فکر کردن یک ادم براتون مهم باشه...پس نحوه ی رفتارش هم روتون تاثیر می زاره...

ولی وقتی اصلا فک نکنین اون چه برداشتی می کنه از سکوتتون یا حس می کنه برنده است.. در نهایت شما برنده این...چون اون خواسته بر شما تسلط پیدا کنه...در حالی که شما اصن فکر نمی کنین بهش! یعنی توهین بدتر از این هم می شه؟! جان من می شه؟!:ws3:به این معنا که:

نه این که ریز می بینمت...اصن نمی بینمت!:ws28:

در مورد خانوما هم....اون اوایل که باید مرد بودنم رو تو انجمن اثبات می کردم..کار خیلی سختی بود...sigh.gif

آقایون پیام می دادن که بابا شما خانومی...:girl_blush2:

این هم لطیف بودن از یک مرد بر نمی آد! :banel_smiley_4:

اگر تو پسری پس خیلی تیتیش هستی!!!(می گفتن به قول اون ترانه ی منصور که: تیتش ندیدن مثه من تا به حال/ای بابا ول کن جون ما بی خیال:ws28:)

جنس خانوم ها لطیفه...البته به این معنا نیست که نمی تونن محکم باشن...:no2:

می تونن با تحکمشون...حتی یک مرد رو به زانو در بیارن...:please:

ولی چون من لطافت رو دوست دارم...شاید از اون جهت هست که راحت باهاشون کنار میام...یا شاید خیلی وقت ها با هاشون هم حس می شم...:icon_redface:

اینم می گم که چیزی تو دلم نمونده باشه..آره کش قرمزدوست دارم...:ws28:

اون موقع که خیلی موهام بلندبود...هم تِل می زاشتم تو خونه...هم با کش می بستمش....البته فقط تو خونه...(بیا الان آقایون می ریزن که دیدی تیتش ندیدم مثه تو تا به حال!):ws28:(منصور یک زمانی خوب بود ها...چی شد اینجوری شد..چه آهنگ هایی داشت)

این شکلک(:ws37:) حس تایید یک حرف رو می خوام منتقل کنم می زارمش.

طومار جواب رو تحویل بگیرین...:ws3:

آرامشتون به دستم رسید...رسیدش رو امضا کردم براتون فرستادم...:icon_gol::icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه
درود:icon_gol::icon_gol:

معاذالله. مگه میشه نیومد! خداییش وقتم کوچیک شده. اما دعوت سام، چون رقعه امری است انگبین مزاج ک توان رد آن در این سر، نیست. :w02:

نخست ب حکم کتابت، آنچه التزام اخلاق است ب جای اورم::w16:

در این گونه(بشر) ندیدم، بشری مدح کند دیگری را؛ بدون آنکه چوگان همت مدحش چنان چرخانده باشد ک از شدت نیروی گریز از مرکزش، افراط به سرمنزله غایی رسد.:banel_smiley_4:

و نیز

ندیدم نکوهنده ای، ذم کند مگر ب نیات و غرض هایی ک گاها از آن اثر فاخر "بازی ها" نوشته "اریک برن " هم خارج شده و حتی خداوندگار بی سر و بی پایِ نکوهش،(مکث دولاچنک کنید)

توان فهمیدن آن ذم را داشته باشد! شگفتا!:w58: " این چ نوار مغزی ه" :icon_pf (34):

ب رسم آنچه بوده، اربابان ذهن خویشتن را ب زودی ب صف کرده تا تمرکز حواس ب منظور ارسال پیامی خصوصی ب توصیف آنچه از "تو" شناخته ام، ب هیولای قلم در آورده و اندکی از "تو" ب "تو" بنویسم. باشد ک اسباب، آرامش شود پس از کمی تلخی، ان شالله.:icon_gol:

آنکه سرشت در نهاد بشر گذاشت،به غایت انتخاب هم آن را آراست...

چه بَد که در وقت لزوم درباب نفع باشد یا رد... لطفِ چنگِ محبت چنان می نوازد که صاحب مجلس را قِری ریز در کمر می اید...dancegirl2.gif

چون اسباب رقص مهیا شد...در پس خنده های مجلس می فهمد که این غایت محبت آیا از سرلطف بوده یا نفع...

چون خنده... پوزخند شد که می داند بر او چه مضحک ای رفت که باید رفت...:banel_smiley_4:

و چون گُل از گل لبخند شکفت می فهمد که باید دست اوی هم بگیرد در این حال خوش...چه خوش شاباش باشد آن لحظه!:ws3:

در باب انتخاب گفتم از محبت...از کینه هم بگویم..

که ذمِ ناسور می کند...خاکستر می سازد از ققنوسِ واقعیت و مجاز می کند انچه واقعی ست و در این دوده که اطراف طفلِ وجود را گرفته آنکهاز بیرون مهلکه می شنود فک می کند که "آن" است که ذم کننده می کیود...در حالی در این فتنه هدف آن باشد که هر چه اوست"ننماید"...:ws37:

و در اخر چه خوش که غایت انتخاب در مدح و ذم کسی نَه در کف سفید ترازوی سنگینی کند...نه در کف سیاهی...آنچه در اخر بماند در دل یکی به نعل و یکی به میخ است تا شاید سُم بساییم بر زمین و شیه کشیم...که نجابت از اسب است و انسان هر چه باشد اسب نیست!:w02:

تاریخ سامی جلد 20 صفحه 220 پانوشت

طبق آنچه در بالا رفت مرا همین بس که ترازوی گویندگانم یکی به نعل بزنند و یکی به میخ...تا شاید در قسمت مدح رقصی کنیم و شاباشی بگیریم و در قسمت ذم با واقعیت چشم در چشم شویم به سان رستم و دیو سپید! اما با اسلحه کلام و نتیجه ی معلوم "پات"!:icon_redface:

در مورد قاصدک خصوص هم تو را من چشم در راهم...:ws37:

حتی اگر سالی گذرد بر این روز...:icon_redface:

درود به سام عزیز و محفلی که صاحبش سام باشه

من از نوشته های که آخرش سه نقطه داشت از طرفداری متنهای دلنشین و بعضا مرموز و گنگتون هستم.

و هر وقت هم متنهای که به قلمت به نگارش دراومده میخونم دقیقا همین شکلی میشم شکلک سام عزیز:ws3: مو افشان و من کلا با شخصیتهایی که در کمال ادب و احترام باعث می شوند به این شکلک :ws3: تبدیل شوم احساس راحتی میکنم و از حضورشون لذت میبرم و کمال استفاده از آگاهی و اطلاعات و احساس امنیت میکنم.

حضور مداومش با هر مشغله ای در انجمن و در جمع دوستانش باعث عزیزتر شدنش میشه و هست.

خیلی خیلی مشتاقم حضوری دیداری داشته باشم دلیلی هم دارم معمولا کسایی که خیلی در نوشتن دست و دلباز هستند در حضور کم حرفتر هستند شخصیت درونگرایی دارند و بعضا ممکنه در واقعیت و حضورهم خیلی پرحرف باشند و دوست دارم ببینم جزو کدوم دسته هستی ؟:whistle:

همه دوستان در وصف مهربونی و خصایص خاص و خوبت سخنها گفتند . قلم خوبی داری و حوصله زیادی و ادب خالصی که توی این دوره و زمونه کیمیا حساب میشه . و بعضی اوقات نمی دونه آدم چی باید بگه که در حد و حدود جواب حرفهاتون باشه ولی در کل آدم راحته باهاتون حس مثبت و خوب و امنیت که خیلی ارزش داره در این وادی بی ارزش.

از نظر من اون کسایی معمار و هنرمند و مهندس واقعی هستند که در همه حال و همه رشته ها بتونند به بهترین نحو باشند و درنمونند و این خصیصه در وجود شما هست و مسلما موفق می شوی در تمام مراحل زندگیت هرچند بصورت خطی یا روزمره به نظر بیاد کارهات چون از اولش بهشون نظم می دهی به همین علت اون حس یکنواختی به نظر میاد ولی در عوض کارها انجام می شوند.

خیلی دوست دارم منم تحلیل کنه چون حافظه قوی ای دارید و یه وقتهایی یه چیزیهای از آدم یادتونه که خودمون هم یادمون رفته و برام جالبه بدونمشون:ws37:

اینقدر با کمالات و با ادب هستید که ممکنه اکثر افراد رو یجورهایی عصبی کنه ولی حتی عصبانیت باقیه هم نمیتونه آرامش وجودتونو بهم بریزه البته در نوشتار و چه بسا ممکنه در حالت واقعی حرصم بخورید ولی به نوشته هاتون نفوذ نمیکنند و این میتونه خیلی پون مثبتی باشه که به شخصه من نوعی ازش بی بهره ام و نوشته هام برعکس رفتارم میتونند عمل کنند و خشن تر از خودم هستند.

توی نوشته ای زیباتون چندتا نکته خانه داری دیدم که بعدا کمکی خواستید راهنماییتون میکنم تا اینقدر به سختی نیفتید و اذیت نشید.

فرد مستقلی هستید و زندگی تنهایی رو راحتر از باقیه افراد میتونید تحمل کنید و کل خود ساخته هستید و کلا دیدتون نسبت به زندگی مثبته و از وجودتون انرژی مثبت متساعد میشه و باقیه رو تحت الشعال قرار میده.

من همیشه از آرامش پیشکش حضورتان واقعا آرامش میگیرم و امیدوارم همیشه آرامش توی لحظه لحظه های زندگیت موج بزنه .:ws37:

شاید بازم بیام چیزی بنویسم .:w02:

شاهدخت عزیز...خانومی مهربان و گرم البته با درایت و دارای حد و حدود مشخص که حساب کار اطرافیان بیاد...:w02:(این یک خطی رو داشته باشین..تا زمانی که یک طومار براتون بفرستم در فرصت مقتضی با رسم شکل و مثال):icon_redface:

من از اون طومار نویس هایی هستم که پُر حرفم هستم....w888.gif

شاهد هاش هستن تو انجمن....مورد داشته واسه اینکه بگم مثلا فلان جا لطف کنین این کار رو کنین...بعدش 1 ساعت طول کشیده...:ws28:(بنده خدا یکی از ارشدها گوشش ترکید:ws28:)

ولی اگر بخوام ساکت باشم هم می تونم..پس یک جورایی هر دو جورش هستم...:w16:

فقط نخ رو بگیرم...یا بالای منبر برم..اگر دستم رو نگیرین بیارن پایین یا اینکه مستمعین کارشون به خمیازهyawn.gif و حالت چهره ها به خستگی نره پایین اوردنم سخته...:mornincoffee:

البته نه هر حرفی...نه هر سخنی...

گفتم مشتاقم..دوستانم رو ببینم..یک دوره ای دوست داشتم همین نوشته باشم..نهایتا صدا...اینجوری کمتر بدیها و اشتباهاتم به چشم می اومد...همین انرژی مثبت از من می موند...الان زمان داشته باشم..حتما دوست دارم دوستانم رو ببینم...:ws37:

شروع همین تاپیک و شرکت تو تاپیک تشخیص هویت نواندیشانی شروع این حرکت بوده....:icon_redface:

متاسفانه مواجه شدم با دوستانی تو انجمن که اصلا عصبی می شن از این نوع صحبت کردن من...:icon_redface:

یا اینکه کوتاه می ام فک می کنن به خاطر مظلوم نمایی هست..به من هم منتقل کردن...می گن شو و نمایش هست...:icon_redface:

خوبه اینها رو من هم بگم اینجا..تا تاپیک شخصیتم یک جوری بالانس بشه...چون اون دوستان که نمی ان..حتی با اینکه دعوتشون هم کردم...

ولی خوب من که نمی تونم جای اونها باشم...فک می کنم اثبات در فضای مجازی و انکار در فضای مجازی...و قضاوت در فضای مجازی امری هست که قابل استناد صد در صدی نیست...:no2:

تا اونجا که بیان و بهم بگن سعی می کنم توضح بدم..ولی در حقیقت خودم رو آزار نمی دم که دیگران در مورد چی فکر می کنن...برام مهمه که اگر بتونم توضیح بدم..شاید تلطیف بشه...ولی اصرار نمی کنم...:no2:

آره درون گرام...کلا معماریم هم درون گراست...درست می گین...

اصن به وضع نوشتن من نگاه نکنین...من هر جور ادبی هم نوشتم شما و دوستان دیگه راحت بنویسین...من مکالماتم رو با دوستان دیگه براتون بزارم شما میبینین که مثلا من می گم:

کاوه جان...من فک کنم فردا 7.30 نتونم برسم خدمتت...شاید با 5دقیقه تاخیر برسم...:icon_redface:

در جواب کاوه: برو بمیر! حالا مگه 5 دقیقه هم تاخیر می شه؟!...هر وقت می خوای بیا...ولی جنازه ت هم بای بیاد! فهمیدی! بدون خداحافظی قطع می کنه...whistle.gif

من نمی گم در اون حد می دونم که در شخصیت خیلی از دوستانم در انجمن این جور صحبت نیست...البته من با دوستانم خودمونی هستم......ولی می گم راحت باشین...

نکات خانه داری هم نمی دونم..هر چی بود لطف می کنین..اگر خاطرتون مونده بهم انتقال بدین...:icon_redface:

سلامت باشین بانوی نجات دهنده...:icon_gol::icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام

من زیاد نمیشناسمتون.

ولی تا جایی که من دیدم همش خوبی و مهربونی و آرامش بوده

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سلام به روی ماهتون مریم خانوم...

با اینکه شناخت نداشتین...با عینک خوشبینی دیدین این یعنی محبت...

به تاپیک نوشته هاتون سر می زنم...:ws37:

شاید روزمرگی ها خوندنی نباشن...

ولی من خوندن روزمرگی های چند نفر رو تو انجمن دوست دارم...

یکی از اون ها شما هستین...

سلامت باشین...روزمرگی هاتون پر از خوبی و خوشی..با اینکه خود این کلمه ی روزمرگی زیاد باز مثبت نداره...

ممنون از اینکه اومدین...آرامش پیکش لظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

من به طور بسیاااار خلاصه بگم: سام یکی از بهترین دوستایی که هر فردی می تونه تو زندگیش پیدا کنه.

امیدو اد رم هر جا هستی شاد باشی :icon_redface::icon_gol:

به طور خلاصه...مهناز خانوم اولین فردی بود که تو انجمن سعی کرد من رو ادم کنه...

نسبت به خودشون ادم شدم..ولی در وجه بیرونی ادم نشدم...:ws28:

هستم...کمی دور از جایی که قبلا با ناز ماهی بودم...

این همه دوری از من است...:icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه
درود بر شما:icon_gol:

راستش الان با موبایل اومدم ببینم انجمن چه خبره که دیدم تاپیک تحلیل شخصیت سام هست:ws37:

والا من هم به شخصه مثل خیلی از بچه های دیگه فقط نوشته هاتون رو خوندم و لذت بردم

به نظرم به دور از معماری شما اگه سراغ نویسندگی میرفتی شاید خیلی موفق میبودی اگرچه طبق گفته بچه ها همین الانشم یه معمار موفق هستی:a030:

خیلی برای من به شخصه عجیبه که شما برا یه تاپیک ساده شاید ده ها خط رو با حوصله مینویسی و حتی جاهایی که میخوای تاکید کنی رو علامت میذاری و یا با قرمز رنگش رو تغییر میدی:ws3:

راستش من که خودم هیچ وقت سر هیچ تاپیکی اینقدر حوصله ندارم :whistle::ws28:

انقدر بچه ها ازت خوبی دیدن که هر کدوم یه برگه a4 چیز نوشتن:ws37:

ما هم دیدیم ولی چیزی که تو نوشته ها تکراری نبود رو نوشتیم

امیدوارم که اولا توی همه مراحل زندگی موفق باشی و ثانیا یه روزی بشه که بیایم و حضوری ببینیمت:w02:

موفق باشی :icon_gol:

درود علی جان...:icon_redface:

منت گذاشتی...

تو دعوت ها بگم بهتون...

من نسبت به دعوت خیلی با احترام برخورد می کنم...:icon_redface:

یعنی اگر دوستی من رو دعوت کنه به مشارکت در یک تاپیک...حالا تحلیل شخصیت باشه...یا هر تاپیک تعاملی که من بتونم توش شرکت کنم...به اون دعوت احترام می زارم..چون یکی نفر به من احترام گذاشته و من رو شایسته ی دعوت دونسته...:w16:

برای همین باکی ندارم برای اینکه تمام اونچه ازم بر می اد رو انجام بدم..واسه حتی 1 پست...ساعت ها وقت بزارم...که گذاشتم..w140.gif

اونجوری از خودم راضی م...:w16:

کاری ندارم که حالا دعوت کننده شاید گذری هم من رو دعوت کرده باشه...من کاری رو انجام می دم که خودم راضی باشم...:w16:

حالا در مورد تاپیک های دیگه ام...همین هست...

اصن بزن در رویی تو کارم نیست..:ws37:

مخصوصا جایی که نوشته هام نظر هست...باید از وجه های مختلف ببینمش..اونجوری میگم که تک بعدی به قضیه نگاه نکردم..که احیانا گراه اشتباه ندم به کسی که نظرم رو میخونه..

کلا سخت می گیرم...چون حس می کنم نوشته ها ثبت می شه..و این ثبت یعنی در دوره های مختلف امکان خوندنش هست....می خوام مرورشون می کنم نگم بابا این چی بود!!!!!

در مورد دیدن هم...اگه محمد جان ببره دَرَکه یا فرحزاد ناهار بده می آم!:whistle:

نمایشگاه با یک ساندویچ یا یک آب هویچ بستی یا یک لیوان سیب زمینی سرخ شده حاوی روغن! سرمون رو گرم می کنه اصن صرف نمی کنه این همه راه از بندر بیام! والا:ws3:

لطف کردین اومدین...:icon_gol::icon_redface:

منم اومتمممممممممممممممممم:ws3:

خوب سام خیلی خوبه...اما از نظر من یکمی اخلاقش رو نِروه:ws3:رک گفتم دستت بیاد....

دیگه انقدم خوب بودن رو باهاش حال نمیکنم..دلم میخواد گاهی خفت کنم رفیق:ws3:

یکمی بد شو:ws3:

دور از شوخی خوبیاتو که همه گفتن........طی چند بار صحبتی که باهات داشتم به نظرم به شدت ادم خونسردی هستی

و این خونسردی زیاد یکمی رو اعصابه خانوماس ب خصوص:ws3:

اما با همه خوبی ها و تعاریفی ک ازت شد به شدت موافقم

من گفتم ایراداتم بگم:ws3:

یکمی هیجان و برانگیختگی پیشکش لحظه هات:ws3:

سلام به روی ماهتون سوده جان...

بالاخره یکی اومد یک پس گردنی هم به شخصیت ما زد...

قبلا بودم...دوره ی کارشناسی...تو یکی از نقل قول ها گفتم...ولی می دونین مثه چی می مونه؟

مثه این می مونه که من به شما بگم بیا مثه من شو...شما مثه من می شی؟

کیف زندگی به اینه که ادم هایی که دور و اطراف ادم هستن با هم فرق کنن...اینجوری یک روز که دلت یک آدم آروم می خواد می ره پیشش...یک روز که یک آدم شیطون می خواد می ری پیشش...

اگه همه شیطون بشن که سخت می شه....

البته خمیر مایه ی یکی که دیگه در مورد و ریشش سپید شد..سخته تغییر کنه...

سعی کنیم کنار هم با هم کنار بیایم خوبه...من با شیطنت شما....شما با شخصیت خسته کننده و بی حال ئ پیرمردی من...

من اینقد تغییر دادم روش نوشته هام رو...اصن قبلا ها شوخی نمی کردم..اینقد شکلک می زاشتم..همه ی اینها برای این بود که یک طراوت بیاد...تا دایره ی دوستانم بیشتر شن...

دیگه بیشتر از این باور کنین در توانم نیست...

خونسردی...آره...ولی سعی در خونسرد بودن ندارم...کلا من بیغ هستم سوده خانوم:ws28:

یعنی خنثی خنثی...اصن ی وعضی...:ws3:

اینجا اعلام عمومی میکنم که از کسانی که با رفتار ناخواسته ام ناراحتشون کردم همین سوده خانوم هستن..sigh.gif

ولی ایشون با اینکه از دستم ناراحت شده بودن...ولی حداقل دیگه به روم نیاوردن..شاید تو دلشون مونده باشه...ولی حداقل دیگه به روم نیاوردن...ازشون ممنونم...نشون محبت شونه...:icon_gol::icon_redface:

این رو گفتم که بدونین این طور نیست که فک کنین من هم همیشه رفتارم درست بوده...گاهی شما نمی فهمین که ممکنه نوشته تون یا رفتارتون با اینکه قصدی ندارین ممکنه یکی دیگه ای رو ناراحت کنه...:ws37:

برای همین می گم همیشه زیاد می نویسم که احیانا کسی ازش دچار سو تفاهم نشن...:w16:

خیلی لطف کردین اومدین...

سلامت باشین...

آرامش پیشش لحظه هاتون نمی کنم....دوست ندارین...:ws3:

به جاش براتون یک دنیا انرژی و لبخند می خوام یک دنیا...:icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...