رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت alimec

ارسال های توصیه شده

سلام سلاااااااااااااااممممم... شطورین؟؟؟

:ws3:

بالاخره نوبت من شد...

:icon_redface:

بیاین منو بتحلیلین... هر چی بدی دارم خیلی راحت بگین خوشحال میشم...

:w16:

از همه دوستان که وقتشونو میذارن ممنون..

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

من آماده بیدم بفرمایید ..

:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه

جناب علی خان

سلام

عرض کنم که شوما یک عدد آقای رک هستید

بنظر من کسایی که برا پدر مادرشون احترام زیادی قائلن خودشونم بسیاررر قابل احترام هستن :w16:

مهربون هستید اما این مهربونی رو خرج همه نمیکنید

حس میکنم آدم خیلی شلوغی نیستید ساکت و آروم

زود قضاوت میکنید و با قضاوتتون شناخت پیدا میکنید و اصا ممکنه حکم بدید که فک کنم یکم این دُز قضاوت و پایین بیارید بد نشه

تاجایی که فهمیدم عاشق گردش و مسافرت هستید اونم از نوع خارجش:ws3:به پول پس اندااز کن تا یه جا بدردت بخوره خیلی معتقد نیستید و معتقدید پول در بیار تا خوب زندگی کنی و ازش استفاده کن به جا و به موقع و به گردش:whistle:

خیلی اهل ریا کاری و این حرفام نیستید

امیدوارم به همه ی چیزایی که میخواید در کنار خانواده ی عزیزتون برسید و معنی خوشبختی رو به صورت واقعی بچشید:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
جناب علی خان

سلام

عرض کنم که شوما یک عدد آقای رک هستید

بنظر من کسایی که برا پدر مادرشون احترام زیادی قائلن خودشونم بسیاررر قابل احترام هستن :w16:

مهربون هستید اما این مهربونی رو خرج همه نمیکنید

حس میکنم آدم خیلی شلوغی نیستید ساکت و آروم

زود قضاوت میکنید و با قضاوتتون شناخت پیدا میکنید و اصا ممکنه حکم بدید که فک کنم یکم این دُز قضاوت و پایین بیارید بد نشه

تاجایی که فهمیدم عاشق گردش و مسافرت هستید اونم از نوع خارجش:ws3:به پول پس اندااز کن تا یه جا بدردت بخوره خیلی معتقد نیستید و معتقدید پول در بیار تا خوب زندگی کنی و ازش استفاده کن به جا و به موقع و به گردش:whistle:

خیلی اهل ریا کاری و این حرفام نیستید

امیدوارم به همه ی چیزایی که میخواید در کنار خانواده ی عزیزتون برسید و معنی خوشبختی رو به صورت واقعی بچشید:icon_gol:

درود خانم مهنذس:icon_gol:

رکم و بعضا کار رو خراب میکنم ولی دارم کنترلش میکنم

البت به شرطی که مامانی بابایی نباشن. مرسی زنده باشین:icon_gol:

مهربونی: خیلی ها میگن ولی خدا نکنه اون روم بالا بیاد که قدیما وسایل رو پرت میکردم و الانه نه و به کلمات رکیک اکتفا میکنم:ws3: ولی خیلی کم پیش میاد

شلوغم و محل کار که سر به سر خیلی ها میذارم:w02:

در مورد قضاوت هم چشم:icon_gol:متوجه ام.. ولی در عمل سخته و عادت شده..

اره خععععلی دوس دارم سفر رو ولی پول میخواد دی

خیلی لطف کردین و منت گذاشتین رو سرم که تشریف اوردین:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

ugd l

علی مک

خوبی تو؟:ws3:

اصلا مکانیکیا عشق ن

از نظر علمی که پر بار هستش و اخلاق مدار

کمی تا قسمتی دُز مذهبی داره و گاهی هم وارد بحث میشه

با کسی رودرواسی نداره و هرچی تو دلش باشه میگه

قبلنا فعالتر و شیطون تر بود

حس میکنم اهل ریسک نیستی:|

• Like 3
لینک به دیدگاه
ugd l

علی مک

خوبی تو؟:ws3:

اصلا مکانیکیا عشق ن

از نظر علمی که پر بار هستش و اخلاق مدار

کمی تا قسمتی دُز مذهبی داره و گاهی هم وارد بحث میشه

با کسی رودرواسی نداره و هرچی تو دلش باشه میگه

قبلنا فعالتر و شیطون تر بود

حس میکنم اهل ریسک نیستی:|

سلام موقشنگ:ws3: قربان یو

علمی و اخلاق لطف شماست

مذهبی درسته

بله رکم

اما ریسک پذیری:

من هرزگاهی تست های شخصیت میزنم و جالبه که اخیرا ریسک پذیری ام کمتر شده

...............

یه موردی رو بگم: ادما تغییر میکنن. مثلن من اخیرام برون گرایی ام بیشتر شده

مهندس خیلی خیلی لطف کردی دمت گرم و جیز. واقعا شرمنده شما و دوستان میشم که احتمالا تاپیک هایی مشابه داشتین و نبودم و نتونستم شرکت کنم ولی الان بدون چشم داشت افتخار میدین:icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

nv

درود0

ن انچنان شناخت دارم ک قلم بر نقد برقصانم! ن انچه شناخت دارم ک از انچه ب تصور، خوبی می دانم؛ بگویم:ws3:

اما برای خالی نبودن، برگه: ب نظر میاد، دوران پر تلاطم رو در نقطه اکسترمم پشت سرگذاشتی. مابقی، تنها ب خاطر اختشاشات سیستمه ک گاهی مخرج کسر رو مخدوش میکنه. اونم خدا پدر مادر لاپلاس رو بیامرزه ک این روزها، ب لطف کاوش های نتی و توانمندی شخصی گویا در حال بررسی هست.

ن افراط ن تفریط، بازه زیبا و دلنشین جوبهای حالت پایدار( ک خدا میداند چقدر دوستشان دارم:icon_razz:) با فرض سادگی؛ تابعیت کلی شخصیتت تو ذهن من ه.

سلامت و پاینده باشی مهندس. یا بهتر بگم دکتر:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بچه مثبتی

جدی ، رک ، جنتلمن

عقاید خودتو داری و به کسی تحمیل نمیکنی

یه وقتایی خیلی خشک برخورد میکنی

با یه بار مصاحبت باهات نمیشه شناختت و باید چندین برخورد باهات بشه:ws3:

تو دنیای خودت زندگی میکنی و ازش لذت میبری

و در آخر اینکه فضولی :whistle::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
nv

درود0

ن انچنان شناخت دارم ک قلم بر نقد برقصانم! ن انچه شناخت دارم ک از انچه ب تصور، خوبی می دانم؛ بگویم:ws3:

اما برای خالی نبودن، برگه: ب نظر میاد، دوران پر تلاطم رو در نقطه اکسترمم پشت سرگذاشتی. مابقی، تنها ب خاطر اختشاشات سیستمه ک گاهی مخرج کسر رو مخدوش میکنه. اونم خدا پدر مادر لاپلاس رو بیامرزه ک این روزها، ب لطف کاوش های نتی و توانمندی شخصی گویا در حال بررسی هست.

ن افراط ن تفریط، بازه زیبا و دلنشین جوبهای حالت پایدار( ک خدا میداند چقدر دوستشان دارم:icon_razz:) با فرض سادگی؛ تابعیت کلی شخصیتت تو ذهن من ه.

سلامت و پاینده باشی مهندس. یا بهتر بگم دکتر:icon_gol:

هاااای:ws3:

درست شنفتم؟ رقص؟ ای جان:ws3: دوستان میدونن که همیشه نظرم این بود که خوشگلا باییییییید برقصن..

امشب امشب امشب

دیشب دیشب دیشب :ws3:

تقریبا تو نقطه عطف هستم

از تاپیک صندلی داغم خیلی چیزا دستگیرتون شده و گویا حافظه تون خیلی خوبه.

خیلی لذت بردم از سبک نوشته تون:icon_gol: بزرگی کردین:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

بچه مثبتی

جدی ، رک ، جنتلمن

عقاید خودتو داری و به کسی تحمیل نمیکنی

یه وقتایی خیلی خشک برخورد میکنی

با یه بار مصاحبت باهات نمیشه شناختت و باید چندین برخورد باهات بشه:ws3:

تو دنیای خودت زندگی میکنی و ازش لذت میبری

و در آخر اینکه فضولی :whistle::ws3:

بهههه فاطمه خانوم(مثلن من دعوتت نکردم و خودت اومدی) حتما باید دعوتت کنم خیلی بدی

:w000:

اگه منظورت از بچه مثبت بودن اینه که اهل عرق و ورق و زرورق و.. نیستم که درست گفتی ولی خیلی دوس دارم مار ی ج و انا رو تست کنم دی

جدی و شوخم. اینجا جنتلمن زیاد داره مهندس فیلابی، جاست مکانیک، برادران عارف و..

یه وقتایی..: درسته

با یه بار: درسته

دنیای خودم: تقریبا نزدیکم اگه اهل بیت بذارن پففففف

و فضولم:hrqr6zeqheyjho1f9mx: از همه می پرسم چادری و.. ازدواج.. برام جالبه:ws3:

دلت شاد که دلشادم کردی:vahidrk:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلاااام.

پ چرا اطلاع رسانی نکردی تاپیکو. فقط 10 نفر تاپیکو دیدن :icon_pf (34):

به نظرم روراست هستی و تعارف نداری تو حرفات. تو زمینه کاری اگه کاری از دستت بر بیاد، اوکی میدی و خوبم انجامش میدی و اگه حتی شک هم کنی که نمیتونی سراغش نمیری و وعده وعیدم به کسی نمیدی. به نظرم از این حیث آدم قابل اعتمادی هستی و اگه قولی بدی یا مسئله ای رو اوکی بدی میشه روت حساب کرد.

به نظرم نسبت به اوایل جنب و جوش و شیطنتت کمتر شده و درونگرا تر هم شدی.

به نظرم خیلی مهندسی به همه چی برخورد میکنی و هرچیزی رو دو دوتا چهارتا میکنی :ws3:

به نظرم سخت خوشحال میشی و سخت ناراحت. کلا شخصیت سفت و محکمی داری :ws3:

بچه درس خونی :ws3: ولی انصافا اطلاعاتت تو زمینه تحصیلیت خوبه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلاااام.

پ چرا اطلاع رسانی نکردی تاپیکو. فقط 10 نفر تاپیکو دیدن :icon_pf (34):

به نظرم روراست هستی و تعارف نداری تو حرفات. تو زمینه کاری اگه کاری از دستت بر بیاد، اوکی میدی و خوبم انجامش میدی و اگه حتی شک هم کنی که نمیتونی سراغش نمیری و وعده وعیدم به کسی نمیدی. به نظرم از این حیث آدم قابل اعتمادی هستی و اگه قولی بدی یا مسئله ای رو اوکی بدی میشه روت حساب کرد.

به نظرم نسبت به اوایل جنب و جوش و شیطنتت کمتر شده و درونگرا تر هم شدی.

به نظرم خیلی مهندسی به همه چی برخورد میکنی و هرچیزی رو دو دوتا چهارتا میکنی :ws3:

به نظرم سخت خوشحال میشی و سخت ناراحت. کلا شخصیت سفت و محکمی داری :ws3:

بچه درس خونی :ws3: ولی انصافا اطلاعاتت تو زمینه تحصیلیت خوبه.

دروووود

آخه نیستن دوستان قدیمی. این دوستانی هم که تاکنون شرکت کردن از قدیمیا هستن. اگه بودن قدیمیا اگه بود رحم نمیکردن به تاپیک من. خانوم زارع هانیه پانیسا اسی دکتر یوسف.. شاروک هم اگه اومد موهای سرشو کشیدم و کشون کشون تا اینجا اوردم:ws3: عب نداره چند ماه بعد بر میگردم و دوباره اوپن میکنم تاپیکو.. پارتی هم که داریم:ws3:

روراستی و وعده وعید: یه بار رفته بودم مصاحبه برا کار.(اواسط دوره ارشد) گفتن تعمیرات گیربکس بلدی؟ سیم پیچی موتور بلدی؟ تابلو برق بلدی بخونی؟ ووو همه رو گفتم بلدم که در واقع هیچ تجربه ای نداشتم. تو دلم گفته بودم که حالا تا تجهیزات کارخونه خراب بشه من یاد میگیرم این ور اون ور.. در واقع کارم درست بود و بعضا تو این مملکت باید اینگونه رفتار کرد.

درون گرایی: نه نه نه الان اگه فرصت کنم سریع میرم نزد خانواده و کمتر پای سیستم.. درسته حضورم اینجا کمتر شده ولی ارتباط های واقعی ام بیشتر شده..

مهندسی: خیر

خوشحالی و..: نه خیلی راحت خوشحال میشم. سفت و محکم رو مدیون دوستان بی خدای خودم هستم که با عملشون مرامشون بهم یاد دادن اسیر دعا و ماورا نشم و تلاش خودمو بکنم. ماها خیلی ادعای می کنیم که اره دعا جای خودش توکل جای خودش و تلاش هم جای خودش ولی اگه اطرافمون رو نگاه کنیم می بینیم که در واقع اینطوری نیست و حتی خودمون خبر نداریم چه می کند این ناخودآگاه. ولی هنوز که هنوزه یه نمه اندرخم دگرسان گرایی(این واژه رو اخیرا از مهندس فیلابی یاد گرفتم:ws3:) هستم ولی دگرپسندگرایی(وازه من دراوردی به معنای تحت تاثیر حرف دیگران..) نه و هرگز.

درس خون بودم فینیش. لطف دارین شما بزرگوارین. هر وقت شما و اخوی اینطوری می گین شرمنده میشم. سعی کرده بودم چراغ خاموش برا تالار مکانیک مفید واقع بشم ولی جا داشت که سر از خاک بیرون بیارم و بیشتر مفید باشم که اشتباه کرده بودم و نشد و دیگه نمیشه. زنده باشین سلامت باشین بزرگواری کردین مرام گذاشتین و حضورتون باعث افتخار:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلااااااااااام.

مرسی بابت دعوت.

علی آقا از نظر من یه پسر بسیااااار مودب .

تو برخورد های اول خیلییییییییی مغرور بنظر می رسی.در حالی که شخصیت واقعیت اینجوری نیست.

اعتماد به نفس بالایی داری.و به خودتو کارایی که انجام میدی ایمان داری.

و یکی دیگه از ویژگی های خوبت اینه که به راحتی اطلاعات و تجربیاتتو در اختیار دیگران قرار میدی.

همینااااااااااااا.

برات آرزوی موفقیت میکنم.

یادمه یه زمانی دوست داشتی استاد شی.امیدوارم به آرزوت رسیده باشی.:icon_redface:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلااااااااااام.

مرسی بابت دعوت.

علی آقا از نظر من یه پسر بسیااااار مودب .

تو برخورد های اول خیلییییییییی مغرور بنظر می رسی.در حالی که شخصیت واقعیت اینجوری نیست.

اعتماد به نفس بالایی داری.و به خودتو کارایی که انجام میدی ایمان داری.

و یکی دیگه از ویژگی های خوبت اینه که به راحتی اطلاعات و تجربیاتتو در اختیار دیگران قرار میدی.

همینااااااااااااا.

برات آرزوی موفقیت میکنم.

یادمه یه زمانی دوست داشتی استاد شی.امیدوارم به آرزوت رسیده باشی.:icon_redface:

2روووود

مودب و اعتماد به نفس: نظر لطف شماست

مغرور:درسته

اطلاعات: نادرسته

مرسی از همینااااااااا که خیلی خوشحالم کرده و منم براتون ارزوی موفقیت میکنم

از همه ی دوستانی که شرکت کردم ممنونم:icon_gol: تا مجالی دیگر یا علی

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...